LAM - en to de translation catalogue (21 entries)

en: "Send as" attribute
de: Used by attributes

en: /home/smiller
de: smiller

en: Company Licence
de: Company License

en: Delete organisational unit
de: Delete organizational unit

en: Evaluation Licence
de: Evaluation License

en: Expired licence
de: Expired license

en: Invalid licence
de: Invalid license

en: Licence
de: License

en: Licence data
de: License data

en: Organisation
de: Organization

en: Organisational unit
de: Organizational unit

en: Organisational units
de: Organizational units

en: Organisational units contains an invalid entry.
de: Organizational units contains an invalid entry.

en: Please enter your licence key.
de: Please enter your license key.

en: Please select how to be warned before your licence expires.
de: Please select how to be warned before your license expires.

en: Please setup your licence data.
de: Please setup your license data.

en: Primary organisational unit
de: Primary organizational unit

en: Single Machine Licence
de: Single Machine License

en: The DN of the directory entry representing the person's primary organisational unit.
de: The DN of the directory entry representing the person's primary organizational unit.

en: The DNs of the directory entries representing the person's organisational units.
de: The DNs of the directory entries representing the person's organizational units.

en: Your licence expires on %s. You need to purchase a new licence to be able to use LAM Pro after this date.
de: Your license expires on %s. You need to purchase a new license to be able to use LAM Pro after this date.
