LAM 0.5 - en to nl translation catalogue (2895 entries)

en: "Send as" attribute
nl: "Verstuur als" attribuut

en: "Send as" privileges
nl: "Verstuur als" privileges

en: $user and $group will be replaced with user name and primary group name.
nl: $user en $group worden vervangen door gebruikersnaam of de naam van de primaire groep.

en: <b>B-Node (0x01): Broadcast.</b><br/>The client tries to find other workstations via broadcasting
    (works only inside the same collision domain, viz. the same subnet).<br/><br/>
    
    <b>P-Node (0x02): Point-To-Point</b><br />
    The client contacts a Netbios name server (NBNS) from Microsoft Windows Name Service (WINS) for name resolution.<br/><br/>
    
    <b>M-Node (0x04): Mixed</b><br />
    The node tries broadcasting first. If that fails then it tries WINS.<br/><br/>
    
    <b>H-Node (0x08): Hybrid</b><br />
    The node tries WINS first. If that fails it tries broadcasting.<br/><br/>
    
    By default, the nodes are configured as H-Nodes which fits for small networks. In large networks Point-to-Point (0x02) should be used.
nl: <b>B-Node (0x01): Broadcast.</b><br/>De cliënt probeert andere werkstations vinden via broadcast
    (werkt alleen binnen hetzelfde netwerksegment en subnet).<br/><br/>
    
    <b>P-Node (0x02): Point-To-Point</b><br />
    De cliënt neemt contact op met een NetBIOS Name Server (NBNS) van Microsoft Windows Name Service (WINS) voor de naam resolutie.<br/><br/>
    
    <b>M-Node (0x04): Mixed</b><br />
    De cliënt probeert Broadcast eerst, als dat niet lukt dan probeert het WINS.<br/><br/>
    
    <b>H-Node (0x08): Hybrid</b><br />
    De cliënt probeert WINS eerst, als dat niet lukt dan probeert het Broadcast.<br/><br/>
    
    Standaard worden de nodes geconfigureerd als H-Nodes wat geschikt is voor kleine netwerken. In grote netwerken kan beter Point-to-Point (0x02) worden gebruikt.

en: <b>Maximum length:</b> %s characters
nl: <b>Maximale lengte:</b> %s tekens

en: A CNAME record allows no other records.
nl: Een CNAME-record staat geen andere records toe.

en: A NS record allows no other records except SOA/MX/A records.
nl: Een NS-record staat geen andere records toe behalve SOA / MX / A records.

en: A SOA record allows no other records except NS/MX/A records.
nl: Een SOA-record staat geen andere records toe behalve SOA / MX / A -records.

en: A SOA record requires that the host name is set to "@".
nl: Een SOA record vereist dat de hostnaam is ingesteld op "@".

en: A confirmation mail was sent. Please click on the link in the mail to proceed.
nl: Een bevestigings mail is verzonden. Klik op de link in de mail om verder te gaan.

en: A description for this device.
nl: Een beschrijving voor dit apparaat.

en: A description for this view.
nl: Een beschrijving voor deze view.

en: A list of attributes to display in the results (comma-separated)
nl: Een lijst van attributen om weer te geven in de resultaten (door komma's gescheiden)

en: A list of options (e.g. !authenticate).
nl: Een lijst met opties (bijv. !authenticate).

en: A required column is missing in your CSV file.
nl: Een verplichte kolom ontbreekt in het CSV bestand.

en: A server name for this service (e.g. "ldap.example.com.").
nl: Een server naam voor deze dienst (bijv. "ldap.example.com.").

en: A text value for this host.
nl: Een tekst waarde voor deze host.

en: A user may define who is allowed to act on behalf of herself. This property is checked when using the Kolab smtp daemon (Postfix) to send emails.
nl: Een gebruiker mag bepalen wie het toegestaan is namens hem te handelen. Deze eigenschap wordt gecontroleerd wanneer de Kolab SMTP daemon (Postfix) gebruikt wordt om e-mail te versturen.

en: A valid deleteoldrdn attribute should be specified
nl: Een geldige deleteoldrdn attribuut dient te worden aangegeven

en: A valid dn line is required
nl: Een geldige dn lijn is vereist

en: A valid newrdn attribute should be specified
nl: Een geldige newrdn attribuut dient te worden aangegeven

en: A valid newsuperior attribute should be specified
nl: Een geldige newsuperier attribuut dient te worden opgegeven

en: AMA flags
nl: AMA vlaggen

en: Abandon
nl: Verlaten

en: Aborted password change.
nl: Wachtwoord verandering afgebroken.

en: Access level
nl: Toegangsniveau

en: Account creation
nl: Account maken

en: Account creation confirmation
nl: Aanmaken van een account bevestiging

en: Account creation via file upload
nl: Account aanmaken via upload van bestand

en: Account deactivated
nl: Account op nonactief gezet

en: Account expiration
nl: Account vervaldatum

en: Account expiration date
nl: Verloopdatum account

en: Account expiration date (read-only)
nl: Account vervaldatum (alleen lezen)

en: Account inactive
nl: Niet actief account

en: Account is deactivated
nl: Account is gedeactiveerd

en: Account is locked
nl: Account is geblokkeerd

en: Account name:
nl: Accountnaam:

en: Account types and modules
nl: Account types en modules

en: Account types define which sorts of LDAP entries (e.g. users and groups) should be managed. The account modules define which properties (e.g. Unix and Samba) can be edited.
nl: Type accounts bepalen welk soort LDAP items (bijvoorbeeld gebruikers en groepen) beheerd zouden moeten worden. De account modules bepalen welke eigenschappen (bijvoorbeeld Unix en Samba) geredigeerd kunnen worden.

en: Account was created successfully.
nl: Account is aangemaakt.

en: Account was modified successfully.
nl: Account is met succes aangepast.

en: Action type
nl: Type actie

en: Activate DynDNS
nl: Activeer DynDNS

en: Activate TLS
nl: Activeer TLS

en: Activate this checkbox to allow this user to use the terminal service.
nl: Activeer deze checkbox om deze gebruiker het recht te geven voor het gebruik van de terminal serivice.

en: Activate this checkbox to connect drives from the client machine.
nl: Activeer deze checkbox om drives aan te sluiten van de client machine.

en: Activate this checkbox to connect printers from the client machine.
nl: Activeer deze checkbox om printers aan te sluiten van de client machine.

en: Activate this checkbox to inherit the initial program and working directory from the client machine.
nl: Activeer deze checkbox om het oorspronkelijke programma en de werkdirectory van de client machine te erven.

en: Activate this checkbox to set the client's printer as default printer.
nl: Activeer deze checkbox op de client's printer als standaardprinter in te stellen.

en: Activating this checkbox will remove the user's home directory.
nl: Aanvinken van deze mogelijkheid zal de homedirectory van de gebruiker verwijderen.

en: Active
nl: Actief

en: Active account types
nl: Actieve account types

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Asterisk account
nl: Voeg Asterisk-account toe

en: Add Asterisk voicemail extension
nl: Voeg Asterisk voicemail extensie toe

en: Add Authorized Service extension
nl: Voeg Authorized Service extensie toe

en: Add EDU person extension
nl: Voeg EDU person extensie toe

en: Add FreeRadius extension
nl: Voeg FreeRadius extensie toe

en: Add IP address extension
nl: Voeg IP address extensie toe

en: Add Kerberos extension
nl: Voeg Kerberos extensie toe

en: Add Kolab extension
nl: Voeg Kolab extensie toe

en: Add Puppet extension
nl: Voeg Puppet extensie toe

en: Add PyKota extension
nl: Voeg PyKota extensie toe

en: Add SSH public key extension
nl: Voeg SSH publieke sleutel extensie toe

en: Add Samba 3 extension
nl: Voeg Samba 3 extensie toe

en: Add Shadow account extension
nl: Voeg Shadow account extensie toe

en: Add Unix extension
nl: Voeg Unix extensie toe

en: Add Zarafa contact extension
nl: Voeg Zarafa contact extensie toe

en: Add Zarafa extension
nl: Voeg Zarafa extensie toe

en: Add addressbook (ou=addressbook)
nl: Adresboek toevoegen (ou=addressbook)

en: Add all
nl: Voeg alle toe

en: Add an additional value to attribute
nl: Voeg een extra waarde toe aan attribuut

en: Add another rule
nl: Nog een regel toevoegen

en: Add entries
nl: Items toevoegen

en: Add entries of this type:
nl: Voeg items van dit type toe:

en: Add existing host
nl: Voeg bestaande host toe

en: Add extension
nl: Voeg extensie toe

en: Add fix IP addresses to DNS
nl: Voeg vaste IP-adressen toe aan DNS

en: Add host extension
nl: Voeg host extensie toe

en: Add input field
nl: Voeg invoerveld toe

en: Add job
nl: Voeg taak toe

en: Add more fields
nl: Voeg meer velden toe

en: Add more mapping fields
nl: Voeg meer veld toewijzingen toe

en: Add new <b>%s</b> value to <b>%s</b>
nl: Voeg nieuwe <b>%s</b> waarde toe aan <b>%s</b>

en: Add new attribute
nl: Toevoegen nieuw attribuut

en: Add new attribute to this object
nl: Voeg nieuwe attribuut toe aan dit object

en: Add new binary attribute
nl: Toevoegen nieuw binair attribuut

en: Add new field
nl: Voeg nieuwe veld toe

en: Add new group
nl: Nieuwe groep toevoegen

en: Add new object class
nl: Voeg een nieuwe object klasse toe

en: Add new object class to <b>%s</b>
nl: Voeg nieuw object classen toe aan <b>%s</b>

en: Add object class and attributes
nl: Voeg object-klasse en attributen toe

en: Add password self reset extension
nl: Voeg password zelf reset extensie toe

en: Add photo
nl: Voeg foto toe

en: Add profile
nl: Toevoegen profiel

en: Add qmail extension
nl: Voeg qmail extensie toe

en: Add selected
nl: Selectie toevoegen

en: Add to existing alias
nl: Toevoegen aan bestaande alias

en: Add value
nl: Waarde toevoegen

en: Added users
nl: Toegevoegd gebruikers

en: Adding
nl: Het toevoegen van

en: Adding the range failed because errors occured.
nl: Het toevoegen van de range is mislukt omdat fouten zijn opgetreden.

en: Additional CSS links
nl: Additionele CSS links

en: Additional LDAP filter
nl: Extra LDAP filter

en: Additional email addresses for this entry.
nl: Extra e-mailadressen voor dit item.

en: Additional groups
nl: Additionele groepen

en: Additional notes to describe this entry.
nl: Aanvullende toelichting op dit item te beschrijven.

en: Additional options
nl: Meer opties

en: Additional tasks for module:
nl: Additionele taken voor module:

en: Address
nl: Adres

en: Address list count: %s
nl: Adressenlijst aantal: %s

en: Address of IMAP server (e.g. mail.example.org).
nl: Adres van de IMAP-server (bijv. mail.example.org).

en: Adds a new group element to the list of self service options. Use this to structure the input fields.
nl: Voegt een nieuwe groep element toe aan de lijst van zelf service mogelijkheden. Gebruik dit om de invoervelden te structuren.

en: Adds a new range pool.
nl: Voegt een reeks poel toe.

en: Adds a new self service option to the selected group element.
nl: Voegt een nieuwe zelf-service optie toe aan het geselecteerde groep element.

en: Adds an "ou=addressbook" subentry to each user.
nl: Voegt een "ou=addressbook " subentry toe voor elke gebruiker.

en: Adds input fields for a new IP range.
nl: Voegt invoervelden toe voor een nieuwe IP range.

en: Adds the amount to the user's balance. You can also specify a comment.
nl: Voegt de hoeveelheid toe aan de tegoed van de gebruiker. U kunt ook commentaar opgeven.

en: Adds the object class "mailrecipient" to all user accounts.
nl: Voegt de  object class  "mailrecipient" toe aan alle gebruikersaccounts.

en: Adds this Kolab extension.
nl: Voeg deze Kolab extensie toe

en: Admin
nl: Beheerder

en: Admin password
nl: Admin wachtwoord

en: Administration
nl: Beheerder

en: Administrators group
nl: Administratorgroep

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Affiliations
nl: Lidmaatschap

en: Algorithmic RID base is not a number!
nl: Basis algoritme RID  is geen getal!

en: Alias
nl: Aliassen

en: Alias count: %s
nl: Alias aantal: %s

en: Alias entries
nl: Alias items

en: Alias is empty or invalid!
nl: Alias is leeg of ongeldig!

en: Alias name
nl: Naam alias

en: Alias name ("CNAME" record)
nl: Alias naam ("CNAME" record)

en: Alias name already exists.
nl: Alias ​​naam al bestaat.

en: Alias name is invalid.
nl: Alias ​​naam is ongeldig.

en: Alias names
nl: Aliasnamen

en: Alias names with email address
nl: Aliasnamen met e-mailadres

en: Alias names with user name
nl: Aliasnamen met gebruikersnaam

en: Alias timeout
nl: Alias tijdslimiet

en: Aliased entry
nl: Gealiast item

en: Aliases
nl: Aliassen

en: Aliases for email
nl: Aliassen voor e-mail

en: Aliases for user name
nl: Aliassen voor gebruikersnaam

en: All accounts (%s)
nl: Alle accounts (%s):

en: All changes were successful.
nl: Alle veranderingen zijn uitgevoerd.

en: All selected accounts (%s)
nl: Alle geselecteerde accounts (%s):

en: Allow
nl: Toestaan

en: Allow alternate address
nl: Sta alternatief adres toe

en: Allow custom security questions
nl: Sta aangepaste beveiliging vragen toe.

en: Allow machine password changes
nl: Sta machine wachtwoord wijzigen toe

en: Allow multiple values
nl: Sta meerdere waarden toe

en: Allow password change
nl: Sta wachtwoord wijzigen toe

en: Allow setting specific passwords
nl: Sta instelling specifieke wachtwoorden toe

en: Allow terminal server login
nl: Sta  terminal server inloggen toe

en: Allow to display password on screen
nl: Toestaan het wachtwoord op het scherm weer te geven

en: Allow to enter custom security questions.
nl: Sta het invoeren van aangepaste beveiliging vragen toe.

en: Allow user input for this field.
nl: Laat input van de gebruiker toe voor dit veld.

en: Allowed codec
nl: Toegestane codec

en: Allowed hosts
nl: Toegestane hosts

en: Allowed hosts (self service)
nl: Toegestane hosts (zelf service)

en: Allowed recipients
nl: Toegestane ontvangers

en: Allowed senders
nl: Toegestane verzenders

en: Allowed workstations
nl: Toegestane werkstations

en: Allows to display a randomly generated password on screen.
nl: Maakt het mogelijk om een willekeurig gegenereerd wachtwoord op het scherm weer te geven.

en: Allows to enter multiple values for this attribute.
nl: Maakt het mogelijk om meerdere waarden voor deze eigenschap in te voeren.

en: Allows to select multiple values from the list.
nl: Maakt het mogelijk om meerdere waarden te selecteren uit de lijst.

en: Allows to set a specific password via input field.
nl: Maakt het mogelijk om een specifiek wachtwoord via invoerveld in te stellen.

en: Alternate address
nl: Alternatief adres

en: Alternate recipient
nl: Alternatieve ontvanger

en: Always accept
nl: Altijd accepteren

en: Always reject
nl: Altijd afwijzen

en: Amount
nl: Bedrag

en: An attribute (%s) was modified and is highlighted below.
nl: Een attribuut (%s) is gewijzigd en is hieronder geaccentueerd.

en: An sudo role with this name already exists. Please choose another name.
nl: Een sudo rol met deze naam bestaat reeds. Kies een andere naam.

en: Answer
nl: Antwoord

en: Anyone
nl: Willekeurig wie

en: Appearance
nl: Voorkomen

en: Application
nl: Toepassing

en: Application data
nl: Applicatie data

en: Apply changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Archive servers
nl: Archief servers

en: Archiving
nl: Archiveren

en: Are you sure you want to permanently delete these objects?
nl: Bent u zeker dat u deze obecten permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete this object?
nl: Bent u zeker dat u dit obect permanent wilt verwijderen?

en: Ask
nl: Vraag

en: Assurance profiles
nl: Assurance profielen

en: Assurance profiles are the set of standards that are met by an identity assertion.
nl: Assurance-profielen zijn de set van standaarden die worden ingevuld door een identity assertion.

en: Asterisk AMA (Automated Message Accounting) flags.
nl: Asterisk AMA (Automated Message Accounting) vlaggen.

en: Asterisk extension
nl: Asterisk extensie

en: Asterisk extensions
nl: Asterisk extensies

en: Asterisk extensions entries
nl: Asterisk extensies items

en: Attempting to delete a non existent attribute
nl: Poging om een niet-bestaande attribuut te verwijderen

en: Attempting to replace a non existant attribute
nl: Poging om een niet-bestaande attribuut te vervangen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Attribute doesn't exist
nl: Attribuut bestaat niet

en: Attribute name
nl: Attribuut naam

en: Attribute not available
nl: Attribuut niet beschikbaar

en: Attribute not valid
nl: Attribuut niet geldig

en: Attribute types
nl: Attribuuttypen

en: Attributes
nl: Attributen

en: Authentication realm for Asterisk server (default: asterisk). This value set in sip.conf (option: "realm").
nl: Authenticatie realm voor de Asterisk-server (standaard: asterisk). Deze waarde ingesteld in sip.conf (optie: "realm").

en: Authentication user for outbound proxies.
nl: Authenticatie gebruiker voor outbound proxy's.

en: Authoritative information ("SOA" record)
nl: Officiële informatie ("SOA" record)

en: Authorized services are invalid.
nl: Authorized diensten zijn ongeldig.

en: Auto-completion
nl: Automatisch aanvullen

en: Automatic PTR changes
nl: Automatische PTR veranderingen

en: Automatical scripts
nl: Automatische scripts

en: Automatically add this extension
nl: Automatisch deze extensie toevoegen

en: Automatically adds and removes PTR entries when A/AAAA records are created or deleted.
nl: Automatisch toevoegen en verwijderen van PTR entries wanneer A/AAAA-records worden aangemaakt of verwijderd.

en: Automount entries
nl: Automount items

en: Automount entry
nl: Automount item

en: Automount entry contains invalid characters. Only ASCII characters are allowed.
nl: Automount item bevat ongeldige tekens. Alleen ASCII-tekens zijn toegestaan.

en: Automount entry count: %s
nl: Automount item aantal: %s

en: Autoreply
nl: Automatisch antwoord

en: Autoreply text
nl: Automatisch antwoord tekst

en: Available account types
nl: Beschikbare accounttypes

en: Available actions
nl: Beschikbare acties

en: Available groups
nl: Beschikbare groepen

en: Available members
nl: Beschikbare gebruikers

en: Available modules
nl: Beschikbare modules

en: Available roles
nl: Beschikbare rollen

en: Available users
nl: Beschikbare gebruikers

en: Available workstations
nl: Beschikbare werkstations

en: BCC address
nl: BCC adres

en: Back
nl: Terug

en: Back to DHCP list
nl: Terug naar DHCP lijst

en: Back to DNS list
nl: Terug naar DNS lijst

en: Back to NIS object list
nl: Terug naar lijst met NIS objecten

en: Back to account list
nl: Terug naar lijst met accounts

en: Back to address list
nl: Terug naar adres lijst

en: Back to alias list
nl: Terug naar alias lijst

en: Back to automount list
nl: Terug naar automount lijst

en: Back to billing code list
nl: Terug naar billing code  lijst

en: Back to database list
nl: Terug naar databaselijst

en: Back to domain list
nl: Terug naar domain lijst

en: Back to extensions list
nl: Terug naar extenties lijst

en: Back to group list
nl: Terug naar lijst van groepen

en: Back to host list
nl: Terug naar host lijst

en: Back to list
nl: Terug naar lijst

en: Back to login
nl: Terug naar login

en: Back to policy list
nl: Terug naar policy lijst

en: Back to printer list
nl: Terug naar printer lijst

en: Back to profile login
nl: Terug naar profiel login

en: Back to role list
nl: Terug naar rol lijst

en: Back to shared folder list
nl: Terug naar shared folder lijst

en: Back to sudo role list
nl: Terug naar sudo rol lijst

en: Back to user list
nl: Terug naar gebruikers lijst

en: Back to view list
nl: Terug naar view lijst

en: Back up
nl: Terug

en: Backup email
nl: Backup e-mail

en: Backup email address for password reset mails. Useful if user password grants access to standard mailbox.
nl: Backup e-mailadres voor password reset e-mails. Handig in het geval het wachtwoord toegang geeft tot de standaard mailbox.

en: Balance
nl: Saldo

en: Balance (read-only)
nl: Saldo (read-only)

en: Balance comment
nl: Balance commentaar

en: Base
nl: Basis

en: Base (base dn only)
nl: Base (uitsluitend basis DN)

en: Base DN
nl: Basis DN

en: Base module
nl: Basis module

en: Beginning
nl: Begin

en: Billing code
nl: Factuurcode

en: Billing code already exists!
nl: Billing code bestaat al!

en: Billing code contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
nl: Billing code bevat ongeldige tekens. Geldige tekens zijn: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !

en: Billing code count: %s
nl: Billing code aantal: %s

en: Billing code description.
nl: Billing code omschrijving

en: Billing code name which should be created. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ .
nl: Billing code naam die moet worden gecreëerd. Geldige karakters zijn: a-z, A-Z, 0-9 en .-_ .

en: Billing codes
nl: Factuurcodes

en: Binary value
nl: Binaire waarde

en: Bind password
nl: Bind wachtwoord

en: Bind user
nl: Bind gebruiker

en: Bind user and password
nl: Bind gebruiker en  wachtwoord

en: Block hard quota
nl: Uiterste blok quotum

en: Block hard quota contains invalid characters. Only natural numbers are allowed.
nl: Uiterste blok quotum bevat ongeldige tekens; alleen getallen zijn toegestaan.

en: Block quota
nl: Blok quotum

en: Block soft quota
nl: Zachte blok quotum

en: Block soft quota contains invalid characters. Only natural numbers are allowed.
nl: Zachte blok quotum bevat ongeldige tekens; alleen getallen zijn toegestaan.

en: Block soft quota must be smaller than block hard quota.
nl: Zachte blok quotum dient kleiner te zijn dat het uiterste blokquotum.

en: Both
nl: Beiden

en: Building snapshot of tree to copy
nl: Momentopname aan het bouwen van de boom om te kopiëren

en: Built-in templates
nl: Ingebouwde sjablonen

en: Builtin group
nl: Ingebouwde groep

en: Bulk edit the following DNs
nl: Bulk bewerken van de volgende DNs

en: Bulk update the following DNs
nl: Bulk-update de volgende DNs

en: Business category
nl: Zakelijke categorie

en: Business category (e.g. Administration, IT-Services, Manangement, ...)
nl: Zakelijke categorie (bv Administratie, Beheer, Management, ...)

en: By default LAM will show all accounts that match the selected account modules.
nl: LAM toont standaard alle accounts die bij de geselecteerde account modules passen.

en: By default all modifications are done as the user that authenticated in self service. If active then LAM will use the connection user for all LDAP modifications and searches.
nl: Standaard worden alle wijzigingen gedaan als de gebruiker die is aangemeld in zelf-service. Indien actief dan zal LAM de de systeem gebruiker gebruiken voor alle LDAP-wijzigingen en zoekopdrachten.

en: By default all users are created in the self service LDAP suffix. You can enter an alternative suffix here.
nl: Standaard worden alle gebruikers  gemaakt in de zelf service LDAP suffix. U kunt een alternatief achtervoegsel hier invoeren.

en: By default, LAM will show the executed command along with any output of it. If you want to hide the command and only show the output then activate this option.
nl: Standaard zal LAM het uitgevoerde commando en de uitvoer tonen. Selecteer deze optie als u alleen de uitvoer wilt zien.

en: Bytes sent
nl: Verzonden bytes

en: CC address
nl: CC adres

en: CSV file
nl: CSV bestand

en: Call groups
nl: Belgroepen

en: Caller ID
nl: Beller ID

en: Can be left empty.
nl: Kan leeg gelaten worden.

en: Can call forward
nl: Kunnen doorschakelen

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cannot connect to specified LDAP server. Please try again.
nl: Kan de opgegeven LDAP server niet bereiken. S.v.p. opnieuw proberen.

en: Cannot open config file!
nl: Kan configuratiefile niet openen!

en: Cannot update quota.
nl: Quota kan niet bijgewerkt worden.

en: Cannot write certificate file. Please check the permissions of config/serverCerts.pem.
nl: Kan certificaatbestand niet schrijven. Controleer de permissies van config/serverCerts.pem.

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Captions and labels
nl: Bijschriften en labels

en: Car license
nl: Rijbewijs

en: Change
nl: Verander

en: Change Asterisk password
nl: Verander Asterisk wachtwoord

en: Change Asterisk voicemail password
nl: Wijzig Asterisk wachtwoord voor voicemail

en: Change GID number of users and hosts
nl: Verander GID nummer van gebruikers en hosts

en: Change Kerberos password
nl: Verander Kerberos wachtwoord

en: Change Samba LM password
nl: Verander Samba LM wachtwoord

en: Change Samba NT password
nl: Verander Samba NT wachtwoord

en: Change Unix password
nl: Verander Unix wachtwoord

en: Change Windows password
nl: Verander Windows wachtwoord

en: Change account status
nl: Wijzig account status

en: Change default profile
nl: Verander default profiel

en: Change field label.
nl: Wijzig het veld label.

en: Change list settings
nl: Verander lijst instellingen

en: Change master password
nl: Verander master wachtwoord

en: Change password
nl: Verander wachtwoord

en: Change password now?
nl: Verander wachtwoord nu?

en: Change passwords
nl: Wijzig wachtwoorden

en: Change settings
nl: Instellingen wijzigen

en: Changed value because only ASCII characters are allowed.
nl: Waarde is veranderd omdat alleen ASCII tekens toegestaan zijn.

en: Check home directories
nl: Controleer home directories

en: Check if quotas and homedirectories can be managed.
nl: Controleer of de quota's en homedirectories kunnen worden beheerd.

en: Check if the LDAP schema fits the requirements of the selected account modules.
nl: Controleer of de LDAP-schema past bij de eisen van de geselecteerde account modules.

en: Check password
nl: Controleer wachtwoord

en: Check quotas
nl: Controleer de quota

en: Check your input carefully. LAM will only do some basic checks on the upload data.
nl: Controleer uw invoer goed. LAM doet alleen wat basis controles van de te uploaden gegevens.

en: Children
nl: Kinderen

en: Choose entry
nl: Kies een item

en: Choose the way how to provide the IMAP admin password. You can use the same password as for the LAM login or LAM will ask you for a password when it is required.
nl: Kies de manier om het IMAP-admin wachtwoord op te geven. U kunt hetzelfde wachtwoord gebruiken als voor de LAM login of LAM zal u vragen om een wachtwoord in te voeren wanneer het nodig is.

en: Classes
nl: Klassen

en: Clear filter
nl: Wis filter

en: Click here if you are not directed to the next page.
nl: Klik hier als u niet wordt doorverwezen naar de volgende pagina.

en: Click to popup a dialog to select a date graphically
nl: Klik om een popup dialoog te tonen om grafisch een ​​datum te selecteren

en: Click to popup a dialog to select an entry (DN) graphically
nl: Klik om een popup dialoog te tonen om grafisch een item (DN)  te selecteren

en: Click to switch between thumbnail and original size.
nl: Klik om te schakelen tussen miniatuur en oorspronkelijke grootte.

en: Client printer is default
nl: Client printer is standaard

en: Collective
nl: Verzamelde

en: Color laser printer
nl: Kleurenlaserprinter

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comma separated list of Samba workstations the user is allowed to login. Empty means every workstation.
nl: Komma gescheiden lijst van Samba werkstations waarop de geruiker mag inloggen. Leeg betekent dat ieder werkstation is toegestaan.

en: Comma separated list of services (e.g. sshd, imap, ftp).
nl: Komma gescheiden lijst van diensten (bv sshd, imap ftp).

en: Command
nl: Opdracht

en: Commands
nl: Commando's

en: Comment
nl: Opmerkingen

en: Comment for initial balance.
nl: Commentaar voor de eerste balans.

en: Commit
nl: Bevestig

en: Common examples are "@givenname@%sn%" or "%givenname%.%sn%".
nl: Voorbeelden zijn "@givenname@%sn%" of "%givenname%.%sn%".

en: Common name
nl: Algemene naam

en: Common name of the Asterisk extension.
nl: Gebruikelijke naam van de Asterisk extensie.

en: Compare
nl: Vergelijk

en: Compare another DN with <b>%s</b>
nl: Vergelijk een andere DN met <b>%s</b>

en: Compare this DN with another
nl: Vergelijk deze DN met een andere

en: Compare with another entry
nl: Vergelijk met een ander item

en: Comparing the following DNs
nl: Vergelijk de volgende DNs

en: Completed
nl: Klaar

en: Config suffix
nl: Config achtervoegsel

en: Configuration overview
nl: Configuratie overzicht

en: Configuration type
nl: Configuratie type

en: Confirm sender
nl: Bevestig afzender

en: Confirmation mail settings
nl: Bevestigings e-mail instellingen

en: Confirmation text
nl: Bevestigingstekst

en: Confirmation text that is used if sender-confirmation is used. The usual %HEADER% magic of qmail-reply etc. can be used here.
nl: Bevestiging tekst die wordt gebruikt als 'afzender bevestiging' gebruikt wordt. De gebruikelijke %HEADER% magie van qmail-antwoord, enz. kunnen hier worden gebruikt.

en: Conflicting module:
nl: Conflicterende module:

en: Connect client drives
nl: Sluit de klant drives aan

en: Connect client printers
nl: Sluit de klant printers aan

en: Connection statistics
nl: Verbindingsstatistieken

en: Connection string
nl: Verbindingsreeks

en: Connection time limit
nl: Aansluiting tijdslimiet

en: Contact address for this zone (e.g. "root.example.com.").
nl: Contactadres voor deze zone (bijv.  "root.example.com.").

en: Contact data
nl: Contactgegevens

en: Container and object classes
nl: Container en objectklassen

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy <b>%s</b> to a new object.
nl: Kopieer <b>%s</b> naar een nieuw object

en: Copy or move this entry
nl: Kopieer of verplaats dit item

en: Copy successful. DN <b>%s</b> has been created.
nl: Kopie geslaagd. DN <b>%s</b> is aangemaakt.

en: Copying
nl: Kopieren

en: Could not add object
nl: Kon object niet toevoegen

en: Could not add the object to the LDAP server.
nl: Kon het object niet toevoegen aan de LDAP-server.

en: Could not delete attribute value.
nl: Kon attribuutwaarde niet verwijderen.

en: Could not delete object
nl: Kon object niet verwijderen

en: Could not delete the entry.
nl: Kon item niet verwijderen.

en: Could not fetch binary data from LDAP server for attribute [%s].
nl: Kon binaire gegevens niet ophalen van de LDAP-server voor het attribuut [%s].

en: Could not fetch jpeg data from LDAP server for attribute [%s].
nl: Kon jpeg gegevens niet ophalen van de LDAP-server voor het attribuut [%s].

en: Could not modify object
nl: Kon object niet aanpassen

en: Could not perform ldap_modify operation.
nl: ldap_modificatie kan niet worden uitgevoerd.

en: Could not rename file!
nl: Kan bestand niet hernoemen!

en: Could not rename the entry.
nl: Kon item niet hernoemen.

en: Could not save PDF structure, access denied.
nl: Kan PDF structuur niet opslaan, toegang geweigerd.

en: Create
nl: Aanmaken

en: Create PDF file
nl: PDF bestand maken

en: Create PDF files
nl: PDF bestanden maken

en: Create a child entry
nl: Maak een kind item

en: Create a new PDF structure
nl: Maak een nieuwe PDF-structuur

en: Create a new profile
nl: Nieuw profiel maken

en: Create another DHCP entry
nl: Maak nog een DHCP-item

en: Create another DNS entry
nl: Maak nog een DNS entry

en: Create another NIS object
nl: Maak nog een NIS object

en: Create another account
nl: Ander account maken

en: Create another address list
nl: Maak nog een adreslijst

en: Create another alias
nl: Maak nog een alias

en: Create another automount entry
nl: Maak nog een automount item

en: Create another billing code
nl: Maak nog een  billing code

en: Create another database entry
nl: Maak een andere database toegang

en: Create another domain
nl: Maak nog een domein

en: Create another entry
nl: Maak nog een item

en: Create another extension
nl: Maak nog een extentie

en: Create another group
nl: Maak nog een groep

en: Create another host
nl: Maak nog een host

en: Create another policy
nl: Maak nog een policy

en: Create another printer
nl: Maak nog een printer

en: Create another role
nl: Maak nog een rol

en: Create another shared folder
nl: Maak nog een shared folder

en: Create another sudo role
nl: Maak nog een sudo rol

en: Create another user
nl: Maak nog een gebruiker

en: Create another view
nl: Creëer nog een view

en: Create for
nl: Creëren voor

en: Create home directory
nl: Home directory maken

en: Create mailbox
nl: Maak mailbox

en: Create new alias
nl: Maak een nieuwe alias

en: Create new entry here
nl: Maak hier nieuw item

en: Create new group
nl: Nieuwe groep maken

en: Create object
nl: Object maken

en: Created by
nl: Gemaakt door

en: Created new automount map.
nl: Nieuwe automount map aangemaakt.

en: Created new profile.
nl: Nieuw profiel maken

en: Created new zone.
nl: Nieuwe zone aangemaakt.

en: Creates a new group for the given account type. Groups build a container for object classes and attributes.
nl: Maakt een nieuwe groep aan voor het gegeven type account. Groepen bouwen van een container voor objectklassen en attributen.

en: Creates accounts by uploading a CSV formated file.
nl: Accounts maken middels het uploaden van bestand in CSV formaat.

en: Creation successful. DN <b>%s</b> has been created.
nl: Creatie succesvol. DN <b>%s </b> is gecreëerd.

en: Creation time
nl: Creatie tijd

en: Cron configuration
nl: Cron configuratie

en: Current account balance for the user.
nl: Huidige saldo voor de gebruiker.

en: Current connections
nl: Huidige verbindingen

en: Current list of <b>%s</b> values for attribute <b>%s</b>:
nl: Huidige lijst van <b>%s</b> waarden voor attribuut <b>%s</b>:

en: Current usage (kB)
nl: Huidig gebruik(kB)

en: Custom fields
nl: Aangepaste velden

en: Custom scripts
nl: Aangepaste scripts

en: Cut
nl: Knip

en: DDNS ist not activated. You can activate it in the DHCP settings (DDNS).
nl: DDNS is niet geactiveerd. Het kan geactiveerd worden in de DHCP instellingen (DDNS)

en: DHCP administration
nl: DHCP-administratie

en: DHCP count: %s
nl: DHCP aantal: %s:

en: DHCP settings
nl: DHCP instellingen

en: DN does not exist
nl: DN bestaat niet

en: DN settings
nl: DN instellingen

en: DN suffix
nl: DN achtervoegsel

en: DN where Radius profile templates are stored.
nl: DN waar Radius profiel sjablonen worden opgeslagen.

en: DNS entry count: %s
nl: DNS entry aantal: %s

en: DNs of the extension owners
nl: DN's van de extensie eigenaar

en: DTFM flags
nl: DTFM vlaggen

en: DTMF mode for SIP client configuration.
nl: DTMF mode voor SIP-client-configuratie.

en: Data
nl: Gegevens

en: Database connection ok.
nl: Database verbinding ok.

en: Database count: %s
nl: Database aantal:%s

en: Database name
nl: Database naam

en: Database password
nl: Database wachtwoord

en: Database port
nl: Database poort

en: Database user and password
nl: Database gebruiker en  wachtwoord

en: Date
nl: Datum

en: Date after the user is able to change his password.
nl: Datum waarna de gebruiker zijn wachtwoord mag wijzigen.

en: Date after the user must change his password.
nl: Datum waarna de gebruiker zijn wachtwoord moet wijzigen.

en: Days before password is to expire that user is warned of pending password expiration. If set value must be >0.
nl: Aantal dagen voor het verlopen van het wachtwoord waarop de gebruiker wordt gewaarschuwd. Indien gezet moet de waarde groter dan 0 zijn.

en: Deactivated
nl: gedeactiveerd

en: Default
nl: Default waarde

en: Default language
nl: Default taal

en: Default method to output a random password.
nl: Standaard methode voor het creëren van een willekeurig wachtwoord.

en: Default password output
nl: Standaard wachtwoord uitgang

en: Default password policy
nl: Standaard wachtwoord beleid

en: Default user
nl: Default gebruiker

en: Default value
nl: Default waarde

en: Defines if the PHP error reporting setting from php.ini is used or the setting preferred by LAM ("E_ALL & ~E_NOTICE"). If you do not develop LAM modules please use the default. This will prevent displaying messages that are useful only for developers.
nl: Bepaalt of de PHP fout rapportage instelling in php.ini wordt gebruikt of de voorkeur instelling  van LAM ("E_ALL & ~E_NOTICE"). Als u geen LAM modules ontwikkelt gebruik dan de standaard instellingen. Hiermee wordt voorkomen dat berichten worden weergegeven die alleen nuttig voor ontwikkelaars zijn.

en: Defines if workstations may change their passwords.
nl: Definieert of werkstations hun wachtwoord kunnen wijzigen.

en: Defines the mailbox to check for message waiting indication (MWI) for this peer.
nl: Definieert de mailbox voor Message Waiting indicatie (MWI).

en: Delegates
nl: Gemachtigde

en: Delegates are allowed to act on behalf of the shared folder. This property is checked when using the Kolab smtp daemon (Postfix) to send emails.
nl: Afgevaardigden zijn toegestaan ​​om te handelen namens de gedeelde map.. Deze eigenschap wordt gecontroleerd wanneer de Kolab SMTP daemon (Postfix) gebruikt wordt om e-mail te versturen.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete DN
nl: Verwijder DN

en: Delete LDAP entries
nl: Verwijder LDAP items

en: Delete after copy (move):
nl: Verwijder na kopieren(verplaats):

en: Delete all %s objects
nl: Verwijder alle %s objecten

en: Delete all CA certificates
nl: Verwijder alle CA-certificaten

en: Delete group
nl: Verwijder groep

en: Delete home directory
nl: Verwijder homedirectory

en: Delete mailbox
nl: Verwijder mailbox

en: Delete organisational unit
nl: Verwijder organizational unit

en: Delete photo
nl: Verwijder foto

en: Delete pool
nl: Verwijder poel

en: Delete profile
nl: Verwijder profiel

en: Delete range
nl: Verwijder range

en: Delete rule
nl: Verwijder regel

en: Delete selected DHCP entries
nl: Verwijder geselecteerde DHCP items

en: Delete selected DNS entries
nl: Verwijder geselecteerde DNS entries

en: Delete selected NIS objects
nl: Verwijder geselecteerde NIS objecten

en: Delete selected address lists
nl: Verwijder geselecteerde adreslijsten

en: Delete selected aliases
nl: Verwijder geselecteerde aliasen

en: Delete selected automount entries
nl: Verwijder geselecteerde automount items

en: Delete selected billing codes
nl: Verwijder geselecteerde factuurcodes

en: Delete selected database entries
nl: Verwijder geselecteerde databasegegevens

en: Delete selected domains
nl: Verwijder geselecteerde domeinen

en: Delete selected extensions
nl: Verwijder geselecteerde extenties

en: Delete selected groups
nl: Verwijder geselecteerde groepen

en: Delete selected hosts
nl: Verwijder geselecteerde hosts

en: Delete selected objects
nl: Verwijder geselecteerde objecten

en: Delete selected policies
nl: Verwijder geselecteerde policies

en: Delete selected printers
nl: Verwijder geselecteerde printers

en: Delete selected roles
nl: Verwijder geselecteerde rollen

en: Delete selected shared folders
nl: Verwijder geselecteerde shared folders

en: Delete selected sudo roles
nl: Verwijder geselecteerde sudo rollen

en: Delete selected users
nl: Verwijder geselecteerde gebruikers

en: Delete selected views
nl: Verwijder geselecteerde views

en: Delete successful: %s
nl: Verwijderen succesvol: %s

en: Delete sudo rights
nl: Verwijder sudo rechten

en: Delete this entry
nl: Verwijder dit item

en: Delete this job
nl: Verwijder deze taak

en: Delete whole alias entry which includes %s recipients.
nl: Verwijder gehele alias (bevat %s ontvangers).

en: Deleted
nl: Verwijder

en: Deleted DN: %s
nl: Verwijderde DN: %s

en: Deleted PDF structure.
nl: Verwijderde PDF structuur.

en: Deleted profile.
nl: Verwijderde profiel.

en: Deletes an IP range.
nl: Verwijder een IP range.

en: Deletes the user from all existing sudo rights.
nl: Verwijdert de gebruiker uit alle bestaande sudo rechten.

en: Deleting
nl: Bezig met verwijderen

en: Deleting objects
nl: Verwijderen objecten

en: Deletion date
nl: Schrappingsdatum

en: Deletion was successful.
nl: Verwijdering is gelukt.

en: Delivery mode
nl: Levering modus

en: Delivery program
nl: Leveringsprogramma

en: Deny
nl: Weigeren

en: Deny printing
nl: Weigeren printen

en: Department
nl: Afdeling

en: Describes the allowed or disallowed SMTP addresses sending mail to this account (e.g. "domain.tld" or "-user@domain.tld").
nl: Beschrijft de wel of niet toegestane ​​SMTP-adressen die mail versturen naar deze account (bijvoorbeeld "domain.tld" of "-user@domain.tld").

en: Describes the allowed or disallowed SMTP recipient addresses for mail sent by this account (e.g. "domain.tld" or "-user@domain.tld").
nl: Beschrijft de wel of niet toegestaan ​​SMTP-ontvanger adressen voor mail van deze account (bijvoorbeeld"domain.tld" of "-user@domain.tld").

en: Description
nl: Omschrijving

en: Destination DN
nl: Bestemming DN

en: Device
nl: Apparaat

en: Disable LM hashes
nl: Uitschakelen LM-hashes

en: Disable client updates
nl: Uitschakelen clientupdates

en: Disable membership management
nl: Uitschakelen ledenbeheer

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disables the client to update DNS entries.
nl: Uitschakelen van de cliënt om DNS-items te actualiseren.

en: Disables the group membership management.
nl: Schakelt  groep lidmaatschapsbeheer uit.

en: Disables user-to-user authentication for this principal by prohibiting this principal from obtaining a session key for another user.
nl: Schakelt user-to-user authenticatie voor deze opdrachtgever uit door het verbieden van dit opdrachtgever van het verkrijgen van een sessiesleutel voor een andere gebruiker.

en: Disallow TGT-based tickets
nl: Verbied TGT-gebaseerde tickets

en: Disallow all tickets
nl: Verbied ​​alle tickets

en: Disallow delete
nl: Verwijderen niet toestaan

en: Disallow forwardable tickets
nl: Verbied ​​forwardable tickets

en: Disallow post-dated tickets
nl: Verbied post-gedateerde tickets

en: Disallow proxiable tickets
nl: Verbied proxiable tickets

en: Disallow renewable tickets
nl: Verbied hernieuwbare tickets

en: Disallow service tickets
nl: Verbied ​​service tickets

en: Disallow user-to-user authentication
nl: user-to-user authenticatie niet toestaan

en: Disallowed codec
nl: Niet toegestaan ​​codecs.

en: Disconnect users outside logon hours
nl: Verbreek gebruikers buiten login uren

en: Disconnection time limit
nl: Verbreking tijdslimiet

en: Disconnects users if they are logged in outside logon hours.
nl: Verbreek gebruikers als ze ingelogd bent buiten login uren.

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Display multiple groups as accordion
nl: Toon meerdere groepen als accordeon

en: Display name
nl: Display naam

en: Display on screen
nl: Weergave op het scherm

en: Display the created entry
nl: Toon het gemaakt item

en: Displayed account numbers start at "0". Add 2 to get the row in your spreadsheet.
nl: Getoonde account nummers beginnen met "0". Tel er 2 bij om de rij in de spreadsheet in te krijgen.

en: Distribution
nl: Distributie

en: Do not add object class
nl: Objectklasse niet toevoegen

en: Do not ask security question
nl: Stel niet de beveiligingsvraag

en: Do you really want to delete this OU?
nl: Weet u zeker dat u deze OU wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this PDF structure?
nl: Weet u zeker dat u deze PDF structuur wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this profile?
nl: Weet u zeker dat u dit profiel wilt verwijderen?

en: Do you really want to mark this account for deletion?
nl: Weet u zeker dat u dit account wilt markeren om te verwijdern?

en: Do you really want to post to this mailinglist?
nl: Wil je echt wilt plaatsen op dit mailinglist?

en: Do you really want to remove the following accounts?
nl: Weet u zeker dat u de volgende accounts wilt verwijderen?

en: Do you want to create this entry?
nl: Wilt u dit item creëren?

en: Do you want to make these changes?
nl: Wilt u deze veranderingen maken?

en: Domain
nl: Domein

en: Domain KRBTGT
nl: Domein KRBTGT

en: Domain SID
nl: Domein SID

en: Domain administrators
nl: Domeinbeheerders

en: Domain admins
nl: Domeinbeheerders

en: Domain certificate admins
nl: Beheerders domeincertificaat

en: Domain computers
nl: Domeincomputers

en: Domain controllers
nl: Domeincontrollers

en: Domain count: %s
nl: Domein aantal: %s

en: Domain enterprise admins
nl: Beheerder bedrijfsdomein

en: Domain group
nl: Domeingroep

en: Domain guests
nl: Domein gast

en: Domain local
nl: Domein lokaal

en: Domain name
nl: Domeinnaam

en: Domain name is invalid!
nl: Domeinnaam is ongeldig!

en: Domain policy admins
nl: Beheerders domeinbeleid

en: Domain schema admins
nl: Beheerders domein schema

en: Domain suffix
nl: Domein achtervoegsel

en: Domain users
nl: Domeingebruikers

en: Domains
nl: Domeinen

en: Don't stop on errors
nl: Stop niet bij fouten

en: Down
nl: Omlaag

en: Download CA certificates
nl: Download CA-certificaten

en: Download sample CSV file
nl: Download voorbeeld CSV bestand

en: Dry run
nl: Testrun

en: Dry run finished.
nl: Testrun afgerond.

en: Dynamic subtrees
nl: Dynamische substructuren

en: EDU person
nl: EDU persoon

en: Each line represents one LDAP attribute. Please see the manual for a syntax description.
nl: Elke lijn vertegenwoordigt een LDAP-attribuut. Raadpleeg de handleiding voor een syntax beschrijving.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit again
nl: Bewerk opnieuw

en: Edit general settings
nl: Bewerk algemene instellingen

en: Edit groups
nl: Bewerk groepen

en: Edit member of
nl: Bewerk leden

en: Edit members
nl: Bewerk leden

en: Edit self service
nl: Bewerk zelf service

en: Edit server profiles
nl: Bewerk server profielen

en: Edit subgroups
nl: Bewerk subgroepen

en: Edit workstations
nl: Bewerk werkstations

en: Email
nl: E-mail

en: Email "%s" already in use.
nl: E-mail "%s" is al in gebruik.

en: Email address
nl: E-mail adres

en: Email address already exists.
nl: Dit e-mailadres is al in gebruik.

en: Email address for this voicemail account.
nl: E-mail adres voor dit voicemail account

en: Email addresses that are allowed to send to this list.
nl: E-mail adressen die mogen sturen naar deze lijst.

en: Email addresses that are member of this list.
nl: E-mailadressen die lid zijn van deze lijst.

en: Email addresses that moderate this list (e.g. approve mails).
nl: E-mail adressen die deze lijst moderaten (bijv. mails goedkeuren).

en: Email alias
nl: E-mail alias

en: Email alias for this account.
nl: E-mail alias voor dit account.

en: Email alias is invalid!
nl: E-mail alias is ongeldig!

en: Email alias list
nl: E-mail alias lijst

en: Email alias list has invalid format!
nl: E-mail alias lijst heeft ongeldig formaat!

en: Email aliases
nl: E-mail aliassen

en: Email format
nl: Emailformaat

en: Employee number
nl: Personeelsnummer

en: Employee type
nl: Type werknemer

en: Employee type: Contractor, Employee, Intern, Temp, External, ...
nl: Type werknemer: werknemer, intern, tijdelijk, extern, ...

en: Empty password submitted. Please try again.
nl: Leeg wachtwoord niet toegestaan. Probeer opnieuw.

en: Enable password self reset link
nl: Activeer wachtwoord zelf reset link

en: Enable self registration link
nl: Activeer zelf registratielink

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enables auto-completion for this field. All existing values of this attribute will be offered as auto-complete values.
nl: Automatisch aanvullen inschakelen voor dit veld. Alle bestaande waarden van dit attribuut zal worden aangeboden als auto-complete waarden.

en: Enables quality checking (e.g. password length) of passwords. If set to "force" then you need to disable password hashing in your LAM server profile to change passwords with LAM.
nl: Activeert het controleren van de kwaliteit (bijv. wachtwoord lengte) van wachtwoorden. Indien ingesteld op "force" dan moet je het wachtwoord hashen uitschakelen in uw LAM server profiel om wachtwoorden te kunnen wijzigen met LAM.

en: Encountered an error while performing search.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de zoekopdracht.

en: Encrypt session
nl: Versleutel sessie

en: Encryption protocol
nl: Encryptieprotocol

en: Encryption protocol for connecting to IMAP server. LAM requires an encrypted connection.
nl: Encryptieprotocol voor het verbinden met IMAP-server. LAM vereist een versleutelde verbinding.

en: Encrypts sensitive data like passwords in your session. This requires the PHP MCrypt extension.
nl: Versleutelt gevoelige gegevens zoals wachtwoorden in uw sessie. Dit vereist de PHP MCrypt extensie.

en: Enforce classes
nl: Klassen afdwingen

en: Enforce language
nl: Taal afdwingen

en: Enforce password change on next login by default.
nl: Vereis wachtwoord verandering bij eerste aanmelding per default.

en: Enter the host name of your database server.
nl: Voer de host naam van uw database server in.

en: Enter the port number of your database server. The default port will be used if empty.
nl: Voer het poortnummer van uw database server in. Leeg laten voor de standaard poort.

en: Enter the values you would like to add:
nl: Geef de waarde die u wilt toevoegen:

en: Entitlements
nl: Aanspraken

en: Entries found
nl: Items gevonden

en: Entries sent
nl: Items verzonden

en: Entry
nl: Item

en: Entry %s and sub-tree deleted successfully.
nl: Item %s en onderliggende items met succes verwijderd.

en: Entry created
nl: Item gecreëerd

en: Entry does not exist
nl: Item bestaat niet

en: Environment
nl: Omgeving

en: Equality
nl: Gelijkheid

en: Equipment
nl: Apparatuur

en: Error
nl: Fout

en: Error number
nl: Foutnummer

en: Error while changing Kerberos password.
nl: Fout tijdens het wijzigen van het Kerberos wachtwoord.

en: Error while deleting DN: %s
nl: Fout tijdens verwijderen DN: %s

en: Every account type needs exactly one base module. This module provides a structural object class.
nl: Ieder account type heeft precies een basismodule nodig. Deze module levert een structural objectclass.

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Example value
nl: Voorbeeld waarde

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Execute lamdaemon
nl: Uitvoeren van lamdaemon

en: Existing server profiles
nl: Bestaande server profielen

en: Expiration date
nl: Expiratie datum

en: Expiration time
nl: Expiratie datum

en: Expiration timestamp
nl: Expiratie timestamp

en: Expiration timestamp ("regseconds" option).
nl: Expiratie timestamp ("regseconds" optie).

en: Expire warning
nl: Verlopen waarschuwing

en: Export
nl: Uitvoer

en: Export PDF structure
nl: Exporteer PDF structuur

en: Export format
nl: Uitvoer formaat

en: Export profile
nl: Exporteer profiel

en: Export successful
nl: Exporteren succesvol

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: Extension count: %s
nl: Extensie aantal: %s

en: Extension name
nl: Extensie naam

en: Extension owners
nl: Extensie eigenaar

en: Extension with this name already exists.
nl: Extensie met deze naam bestaat reeds.

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed logins
nl: Mislukte logins

en: Failed to create entry!
nl: Entree maken mislukt!

en: Failed to export!
nl: Mislukt om te exporteren!

en: Failed to import!
nl: Mislukt om te importeren!

en: Failure count interval
nl: Fout aantal interval

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Features
nl: Diensten

en: File
nl: Bestand

en: File does not exist.
nl: Bestand bestaat niet

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: File is too large. Maximum allowed size is %s kB.
nl: Bestand is te groot. Maximaal toegestane grootte is %s kB.

en: File name and path relative to netlogon-share which should be executed on logon. $user and $group are replaced with user and group name.
nl: Bestandsnaam en pad, relatief ten opzichte van netlogon-share. dat uitgevoerd moet worden tijdens de logon. $user en $group worden vervangen door gebruikers- en groepsnaam.

en: File name and path relative to netlogon-share which should be executed on logon. $user is replaced with user name.
nl: Bestandsnaam en pad, relatief ten opzichte van netlogon-share. dat uitgevoerd moet worden tijdens de logon. $user wordt vervangen door de gebruikersnaam.

en: File path
nl: Bestandspad

en: File upload
nl: Bestand upload

en: Filter performed
nl: Filter uitgevoerd

en: Finished all operations.
nl: Klaar met alle operaties.

en: First name
nl: Voornaam

en: First name contains invalid characters!
nl: Voornaam bevat ongeldige tekens!

en: First name of user. Only letters, - and spaces are allowed.
nl: Voornaam van gebruiker; alleen letters, - en spaties zijn toegestaan.

en: Fix IP addresses
nl: Vaste IP-adressen

en: Fixed list
nl: Vaste lijst

en: Fixed range
nl: Vaste range

en: Follow referrals
nl: Volg verwijzingen

en: For automatic invitation handling.
nl: Voor automatische uitnodigingshandeling

en: For the upload please specify the entries in the format "(HOST,USER,DOMAIN)". Multiple entries are separated by semicolon.
nl: Voor de upload geef de gegevens in het formaat "(HOST, gebruiker, domein)". Meerdere items worden gescheiden door een puntkomma.

en: Force password change
nl: Forceer wachtwoord verandering

en: Force password change by default
nl: Forceer wachtwoord verandering per default

en: Force sync with group of names
nl: Forceert sync met de groep van namen

en: Forgot password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Format
nl: Formaat

en: Forwarding address
nl: Doorstuuradres

en: Forwards all incoming messages for this user to this address.
nl: Stuurt alle inkomende berichten voor deze gebruiker naar dit adres.

en: Free printing
nl: Gratis printen

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From address
nl: Van adres

en: From address for password mails is invalid.
nl: Afzender adres voor wachtwoord mails is niet geldig.

en: From domain
nl: Van domain

en: From domain setting for this account.
nl: Van domein instelling voor deze account.

en: From user
nl: Afzender gebruiker

en: From user setting for this account.
nl: Van gebruiker instelling voor deze account.

en: Full contact
nl: Volledige contact

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Full name for Asterisk voicemail mailbox.
nl: Volledige naam voor de Asterisk voicemail mailbox.

en: Function
nl: Functie

en: GID number
nl: GID nummer

en: GID number has changed. Please select checkbox to change GID number of users and hosts.
nl: GID nummer is veranderd. Selecteer checkbox om GID nummer van gebruikers en hosts te veranderen.

en: GID number has changed. To keep file ownership you have to run the following command as root: 'find / -gid %s -uid %s -exec chgrp %s {} \;'
nl: GID nummer is veranderd. Om de GID van de bestaande bestanden ook aan te passen voer het volgende commando als root uit: 'find / -gid %s -uid %s -exec chrgrp %s {} \;'

en: GID number has to be a numeric value!
nl: GIDnummer moet een nummerieke waarde zijn!

en: GID number is already in use.
nl: GID-nummer is al in gebruik.

en: General
nl: Algemeen

en: General information
nl: Algemene informatie

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Generate random password
nl: Genereer willekeurig wachtwoord

en: Generic Error
nl: Algemene fout

en: Global
nl: Globaal

en: Global templates
nl: Globale sjablonen

en: Go
nl: Ga

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go to
nl: Ga naar

en: Grace authentication limit
nl: Grace authenticatie limiet

en: Grace block period
nl: Respijtperiode blok

en: Grace block period. Most filesystems use a fixed maximum value of 7 days.
nl: Respijtperiode blok. Meeste bestandsystemen hanteren een vaststaand maximum van 7 dagen.

en: Grace inode (files) period. Most filesystems use a fixed maximum value of 7 days.
nl: Respijtperiode inode (bestanden). Meeste bestandsystemen hanteren een vaststaand maximum van 7 dagen.

en: Grace inode period
nl: Respijtperiode inode

en: Group
nl: Groep

en: Group accounts (e.g. Unix and Samba)
nl: Groepaccounts (bijv. Unix en Samba)

en: Group count: %s
nl: Groep aantal: %s

en: Group description
nl: Omschrijving groep

en: Group description.
nl: Omschrijving groep

en: Group description. If left empty group name will be used.
nl: Omschrijving groep. Indien leeg zal naam van de groep worden gebruikt.

en: Group member DNs
nl: Groep lid DN's

en: Group members
nl: Groep leden

en: Group members (incl. primary members)
nl: Groepsleden (incl. Primaire leden)

en: Group name
nl: Groep naam

en: Group name already exists!
nl: Groepnaam wordt al gebruikt.

en: Group name already in use.
nl: Groepnaam wordt al gebruikt.

en: Group name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
nl: Groep naam bevat ongeldige tekens. Geldige tekens zijn :a-z, A-Z, 0-9 en .-_ !

en: Group name for NIS.
nl: Groepsnaam voor NIS.

en: Group name in use. Selected next free group name.
nl: Groep naam is in gebruik. Kies een volgende vrije groep naam.

en: Group name of the group which should be created. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ .
nl: Groep naam van de groep die aangemaakt moet worden. Geldige karakters zijn: a-z, A-Z, 0-9 en .-_ .

en: Group name of the group which should be created. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ . If group name is already used group name will be expanded with a number. The next free number will be used.
nl: Groep naam van de groep zal worden aangemaakt. Geldige tekens zijn: a-z, 0-9, .-_. Als de groep naam al wordt gebruikt als groep naam zal hier een nummer aan worden toegevoegd. Het eerst volgende vrije nummer zal worden gebruikt.

en: Group name that is used for PyKota.
nl: Groepsnaam die wordt gebruikt voor PyKota.

en: Group names
nl: Groep namen

en: Group of members
nl: Groep van leden

en: Group of names
nl: Groep van namen

en: Group of names accounts
nl: Groep van namen accounts

en: Group of unique names
nl: Groep van unieke namen

en: Group password
nl: Groep wachtwoord

en: Group scope
nl: Groep scope

en: Group type
nl: Groep type

en: Groups
nl: Groepen

en: Groups of names
nl: Groepen van namen

en: HTML format
nl: HTML formaat

en: HTTP authentication
nl: HTTP authenticatie

en: HTTP port
nl: HTTP poort

en: Hard block
nl: Uiterste blok

en: Hard block limit
nl: Uiterste blok limiet

en: Hard inode
nl: Uiterste inode

en: Hard inode (files) limit
nl: Uiterste inode (bestands) limiet

en: Hard inode limit
nl: Uiterste inode limiet

en: Has subentries
nl: Heeft subitems

en: Header
nl: Kopregel

en: Headline
nl: Kopregel

en: Heimdal Kerberos password change command
nl: Heimdal Kerberos wachtwoord wijzigen commando

en: Help text
nl: Helptekst

en: Here you can browse LDAP object classes and attributes.
nl: Hier kunnen de LDAP objectclasses en -attributen doorgebladerd worden.

en: Here you can change the settings for the terminal server access.
nl: Hier kunt u de instellingen voor de terminal server toegang aanpassen.

en: Here you can change your personal settings.
nl: Hier kunt u uw persoonlijke instellingen beheren.

en: Here you can create multiple accounts by providing a CSV file.
nl: Hier kunt u meerdere accounts aanmaken door een CSV bestand op te geven.

en: Here you can enter a description for this DHCP entry.
nl: Hier kunt u een beschrijving voor dit DHCP item omgeven.

en: Here you can enter a description for this group.
nl: Hier kunt u een beschrijving voor deze groep invoeren.

en: Here you can enter a description for this role.
nl: Hier kunt u een beschrijving opgeven voor deze rol.

en: Here you can enter a filter value. Only entries which contain the filter text will be shown.
nl: Hier kunt u een filter waarde invoeren. Alleen items die de filter tekst bevatten worden getoond.

en: Here you can enter a list of additional group memberships. The group names are separated by commas.
nl: Hier kunt u een lijst opgeven van additionele groepsleden. De groepsnamen worden gescheiden met een komma.

en: Here you can enter a list of net groups. Group blocks are separated by comma in format GROUP#HOST#DOMAIN. Host and domain are optional.
nl: Hier kunt u een lijst van net groupen invoeren. Groep blokken worden gescheiden door een komma in het formaat GROUP#HOST#DOMAIN. Host en domein zijn optioneel.

en: Here you can enter a list of roles. The role names are separated by commas.
nl: Hier kunt u een lijst met rollen invoeren. De rol namen worden gescheiden door komma's.

en: Here you can enter a serial number for this device.
nl: Hier kunt u een serienummer voor dit apparaat invoeren.

en: Here you can enter additional web sites for the user.
nl: Hier kunt u extra websites opgeven voor de gebruiker.

en: Here you can enter an alternative mail address for the password. To use the user's primary email address please leave the field blank.
nl: Hier kunt u een alternatief e-mailadres in voeren voor het wachtwoord. Laat veld dit leeg om het primaire e-mailadres te gebruiken.

en: Here you can enter one or more object classes (separated by comma). This will allow you to add/remove the group's attributes including their object classes.
nl: Hier kunt u een of meer objectklassen invoeren (gescheiden door een komma). Hiermee kunt u groep attributen toevoegen of verwijderen met inbegrip van hun objectklassen.

en: Here you can enter the user's department.
nl: Hier kunt u de gebruikers afdeling opgeven.

en: Here you can explicitly enable and disable Zarafa features.
nl: Hier kunnen Zarafa features expliciet geactiveerd en gedeactiveerd worden.

en: Here you can export PDF structures to other server profiles (overwrite existing). You may also export a structure to the global templates. In this case it will always be copied to all server profiles that do not yet have a structure with this name.
nl: Hier kunt u PDF structuren exporteren  naar andere server profielen (bestaande worden overschreven). U kunt een structuur ook exporteren naar de globale sjablonen. In dit geval zal het altijd worden gekopieerd naar alle server profielen die nog niet beschikken over een structuur met deze naam.

en: Here you can export account profiles to other server profiles (overwrite existing). You may also export a profile to the global templates. In this case it will always be copied to all server profiles that do not yet have a profile with this name.
nl: Hier kunt u account profielen exporteren naar andere server profielen (bestaande worden overschreven). U kunt een profiel ook exporteren naar de globale sjablonen. In dit geval zal het altijd worden gekopieerd naar alle server profielen die nog niet beschikken over een profiel met deze naam.

en: Here you can import PDF structures from other server profiles (overwrite existing).
nl: Hier kunt u PDF structuren  importeren van andere server profielen (bestaande worden overschreven).

en: Here you can import account profiles from other server profiles (overwrite existing).
nl: Hier u kunt account profielen importeren van andere server profielen (bestaande worden overschreven).

en: Here you can input simple filter expressions (e.g. 'value' or 'v*'). The filter is case-sensitive.
nl: Hier kan een eenvoudig filter expressie invoeren (bijv. 'waarde' of 'w*'). Het filter is hoofdlettergevoelig.

en: Here you can load an account profile to set default settings for your account. The "default" profile is automatically loaded for new accounts.
nl: Hier kan een account profiel geladen worden dat als default waarde zal gelden voor je account. Het "default" profiel wordt  auatomatisch geladen voor nieuwe accounts.

en: Here you can manage your account profiles.
nl: Hier kunt u uw account profielen beheren.

en: Here you can overwrite the display name for this account type.
nl: Hier kunt u de weergavenaam overschrijven voor dit type account.

en: Here you can select a PDF structure and export the account to a PDF file.
nl: Hier kunt u een PDF struktuur selecteren en een account uitvoeren naar een PDF bestand.

en: Here you can select where LAM should save its log messages. System logging will go to Syslog on Unix systems and event log on Windows. You can also select an extra file.
nl: Hier kunt u selecteren waar LAM zijn log berichten zal opslaan. Systeem logging gaan naar Syslog op Unix-systemen en gebeurtenislogboek op Windows. U kunt ook kiezen voor een extra file.

en: Here you can select which plugins you want to use for account management.
nl: Hier kan aangegeven worden welke plugin gebruikt wordt voor het beheer van de accounts.

en: Here you can set a custom display name for this module.
nl: Hier kunt u een aangepaste weergavenaam instellen voor deze module.

en: Here you can set a describing text for your custom field.
nl: Hier kunt u een beschrijving opgeven voor dit custom field.

en: Here you can set a limit for LDAP searches. This will restrict the number of results for LDAP searches. Please use this if LAM's LDAP queries produce too much load.
nl: Hier kunt u een limiet instellen voor LDAP-zoekopdrachten. Dit zal het aantal resultaten van LDAP-zoekopdrachten beperken. Gebruik dit als de LAM's  LDAP-query's  te veel belasting produceren.

en: Here you can set the URL to a custom icon (32x32px) for this module.
nl: URL voor custom module icon(32x32px)

en: Here you can specify additional CSS links to change the layout of the self service pages. This is useful to adapt them to your corporate design. Please enter one link per line.
nl: Hier kunt u extra CSS links opgeven om de lay-out van de zelf service pagina's te veranderen. Dit is handig bij het aanpassen van deze pagina's aan uw huisstijl. Voer een link per regel in.

en: Here you can specify minimum requirements for passwords. The character classes are: lowercase, uppercase, numeric and symbols.
nl: Hier kunt u minimumeisen voor wachtwoorden opgeven. De character typen zijnkleine letters, hoofdletters, cijfers en symbolen.

en: Here you can specify subgroups which are included in this NIS netgroup. All members of the subgroups will be treated as members of this group.
nl: Hier kunt u subgroepen opgeven die zijn opgenomen in deze NIS netgroep. Alle leden van de subgroepen zullen worden behandeld als leden van deze groep.

en: Here you can specify the DN and password of the bind user that will be used for the LDAP search. This is required if your LDAP server does not allow anonymous access.
nl: Hier kunt u het DN en het wachtwoord van de gebruiker opgeven die zullen worden gebruikt voor de LDAP-zoekopdracht. Dit is nodig als uw LDAP-server geen anonieme toegang ondersteunt.

en: Here you can specify the list of host names where this account has login privileges. The wildcard "*" represents all hosts. You may also use "!" in front of a host name to deny access to a host.
nl: Hier kunt u de lijst van hostnamen opgeven, waar dit account login privileges heeft. Het wildcard teken "*" staat voor alle hosts. U kunt ook gebruik maken van "!" aan het begin van de host-naam om de toegang tot een gastheer te weigeren.

en: Here you can specify the minimum number of characters for a user password.
nl: Hier kunt u het minimum aantal tekens voor een wachtwoord opgeven.

en: Here you can specify the new password yourself.
nl: Hier kunt u zelf een nieuw wachtwoord opgeven.

en: Here you can specify the shadowing mode.
nl: Hier kunt u de shadowing mode opgeven.

en: Here you can test if certain LAM features work on your installation.
nl: Hier kun je testen of bepaalde LAM-functies werken op de installatie.

en: Here you can upload a new file.
nl: Hier kunt u een nieuw bestand uploaden.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hidden account types will not show up in LAM. This is useful if you want to display e.g. only groups but still need to manage their members.
nl: Verborgen account soorten zijn niet te zien in LAM. Dit is handig als u bijv. alleen groepen wilt tonen maar ook de leden van de groep wilt beheren.

en: Hidden options
nl: Verborgen opties

en: Hidden tools
nl: Verborgen tools

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide command in messages
nl: Verberg commando's in berichten

en: Hide internal attributes
nl: Verberg interne attributen

en: Hide tab
nl: Verberg tab

en: Hide/Unhide the tree
nl: Verberg/toon de boom

en: Hint
nl: Tip

en: Hint: Format all cells as text in your spreadsheet program and turn off auto correction.
nl: Tip: Formatteer alle cellen als tekt in uw spreadsheet en zet auto correctie uit.

en: Hint: To delete an attribute, empty the text field and click save.
nl: Hint: om attributen te verwijderen, leeg het tekst veld en druk op bewaren.

en: Hint: You must choose exactly one structural object class (shown in bold above)
nl: Tip: Kies precies een structural object class (getoond in vet boven)

en: Hold the CTRL-key to (de)select multiple groups.
nl: Om meerdere groepen te (de)selecteren, houdt de CTRL-knop ingedrukt.

en: Hold the CTRL-key to (de)select multiple roles.
nl: Om meerdere rollen te (de)selecteren, houdt de CTRL-toets ingedrukt.

en: Home directory
nl: Homedirectory

en: Home directory changed. To keep home directory you have to run the following command as root: 'mv %s %s'
nl: De homedirectory is veranderd. Om de homedirectory te bewaren moet u de volgende commando uitvoeren: 'mv %s %s'

en: Home drive
nl: Home station

en: Home path
nl: Home pad

en: Home path is invalid.
nl: Home pad is ongeldig.

en: Home server for the user.
nl: Thuis server voor de gebruiker.

en: Home telephone number
nl: Thuis telefoonnummer

en: Homedirectory contains invalid characters.
nl: Home directory bevat ongeldige tekens.

en: Host accounts (e.g. Samba)
nl: Host accounts (bijv. Samba)

en: Host count: %s
nl: Host aantal: %s

en: Host description
nl: Host omschrijving

en: Host description. If left empty host name will be used.
nl: Host omschrijving. Indien leeg gelaten zal host naam worden gebruikt.

en: Host list
nl: Host lijst

en: Host name
nl: Host naam

en: Host name already exists!
nl: Host naam bestaat al!

en: Host name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
nl: Host naam bevat ongeldige tekens. Geldige tekens zijn: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !

en: Host name in use. Selected next free host name.
nl: Host naam is in gebruik. Selecteer een nieuwe vrije naam.

en: Host name must end with $!
nl: Host naam moet eindigen met een $!

en: Host name of the host which should be created. Valid characters are: a-z,A-Z,0-9, .-_$. Host names are always ending with $. If last character is not $ it will be added. If host name is already used host name will be expanded with a number. The next free number will be used.
nl: Host naam van de host welke moet worden aangemaakt. Geldige tekens zijn: a-z,0-9, .-_$. Host namen eindigen altijd op $. Als laatste karakter niet eindigt op  $ zal deze worden toegevoegd. Als de host naam al in gebruik is zal er een nummer aan worden toegevoegd. Het eerst volgende vrije nummer zal worden gebruikt.

en: I am out of office.
nl: Ik ben niet op kantoor.

en: ID is already in use
nl: ID wordt al gebruikt

en: ID-Number
nl: ID-nummer

en: IMAP admin user
nl: IMAP admin gebruiker

en: IMAP password input
nl: IMAP wachtwoord invoer

en: IP address
nl: IP adres

en: IP address of the DNS server
nl: IP adres van de DNS server

en: IP address of the peer. Valid only for realtime peers.
nl: IP-adres van de peer. Alleen geldig voor realtime peers.

en: IP address or domain name of the registration server.
nl: IP-adres of de domeinnaam van de registratie-server.

en: IP addresses
nl: IP adressen

en: IP addresses ("A/AAAA" records)
nl: IP adressen  ("A/AAAA" records)

en: IP list
nl: IP lijst

en: Identification method
nl: Identificatiemethode

en: Identifier
nl: Identificeerder

en: Idle time limit
nl: Idle tijdslimiet

en: Idle timeout
nl: Idle tijdslimiet

en: If account status is set to deleted, the earliest date when the mail message store including all remaining content will be deleted from the filesystem.
nl: Als de account status is ingesteld op verwijderd, de vroegste datum waarop de e-mailberichten kunt met inbegrip van alle resterende inhoud wordt verwijderd van het bestandssysteem.

en: If activated then LAM will show an accordion view if there is more than one group per account type.
nl: Indien geactiveerd dan LAM zal een accordeon-weergave gebruiken in het geval dat er meer dan een groep per account type is.

en: If activated then the user is forced to change his password at the next login.
nl: Indien geactiveerd dan word de gebruiker gedwongen om zijn wachtwoord te wijzigen bij de volgende login.

en: If checked Unix password will also be used as Samba password.
nl: Indien aangevinkt zal het Unix wachtwoord ook gebruikt worden als Samba wachtwoord.

en: If checked account will be deactivated by putting a "!" before the encrypted password.
nl: Indien aangevinkt zal het account deactiveerd worden door een "!" voor het versleutelde wachtwoord te plaatsen.

en: If checked no password will be used.
nl: Indien aangevinkt zal geen wachtwoord gebruikt worden.

en: If checked password does not expire.
nl: Indien aangevinkt zal wachtwoord niet verlopen.

en: If checked password does not expire. (Setting X-Flag)
nl: Indien aangevinkt zal wachtwoord niet verlopen (middels X-vlag).

en: If checked then the account is locked. You may only unlock accounts but not lock them.
nl: Indien aangevinkt dan is het account geblokkeerd is. U mag alleen accounts deblokkeren.

en: If checked then the account will be deactivated.
nl: Indien aangevinkt zal het account gedeactiveerd worden.

en: If checked then the account will be deactivated. (Setting D-Flag)
nl: Indien aangevinkt zal het account gedeactiveerd worden (middels D-vlag).

en: If checked then the account will be locked (setting L-Flag). You usually want to use this setting to unlock user accounts which were locked because of failed login attempts.
nl: Indien aangevinkt dan wordt de account geblokkeerd (instelling L-Flag).  Doorgaans wilt u deze instelling wilt gebruiken om gebruiker accounts die werden afgesloten als gevolg van mislukte login pogingen te openen.

en: If checked then the user will not be able to create new entries of this account type.
nl: Indien aangevinkt dan zal de gebruiker niet in staat zijn om nieuwe items van dit account type aan te maken.

en: If checked then the user will not be able to delete entries of this account type.
nl: Indien aangevinkt dan zal de gebruiker niet in staat zijn om items van dit account type te verwijderen.

en: If empty GID number will be generated automaticly depending on your configuration settings.
nl: Als het GID nummer leeg is, zal deze automatisch gegenereerd worden afhankelijk van uw configuratie instellingen.

en: If empty GID number will be generated automaticly.
nl: Als GID nummer leeg is zal deze automatisch gegenereerd worden.

en: If empty UID number will be generated automaticly.
nl: Als UID nummer leeg is zal deze automatisch gegenereerd worden.

en: If enabled the user will not be allowed to login after there have been a specified number of consecutive failed login attempts.
nl: Als deze optie ingeschakeld zal de gebruiker niet toegestaan worden ​​om in te loggen nadat er een bepaald aantal opeenvolgende mislukte login pogingen zijn geweest.

en: If enabled then LAM will use user and password that is provided by the web server via HTTP authentication.
nl: Als deze optie ingeschakeld is dan zal LAM gebruik maken van de gebruikersnaam en paswoord dat wordt geleverd door de webserver via HTTP-authenticatie.

en: If enabled then the default language will be enforced and cannot be chosen by the user.
nl: Indien ingeschakeld zal de standaardtaal worden afgedwongen en kan niet worden gekozen door de gebruiker.

en: If enabled users must change their passwords when they first login after a password is set or reset by the administrator.
nl: Als deze optie ingeschakeld moeten gebruikers hun wachtwoord wijzigen wanneer zij voor het eerst inloggen nadat hun wachtwoord is ingesteld of opnieuw ingesteld door de beheerder.

en: If registration context is specified, Asterisk will dynamically create and destroy a NoOp priority 1 extension for a given peer who registers or unregisters with Asterisk.
nl: Als de registratie context is opgegeven, dan zal Asterisk dynamisch een NoOp priority 1 extensie aanmaken of verwijderen tijdens het registreren of deregistreren van een peer.

en: If set then only these classes are allowed. One class per line.
nl: Indien gezet dan zijn alleen deze klassen toegestaan. Een klasse per regel.

en: If set then users need to login to change their password.
nl: Indien gezet dan moeten gebruikers inloggen om hun wachtwoord te wijzigen.

en: If set to "true" Unix password will also be used as Samba password.
nl: Indien ingesteld als "truer" zal het Unix wachtwoord ook worden gebruikt als Samba wachtwoord.

en: If set to "true" account will be deactivated. (Setting D-Flag)
nl: Indien ingesteld als "true" zal het account worden gedeactiveerd. (Instelling D-vlag)

en: If set to "true" no password will be used.
nl: Indien ingesteld als "true" , zal er geen wachtwoord worden gebruikt.

en: If set to "true" password does not expire. (Setting X-Flag)
nl: Indien ingesteld als "true" zal het wachtwoord niet verlopen. (Instelling X-vlag)

en: If set to true then all incomming mails needs to come from a member of the list.
nl: Als de waarde true is dan moeten alle binnenkomende e-mails komen van een lid van de lijst.

en: If the LDAP attribute has no value then the checkbox is set to this value.
nl: Als de LDAP-attribuut geen waarde heeft dan wordt de checkbox gezet op deze waarde.

en: If the mailbox size reaches the soft quota limit, the user will not be able to send email until the size of the mailbox is reduced.
nl: Als de mailbox grootte de zachte quota limiet bereikt, dan zal de gebruiker niet in staat zijn om e-mail te versturen totdat de grootte van de mailbox is verminderd.

en: If the user has a Samba 3 extension then the Samba password will also be set. Otherwise, no action is taken.
nl: Als de gebruiker een Samba 3 extensie heeft dan zal het Samba wachtwoord ook worden ingesteld. Anders wordt er geen actie ondernomen.

en: If the user has multiple telephone numbers then please enter it here.
nl: Als de gebruiker meerdere telefoonnummers heeft dan kunt u deze hier invoeren.

en: If this entry should be a printer group then you can set the member names here.
nl: Als dit item een printer groep moet dan kunt u de leden hier stellen.

en: If this field is a date value then you can show a calendar. Please enter the date format in this case. Example formats are "yy-mm-dd" or "dd.mm.yy".
nl: Als dit veld een datum waarde is dan kun je een kalender laten zien. Vul in dat geval de datumnotatie in. Voorbeeld van formaten zijn "yy-mm-dd" of "dd.mm.jj".

en: If this is set to true then an incomming mail needs to be approved by the sender.
nl: Als dit is ingesteld op true dan moet een binnenkomende e-mail worden goedgekeurd door de afzender.

en: If you enter one or more email addresses then mail delivery errors are forwarded to these addresses instead of the sender of the original mail.
nl: Als u een of meer e-mailadressen invult dan worden postbezorging fouten doorgestuurd naar deze adressen in plaats van de afzender van het oorspronkelijke e-mail.

en: If you leave this empty LAM will use: uidNumber*2 + sambaAlgorithmicRidBase.
nl: Als dit veld leeg blijft zal LAM de volgende waarde gebruiken: uid nummer*2 + samba algoritmeRIDBase

en: If you run Zarafa behind a reverse proxy then you can specify the server URL here (e.g. "https://zproxy.example.com:237/z1").
nl: Als Zarafa zich achter een reverse proxy bevindt dan kun je de URL van de server hier opgeven (bijv. "https://zproxy.example.com:237/z1").

en: If you select this option then the user is only authenticated by his email address. LAM Pro will not ask for the answer to the security question. Please handle with care.
nl: Als u deze optie selecteert dan wordt de gebruiker alleen geverifieerd middels zijn e-mailadres. LAM Pro zal niet vragen naar het antwoord op de beveiligingsvraag. Zorg er goed voor.

en: If you set this option then the user cannot request TGT-based tickets.
nl: Indien geselecteerd dat kan een gebruiker geen TGT-gebaseerde tickets aanvragen.

en: If you set this option then the user cannot request any tickets.
nl: Indien geselecteerd dat kan een gebruiker geen enkele ticket aanvragen.

en: If you set this option then the user cannot request forwardable tickets.
nl: Indien geselecteerd dat kan een gebruiker geen forwardable tickets aanvragen.

en: If you set this option then the user cannot request post-dated tickets.
nl: Indien geselecteerd dat kan een gebruiker geen post-gedateerd tickets aanvragen.

en: If you set this option then the user cannot request proxiable tickets.
nl: Indien geselecteerd dat kan een gebruiker geen proxiable tickets aanvragen.

en: If you set this option then the user cannot request renewable tickets.
nl: Indien geselecteerd dat kan een gebruiker geen hernieuwbare tickets aanvragen.

en: If you set this option then the user cannot request service tickets.
nl: Indien geselecteerd dat kan een gebruiker geen service tickets aanvragen.

en: If you set this option then the user has to change his password at the next login.
nl: Als u deze optie selecteert dan zal de gebruiker zijn wachtwoord moeten wijzigen bij de volgende login.

en: If you set this option then the user must preauthenticate himself using a hardware device.
nl: Indien geselecteerd dat moet een gebruiker zich pre authenticeren met behulp van een hardware-apparaat.

en: If you set this option then the user must preauthenticate himself.
nl: Indien geselecteerd dat moet een gebruiker zich pre authenticeren.

en: If you set this option then this account is marked as password change service.
nl: Indien geselecteerd dat is deze account gemarkeerd als password change service.

en: If you use the object class "inetOrgPerson" and do not provide the "cn" attribute then LAM will set it to the user name value.
nl: Indien u als object-klasse "inetOrgPerson" gebruikt en het "cn" attribuut niet opgeeft dan zal LAM de gebruikers naam hiervoor gebruiken.

en: If you want to change the current preferences password, please enter it here.
nl: Als u het huidige preferentie wachtwoord wilt wijzigen, voer het dan hier in.

en: If you want to change your master configuration password, please enter it here.
nl: Als u het masterconfiguratie wachtwoord wilt wijzigen, voer het dan hier in.

en: If you want to use a well known RID you can select a well known group.
nl: Als u een bekende RID wilt gebruiken, kunt u een bekende groep selecteren.

en: If your server runs on another port then add a comma and the port number after the server.
nl: Indien uw server draait op een andere poort, voeg dan een komma en het poortnummer toe na de server.

en: Image cropping
nl: Image bijsnijden

en: Image not available
nl: Plaatje niet beschikbaar

en: Import PDF structures
nl: Importeer PDF structuren

en: Import from server
nl: Importeer van server

en: Import profiles
nl: Import profielen

en: Import successful
nl: Importeren succesvol

en: Imported certificate from server.
nl: Geïmporteerd certificaat van de server.

en: Imports the certificate directly from your LDAP server.
nl: Importeert het certificaat direct van uw LDAP-server.

en: In passthrough mode, users are allowed to print without any impact on their quota or account balance.
nl: In passthrough-modus, zijn de gebruikers toegestaan ​​om af te drukken zonder enige impact op hun quotum of saldo.

en: Inactive hosts will not be able to get an address from the DHCP server.
nl: Inactieve machines zullen niet in staat zijn om een adres krijgen van de DHCP-server.

en: Include system attributes
nl: Sluit systeem attributen in

en: Information about the LDAP server.
nl: Informatie over de LDAP-server.

en: Inherit client startup configuration
nl: Neem de client opstartconfiguratie over

en: Inherited from
nl: Geërfd van

en: Inherits from
nl: Erft van

en: Initial folders
nl: Initiële mappen

en: Initial payment
nl: Eerste betaling

en: Initial program
nl: Initiële programma

en: Initials
nl: Initialen

en: Initiated
nl: Geïnitieerd

en: Inode hard quota
nl: Uiterste inode quotum

en: Inode hard quota contains invalid characters. Only natural numbers are allowed.
nl: Uiterste inode quotum bevat ongeldige tekens; alleen getallen zijn toegestaan.

en: Inode quota
nl: Inode quotum

en: Inode soft quota
nl: Zachte inode quotum

en: Inode soft quota contains invalid characters. Only natural numbers are allowed.
nl: Zachte inode quotum bevat ongeldig tekens; alleen getallen zijn toegestaan.

en: Inode soft quota must be smaller than inode hard quota.
nl: Zachte inode quotum moet kleiner zijn dat de uiterste inode quotum.

en: Input fields
nl: Invoervelden

en: Insecure
nl: Onveilig

en: Inserted user or group name in home path.
nl: Ingevoegde gebruiker of groep naam in home pad.

en: Inserted user or group name in logon script.
nl: Ingevoegde gebruiker of groep in loginscript.

en: Inserted user or group name in profile path.
nl: Ingevoegde gebruiker of groep naam in profielpad.

en: Invalid MAC address.
nl: Ongeldig MAC adres.

en: Invalid RDN attribute!
nl: Ongeldig RDN attribuut!

en: Invalid RDN value
nl: Ongeldig RDN waarde

en: Invalid description.
nl: Ongeldige beschrijving.

en: Invalid entry
nl: Ongeldig item

en: Invalid format for the specification of additional attributes.
nl: Ongeldig formaat voor de specificatie van extra attributen.

en: Invalid password for IMAP admin or other problem occured.
nl: Ongeldig wachtwoord voor IMAP admin of een ander probleem opgetreden.

en: Invalid request
nl: Ongeldig verzoek

en: Invalid server name. Please enter "server" or "server:port".
nl: Ongeldige servernaam. Gebruik "server" of "server:port".

en: Invalid value in field "%s".
nl: Ongeldige waarde in het veld "%s".

en: Invitation policy
nl: Invitatiebeleid

en: Invitation policy list
nl: Lijst van invitatiebeleid

en: It is not possible to delete all ranges.
nl: Het is niet mogelijk om alle reeksen te verwijderen.

en: It is possible that this ID-number is reused. This can cause several problems because files with old permissions might still exist. To avoid this warning set maxUID to a higher value.
nl: Het is mogelijk dat dit ID-nummer wordt hergebruikt. Dit kan verschillende problemen veroorzaken omdat bestanden met oude permissies nog kunnen bestaan. Om dit te voorkomen kunt u de maxUID een hogere waarde geven.

en: Job history
nl: Taakgeschiedenis

en: Job suffix
nl: Taak suffix

en: Job title
nl: Functieomschrijving

en: Job title of user: President, department manager, ...
nl: Functieomschrijving van de gebruiker: directeur, bedrijfleider, ....

en: Jobs
nl: Taken

en: Jump 10 pages backward
nl: Spring 10 pagina's terug

en: Jump 10 pages forward
nl: Spring 10 pagina's vooruit

en: Jump to a matching rule
nl: Verspring naar een correspondentie regel

en: Jump to an attribute type
nl: Verspring naar een attribuut type

en: Jump to an object class
nl: Verspring naar een object klasse

en: Jump to first page
nl: Spring naar eerste pagina

en: Jump to last page
nl: Spring naar laatste pagina

en: K5KEY is only needed if you use Kerberos with smbk5pwd.
nl: K5KEY is alleen nodig als je Kerberos gebruikt met smbk5pwd.

en: Kolab shared folder
nl: Kolab gedeelde map

en: Kolab shared folders
nl: Kolab gedeelde mappen

en: Kolab shared folders (e.g. mail folders)
nl: Kolab gedeelde mappen (bijv. e-mailmappen)

en: LAM checks if the entered group name and GID are unique. Here you can enter the LDAP suffix that is used to search for duplicates. By default the account type suffix is used. You only need to change this if you use multiple server profiles with different OUs but need unique group names or GIDs.
nl: LAM controleert of de ingevoerde groepsnaam en het GID uniek zijn. Hier kunt u de LDAP-suffix invoeren die wordt gebruikt om te zoeken naar duplicaten. Standaard wordt de accounttype suffix gebruikt. U hoeft alleen maar om dit te veranderen als u meerdere servers profielen met verschillende organisatie-eenheden heeft en  unieke groepsnamen of GID's nodig heeft.

en: LAM checks if the entered user name and UID are unique. Here you can enter the LDAP suffix that is used to search for duplicates. By default the account type suffix is used. You only need to change this if you use multiple server profiles with different OUs but need unique user names or UIDs.
nl: LAM controleert of de ingevoerde gebruikersnaam en het UID uniek zijn. Hier kunt u de LDAP-suffix invoeren die wordt gebruikt om te zoeken naar duplicaten. Standaard wordt de accounttype suffix gebruikt. U hoeft alleen maar om dit te veranderen als u meerdere servers profielen met verschillende organisatie-eenheden heeft en  unieke gebruikersnamen of UID's nodig heeft.

en: LAM configuration
nl: LAM configuratie

en: LAM has checked your input and is now ready to create the accounts.
nl: LAM heeft uw invoer gecontroleerd en is nu klaar om de accounts te maken.

en: LAM supports CRYPT, CRYPT-SHA512, SHA, SSHA, MD5 and SMD5 to generate the hash value of passwords. SSHA and CRYPT are the most common but CRYPT does not support passwords greater than 8 letters. We do not recommend to use plain text passwords.
nl: LAM ondersteunt CRYPT, CRYPT-SHA512 , SHA, SSHA, MD5 en SMD5 om de hash waarde van wachtwoorden te genereren. SSHA en CRYPT zijn de meeste gebruikte maar CRYPT ondersteunt geen wachtwoorden langer dan 8 letters. Wij raden  het gebruik van niet versleutelde wachtwoorden af.

en: LAM tests
nl: LAM testen

en: LAM user password
nl: LAM gebruikerswachtwoord

en: LAM was unable to create account %s! An LDAP error occured.
nl: LAM kan geen account %s maken! Een LDAP fout is opgetreden.

en: LAM was unable to find a Samba 3 domain with this name!
nl: LAM heeft geen Samba 3 domein gevonden met deze naam!

en: LAM was unable to find a domain with this name!
nl: LAM heeft geen domein gevonden met deze naam!

en: LAM was unable to find a group with this name!
nl: Lam heeft geen groep gevonden met deze naam!

en: LAM was unable to modify group memberships for group: %s
nl: Lam was niet in staat de groepsleden te veranderen voor groep: %s

en: LAM was unable to modify memberships for role: %s
nl: LAM kon lidmaatschappen voor rol: %s niet wijzigen.

en: LAM will automatically suggest UID/GID numbers. You can either use a fixed range of numbers or an LDAP entry with object class "sambaUnixIdPool" or "msSFU30DomainInfo".
nl: LAM stelt automatisch UID / GID nummers voor. U kunt gebruik maken van een vaste reeks nummers of een LDAP-vermelding met objectklasse  "sambaUnixIdPool" of  "msSFU30DomainInfo".

en: LAM will search for accounts in this part of the LDAP tree.
nl: LAM gaat op zoek naar accounts in dit deel van de LDAP-boom.

en: LAM will suggest a user name based on e.g. first and last name. Here you can specify the suggestion. %sn% will be replaced by the last name. @givenname@ will be replaced by the first character of first name. Only attributes of tab Personal may be used.
nl: LAM zal een gebruikersnaam suggereren op basis van bijvoorbeeld voor-en achternaam. Hier kunt u de suggestie opgeven. %sn% zal worden vervangen door de achternaam. @givenname@ zal worden vervangen door de eerste letter van de voornaam. Alleen attributen van de  Personal tab kunnen worden gebruikt.

en: LAM will use this LDAP DN and password to search for accounts. It is sufficient to specify an account with read rights. If nothing is inserted then LAM will try to connect anonymously.
nl: LAM zal gebruik maken van dit LDAP-DN en wachtwoord om te zoeken naar accounts. Het is voldoende om een ​​account te geven met lees-rechten. Als er niets wordt ingevoegd dan zal LAM proberen om anoniem te verbinden.

en: LDAP + program
nl: LDAP + programma

en: LDAP Account Manager Configuration
nl: LDAP account manager configuratie

en: LDAP DN of default PPolicy password policy entry.
nl: LDAP DN van het default PPolicy wachtwoordbeleid entry.

en: LDAP Suffix is invalid!
nl: LDAP achtervoegsel is ongeldig!

en: LDAP connection ok.
nl: LDAP verbinding ok.

en: LDAP entries
nl: LDAP items

en: LDAP entries that are allowed to send to this list.
nl: LDAP-items die mogen sturen naar deze lijst.

en: LDAP entries that are member of this list.
nl: LDAP-items die lid zijn van deze lijst.

en: LDAP entries that moderate this list (e.g. approve mails).
nl: LDAP-items die deze lijst moderaten (bijv. mails goedkeuren).

en: LDAP error, server says:
nl: LDAP fout, server meldt:

en: LDAP filter to specify allowed senders of this list (e.g. "((objectclass=qmailUser)(employeeType=manager))").
nl: LDAP-filter om toegestane afzenders van deze lijst te specificeren (bijvoorbeeld "((objectclass=qmailUser)(employeeType=manager))").

en: LDAP filter to specify members of this list (e.g. "((objectclass=qmailUser)(employeeType=accountant))").
nl: LDAP-filter om leden van deze lijst te specificeren (bijvoorbeeld "((objectclass=qmailUser)(employeeType=accountant))").

en: LDAP operation successful.
nl: LDAP operatie is succesvol.

en: LDAP password
nl: LDAP wachtwoord

en: LDAP said
nl: LDAP zei

en: LDAP search
nl: LDAP-zoekopdracht

en: LDAP search attribute
nl: LDAP-zoekopdracht attribuut

en: LDAP search failed! Please check your preferences.
nl: LDAP zoekopdracht is mislukt! Controleert u a.u.b uw instellingen.

en: LDAP search limit
nl: LDAP zoek limiet

en: LDAP sizelimit exceeded, not all entries are shown.
nl: Limiet aantal entrees dat getoond kan worden is overschreven; niet alle gegevens worden getoond.

en: LDAP suffix
nl: LDAP achtervoegsel

en: LDAP upload in progress. Please wait.
nl: LDAP upload is bezig. S.v.p. wachten.

en: LDAP user
nl: LDAP gebruiker

en: LDAP user and password
nl: LDAP-gebruiker en  wachtwoord

en: LDAP version
nl: LDAP versie

en: LDAP views based on nsview
nl: LDAP views gebaseerd op  nsview

en: LDIF file
nl: LDIF bestand

en: LDIF import only supports version 1
nl: LDIF import ondersteunt alleen versie 1

en: Lamdaemon path does not end with ".pl". Did you enter the full path to the script?
nl: Lamdaemon pad eindigt niet met ".pl". Hebt u het volledige pad naar het script ingevoerd?

en: Lamdaemon server and path
nl: Lamdaemon server en pad

en: Lamdaemon settings
nl: Lamdaemon instellingen

en: Lamdaemon successfully run.
nl: Lamdaemon met succes uitgevoerd.

en: Lamdaemon test finished.
nl: Lamdaemon test klaar.

en: Lamdaemon version
nl: Lamdaemon versie

en: Lamdaemon: Quota module installed
nl: Lamdaemon: Quota module geïnstalleerd

en: Lamdaemon: read quotas
nl: Lamdaemon: lees quotas

en: Language
nl: Taal

en: Language is not defined!
nl: Taal is niet gedefinieerd!

en: Language settings
nl: Taal instellingen

en: Last login
nl: Laatste login

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last name contains invalid characters or is empty!
nl: Achternaam bevat ongeldige tekens of is leeg!

en: Last name of user. Only letters, - and spaces are allowed.
nl: Achternaam van gebruiker. Alleen letters, - en spaties zijn toegestaan.

en: Last password change
nl: Laatste wachtwoord verandering

en: Last password change (read-only)
nl: Laatste wachtwoord verandering (read-only)

en: Last qualify milliseconds
nl: Laatste qualify milliseconden

en: Lease time
nl: Leasetijd

en: Limit type
nl: Limiteer type

en: Line
nl: Regel

en: Line ends
nl: Regel eindigt

en: Link text
nl: Link tekst

en: Link to self service login page for your users
nl: Link naar zelf service login pagina voor uw gebruikers

en: List attributes
nl: Lijstattributen

en: List attributes are invalid!
nl: Ljstattributen lijst zijn ongeldig!

en: List name
nl: Lijstnaam

en: List name already in use.
nl: Lijstnaam wordt al gebruikt

en: List of Samba workstations the user is allowed to login. Empty means every workstation.
nl: Lijst van Samba werkstations waarop gebruiker mag inloggen. Leeg betekent op elke werkstation.

en: List of admin users is empty or invalid!
nl: Lijst van beheerders  is leeg of ongeldig!

en: List of allowed codecs.
nl: Lijst van toegestane codecs.

en: List of disallowed codecs.
nl: Lijst van niet toegestaan ​​codecs.

en: List of entries to be deleted:
nl: Lijst met entrees die verwijderd gaan worden:

en: List of valid users
nl: Lijst van geldige gebruikers

en: Listeners
nl: Luisteraars

en: Load profile
nl: Load profiel

en: Loading
nl: Laden

en: Loading export
nl: Laden export

en: Loading import
nl: Laden import

en: Loading search
nl: Laden zoeken

en: Local address
nl: Lokaal adres

en: Local address list
nl: Lokaal adreslijst

en: Local group
nl: Lokale groep

en: Local members
nl: Lokale leden

en: Location
nl: Plaats

en: Location where new alias is stored.
nl: Locatie waar de nieuwe alias wordt opgeslagen.

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Lock account
nl: Vergrendel account

en: Lock account?
nl: Vergrendel account?

en: Lock password
nl: Blokkeer wachtwoord

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Locked till
nl: Vergrendeld tot

en: Locking status
nl: Vergrendel status

en: Lockout duration
nl: Vergrendel duur

en: Lockout duration must be are natural number.
nl: Vergrendel duur moet een natuurlijk getal zijn.

en: Lockout time
nl: Vergrendel tijd

en: Lockout users
nl: Vergrendel gebruikers

en: Lockout users after bad logon attempts
nl: Vergrendel gebruikers na mislukte aanmeldingspogingen

en: Lockout users after bad logon attempts must be between 0 and 999.
nl: Vergrendel gebruikers na mislukte aanmeldingspogingen moet een getal tussen 0 en 999 zijn.

en: Log destination
nl: Log bestemming

en: Log level
nl: Logniveau

en: Logged in as: %s
nl: Ingelogd als: %s

en: Login attribute label
nl: Login attribuut label

en: Login caption
nl: Login bijschrift

en: Login method
nl: Login methode

en: Logo file deleted.
nl: Logo bestand verwijderd..

en: Logo is still in use by PDF structure "%s" in account type "%s".
nl: Logo is nog steeds in gebruik door PDF structuur  "%s" in account type "%s".

en: Logon for password change
nl: Aanmelden voor het wachtwoord wijzigen

en: Logon hours
nl: Logonuren

en: Logon script
nl: Logonscript

en: Logon script is invalid!
nl: Logonscript is ongeldig!

en: MAC address
nl: MAC adres

en: MAC address list
nl: MAC adresljist

en: MAC addresses
nl: MAC adressen

en: MIT Kerberos password change command
nl: MIT Kerberos wachtwoord wijzigen commando

en: Magic number
nl: Magische getal

en: Magic number will set a fixed value that must match your server configuration.
nl: Magische getal stelt een vaste waarde in die moet overeenkomen met de server configuratie.

en: Mail aliases
nl: Mail aliassen

en: Mail domains
nl: E-mail domeinen

en: Mail routing
nl: Mail routering

en: Mail sending failed.
nl: Mail verzenden is mislukt.

en: Mail successfully sent to %s.
nl: E-mail verzonden naar %s.

en: Mailbox already exists on IMAP server.
nl: Mailbox bestaat reeds op IMAP-server.

en: Mailbox does not exist on IMAP server.
nl: Mailbox bestaat niet op IMAP-server.

en: Mailbox home server name is empty!
nl: Mailbox home server naam is leeg!

en: Mailbox home server name is invalid!
nl: Mailbox home server naam is ongeldig!

en: Mailbox quota
nl: Postvak quota

en: Mailing aliases (e.g. NIS mail aliases)
nl: Mailing aliassen (bijv. NIS mail aliassen)

en: Mails to this name are forwarded to the recipients.
nl: E-mail naar deze  naam worden doorgestuurd naar de ontvangers.

en: Main
nl: Hoofd

en: Main page caption
nl: Hoofdpagina bijschrift

en: Make sure your filter (above) will select all child records.
nl: Zorg ervoor dat uw filter (zie boven) alle onderliggende records selecteert.

en: Manage
nl: Beheer

en: Manage existing PDF structures
nl: Beheer bestaande PDF-structuren

en: Manage existing profiles
nl: Beheer bestaande profielen

en: Manage logos
nl: Beheer logos

en: Manage object class "mailrecipient"
nl: Beheer object class "mailrecipient"

en: Manage profile directory
nl: Beheer profiel directory

en: Manage self service profiles
nl: Beheer zelf serivice profielen

en: Manage server profiles
nl: Beheer server profielen

en: Managed by
nl: Beheerd door

en: Managed suffixes
nl: Beheerde achtervoegsels

en: Manager
nl: Beheerder

en: Manages OU objects in your LDAP tree.
nl: Beheert OU objecten in de LDAP boom

en: Manual
nl: Handmatig

en: Manual if conflicts
nl: Handmatig indien conflicteert

en: Manual scripts
nl: Handmatige scripts

en: Mapping entry
nl: Mapping item

en: Mapping entry contains invalid characters. Only ASCII characters are allowed.
nl: Mapping item bevat ongeldige tekens. Alleen ASCII-tekens zijn toegestaan.

en: Mapping name
nl: Mapping naam

en: Mark account for deletion
nl: Markeer account om te verwijdern

en: Mark for deletion
nl: Markeer om te verwijderen

en: Mass delete
nl: Massa verwijderen

en: Master password
nl: Master wachtwoord

en: Master password is wrong!
nl: Master wachtwoord is fout!

en: Master passwords are different or empty!
nl: Masterwachtworden zijn verschillend of leeg!

en: Matching rule OID
nl: Matching regel OID

en: Matching rules
nl: Matching regels

en: Max. file descriptors
nl: Max. bestandsdescriptors

en: Maximum GID number
nl: Maximum GID nummer

en: Maximum GID number is invalid or empty!
nl: Maximum GID nummer is ongeldig of leeg!

en: Maximum GID number must be greater than minimum GID number!
nl: Maximum GID nummer moet groter zijn dan minimum GID nummer!

en: Maximum UID number is invalid!
nl: Maximum UID nummer is ongeldig!

en: Maximum UID number must be greater than minimum UID number!
nl: Maximum UID nummer moet groter zijn dan minimum UID nummer!

en: Maximum failure count
nl: Maximum fout aantal

en: Maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: Maximum file size (kB)
nl: Maximale bestandsgrootte (kB)

en: Maximum file size must be a number. Please enter 0 for no limit.
nl: Maximale bestandsgrootte moet een getal zijn. Vul 0 voor geen limiet.

en: Maximum height (px)
nl: Maximale hoogte (px)

en: Maximum job size
nl: Maximale grootte van een opdracht

en: Maximum lease time
nl: Maximale leasetijd

en: Maximum length
nl: Maximum lengte

en: Maximum list entries
nl: Maximum lijstentrees

en: Maximum number of seconds of inactivity before terminating a call on hold.
nl: Maximum aantal seconden van inactiviteit voordat een gesprek in de wacht wordt beëindigd.

en: Maximum password age
nl: Maximum levensduur wachtwoord

en: Maximum width (px)
nl: Maximale breedte (px)

en: Member email addresses
nl: Lid e-mailadressen

en: Member entries
nl: Lid items

en: Member filter
nl: Lid filter

en: Member of
nl: Lid van

en: Members
nl: Leden

en: Members are optional
nl: Leden zijn optioneel

en: Members only
nl: Alleen leden

en: Memberships
nl: Lidmaatschappen

en: Message count limit
nl: Bericht tellerlimiet

en: Message size limit
nl: Bericht limiet

en: Message store
nl: Berichtenarchief

en: Minimal password length
nl: Minimale wachtwoord lengte

en: Minimum GID number
nl: Minimum GID nummer

en: Minimum GID number is invalid or empty!
nl: Minimum GID nummer is ongeldig of leeg!

en: Minimum UID number
nl: Minimum UID nummer

en: Minimum UID number is invalid!
nl: Minimum UID nummer is ongeldig!

en: Minimum answer length
nl: Minimale antwoord lengte

en: Minimum lowercase characters
nl: Minimum kleine letters

en: Minimum numeric characters
nl: Minimum numerieke tekens

en: Minimum password age
nl: Minimum levensduur wachtwoord

en: Minimum password length
nl: Minimale wachtwoord lengte

en: Minimum symbolic characters
nl: Minimum symbolische tekens

en: Minimum time
nl: Minimale tijd

en: Minimum uppercase characters
nl: Minimum hoofdletters

en: Missing attributes for
nl: Ontbrekende attributen voor

en: Missing modify command add, delete or replace
nl: Ontbrekende wijzigen commando toe te voegen, te verwijderen of te vervangen

en: Mobile number
nl: Mobiel nummer

en: Mobile telephone number
nl: Mobiele telefoonnummer

en: Moderator email addresses
nl: Moderator e-mailadressen

en: Moderator entries
nl: Moderator items

en: Moderator text
nl: Moderator tekst

en: Moderator text that is used to specify an own approval text used if the list is moderated. The usual %HEADER% magic of qmail-reply etc. can be used here.
nl: Moderator tekst die wordt gebruikt om een ​​eigen goedkeuringstekst op te geven, wanneer de lijkt  gebruikt als de lijst gemodereerd is. De gebruikelijke %HEADER% magie van qmail-antwoord, enz. kunnen hier worden gebruikt.

en: Modification not successful!
nl: Wijziging niet succesvol!

en: Modification successful!
nl: Wijziging succesvol!

en: Modification time
nl: Wijziging tijd

en: Modified by
nl: Aangepast door

en: Modify
nl: Wijzigen

en: Modify RDN
nl: Wijzig RDN

en: Modify group
nl: Bewerk groepen

en: Modify group members
nl: Bewerk groep leden

en: Modifying
nl: Wijzigen

en: Module settings
nl: Module instellingen

en: Monday
nl: Maandag

en: Mountpoint
nl: Mount-punt

en: Mountpoint contains invalid characters.
nl: Mountpoint bevat ongeldige tekens.

en: Mountpoint of device with enabled quotas.
nl: Mount-punt van device met waarvoor quotas gelden.

en: Move down
nl: Verplaats omlaag

en: Move up
nl: Verplaats omhoog

en: Multi edit
nl: Multi bewerken

en: Multi value
nl: Meervoudige waarde

en: Multi-select fields must not contain empty values.
nl: Multi-select velden mogen geen lege waarden bevatten.

en: Multiple values are separated by comma.
nl: Meerdere waarden worden gescheiden door een komma.

en: Multiple values are separated by semicolon.
nl: Meerdere waarden worden gescheiden door een puntkomma.

en: Music on hold
nl: Muziek in de wachtstand

en: Music to play on hold.
nl: Muziek te spelen in de wachtstand.

en: MyCity
nl: MijnStad

en: Mystreetname 42
nl: MijnStraatnaam 42

en: NAT setting for this account.
nl: NAT-instelling voor dit account.

en: NIS domain
nl: NIS domein

en: NIS domain name.
nl: NIS domeinnaam

en: NIS name
nl: NIS naam

en: NIS name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
nl: NIS naam bevat ongeldige tekens. Geldige tekens zijn: a-z, A-Z, 0-9 en .-_ !

en: NIS net group
nl: NIS net groep

en: NIS net groups
nl: NIS net groepen

en: NIS netgroup entries
nl: NIS netgroup items

en: NIS netgroups
nl: NIS netgroepen

en: NIS object count: %s
nl: NIS object aantal: %s

en: NIS object entries
nl: NIS object items

en: NIS objects
nl: NIS objecten

en: Name
nl: Naam

en: Name of new alias entry.
nl: Naam van de nieuwe alias.

en: Name of the address list which should be created.
nl: Naam van de adres lijst die moet worden gecreëerd.

en: Name under which the profile will be saved. If a profile with the same name exists, it will be overwritten.
nl: Naam waaronder het profiel zal worden opgeslagen. Als het profiel met dezelfde naam al bestaat, zal deze overschreven worden.

en: Netbios name servers
nl: Netbios naam servers

en: New DHCP
nl: Nieuw DHCP

en: New DNS entry
nl: Nieuwe DNS-vermelding

en: New NIS object
nl: Nieuw NIS object

en: New OU created successfully.
nl: Nieuwe OU met succes aangemaakt

en: New address list
nl: Nieuwe adresljist

en: New alias
nl: Nieuwe alias

en: New automount entry
nl: Nieuw automount item

en: New automount map
nl: Nieuwe automount map

en: New billing code
nl: Nieuwe factuurcode

en: New database entry
nl: Nieuw database item

en: New default profile set successfully.
nl: Nieuw standaard profile is met succes ingesteld.

en: New domain
nl: Nieuw domein

en: New extension
nl: Nieuw extentie

en: New field
nl: Nieuw veld

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: New host
nl: Nieuwe host

en: New local address
nl: Nieuw lokaal adres

en: New master password
nl: Nieuw master wachtwoord

en: New master password set successfully.
nl: Nieuw master wachtwoord is met succes gemaakt

en: New object
nl: Nieuw object

en: New organisational unit
nl: Nieuwe organisatie unit

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New password set successfully.
nl: Nieuw wachtwoord is succesvol geplaatst

en: New policy
nl: Nieuwe policy

en: New pool
nl: Nieuwe poel

en: New printer
nl: Nieuwe printer

en: New profile name
nl: Nieuwe profiel naam

en: New range
nl: Nieuwe range

en: New recipient
nl: Nieuwe ontvanger

en: New required attributes
nl: Nieuwe verplichte attributen

en: New role
nl: Nieuwe rol

en: New section
nl: Nieuwe sectie

en: New shared folder
nl: Nieuwe shared folder

en: New sudo role
nl: Nieuwe sudo rol

en: New user
nl: Nieuwe gebruiker

en: New user certificate
nl: Nieuw gebruikerscertificaat

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: New view
nl: Nieuwe view

en: New zone
nl: Nieuwe zone

en: Next RID
nl: Volgende RID

en: Next RID is not a number!
nl: Volgende RID is geen nummer!

en: Next RID to use when creating accounts (only used by Winbind).
nl: Volgende RID gebruiken bij maken accounts (alleen bij Winbind)

en: Next RID to use when creating group accounts (only used by Winbind).
nl: Volgende RID gebruiken bij maken groep accounts (alleen bij Winbind)

en: Next RID to use when creating user accounts (only used by Winbind).
nl: Volgende RID gebruiken bij maken gebruikers accounts (alleen bij Winbind)

en: Next group RID
nl: Volgende RID groep

en: Next group RID is not a number!
nl: Volgende RID groep is geen getal!

en: Next user RID
nl: Volgende RID gebruiker

en: Next user RID is not a number!
nl: Volgende RID gebruiker is geen getal!

en: Nick names
nl: Bijnamen

en: No
nl: Nee

en: No Asterisk extensions found.
nl: Geen Asterisk extensies gevonden.

en: No DHCPs found!
nl: Geen DHCP's gevonden!

en: No DNS entries found!
nl: Geen DNS-items gevonden!

en: No NIS objects found!
nl: Geen NIS objecten gevonden!

en: No RDN attribute was selected.
nl: Geen RDN attribuut werd geselecteerd.

en: No Samba 3 domains found in LDAP! Please create one first.
nl: Geen Samba 3 domeinen gevonden in LDAP! Eerst een domein maken.

en: No Unix groups found in LDAP! Please create one first.
nl: Geen Unix groepen gevonden in LDAP! Eerst groepen maken.

en: No access
nl: Geen toegang

en: No address list found!
nl: Geen adreslijst gevonden!

en: No aliases found!
nl: Geen aliassen gevonden!

en: No automount entries found!
nl: Geen automount items gevonden!

en: No billing codes found!
nl: Geen Factuurcodes gevonden!

en: No binary data available
nl: Geen binaire gegevens beschikbaar

en: No changes were made.
nl: Er zijn geen veranderingen aangebracht.

en: No current value for attribute <b>%s</b>.
nl: Geen actuele waarde voor attribuut <b>%s</b>.

en: No database entries found!
nl: Geen database-items gevonden!

en: No default profile set. Please set it in the server profile configuration.
nl: Geen standaard profiel ingesteld. Stel het in in de serverprofiel configuratie.

en: No description
nl: Geen omschrijving

en: No domains found!
nl: Geen domeinen gevonden!

en: No email address found.
nl: Geen e-mailadres gevonden.

en: No entry was selected to delete
nl: Geen item werd geselecteerd om te verwijderen

en: No file received.
nl: Geen bestand ontvangen.

en: No file selected.
nl: Geen bestanden geselecteerd.

en: No forwarding
nl: Geen doorsturen

en: No free ID-Number!
nl: Geen vrije ID-nummer!

en: No groups found!
nl: Geen groepen gevonden!

en: No hosts found!
nl: Geen hosts gevonden!

en: No image available
nl: Geen afbeelding beschikbaar

en: No import input
nl: Geen importinvoer

en: No internal attributes
nl: Geen interne attributen

en: No lamdaemon path set, please update your LAM configuration settings.
nl: Geen lamdaemon pad gezet. Werk uw LAM configuratie-instellingen bij.

en: No lamdaemon server set, please update your LAM configuration settings.
nl: Geen lamdaemon server gezet. Werk uw LAM configuratie-instellingen bij.

en: No local delivery
nl: Geen lokale levering

en: No logging
nl: Geen logging

en: No logo
nl: Geen logo

en: No new attributes available for this entry
nl: Geen nieuw attributen beschikbaar voor dit item

en: No new entries
nl: Geen nieuwe items

en: No objects found!
nl: Geen objecten gevonden!

en: No or more than one base module selected!
nl: Geen of meerdere basismodule(s) geselecteerd!

en: No password was entered!
nl: Geen wachtwoord ingevoerd!

en: No policies found!
nl: Geen policies gevonden!

en: No printers found!
nl: Geen printers gevonden!

en: No problems found.
nl: Geen problemen gevonden!

en: No profile found.
nl: Geen profiel gevonden.

en: No program delivery
nl: Geen programma levering

en: No quota
nl: Geen quotum

en: No roles found!
nl: Geen rollen gevonden!

en: No scripts to run.
nl: Geen scripts om uit te voeren.

en: No section text specified
nl: Geen sectie tekst gespecificeerd

en: No security answer found.
nl: Geen beveiligingsantwoord gevonden.

en: No server profiles found. Please create one.
nl: Geen server profielen gevonden. Maak er eerst een aan.

en: No shared folders found!
nl: Geen shared folders gevonden!

en: No static text specified
nl: Geen statische tekst gespecificeerd

en: No subnet entered.
nl: Geen subnet ingevoerd.

en: No such entry
nl: Zo'n item bestaat niet

en: No such entry.
nl: Zo'n item bestaat niet!

en: No such schema item: "%s"
nl: Zo'n schemaitem als: "%s" bestaat niet

en: No sudo roles found!
nl: Geen sudo rollen gevonden!

en: No users found!
nl: Geen gebruikers gevonden!

en: No views found!
nl: Geen views gevonden.

en: Non-standard (\n)
nl: Niet-standaard (\n)

en: None
nl: Geen

en: Not after
nl: Niet na

en: Not before
nl: Niet voor

en: Note
nl: Aantekening

en: Note: You may be required to enter new attributes that these object classes require
nl: Opmerking: Mogelijk moeten nieuwe verplichten attributen van deze object classen worden opgegeven.

en: Notes
nl: Aantekening

en: Nothing to export
nl: Niets om te exporteren

en: Notice
nl: Opmerking

en: Notification period
nl: Notificatieperiode

en: Notify users about password expiration
nl: Informeer gebruikers wanneer het wachtwoord verloopt.

en: Number of child entries
nl: Aantal kind items

en: Number of columns in text area.
nl: Aantal kolommen in tekst gebied.

en: Number of days a user can login even his password has expired. -1=always.
nl: Aantal dagen waarop een gebruiker nog kan inloggen zelfs als zijn wachtwoord is verlopen. -1=altijd.

en: Number of days a user has to wait until he is allowed to change his password again. If set value must be >0.
nl: Aantal dagen dat de gebruiker moet wachten voordat hij/zij zijn/haar wachtwoord opnieuw mag wijzigen. Indien gezet moet de waarde groter dan nul zijn.

en: Number of days after a user has to change his password again. If set value must be >0.
nl: Aantal dagen dat de gebruiker zijn wachtwoord opnieuw moet wijzigen. Indien gezet moet de waarde groter dan nul zijn.

en: Number of days after which the account will expire.
nl: Aantal dagen waarna het account zal verlopen.

en: Number of failed logins.
nl: Aantal mislukte logins.

en: Number of minutes after which the bad logon attempts are reset.
nl: Aantal minuten, waarna mislukte aanmeldingspogingen worden gereset.

en: Number of pages printed with this billing code.
nl: Aantal afgedrukte pagina's met deze facturering code.

en: Number of rows in text area.
nl: Aantal rijen in tekstgebied.

en: Number of rules that must match
nl: Aantal regels die moeten overeenkomen

en: Number of seconds after the user is allowed to change his password again.
nl: Aantal seconden nadat de gebruiker is toegestaan ​​om zijn wachtwoord weer veranderen.

en: Number of seconds after which the user must change his password.
nl: Aantal seconden waarna de gebruiker zijn wachtwoord moet veranderen.

en: OU already exists!
nl: OU bestaat al!

en: OU deleted successfully.
nl: OU met succes verwijderd.

en: OU is invalid!
nl: OU is ongeldig!

en: OU is not empty or invalid!
nl: OU is niet leeg of ongeldig!

en: OU-Editor
nl: OU-editor

en: Object classes
nl: Objectklassen

en: Object count: %s
nl: Object aantal: %s:

en: Obsolete
nl: Verouderd

en: Off
nl: Uit

en: Office name
nl: Kantoornaam

en: Old password
nl: Oude wachtwoord

en: Old value
nl: Eerdere waarde

en: On
nl: Aan

en: On broken or timed out connection
nl: Op verbroken of een time-out aansluiting

en: One (one level beneath base)
nl: Een (een niveau onder basis)

en: One or more errors occured. The invalid fields are marked.
nl: Een of meer fouten opgetreden. De ongeldige velden zijn gemarkeerd.

en: Operation not successful. DN <b>%s</b> has not been created.
nl: Bewerking niet succesvol. DN <b>%s</b> is niet gemaakt.

en: Operation statistics
nl: Operation statistieken

en: Operation successful. DN <b>%s</b> has been created.
nl: Bewerking succesvol. DN <b>%s</b> is aangemaakt.

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Optional attributes
nl: Optionele attributen

en: Optional description for the PC.
nl: Optionele beschrijving voor de PC.

en: Options
nl: Opties

en: Options for Asterisk voicemail account (e.g. sendvoicemail=yes).
nl: Opties voor Asterisk voicemail account (bv sendvoicemail=yes).

en: Or paste your LDIF here
nl: Of plak hier uw LDIF

en: Order
nl: Sorteer op

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Ordering
nl: Sortering

en: Organisation
nl: Organisatie

en: Organisational unit
nl: Organisatorische eenheid

en: Organisational units
nl: Organisatorische eenheden

en: Organisational units contains an invalid entry.
nl: Organisatorische eenheden bevat ongeldige invoer.

en: Other
nl: Ander

en: Other telephone numbers
nl: Andere telefoonnummers

en: Other web sites
nl: Andere websites

en: Output may contain HTML
nl: Uitvoer mag HTML bevatten

en: Output of command "%s" with return code %s
nl: Uitvoer van commando "%s" met return code %s

en: Overcharge factor that is applied when computing the cost of a print job. The number of pages is not changed.
nl: Overbelasting factor die wordt toegepast bij de berekening van de kosten van een afdruktaak. Het aantal pagina's is niet veranderd.

en: Override default quota settings.
nl: Override default quota-instellingen.

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owners
nl: Eigenaren

en: PC name
nl: PC-naam

en: PDF structure
nl: PDF struktuur

en: PDF structure name not valid
nl: PDF struktuur naam is ongeldig

en: PDF structure was successfully saved.
nl: PDF struktuur is met succes opgeslagen

en: PDF structures
nl: PDF strukturen

en: PDUs sent
nl: PDU's gestuurd

en: PHP error reporting
nl: PHP foutrapportage

en: PHP system setting
nl: PHP systeem instellingen

en: PTR record
nl: PTR-record

en: PTR records
nl: PTR-records

en: Packets are sent to the default gateway if the receiver does not reside in the same network. The default gateway routes them to the target network.
nl: Netwerk pakketten worden verstuurd naar de default gateway als de ontvanger zich niet bevind op hetzelfde netwerk. De standaard gateway routeerd hen naar het doel netwerk.

en: Page count
nl: Pagina aantal

en: Page header
nl: Pagina kop

en: Page layout
nl: Pagina layout

en: Paged results
nl: Gepagineerde resultaten

en: Pager
nl: Pieper

en: Pager number for Asterisk voicemail.
nl: Pieper nummer voor Asterisk voicemail.

en: Parent DN
nl: Ouder DN

en: Parent node
nl: Ouder node

en: Parent node not found.
nl: Ouder node niet gevonden

en: Parent to
nl: Ouder van

en: Parse error
nl: Parse fout

en: Partially locked
nl: Gedeeltelijk vergrendeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password change at next login
nl: Wachtwoord te wijzigen bij de volgende login

en: Password change command
nl: Wachtwoord wijzigen commando

en: Password change options
nl: Wachtwoord wijzigen opties

en: Password change required
nl: Wachtwoord wijzigen vereist

en: Password change requires old password
nl: Wachtwoord verandering vereist oude wachtwoord

en: Password change service
nl: Wachtwoord wijzigen dienst

en: Password change with old password
nl: Wachtwoord verandering met oude wachtwoord

en: Password check
nl: Wachtwoord controle

en: Password contains invalid characters. Valid characters are:
nl: Wachtwoord bevat ongeldige tekens. Geldige tekens zijn:

en: Password does not expire
nl: Wachtwoord verloopt niet

en: Password expiration
nl: Wachtwoord verloop

en: Password expiration must be are natural number or -1.
nl: Wachtwoord verloopperiode moet een getal zijn of -1.

en: Password field label
nl: Wachtwoord veld label

en: Password for voicemail mailbox.
nl: Wachtwoord voor de voicemail mailbox.

en: Password hash type
nl: Type hash wachtwoord

en: Password history length
nl: Wachtwoord geschiedenis lengte

en: Password mail settings
nl: Wachtwoord mailinstellingen

en: Password maximum age must be are natural number.
nl: Maximum wachtwoord levensduur moet een getal zijn.

en: Password maximum age must be bigger as password minimum age.
nl: Maximum wachtwoord levensduurd moet hoger zijn dan het minimum.

en: Password maximum age must be bigger than password minimum age.
nl: Maximum wachtwoord levensduurd moet groter zijn dan het minimum.

en: Password minimum age must be are natural number.
nl: Minimum wachtwoord levensduur moet een getal zijn.

en: Password must not contain part of user/first/last name
nl: Het wachtwoord mag geen delen bevatten van de gebruikers-, voor of achternaam

en: Password must not contain user name
nl: Wachtwoord mag geen gebruikersnaam bevatten

en: Password of IMAP admin user
nl: Wachtwoord van de IMAP beheerder

en: Password policies
nl: Wachtwoordbeleid

en: Password policies (ppolicy)
nl: Wachtwoordbeleid (ppolicy)

en: Password policy
nl: Wachtwoordbeleid

en: Password quality check
nl: Wachtwoord kwaliteitscontrole

en: Password reset confirmation
nl: Wachtwoord reset bevestiging

en: Password reset notification
nl: Wachtwoord reset kennisgeving

en: Password reset page settings
nl: Wachtwoord reset pagina instellingen

en: Password self reset
nl: Wachtwoord zelf opnieuw in te stellen

en: Password successfully reset.
nl: Wachtwoord succesvol reset.

en: Password warning
nl: Wachtwoord waarschuwing

en: Password warning must be are natural number.
nl: Wachtwoord waarschuwing moet een natuurlijk getal zijn.

en: Passwords are different!
nl: Wachtwoorden verschillen!

en: Passwords match.
nl: Wachtwoorden zijn gelijk.

en: Path
nl: Pad

en: Path of the user profile (UNC-path, e.g. \\server\share\user). $user is replaced with user name.
nl: Pad van het gebruikersprofiel (UNC-pad, bijvoorbeeld  \\server\share\user). $user wordt vervangen door de gebruikersnaam.

en: Path of the user profile.
nl: Pad van het gebruikersprofiel.

en: Path of the user profile. Can be a local absolute path or a UNC-path (\\server\share). $user and $group are replaced with user and group name.
nl: Pad naar gebruikersprofiel. Mag een lokaal absolut pad zijn of een UNC (\\server\share). $user en $group worden vervangen door de gebruiker- en groepsnaam.

en: Path separator
nl: Pad scheidingsteken

en: Path to external script
nl: Pad naar extern script

en: Path to key for DNS updates
nl: Pad naar de sleutel voor DNS-updates

en: Path to the maildir/mbox on the mail system for sender confirmation and moderation.
nl: Pad naar de maildir / mbox op het mailsysteem voor afzender bevestiging en moderation.

en: Path to the maildir/mbox on the mail system.
nl: Pad naar de maildir / mbox op het mailsysteem.

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment and job history
nl: Betaling en taakgeschiedenis

en: Payment and job history for this user.
nl: Betaling en taakgeschiedenis voor deze gebruiker.

en: Payment history
nl: Betaalgeschiedenis

en: Performs modifications on multiple LDAP entries.
nl: Voert wijzigingen door op meerdere LDAP entries.

en: Permanently delete all children also?
nl: Permanent verwijderen inclusief kinderen?

en: Permit
nl: Toestaan

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Personal data
nl: Persoonlijke gegevens

en: Photo
nl: Foto

en: Photo file
nl: Foto bestand

en: Photo file (JPG format)
nl: Fotobestand (JPG formaat)

en: Pickup group
nl: Pickup-groep

en: Please a comma separated list of your public SSH keys.
nl: S.v.p. een komma gescheiden lijst van de publieke SSH sleutels ingeven.

en: Please activate the mail aliases type for this server profile.
nl: Activeer het type mail aliassen voor dit server profiel.

en: Please activate this option if your scripts may generate HTML output. Otherwise, the output is treated as plain text.
nl: Activeer deze optie als uw scripts  HTML output genereren. Anders wordt de uitvoer behandeld als gewone tekst.

en: Please add at least one extension owner.
nl: Voeg ten minste een extensie eigenaar toe.

en: Please add this line to your webserver's crontab.
nl: Voeg deze regel aan de crontab van uw webserver.

en: Please change this setting only if you experience problems in receiving emails from LAM. This defines the line ending of emails.
nl: Activeer dit alleen als u problemen ondervindt bij het ontvangen van e-mails van LAM. Dit definieert de lijn einde van e-mails.

en: Please check if this email should be sent.
nl: Gelieve te controleren of deze e-mail moet worden verstuurd.

en: Please check your settings on the Unix page!
nl: Controleer dan uw instellingen op de Unix-pagina!

en: Please choose the attribute to get the IMAP user name. The default is "mail" but you can also use "uid" or "userPrincipalName".
nl: Kies het attribuut wat de IMAP-gebruikersnaam bevat. Standaard is "mail", maar u kunt ook gebruik maken van "uid" of  "userPrincipalName".

en: Please click here to continue: @@resetLink@@
nl: Klik hier om verder te gaan:@@resetLink@@

en: Please click to lock/unlock this account.
nl: Klik voor het vergrendelen / ontgrendelen van dit account.

en: Please create a profile by clicking on the link below.
nl: Gelieve een profiel aan te maken door te klikken op de link hieronder.

en: Please do not edit multiple accounts in parallel in multiple browser tabs.
nl: Gelieve niet gelijktijdig meerdere accounts bewerken in meerdere browser tabbladen.

en: Please enter "Yes" or "No".
nl: Geef "Ja" of "Nee".

en: Please enter a RID number or the name of a special account!
nl: Voer een RID nummer in of de naam van een speciaal account!

en: Please enter a caller ID.
nl: Voer een beller-ID in.

en: Please enter a comma separated list of domain names (e.g. "company.com,example.com"). LAM will only manage mailboxes from these domains.
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst van domeinnamen in (bijv. "bedrijf.nl, voorbeeld.nl"). LAM zal alleen mailboxen van deze domeinen beheren.

en: Please enter a comma separated list of host names!
nl: S.v.p. een kommagescheiden lijst van hostnamen invoeren.

en: Please enter a common name.
nl: Voer een algemene naam in.

en: Please enter a correct list of valid mail domains.
nl: Voer een correcte lijst met geldige e-mail domeinen in.

en: Please enter a date in format "DD.MM.YYYY HH:MM" or "DD.MM.YYYY".
nl: S.v.p. een geldige datum invoeren in formaat  "DD.MM.YYYY HH:MM" of "DD.MM.YYYY".

en: Please enter a descriptive label for this field.
nl: Geef een beschrijvend label voor dit veld.

en: Please enter a descriptive name for this entry.
nl: Voer een beschrijvende naam voor dit item in.

en: Please enter a descriptive text for this group.
nl: Geen een beschrijvende tekst voor deze groep.

en: Please enter a descriptive text for this host.
nl: Geef een beschrijvende tekst voor deze host.

en: Please enter a descriptive text for this user.
nl: Geef een beschrijvende tekst voor deze gebruiker.

en: Please enter a group name!
nl: S.v.p. een geldige groepsnaam invoeren!

en: Please enter a list of Windows domains that can be selected for your user accounts.
nl: Geef een lijst van Windows-domeinen die kunnen worden geselecteerd voor uw gebruikersaccounts.

en: Please enter a list of object classes for the new accounts.
nl: Geef een lijst van object klassen voor de nieuwe accounts.

en: Please enter a mailbox.
nl: Voer een mailbox in.

en: Please enter a name for this device.
nl: Voer een naam in voor dit apparaat.

en: Please enter a name for this folder.
nl: Voer een naam in voor deze map.

en: Please enter a name for this policy.
nl: Voer een naam in voor dit beleid.

en: Please enter a name for your view.
nl: Voer een naam in voor deze view.

en: Please enter a name.
nl: Voer een naam in.

en: Please enter a natural number for column count.
nl: Geef een natuurlijk getal voor het kolom aantal.

en: Please enter a natural number for row count.
nl: Geef een natuurlijk getal voor het rij aantal

en: Please enter a number for GID number.
nl: Voer een getal in voor het GID-nummer.

en: Please enter a number for UID number.
nl: Voer een getal in voor UID nummer.

en: Please enter a number for message count limit.
nl: Voer een getal in voor het maximum aantal berichten.

en: Please enter a number for message size limit.
nl: Voer een getal in voor de maximale grootte van het bericht.

en: Please enter a number for quota size.
nl: Voer een getal in voor de omvang van het quotum.

en: Please enter a number.
nl: Voer een nummer in.

en: Please enter a numeric value for the expire warning.
nl: Geef een numerieke waarde voor de vervallen waarschuwing.

en: Please enter a numeric value for the failure count interval.
nl: Geef een numerieke waarde voor de mislukking aantal interval.

en: Please enter a numeric value for the grace authentication limit.
nl: Geef een numerieke waarde in voor de grace authenticatie limiet.

en: Please enter a numeric value for the idle timeout.
nl: Geef een numerieke waarde voor de lockout duur.

en: Please enter a numeric value for the lockout duration.
nl: Geef een numerieke waarde voor de lockout duur.

en: Please enter a numeric value for the maximum failure count.
nl: Geef een numerieke waarde voor het maximale falen aantal.

en: Please enter a numeric value for the minimum password length.
nl: Geef een numerieke waarde voor de minimale lengte van een wachtwoord.

en: Please enter a numeric value for the password history length.
nl: Voer een numerieke waarde voor de wachtwoord geschiedenis lengte.

en: Please enter a pool name.
nl: Voer een poel naam in.

en: Please enter a role name.
nl: Voer een rol naam in.

en: Please enter a security answer.
nl: Voer een beveiligingsantwoord in.

en: Please enter a subject for the confirmation mails.
nl: Vul een onderwerp voor de bevestiging mails in.

en: Please enter a target folder.
nl: Vul een doelmap in.

en: Please enter a text for the confirmation mails that includes the creation link.
nl: Vul een tekst voor de bevestiging e-mails dat de creatie link bevat in.

en: Please enter a unique name for this field.
nl: Geef een unieke naam voor dit veld.

en: Please enter a unique name for this password policy.
nl: Voer een unieke naam in voor dit wachtwoord beleid.

en: Please enter a user password.
nl: Voer een wachtwoord in.

en: Please enter a valid DN in the field:
nl: Vul een geldig DN in het veld:

en: Please enter a valid DNS name.
nl: Voer een geldige DNS-naam in.

en: Please enter a valid LDAP attribute name. Allowed characters are a-z, 0-9, _ and -.
nl: Geef een geldig LDAP-attribuut naam. Toegestane tekens zijn a-z, 0-9, _ en -.

en: Please enter a valid LDAP suffix.
nl: Vul een geldige LDAP suffix in.

en: Please enter a valid LDAP user if you want to use it for all operations.
nl: Vul een geldig LDAP-gebruiker indien u deze wilt gebruiken voor alle handelingen.

en: Please enter a valid account status.
nl: Vul een geldig account status in.

en: Please enter a valid admin email address.
nl: Vul een geldig admin e-mailadres in.

en: Please enter a valid bind user.
nl: Vul een geldig bind gebruiker in.

en: Please enter a valid business category!
nl: Voer een geldige zakelijke categorie in!

en: Please enter a valid common name!
nl: S.v.p. een valide common name ingeven!

en: Please enter a valid configuration type.
nl: Vul een geldige configuratie type in.

en: Please enter a valid database host name.
nl: Geef een geldige database host naam.

en: Please enter a valid database name.
nl: Geef een geldige databasenaam.

en: Please enter a valid database password.
nl: Geef een geldig database wachtwoord.

en: Please enter a valid database user.
nl: Voer een geldig database gebruiker in.

en: Please enter a valid date in format DD-MM-YYYY.
nl: S.v.p. een geldige datum invoeren in formaat DD-MM-YYYY.

en: Please enter a valid default user.
nl: Voer een geldig standaard gebruiker in.

en: Please enter a valid delivery mode.
nl: Vul een geldig leveringswijze in.

en: Please enter a valid display name!
nl: S.v.p. een geldige displaynaam invoeren!

en: Please enter a valid drive letter.
nl: S.v.p. een geldige stationsletter invoeren.

en: Please enter a valid email address!
nl: S.v.p. een geldig e-mail adres invoeren!

en: Please enter a valid email alias.
nl: S.v.p. een geldig e-mail alias invoeren!

en: Please enter a valid employee number.
nl: Geef een geldig personeelsnummer.

en: Please enter a valid employee type!
nl: S.v.p. een geldig werknemerstype invoeren!

en: Please enter a valid fax number!
nl: S.v.p. een geldig faxnummer invoeren!

en: Please enter a valid field name. Only letters, numbers, dash and underline are allowed.
nl: Geef een geldige veldnaam. Alleen letters, cijfers, streepjes en onderstrepen zijn toegestaan.

en: Please enter a valid filter. Only letters, numbers and " _*$.@-" are allowed.
nl: Voer een geldig filter in. Alleen letters, cijfers en "_*$.@-" zijn toegestaan.

en: Please enter a valid first name.
nl: Vul een geldige voornaam in.

en: Please enter a valid from domain.
nl: Voer een geldig vanaf domein in.

en: Please enter a valid from user.
nl: Voer een geldig vanaf gebruiker in.

en: Please enter a valid group name!
nl: S.v.p. een geldige groepsnaam invoeren!

en: Please enter a valid group scope.
nl: Geef een geldige groep scope.

en: Please enter a valid group type.
nl: Geef een geldige groep soort.

en: Please enter a valid job suffix.
nl: Vul een geldige job achtervoegsel in.

en: Please enter a valid job title!
nl: S.v.p. een geldige functieomschrijving invoeren!

en: Please enter a valid last name.
nl: Vul een geldige achternaam in.

en: Please enter a valid limit type.
nl: Vul een geldig limiet type in.

en: Please enter a valid list of affiliations.
nl: Vul een geldig lijst met affiliaties in.

en: Please enter a valid list of group names.
nl: Voer een geldige lijst van groepnamen in.

en: Please enter a valid list of host names.
nl: Voer een geldige lijst van hostnamen in.

en: Please enter a valid list of service names.
nl: Voer een geldige lijst van servicenamen in.

en: Please enter a valid mobile number!
nl: S.v.p. een geldig mobiel nummer invoeren!

en: Please enter a valid number (e.g. "1.5").
nl: Vul een geldig nummer in (bijv. "1.5").

en: Please enter a valid number.
nl: Vul een geldig nummer in.

en: Please enter a valid object class.
nl: Vul een geldig object-klasse in.

en: Please enter a valid option.
nl: Vul een geldige optie in.

en: Please enter a valid path.
nl: Voer een geldig pad in.

en: Please enter a valid port number.
nl: Vul een geldig poortnummer in.

en: Please enter a valid postal address!
nl: S.v.p. een geldig postadres invoeren!

en: Please enter a valid postal code!
nl: S.v.p. een geldige postcode invoeren!

en: Please enter a valid primary affiliation.
nl: Vul een geldig primaire affiliatie in.

en: Please enter a valid realm.
nl: Voer een geldig realm in.

en: Please enter a valid recipient expression.
nl: Vul een geldige ontvanger expressie in.

en: Please enter a valid registered address.
nl: Voer een geldig geregistreerd adres in.

en: Please enter a valid scoped affiliation.
nl: Vul een geldig scoped affiliatie in.

en: Please enter a valid sender expression.
nl: Vul een geldige afzender expressie in.

en: Please enter a valid server name where the mailboxes reside.
nl: Voer een geldige naam in van de server waar de mailboxen zich bevinden.

en: Please enter a valid street name!
nl: S.v.p. een geldige straatnaam invoeren!

en: Please enter a valid telephone number!
nl: S.v.p. een geldig telefoonnummer invoeren!

en: Please enter a valid user name or email address.
nl: Geef een geldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Please enter a value between %s and %s!
nl: S.v.p. een waarde invullen tussen %s en %s!

en: Please enter a value for status "checked".
nl: Geef een waarde op voor de status "checked".

en: Please enter a value for status "unchecked".
nl: Geef een waarde voor de status "unchecked".

en: Please enter a value to add.
nl: Vul een waarde in om toe te voegen.

en: Please enter a value to modify.
nl: Vul een waarde in om aan te passen.

en: Please enter an alias for this group.
nl: Geef een alias voor deze groep.

en: Please enter an alias name.
nl: Geef een alias naam.

en: Please enter an email address on this page: %s
nl: S.v.p. een e-mailadres invoeren op deze pagina: %s

en: Please enter an user name on this page: %s
nl: Geef een gebruikersnaam op deze pagina: %s

en: Please enter at least one range for pool "%s".
nl: Voer minimaal een reeks in voor poel "%s".

en: Please enter either yes or no.
nl: Geef ja of nee.

en: Please enter only ASCII characters for the commands.
nl: Voer alleen ASCII-tekens in voor de commando's.

en: Please enter only ASCII characters for the host names.
nl: Voer alleen ASCII-tekens in voor de host namen.

en: Please enter only ASCII characters for the options.
nl: Voer alleen ASCII-tekens in voor de opties.

en: Please enter only ASCII characters for the run groups.
nl: Voer alleen ASCII-tekens in voor de run groepen.

en: Please enter only ASCII characters for the run users.
nl: Voer alleen ASCII-tekens in voor de run gebruiker namen.

en: Please enter only ASCII characters for the serial number.
nl: Voer alleen ASCII-tekens in voor het serienummer.

en: Please enter only ASCII characters for the user names.
nl: Voer alleen ASCII-tekens in voor de gebruiker namen.

en: Please enter the DN and password of the administrative password self reset account.
nl: Voer het DN en wachtwoord in van de administratieve wachtwoord zelf reset account.

en: Please enter the DN and password of the administrative self registration account.
nl: Vul de DN en het wachtwoord van het zelf registratie account

en: Please enter the DN and password to use for all jobs.
nl: Vul de DN en het wachtwoord dat moet worden gebruikt voor alle taken.

en: Please enter the DN of the LDAP entry with object class "msSFU30DomainInfo".
nl: Geef de DN van de LDAP-vermelding met objectklasse "msSFU30DomainInfo".

en: Please enter the DN of the LDAP entry with object class "sambaUnixIdPool".
nl: Geef de DN van de LDAP-vermelding met objectklasse "sambaUnixIdPool".

en: Please enter the IP address for this entry.
nl: Vul het IP-adres voor deze vermelding in.

en: Please enter the IP address of your DNS server.
nl: Voer het IP-adres in van de DNS-server.

en: Please enter the LDAP DN that should be used to create new users.
nl: Geef de LDAP-DN die moeten worden gebruikt om nieuwe gebruikers aan te maken.

en: Please enter the LDAP DN that should be used to reset passwords.
nl: Voer de LDAP DN in die gebruikt voor het reseten van wachtwoorden.

en: Please enter the LDAP attribute name for this field.
nl: Geef de LDAP-attribuutnaam voor dit veld.

en: Please enter the LDAP suffix where LAM should start to search for users. The LDAP filter needs to match the given user name to exactly one DN. The value "%USER%" will be replaced by the user name from the login page.
nl: Voer de LDAP-achtervoegsel waar LAM moet beginnen met zoeken naar de gebruikers. Het LDAP-filter moet de opgegeven gebruikersnaam te koppelen aan precies een DN. De waarde "% USER% " zal vervangen worden door de gebruikersnaam van de login pagina.

en: Please enter the LDAP suffix where the PyKota job entries are stored (configuration option "jobbase").
nl: Vul de LDAP suffix waar de PyKota job items worden opgeslagen (configuratie-optie "jobbase").

en: Please enter the LDAP suffix where your Samba domain entries are stored.
nl: Vul de LDAP suffix waar de Samba domein items worden opgeslagen.

en: Please enter the account context.
nl: Voer de account context in.

en: Please enter the account information on the other pages first.
nl: S.v.p. eerst de account informatie op de andere pagina's invoeren.

en: Please enter the account type.
nl: Vul het account type in.

en: Please enter the account's type (e.g. "friend").
nl: Vul het account type in (bijv.  "friend").

en: Please enter the application data.
nl: Voer de applicatie data in.

en: Please enter the application.
nl: Voer de applicatie in.

en: Please enter the automount entry (e.g. "-fstype=nfs,rw server:/home").
nl: Geef het automount item (bijv. "-fstype=nfs,rw server:/home").

en: Please enter the configuration and create a server profile.
nl: Voer de configuratie in en creëer een server profiel.

en: Please enter the configuration password. This is NOT your LDAP password. It is stored in your .conf-file. If this is the first time you log in, enter "lam".
nl: S.v.p. configuratie wachtwoord invoeren. Dit is NIET uw LDAP wachtwoord. Het staat vermeld in uw .conf-bestand. Als dit de eerste keer is dat u inlogt, gebruik "lam".

en: Please enter the connection string (e.g. "(DESCRIPTION=(ADDRESS=(PROTOCOL=TCP)(HOST=server)(PORT=1521))(CONNECT_DATA=(SERVICE_NAME=db.example.com)))").
nl: Geef de connectie string (bv  "(DESCRIPTION=(ADDRESS=(PROTOCOL=TCP)(HOST=server)(PORT=1521))(CONNECT_DATA=(SERVICE_NAME=db.example.com)))").

en: Please enter the environment name for this node (e.g. production).
nl: Vul omgevingsnaam voor dit knooppunt in (bijv. productie).

en: Please enter the extension context.
nl: Voer de extensie context in.

en: Please enter the extension name.
nl: Voer de extensie naam in.

en: Please enter the group name.
nl: Geef de naam van de groep.

en: Please enter the host name.
nl: Voer de hostnaam in.

en: Please enter the list of scripts which should be run. Each line has the following format: [account type] [action] [script and arguments]
nl: Voer de lijst van scripts in die moet worden uitgevoerd. Elke regel heeft de volgende indeling: [type account] [actie] [script en argumenten]

en: Please enter the list of scripts which should be run. Each line has the following format: [action] [script and arguments]
nl: Voer de lijst van scripts in die moet worden uitgevoerd. Elke regel heeft de volgende indeling: [actie] [script en argumenten]

en: Please enter the magic number you configured on server side.
nl: Vul het magische getal in zoals geconfigureerd op de server.

en: Please enter the mapping entry (e.g. "-fstype=nfs,rw server:/projects").
nl: Voer het mapping item in (bijv. "-fstype=nfs,rw server:/projects").

en: Please enter the mapping name for this entry (e.g. auto.home).
nl: Voer de mapping naam voor dit item (bijv. auto.home).

en: Please enter the master configuration password. This is NOT your LDAP password. It is stored in your config.cfg file. If this is the first time you log in, enter "lam".
nl: S.v.p. master configuratie wachtwoord invoeren. Dit is NIET uw LDAP wachtwoord. Het staat vermeld in uw config.cfg bestand. Als het de eerste keer is dat u inlogt, gebruik "lam"

en: Please enter the master password to change the general preferences:
nl: Voer het hoofdwachtwoord in om de algemene voorkeuren wijzigen:

en: Please enter the message store.
nl: Voer de berichten store in.

en: Please enter the name of the new profile and the password to change its settings. Profile names may contain letters, numbers and -/_.
nl: S.v.p. de naam van het nieuwe profiel invoeren en het wachtwoord om de instellingen te wijzigen. Profielnamen kunnen letter, nummers en -/_ bevatten.

en: Please enter the new name of the profile. The name may contain letters, numbers and -/_.
nl: S.v.p. de nieuwe naam van het profiel invoeren. De naam mag letters, nummers en -/_ bevatten.

en: Please enter the number of days before password expiration to send out the email.
nl: Vul het aantal dagen in voor het verlopen van het wachtwoord waarop een e-mail verstuurd wordt.

en: Please enter the password for the admin DN. Please note that this is saved as clear-text in the self service profile.
nl: Voer het wachtwoord voor de admin DN. Let op: dit wordt niet opgeslagen als plain-tekst in de self-service profiel.

en: Please enter the password which you want to set for this account.
nl: S.v.p. het wachtwoord invoeren dat u wilt gebruiken voor dit account.

en: Please enter the password which you want to set for this account. You may also generate a random password (12 characters) which will be displayed on your screen.
nl: Voer het wachtwoord dat u wilt instellen voor deze account. Je kan ook een willekeurig wachtwoord genereren (12 tekens), wat wordt weergegeven op uw scherm.

en: Please enter the path to the user's home directory.
nl: S.v.p. het pad aangeven naar de homedirectory van de gebruiker.

en: Please enter the port number for (unencrypted) HTTP connections.
nl: Voer het poortnummer in voor (ongecodeerd) HTTP-verbindingen.

en: Please enter the port number for encrypted connections.
nl: Voer het poortnummer in voor versleutelde verbindingen.

en: Please enter the possible security questions for the password self reset.
nl: Voer de mogelijke veiligheidsvragen voor het wachtwoord zelf opnieuw in te stellen.

en: Please enter the priority.
nl: Voer de prioriteit in.

en: Please enter the quota limit of this mailbox in kilobytes.
nl: Voer de quota limiet van deze mailbox in in kilobytes.

en: Please enter the quota settings for this mount point. The syntax is: {soft block limit},{hard block limit},{soft inode limit},{hard inode limit}
nl: S.v.p. de quotum gegevens voor dit mount-punt ingeven. Syntax is: {zachte blok limiet},{uiterste blok limiet},{zachte inode limiet},{uiterste inode limiet}

en: Please enter the quota settings for this user. The syntax is: {mount point},{soft block limit},{hard block limit},{soft inode limit},{hard inode limit}.
nl: S.v.p. de quotum gegevens voor dit mount-punt ingeven. Syntax is: {zachte blok limiet},{uiterste blok limiet},{zachte inode limiet},{uiterste inode limiet}

en: Please enter the recipients for this alias.
nl: Vul de ontvangers in voor deze alias.

en: Please enter the regular expression (e.g. "/^[0-9a-zA-Z]+$/") to validate this field. For a syntax description see <a href="%s">here</a>.
nl: Geef de reguliere expressie (bijv. "/^[0-9a-zA-Z]+$/") om dit veld te valideren. Voor een syntax beschrijving zie <a href="%s">hier</a>.

en: Please enter the same password in both password fields.
nl: S.v.p. hetzelfde wachtwoord in beide wachtwoordvelden invoeren.

en: Please enter the security question for the password self reset.
nl: Voer de geheime vraag in voor het wachtwoord zelf opnieuw in te stellen.

en: Please enter the site and secret key you got from Google reCAPTCHA.
nl: Vul de site en de geheime sleutel in die u kreeg van Google reCAPTCHA.

en: Please enter the time limit in minutes. 0 means unlimited.
nl: Voer de tijdslimiet in in minuten. 0 betekent onbeperkt.

en: Please enter the user name and password to connect to the database.
nl: Voer uw gebruikersnaam en wachtwoord in om verbinding met de database te maken.

en: Please enter the user's name.
nl: Geef de naam van de gebruiker.

en: Please enter your Puppet variables for this node (e.g. config_exim=true).
nl: Voer uw Puppet variabelen voor deze node in (bv config_exim = true).

en: Please enter your master configuration password to change the self service profile:
nl: Voer uw hoofd configuratie wachtwoord in om het zelf service profiel te wijzigen:

en: Please enter your password to change the server preferences:
nl: S.v.p. wachtwoord invoeren om voorkeuren te wijzigen:

en: Please enter your public SSH key.
nl: S.v.p. de publieke SSH key invoeren.

en: Please fill out the DHCP settings first.
nl: Vul de DHCP-instellingen eerste in.

en: Please go back and try again.
nl: Ga terug en probeer het opnieuw.

en: Please install and activate a supported PDO extension.
nl: Gelieve een ondersteunde PDO extensie installeren en activeren.

en: Please install and activate the PDO extension for PHP.
nl: Gelieve een ondersteunde PDO extensie voor PHP installeren en activeren.

en: Please provide a CSV formated file with your account data. The cells in the first row must be filled with the column identifiers. The following rows represent one account for each row.
nl: S.v.p. een CSV file met de account gegevens ingeven. De cellen van de eerste rij moeten de kolomidentiecatie bevatten. De volgende rijen vertegenwoordigen ieder een account.

en: Please provide a file in DER or PEM format.
nl: Geef een bestand in DER of PEM-formaat.

en: Please provide a file to upload.
nl: Geef een bestand om te uploaden.

en: Please select an image file to upload. It must be in JPG format (.jpg/.jpeg).
nl: S.v.p. een image bestand selecteren om te uploaden. Het moet in een JPG formaat (.jpg/.jpeg).

en: Please select the field type (e.g. text field).
nl: Selecteer het veld type (bijv. tekstveld).

en: Please select the suffix where changes should be done.
nl: Selecteer het achtervoegsel waar veranderingen moeten worden gedaan.

en: Please select the template for the new server profile. You can either select an existing server profile or use one of the built-in templates.
nl: Selecteer het sjabloon voor het nieuwe server profiel. U kunt gebruik manen van een bestaand server profiel of van een van sjablonen.

en: Please select the type of database to use for job data.
nl: Selecteer het type database te gebruiken taken gerelateerde data.

en: Please select your local time zone.
nl: Selecteer uw lokale tijdzone.

en: Please select your prefered log level. Messages with a lower level will not be logged.
nl: Selecteer uw voorkeurs log-niveau. Berichten met een lager niveau zullen niet gelogd worden.

en: Please set the voicemail password with "Set password" before saving.
nl: Stel het voicemail wachtwoord in met "Zet wachtwoord" voor het opslaan.

en: Please set up all required attributes on page: %s
nl: S.v.p. allebenodigde attributen instellen op pagina: %s

en: Please set up your master configuration file (config/config.cfg) first!
nl: S.v.p. eerst uw master configuratie bestand instellen (config/config.cfg)!

en: Please set your LDAP suffix to an LDAP entry with object class "dhcpService" or "dhcpServer".
nl: Stel uw LDAP-suffix op een LDAP-item met object-klasse "dhcpService" of "dhcpServer".

en: Please specify at least one operation.
nl: Geef ten minste een operatie.

en: Please specify how your users need to identify themselves.
nl: Geef aan hoe uw gebruikers zich moeten identificeren.

en: Please specify the group scope.
nl: Specificeer de groep scope.

en: Please specify the possible values for this field. Each value can have a descriptive label that is displayed to the user.
nl: Geef de mogelijke waarden voor dit veld. Elke waarde kan een beschrijvend label hebben dat wordt weergegeven aan de gebruiker.

en: Please specify which attributes should be changed. The modify operation will also add an value if the attribute does not yet exist. To delete all values of an attribute please leave the value field empty.
nl: Geef aan welke attributen moet worden veranderd. In het geval dat het atribuut niet bestaan zal het worden toegevoegd. Om alle waarden van een attribuut te verwijderen laat dan het veld waarde leeg.

en: Please upload a .jpg/.jpeg file.
nl: Upload een .jpg / .jpeg bestand.

en: Please wait
nl: Even geduld aub

en: Policy count: %s
nl: Policy aantal: %s

en: Policy list has invalid format!
nl: Beleidslijst heeft een ongeldig formaat!

en: Pools
nl: Poelen

en: Port
nl: Poort

en: Port number.
nl: poort nummer

en: Position
nl: Positie

en: Possible values
nl: Mogelijke waarden

en: Possible wildcards are: "*" = any character, "^" = line start, "$" = line end
nl: Mogelijke wildcards zijn: "*" = elk teken, "^" = regel start, "$" = regel einde

en: Post office box
nl: Postbus

en: Postal address
nl: Postadres

en: Postal address, city
nl: Postadres, plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Predefined classes
nl: Voorgedefinieerde klassen

en: Predefined environments
nl: Vooraf gedefinieerde omgevingen

en: Predefined services
nl: Vooraf gedefinieerde diensten

en: Predefined values
nl: Voorgedefinieerde waarden

en: Preference
nl: Voorkeur

en: Prefix for mailboxes
nl: Prefix voor mailboxen

en: Price
nl: Prijs

en: Price per job
nl: Prijs per taak

en: Price per page
nl: Prijs per pagina

en: Primary affiliation
nl: Primaire affiliatie

en: Primary group
nl: Primaire groep

en: Primary master DNS server for this zone (e.g. "ns1.example.com.").
nl: Primary master DNS-server voor deze zone (bijv. "ns1.example.com.").

en: Primary name server
nl: Primaire naamserver

en: Primary organisational unit
nl: Primaire organisatie-eenheid

en: Principal name
nl: Principal naam

en: Principal name is invalid!
nl: Principal naam is ongeldig!

en: Printer count: %s
nl: Aantal printers:% s

en: Printer description.
nl: Printer beschrijving.

en: Printer groups
nl: Printer groepen

en: Printer name
nl: Printer naam

en: Printer name already exists!
nl: Printernaam bestaat al!

en: Printer name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
nl: Printernaam bevat ongeldige tekens. Geldige tekens zijn: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !

en: Printer name of the printer which should be created. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ .
nl: Naam van de printer die aangemaakt moet worden. Geldige karakters zijn: a-z, A-Z, 0-9 en .-_ .

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Proceed
nl: Verder gaan

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile DN
nl: Profiel DN

en: Profile deleted.
nl: Profiel verwijderd.

en: Profile editor
nl: Profiel editor

en: Profile management
nl: Profiel beheer

en: Profile name
nl: Profiel naam

en: Profile name is invalid!
nl: Profiel naam is ongeldig!

en: Profile password
nl: Profiel wachtwoord

en: Profile passwords are different or empty!
nl: Profiel wachtwoorden zijn verschillend of leeg!

en: Profile path
nl: Profiel pad

en: Profile path is invalid!
nl: Profiel pad is ongeldig!

en: Profile was saved.
nl: Profiel is bewaard.

en: Profiles
nl: Profielen

en: Program to execute for all incoming mails.
nl: Programma's worden moeten worden uitgevoerd voor alle inkomende e-mails.

en: Progress
nl: Voortgang

en: Public store
nl: Openbaar op te slaan

en: PyKota billing codes
nl: PyKota factuurcodes

en: PyKota group name
nl: PyKota groepnaam

en: PyKota user name
nl: PyKota gebruikersnaam

en: Pykota group name
nl: PyKota groepnaam

en: Pykota user name
nl: PyKota gebruikersnaam

en: Question
nl: Vraag

en: Quota for %s on %s
nl: Quota voor: %s op %s

en: Quota hard limit
nl: Quota harde limiet

en: Quota has wrong format!
nl: Quotum heeft verkeerd format!

en: Quota limit (kB)
nl: Quota limiet (kB)

en: Quota override
nl: Quota negeren

en: Quota size
nl: Quotum omvang

en: Quota soft limit
nl: Quota zachte limiet

en: Quota warning limit
nl: Quota waarschuwings limiet

en: RDN identifier
nl: RDN identificeerder

en: RID base
nl: RID basis

en: RID settings
nl: RID instellingen

en: Radius profile for this user.
nl: Radius profiel voor deze gebruiker.

en: Range from
nl: Range van

en: Range to
nl: Range tot

en: Read
nl: Lees

en: Read-only
nl: Alleen lezen

en: Read-only fields
nl: Alleen-lezen velden

en: Read-only fields cannot be changed by the user. Use this if you want to show an attribute just for information.
nl: Alleen-lezen velden kunnen niet worden gewijzigd door de gebruiker. Gebruik dit als je een attribuut wil laten zien voor meer informatie.

en: Really delete value from this attribute?
nl: Werkelijk de waarde van dit attribuut verwijderen?

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Recipient is invalid!
nl: Ontvanger is ongeldig!

en: Recipient list
nl: Lijst met ontvangers

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Reconnect if disconnected
nl: Opnieuw verbinden na verbroken verbinding

en: Recursive copy
nl: Recursieve kopie

en: Recursive copy progress
nl: Voortgang recursief copieren

en: Recursive delete progress
nl: Voortgang recursief verwijderen

en: Recursively copy all children of this object as well.
nl: Recursief kopiëren van alle kinderen van dit object.

en: Reenter password
nl: Wachtwoord opnieuw ingeven

en: Referrals
nl: Verwijzingen

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refresh this entry
nl: Vernieuw dit item

en: Refresh time
nl: Refresh tijd

en: Refreshing tree
nl: Vernieuwen boom

en: Register new account
nl: Registreer nieuwe account

en: Registered address
nl: Geregistreerd adres

en: Registered address, city
nl: Geregistreerd adres, plaats

en: Registration context
nl: Registratie context

en: Registration extension
nl: Registratie extentie

en: Registration server
nl: Registratie server

en: Reject if conflicts
nl: Afwijzen als het conflicteert

en: Reloading
nl: Herladen

en: Remember user name
nl: Onthoud gebruikersnaam

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Asterisk voicemail extension
nl: Verwijder Asterisk voicemail extensie

en: Remove Authorized Service extension
nl: Verwijder  Authorized Service extensie

en: Remove EDU person extension
nl: Verwijder EDU person extensie

en: Remove FreeRadius extension
nl: Verwijder FreeRadius extensie

en: Remove IP address extension
nl: Verwijder IP address extensie

en: Remove Kerberos extension
nl: Verwijder Kerberos extensie

en: Remove Puppet extension
nl: Verwijder Puppet extensie

en: Remove PyKota extension
nl: Verwijder PyKota extensie

en: Remove SSH public key extension
nl: Verwijder  SSH public key extensie

en: Remove Samba 3 extension
nl: Verwijder Samba 3 extensie

en: Remove Shadow account extension
nl: Verwijder Shadow account extensie

en: Remove Unix extension
nl: Verwijder Unix extensie

en: Remove Zarafa extension
nl: Verwijder Zarafa extensie

en: Remove extension
nl: Verwijder extensie

en: Remove from all Unix groups
nl: Verwijderen uit alle Unix groepen

en: Remove from all group of (unique) names
nl: Verwijderen uit alle groepen van de (unieke) namen

en: Remove host extension
nl: Verwijder Host extensie

en: Remove password
nl: Verwijder wachtwoord

en: Remove password self reset extension
nl: Verwijder wachtwoord zelf reset extensie

en: Remove qmail extension
nl: Verwijder qmail extensie

en: Remove selected entries
nl: Verwijder geselecteerde items

en: Remove this account type
nl: Verwijder dit account type

en: Remove user from alias entry.
nl: Gebruiker verwijderen uit alias.

en: Remove/replace photo
nl: Verwijder/vervang foto

en: Removed users
nl: Verwijderde gebruikers

en: Rename
nl: Hernoem

en: Rename <b>%s</b> to a new object.
nl: Hernoem <b>%s</b>  naar een nieuw object.

en: Rename profile
nl: Hernoem profiel

en: Rename successful!
nl: Hernoemen succesvol!

en: Rename this entry
nl: Hernoemen dit item

en: Renamed profile.
nl: Hernoemd profiel

en: Renaming
nl: Hernoemen

en: Renewable lifetime
nl: hernieuwbare levensduur

en: Renewable lifetime must be a number.
nl: Hernieuwbare levensduur moet een getal zijn.

en: Repeat password
nl: Herhaal wachtwoord

en: Replaced $user or $group in homedir.
nl: Vervangen $user of $group in homedirectory.

en: Reply-to address
nl: Antwoord-naar adres

en: Reply-to address for password mails is invalid.
nl: Antwoord-naar adres voor wachtwoord mail is ongeldig

en: Require password change on first login
nl: Vereis wachtwoord verandering bij eerste aanmelding

en: Require smartcard
nl: Vereis smartcard

en: Required attribute for object classes
nl: Verplicht attribuut voor objectklassen

en: Required attributes
nl: Verplichte attributen

en: Requires hardware authentication
nl: Vereist hardware authenticatie

en: Requires preauthentication
nl: Vereist pre authenticatie

en: Reset changes
nl: Reset veranderingeren

en: Reset password
nl: Reset wachtwoord

en: Reset time after lockout
nl: Reset tijd na blokkering

en: Reset time after lockout must be are natural number.
nl: Reset tijd na blokkering moet natuurlijk getal zijn.

en: Resets the billing code's balance and page counter to 0.
nl: Reset de facturering codes balans en pagina teller op 0.

en: Resource settings
nl: Resource instellingen

en: Restrict caller ID
nl: Beperk beller-ID

en: Retrieving DN
nl: Ophalen DN

en: Retry count
nl: Probeer opnieuw aantal

en: Retry time
nl: Retry tijd

en: Reverse zone name
nl: Reverse zone naam

en: Rights for the home directory
nl: Rechten voor de home directory

en: Role
nl: Rol

en: Role count: %s
nl: Rol aantal: %s

en: Role member DNs
nl: Rol lid DNs

en: Role name
nl: Rol naam

en: Roles
nl: Rollen

en: Room
nl: Kamer

en: Room number
nl: Kamernummer

en: Routing address
nl: Routing adres

en: Rows
nl: Rijen

en: Rules
nl: Regels

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run group
nl: Run groep

en: Run groups
nl: Run groepen

en: Run user
nl: Run gebruiker

en: Run users
nl: Run gebruikers

en: SASL mechanisms
nl: SASL mechanismen

en: SIP URI for a realtime peer.
nl: SIP-URI voor een realtime peer.

en: SIP user agent identification.
nl: SIP user agent identificatie.

en: SSH connection
nl: SSH verbinding

en: SSH connection could be established.
nl: SSH verbinding kon niet tot stand worden gebracht.

en: SSH public key
nl: SSH publieke sleutel

en: SSH public keys
nl: SSH publieke sleutels

en: SSL certificate
nl: SSL-certificaat

en: SSL certificates
nl: SSL-certificaten

en: SSL port
nl: SSL poort

en: Samba 3 domain SID is invalid!
nl: Samba 3 domein SID is ongeldig!

en: Samba 3 domain entries
nl: Samba 3 domein entrees

en: Samba RID number
nl: Samba RID nummer

en: Samba display name
nl: Samba display naam

en: Samba domain
nl: Samba domein

en: Samba domain name
nl: Samba domeinnaam

en: Samba domains
nl: Samba domeinen

en: Samba group type
nl: Samba groep type

en: Samba password
nl: Samba wachtwoord

en: Samba workstations
nl: Samba werkstations

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save
nl: Bewaar

en: Save a dump of this object
nl: Sla een dump op van dit object

en: Save a dump of this object and all of its children
nl: Sla een dump op van dit object en al zijn kinderen

en: Save as file
nl: Bewaar als bestand

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Schema suffix
nl: Schema achtervoegsel

en: Scoped affiliations
nl: Scoped affiliaties

en: Script path
nl: Script pad

en: Script path is invalid!
nl: Script pad is ongeldig!

en: Script rights are invalid!
nl: Script rechten zijn ongeldig!

en: Script server is invalid!
nl: Script server is ongeldig!

en: Search
nl: Zoek

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search filter
nl: Zoek filter

en: Search returned no results
nl: Zoekopdracht heeft geen resultaten

en: Search scope
nl: Reikwjdte zoekopdracht

en: Search tree suffix for users
nl: Zoekboom achtervoegsel voor gebruikers

en: Section
nl: Sectie

en: Security
nl: Veiligheid

en: Security error: The file being uploaded may be malicious.
nl: Beveiliging error: Het bestand dat wordt geüpload zou kwaadaardig kunnen zijn.

en: Security group
nl: Beveiligingsgroep

en: Security groups are used for permission management and distribution groups as email lists.
nl: Security groepen worden gebruikt voor toestemmingsbeheer en de distributiegroepen worden gebruikt als e-maillijsten.

en: Security questions
nl: Beveiligingsvragen

en: Security settings
nl: Veiligheidsinstellingen

en: See also
nl: Zie ook

en: See the manual for instructions to solve this problem.
nl: Zie de handleiding voor instructies om dit probleem op te lossen.

en: Select a template for the creation process
nl: Selecteer een sjabloon voor het creatieproces

en: Select a template to edit the entry
nl: Selecteer een sjabloon om het item te bewerken

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select an LDIF file
nl: Selecteer een  LDIF bestand

en: Select host
nl: Selecteer host

en: Select list
nl: Selecteer lijst

en: Select mail
nl: Selecteer email

en: Select one or more alias entries from the list to add the recipient.
nl: Selecteer een of meer alias vermeldingen uit de lijst om aan de ontvanger toe te voegen.

en: Select user
nl: Selecteer gebruiker

en: Selected groups
nl: Geselecteerde groepen

en: Selected modules
nl: Geslecteerde modules

en: Selected roles
nl: Geselecteerde rollen

en: Selected users
nl: Geselecteerde gebruikers

en: Self service configuration
nl: Zelf service configuratie

en: Self service configuration editor
nl: Zelf service configuratie editor

en: Self service login
nl: Zelf service login

en: Self service login attribute
nl: Zelf service login attribuut

en: Self service profile
nl: Self service profiel

en: Send confirmation mail
nl: Stuur bevestigings e-mail

en: Send notification mail
nl: Stuur notificatie e-mail

en: Send password via mail
nl: Stuur wachtwoord via mail

en: Send via mail
nl: Verzenden via e-mail

en: Sender email addresses
nl: Afzender e-mailadressen

en: Sender entries
nl: Afzender items

en: Sender filter
nl: Afzender filter

en: Sends a mail to the user to inform him about the password change.
nl: Stuurt een mail naar de gebruiker om hem te te informeren over de wachtwoordwijziging.

en: Sends a mail to the user to validate his email address before the password change.
nl: Stuurt een mail naar de gebruiker om zijn e-mailadres te valideren voorafgaande aan de wachtwoordwijziging.

en: Sends the old password together with the new password when the user sets a new password.
nl: Stuurt het oude wachtwoord samen met het nieuwe wachtwoord wanneer de gebruiker een nieuw wachtwoord instelt.

en: Sends the password to the user via mail. Please edit your LAM server profile to setup the mail settings.
nl: Stuurt het wachtwoord aan de gebruiker via e-mail. Bewerk uw LAM server profiel om de mail-instellingen in te stellen.

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Server address
nl: Server adres

en: Server address is invalid!
nl: Server adres is ongeldig!

en: Server information
nl: Server informatie

en: Server list
nl: Server lijst

en: Server profile
nl: Server profiel

en: Server settings
nl: Server instellingen

en: Server statistics
nl: Server statistieken

en: Server time
nl: Server tijd

en: Service name (e.g. sshd, imap, ftp). Enter one service per entry.
nl: Service naam (bv sshd, imap, ftp). Een service per regel.

en: Services ("SRV" records)
nl: Service ("SRV" records)

en: Session timeout
nl: Sessie timeout

en: Set
nl: Zet

en: Set also for Kerberos
nl: Zet ook voor Kerberos

en: Set also for Samba 3
nl: Zet ook voor Samba 3

en: Set also for Shadow
nl: Zet ook voor Shadow

en: Set also for Windows
nl: Zet ook voor Windows

en: Set password
nl: Wachtwoord instellen

en: Set primary group as memberUid
nl: Stel primaire groep in als memberUid

en: Set profile password
nl: Profiel wachtwoord instellen

en: Set random password
nl: Stel willekeurige wachtwoorden in

en: Set specific password
nl: Stel specifiek wachtwoord in

en: Set the search results to 0 to retrieve all available records.
nl: Stel de zoekresultaten in op 0 om alle beschikbare records op te halen.

en: Set this field read-only.
nl: Stel dit veld in op alleen-lezen.

en: Set this only if your LDAP schema allows that groups may not have any members (e.g. if you use OpenDJ).
nl: Stel dit alleen in als uw LDAP-schema toestaat dat groepen geen leden mogen hebben (bijv. als u gebruik maakt van OpenDJ).

en: Sets the alias names linked to the current user name.
nl: Stelt de alias namen in die gekoppeld zijn aan de huidige gebruikersnaam.

en: Sets the alias names linked to the user's email address.
nl: Stelt de alias namen gekoppeld aan het e-mailadres van de gebruiker.

en: Sets the default timeout (in seconds) for entries without explicit timeout value.
nl: Stelt de standaard time-out (in seconden) in voor inzendingen zonder uitdrukkelijke timeoutwaarde.

en: Sets the delivery mode (e.g. disable mail forwarding).
nl: Hiermee stelt u de levering modus in (bijv. uitschakelen mail doorsturen).

en: Sets the group password.
nl: Wachtwoord van de groep instellen.

en: Sets the preference for the mail server. Lower values have higher priority.
nl: Stelt de voorkeur voor de mailserver. Lagere waarden hebben een hogere prioriteit.

en: Sets this account type to read-only.
nl: Stel dit account type in op alleen-lezen.

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Shadowing
nl: Schaduw

en: Shared folder count: %s
nl: Aantal gedeelde mappen:  %s

en: Shared mail folder
nl: Gedeelde mailmap

en: Shared store only
nl: Alleen gedeelde opslag

en: Should DDNS (Dynamic DNS) be activated?
nl: Moet DDNS (Dynamic DNS) worden geactiveerd?

en: Should fix IP addresses be added to the DNS server?
nl: Moeten vaste IP-adressen toegevoegd worden aan de DNS server?

en: Show
nl: Toon

en: Show LDIF file
nl: Toon LDIF bestand

en: Show account status
nl: Toon account status

en: Show attributes
nl: Toon attributen

en: Show calendar
nl: Toon kalender

en: Show internal attributes
nl: Toon interne attributen

en: Show only Asterisk accounts
nl: Toon alleen Asterisk accounts

en: Show primary group members as normal group members
nl: Toon primaire groep leden als gewone leden van de groep

en: Single valued
nl: Enkelvoudige waarde

en: Size
nl: Omvang

en: Size limit in bytes for a single mail. Larger mails will be bounced.
nl: Maximale grootte in bytes voor een enkele bericht. Grotere mails worden teruggestuurd.

en: Skip
nl: Overslaan

en: Soft block
nl: Zacht blok

en: Soft block limit
nl: Zachte blok limiet

en: Soft block limit.
nl: Zachte blok limiet.

en: Soft inode
nl: Zachte inode

en: Soft inode (files) limit.
nl: Zachte inode (bestanden) limiet

en: Soft inode limit
nl: Zachte inode limiet

en: Some IMAP servers store mailboxes with a prefix (e.g. "user" for Cyrus which results in "user.username").
nl: Sommige IMAP-servers slaan mailboxen op met een prefix (bv. "user" voor Cyrus, wat resulteert in "user.username").

en: Some attributes (%s) were modified and are highlighted below.
nl: Enkele attributen %s zijn gewijzigd en hieronder geaccentueerd.

en: Some required information is missing
nl: Sommeige benodigde informatie ontbreekt

en: Sorry this help id ({bold}%s{endbold}) is not available for this module ({bold}%s{endbold}).
nl: Sorry deze help id ({bold}%s{endbold}) is niet beschikbaar voor deze module ({bold}%s{endbold}).

en: Sorry this help number ({bold}%s{endbold}) is not available.
nl: Sorry deze hulp-nummer ({bold}%s{endbold})  is niet beschikbaar.

en: Special user
nl: Speciale gebruiker

en: Specifies a filter that matches the members (e.g. "(mail=*@zarafa.nl)").
nl: Geef het filter op dat alle leden mached (bv "(mail=*@zarafa.nl)").

en: Specifies how "Send as" privileges are displayed.
nl: Geeft aan hoe "Verstuur als" privileges worden weergegeven.

en: Specifies how members and owners are displayed.
nl: Geeft aan hoe leden en eigenaren worden weergegeven.

en: Specifies how members are displayed.
nl: Geeft aan hoe leden worden weergegeven.

en: Specifies if LAM should automatically follow referrals. Activate if you use referrals in your LDAP directory.
nl: Geeft aan of LAM automatisch verwijzingen moeten volgen. Activeer dit als u verwijzingen gebruiken in uw LDAP-directory.

en: Specifies if password mails may be sent to mail addresses other than the user's LDAP mail address.
nl: Bepaalt of wachtwoordmails naar andere mailadressen dan LDAP-mailadressen van de gebruiker kunnen worden gestuurd.

en: Specifies if the mail should be sent as text or HTML.
nl: Geeft aan of de mail moet worden verzonden als tekst-of HTML.

en: Specifies if the password must not contain 3 or more characters of the user/first/last name.
nl: Geeft aan of het wachtwoord maximaal 3 letters van de gebruikers-, voor of achternaam mag bevatten.

en: Specifies if the password must not contain the user name.
nl: Geeft aan of het wachtwoord niet de gebruikersnaam mag bevatten.

en: Specifies if the user can call forward.
nl: Geeft aan of de gebruiker kan doorverbinden.

en: Specifies if the user may authenticate with FreeRadius.
nl: Geeft aan of de gebruiker kan authenticeren met freeradius.

en: Specifies if this group has security possibilities.
nl: Hiermee geeft u aan dat deze groep beschikt over beveiligingsmogelijkheden.

en: Specifies if this server contains the public store. This may be changed only for new entries.
nl: Hiermee geeft u aan of deze server publiek opslag bevat. Dit kan alleen worden gewijzigd voor nieuwe items.

en: Specifies if unknown clients are allowed.
nl: Geeft aan of onbekend clients zijn toegestaan​​.

en: Specifies if users are allowed to change their own passwords or not.
nl: Geeft aan of gebruikers hun eigen wachtwoorden mogen wijzigen of niet.

en: Specifies the LDAP base where to search for members (e.g. "ou=zarafa,dc=company,dc=com").
nl: Geef de LDAP zoek basis voor de leden ( bv  "ou=zarafa,dc=company,dc=com").

en: Specifies the allowed file extension. This is checked at upload time.
nl: Specificeert de toegestane bestandsextensie. Dit wordt gecontroleerd tijdens upload.

en: Specifies the attribute that should be used to reference the entries. If you would like to reference also groups then this must be set to "dn".
nl: Specificeert het attribuut dat moet worden gebruikt om naar de gegevens te refereren. Indien u wilt refereren naar groepen dan moet dit worden ingesteld op "dn".

en: Specifies the capacity of this resource.
nl: Geeft de capaciteit aan van deze bron.

en: Specifies the folder type (e.g. shared mail folder).
nl: Hiermee geeft u de map type aan (bv. gedeelde mail map).

en: Specifies the maximum allowed file size in bytes.
nl: Specificeert de maximaal toegestane bestandsgrootte in bytes.

en: Specifies the maximum lifetime of a ticket in days.
nl: Specificeert de maximale levensduur van een ticket in dagen.

en: Specifies the maximum number of seconds before a password is due to expire that expiration warning messages will be returned to a user.
nl: Specificeert het maximale aantal seconden voordat een wachtwoord vervalt en verlopen waarschuwingsbericht zal worden teruggegeven aan de gebruiker.

en: Specifies the maximum number of seconds that a connection can be idle before the session is terminated.
nl: Bepaalt het maximum aantal seconden dat een verbinding niet gebruikt wordt voor de sessie wordt beëindigd.

en: Specifies the maximum renewable lifetime of a ticket in days.
nl: Specificeert de maximale hernieuwbare levensduur van een ticket in dagen.

en: Specifies the minimum number of characters that will be accepted in a password.
nl: Specificeert het minimum aantal tekens dat zal worden geaccepteerd in een wachtwoord.

en: Specifies the number of above password rules that must be fulfilled.
nl: Geeft het aantal bovenstaande wachtwoordregels aan waaraan moet worden voldaan.

en: Specifies the number of consecutive failed login attempts after which the password may not be used to login.
nl: Specificeert het aantal opeenvolgende mislukte login pogingen, waarna het wachtwoord niet mag worden gebruikt om in te loggen.

en: Specifies the number of previously used passwords which should be saved in the password history. New passwords can only be set if they are not in the password history.
nl: Geeft het aantal eerder gebruikte wachtwoord dat moet worden opgeslagen in de wachtwoord geschiedenis. Nieuwe wachtwoorden kunnen alleen worden ingesteld als ze niet in de wachtwoord geschiedenis voorkomen.

en: Specifies the number of seconds after which old consecutive failed login attempts are purged from the failure counter, even though no successful authentication has occurred.
nl: Specificeert het aantal seconden waarna oude opeenvolgende mislukte login pogingen worden verwijderd, hoewel er geen succesvolle verificatie heeft plaatsgevonden.

en: Specifies the number of seconds during which the password cannot be used to login due to too many consecutive failed bind attempts.
nl: Specificeert het aantal seconden waarin het wachtwoord niet kan worden gebruikt om in te loggen als gevolg van te veel opeenvolgende mislukte pogingen te binden.

en: Specifies the person's affiliation within a particular security domain in broad categories such as student, faculty, staff, alum, etc.
nl: Specificeert het persoon die het lidmaatschap binnen een bepaald effect domein in brede categorieën, zoals studenten, docenten, personeel, aluin, etc.

en: Specifies the person's primary relationship to the institution in broad categories such as student, faculty, staff, alum, etc.
nl: Specificeert het persoon die de primaire relatie tot de instelling in brede categorieën, zoals studenten, docenten, personeel, aluin, etc.

en: Specifies the person's relationships to the institution in broad categories such as student, faculty, staff, alum, etc.
nl: Specificeert de persoon's relaties tot de instelling in brede categorieën, zoals studenten, docenten, personeel, aluin, etc.

en: Specifies the priority of this entry (lower value means more preferred).
nl: Hiermee geeft u de prioriteit van dit item (lagere waarde betekent hogere voorkeur).

en: Specifies the type of limit for printing if any. Please note that in contrast to "Free printing" the option "No quota" includes accounting.
nl: Geeft het type limiet voor het afdrukken indien van toepassing. Houd er rekening mee dat in tegenstelling tot "Free printing" de optie  "No quota" omvat boekhouding.

en: Specifies the used port for this entry.
nl: Geeft de gebruikte port voor deze vermelding.

en: Specifies the user's pickup group.
nl: Specificeert de gebruikers pick-up groep.

en: Specifies the weight of this entry (relative value).
nl: Geeft het gewicht van dit item (relatieve waarde).

en: Specifies whether the user is an admin. System administrators may additionally create, modify and delete companies.
nl: Geeft aan of de gebruiker een admin is. Systeembeheerders kunnen bv bedrijven maken, wijzigen en verwijderen.

en: Specifies whether the user's existing password must be sent along with their new password when changing a password. Attention, LAM does not support password changes which require the old password.
nl: Geeft aan of de gebruikers bestaande wachtwoord moet worden verzonden, samen met hun nieuwe wachtwoord bij het wijzigen van een wachtwoord. Attentie, LAM bied geen ondersteuning voor het wijzigen van wachtwoorden, waarbij het oude wachtwoord is vereist.

en: Specify attributes and values
nl: Geef de attributen en waarden

en: Standard LDAP search filter. Example: (&(sn=Smith)(givenName=David))
nl: Standaard LDAP-zoekfilter. Voorbeeld: (&(sn=Smith)(givenName=David))

en: Start time
nl: Begintijd

en: State
nl: Staat

en: Static text
nl: Statische tekst

en: Step %s of %s
nl: Stap %s van %s

en: Steve Miller,Room 2.14,123-123-1234,123-123-1234
nl: Steve Miller,Kamer 2.14,123-123-1234,123-123-1234

en: Storing the password in your server profile is also possible but not recommended.
nl: Het opslaan van het wachtwoord in uw server profiel is ook mogelijk maar niet aanbevolen.

en: Street
nl: Straat

en: Structure name
nl: Struktuurnaam

en: Sub (entire subtree)
nl: Sub (volledige subtree)

en: Subgroups
nl: Subgroepen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Substring Rule
nl: Substring regel

en: Success
nl: Succes

en: Successfully deleted DN %s
nl: Succesvol verwijderd DN %s

en: Sudo role
nl: Sudo rol

en: Sudo role count: %s
nl: Sudo rol aantal: %s

en: Sudo role management
nl: Sudo rol beheer

en: Sudo roles
nl: Sudo rollen

en: Sudo roles with higher order numbers are used if multiple roles match.
nl: Sudo rollen met hogere orde nummers worden gebruikt als meerdere rollen overeenkomen.

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Suffix for GID/group name check
nl: Achtervoegsel voor GID/groep naam controle

en: Suffix for UID/user name check
nl: Achtervoegsel voor UID/gebruikersnaam control

en: Suffix for new users
nl: Achtervoegsel voor nieuwe gebruikers

en: Sunday
nl: Zondag

en: Switch back to default label.
nl: Schakel terug naar standaard label.

en: Switch entries
nl: Verwissel items

en: Sync Asterisk password with Unix password
nl: Synchorniseer

en: Sync Heimdal Kerberos password with Unix password
nl: Sync Heimdal Kerberos wachtwoord met Unix wachtwoord

en: Sync MIT Kerberos password with Unix password
nl: Sync MIT Kerberos wachtwoord met Unix wachtwoord

en: Sync Samba 3 password
nl: Sync Samba 3 wachtwoord

en: Sync Samba LM password with Unix password
nl: Sync Samba LM wachtwoord met Unix wachtwoord

en: Sync Samba NT password with Unix password
nl: Sync Samba NT wachtwoord met Unix wachtwoord

en: Sync fields with page layout
nl: Synchroniseer velden met pagina-indeling

en: Sync from %s
nl: Synchronisatie van %s

en: Syntaxes
nl: Syntaxen

en: System administrator
nl: Systeem administrator

en: System logging
nl: Systeem logging

en: TLS cannot be combined with ldaps://.
nl: TLS kan niet gecombineerd worden met ldaps://.

en: Target IMAP folder
nl: Doel IMAP-map

en: Target of invitation policy is invalid!
nl: Doel van invitatiebeleid is niet valide!

en: Target server profile
nl: Doelserver profiel

en: Technical name
nl: Technische naam

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer

en: Temp
nl: Tijdelijk

en: Temp, contract till December
nl: Tijdelijk, contract loopt tot december

en: Template
nl: Sjabloon

en: Templates
nl: Sjabloon

en: Terminal server options
nl: Terminal server opties

en: Test settings
nl: Test instellingen

en: Tests
nl: Testen

en: Text
nl: Tekst

en: Text ("TXT" records)
nl: Tekst ("TXT" records)

en: Text area
nl: Tekst veld

en: Text field
nl: Tekst veld

en: The "NetID" of the person for the purposes of inter-institutional authentication. It should be represented in the form "user@scope" where scope defines a local security domain.
nl: De "NetID" van de persoon voor de toepassing van de inter-institutionele authenticatie. Het moet worden uitgedrukt in de vorm "gebruiker@scope", waarbij scope het lokale beveiliging domein definieert.

en: The DHCP ranges were changed to fit for the new subnet.
nl: De DHCP-reeksen werden veranderd om te passen in het nieuwe subnet.

en: The DN of the directory entry representing the institution with which the person is associated.
nl: De DN van het directory item die de instelling waarmee de persoon is gekoppeld representeert.

en: The DN of the directory entry representing the person's primary organisational unit.
nl: De DN van het directory item van de primaire organisatie-eenheid van de persoon.

en: The DNs of the directory entries representing the person's organisational units.
nl: De DNs van het directory items van de organisatie-eenheden van de persoon.

en: The ID of this group was changed. You can update all user and host entries to the new group ID.
nl: Het ID van deze groep was veranderd. U kunt alle user- en host items aanpassen naar het nieuwe groups-ID.

en: The IMAP admin password is empty.
nl: Het IMAP-admin wachtwoord is leeg.

en: The IP address %s is invalid!
nl: Het IP-adres %s is ongeldig!

en: The IP address does not match the subnet.
nl: Het IP-adres komt niet overeen met het subnet.

en: The IP address is already in use.
nl: Het IP-adres is al in gebruik.

en: The IP address is invalid.
nl: Het IP-adres is ongeldig!

en: The IP address of the PC.
nl: Het IP-adres van de PC

en: The IP addresses of the DNS servers. Multiple addresses are separated by ",". Example: 192.168.0.10, 192.168.0.11
nl: De IP-adressen van de DNS-servers. Meerdere adressen worden gescheiden door ",". Voorbeeld: 192.168.0.10, 192.168.0.11

en: The IP addresses of the Netbios name servers (e.g. "123.123.123.123, 123.123.123.124").
nl: De IP-adressen van de NetBIOS-naam servers (bijv. "123.123.123.123, 123.123.123.124").

en: The IP does not match the subnet.
nl: Het IP-adres komt niet overeen met het subnet.

en: The Kerberos realm for this account.
nl: De Kerberos-realm voor dit account.

en: The Kerberos realm of this user.
nl: De Kerberos realm voor deze gebruiker.

en: The MAC address of the PC. Example: 11:22:33:44:55:aa
nl: Het MAC adres van de pc. Voorbeeld: 11:22:33:44:55:aa

en: The Netbios server is invalid.
nl: De netbios server is ongeldig.

en: The PC name may not be longer than 20 characters.
nl: De PC-naam mag niet langer zijn dan 20 tekens.

en: The PC name may only contain A-Z, a-z and 0-9.
nl: De PC-naam mag alleen A-Z, a-z en 0-9 bevatten

en: The PC name needs to be at least 2 characters long.
nl: De PC-naam moet minstens 2 tekens lang zijn.

en: The PDF structure defines what information is exported as PDF file and how the pages are structured. You can manage the PDF structures in the PDF editor (under "Tools").
nl: De PDF-structuur bepaalt welke informatie wordt geëxporteerd als PDF-bestand en hoe de pagina's zijn gestructureerd. U kunt de PDF-structuren beheren in de PDF-editor (onder "Tools").

en: The RDN field is empty.
nl: Het RDN veld is leeg.

en: The Radius realm of this account.
nl: De Radius realm voor dit account.

en: The SID of your Samba server. Get it with "net getlocalsid".
nl: De SID van de Samba server. Te bepalen met  "net getlocalsid".

en: The TLS encryption could not be started.
nl: De TLS encryptie kon niet worden gestart.

en: The UID ranges for users and hosts overlap! This is a problem because LAM uses the highest UID in use + 1 for new accounts. Please set the minimum UID to equal values or use independent ranges.
nl: De UID range voor gebruikers en hosts overlappen. Dit is een probleem omdat LAM de hoogste UID+1 gebruikt voor een nieuw account. Bepaal eenzelfde minimum UID of gebruik onafhankelijke reeksen.

en: The Unix socket or named pipe to the server.
nl: De Unix socket of named pipe naar de server.

en: The account context is invalid.
nl: De account context is ongeldig.

en: The account context stores information about the dial plan.
nl: De account context slaat informatie op over het dial plan.

en: The account type is invalid.
nl: Het accounttype is ongeldig.

en: The account will be locked after this date.
nl: Het account zal worden gelocked na deze datum.

en: The account will be saved under this LDAP suffix.
nl: Het account zal bewaard worden onder dit LDAP achtervoegsel.

en: The alias name "%s" is invalid.
nl: De alias naam "%s" is ongeldig.

en: The alias name for this entry.
nl: De alias naam voor dit item.

en: The answer needs to be at least %s characters long.
nl: Het antwoord moet minstens %s tekens lang zijn.

en: The answer to the security question is wrong.
nl: Het antwoord op de beveiligingsvraag is fout.

en: The attribute %s is not supported for the object class %s by your LDAP server.
nl: Het attribuut %s wordt niet ondersteund voor de object klasse %s door uw LDAP-server.

en: The attribute to modify doesn't match the one specified by %s.
nl: Het te wijzigen attribuut komt niet overeen met die opgegeven door %s.

en: The attribute value does not exist
nl: De attribuut waarde bestaat niet

en: The caller ID format is invalid.
nl: Het caller-ID formaat is niet geldig.

en: The captcha was wrong.
nl: De captcha was verkeerd.

en: The class names contain invalid values.
nl: De klasse namen bevatten ongeldige waarden.

en: The class names may only contain ASCII characters.
nl: De klas namen mogen alleen bestaan ​​uit ASCII-tekens.

en: The config file is not writable.
nl: Het config-bestand is niet beschrijfbaar.

en: The container you specified (%s) does not exist. Please try again.
nl: De opgegeven container (%s) bestaat niet. Probeer nogmaals.

en: The default gateway is invalid.
nl: De dafault gateway is ongeldig.

en: The default interpretation of .qmail files.
nl: De standaard interpretatie van .qmail bestanden.

en: The destination entry (%s) already exists.
nl: Het bestemming item (%s) bestaat reeds.

en: The domain name includes invalid characters. Valid characters are A-Z, a-z, 0-9, ".", "_","-".
nl: Domeinnaam bevat ongeldige tekens. Geldige tekens zijn: a-z, A-Z, 0-9,  ".", "_","-".

en: The domain name of the subnet.
nl: De domeinnaam van het subnet.

en: The email address is invalid.
nl: Het e-mailadres is ongeldig.

en: The ending IP address of the range.
nl: Het laatste IP-adres van de reeks.

en: The entered Netbios node type does not exist.
nl: Het ingevoerde Netbios node type bestaat niet.

en: The entry (%s) does not exist.
nl: Het item (%s) bestaat niet.

en: The entry does not exist and will be ignored
nl: Het item bestaat niet en zal genegeerd worden

en: The environment name may only contain ASCII characters.
nl: De omgeving naam mag alleen bestaan ​​uit ASCII-tekens.

en: The expiration date is invalid.
nl: De vervaldatum is ongeldig.

en: The expiration date must be in format DD.MM.YYYY HH:MM.
nl: Het expiratie datumformaat is DD.MM.YYYY HH:MM.

en: The expiration time "%s" must be a number.
nl: De vervaltijd  "%s" moet een getal zijn.

en: The extension context is invalid.
nl: De extensie context is ongeldig.

en: The file must not exeed 2000x300px.
nl: Het bestand mag niet groter zijn dan 2000x300px.

en: The file name must end with ".png" or ".jpg".
nl: De bestandsnaam moet eindigen met ".png" or ".jpg".

en: The file you chose is either empty or does not exist.
nl: Het bestand dat u kiest is leeg of bestaat niet.

en: The file you selected was only partially uploaded, likley due to a network error.
nl: Het geselecteerde bestand is slechts gedeeltelijk geupload, waarschijnlijk het gevolg van een netwerk fout.

en: The file you uploaded is too large. Please check php.ini, upload_max_size setting
nl: Het bestand dat u uploade is te groot. Controleer de php.ini, upload_max_size instelling

en: The filter can be any valid LDAP filter.
nl: Het filter kan elk geldig LDAP-filter zijn.

en: The folder on the server where the shared folder is located (e.g. user/myfolder@example.com).
nl: De map op de server waarop de gedeelde map zich bevindt (bijvoorbeeld gebruiker/myfolder@example.com).

en: The folder's email address.
nl: E-mailadres van de map.

en: The following suffixes are missing in LDAP. LAM can create them for you.
nl: De volgende achtervoegsels ontbreken in LDAP. LAM kan ze aanmaken.

en: The format of the logon hours field is invalid!
nl: Het formaat van het veld met de loginuren is ongeldig!

en: The format of this custom script setting is invalid.
nl: Het formaat van dit custom script instelling is ongeldig.

en: The format to show the query results
nl: Het formaat van de query resultaten tonen

en: The full DN of the new entry to be created when copying the source entry
nl: Het volledige DN van het nieuwe item bij het kopiëren van de bron item

en: The full name is invalid.
nl: De volledige naam is ongeldig.

en: The given user name matches multiple LDAP entries.
nl: De opgegeven gebruikersnaam komt overeenkomt met meerdere LDAP items.

en: The grace authentication limit specifies the number of times that an expired password may be used to login.
nl: De grace authenticatie limiet bepaalt het aantal keren dat een verlopen wachtwoord nog kan worden gebruikt om in te loggen.

en: The group is managed by this contact person.
nl: De groep wordt beheerd door deze contactpersoon.

en: The group names for this account.
nl: De groepnamen voor dit account.

en: The groups for this account. You can insert a group name or DN.
nl: De groepen voor dit account. U kunt een groepsnaam of DN invoeren.

en: The headline for a new section must contain at least one character.
nl: De kopregel voor een nieuwe sectie moet tenminste een teken bevatten.

en: The home directory will be connected under this drive letter.
nl: Het home directory wordt verbonden onder deze stationsletter.

en: The host is managed by this contact person.
nl: Het systeem wordt beheerd door deze contactpersoon.

en: The host name "%s" is invalid.
nl: De host naam "%s" is ongeldig.

en: The host name for this entry.
nl: De hostnaam voor dit item.

en: The host name is invalid.
nl: De host naam is ongeldig.

en: The initials of the user's first names.
nl: De initialen van de voornamen van de gebruiker.

en: The key enables the DHCP server to perform DNS updates. The key is generated with "genDDNSkey".
nl: De sleutel maakt het mogelijk voor DHCP-server om DNS-updates te laten uitvoeren. De sleutel is gegenereerd met "genDDNSkey".

en: The lease time is invalid.
nl: De lease tijd is ongeldig.

en: The lease time specifies after how many seconds the client should request a new IP address.
nl: De lease tijd geeft aan na hoeveel seconden de client een nieuw IP-adres moet vragen.

en: The list of commands which may be run.
nl: De lijst van commando's die kunnen worden uitgevoerd.

en: The list of configured Puppet classes for this node (e.g. ntp).
nl: De lijst met geconfigureerde Puppet klassen voor dit node (bijv. NTP).

en: The list of hosts from which the user may run the commands.
nl: De lijst van hosts van waaraf de gebruiker de commando's mag uitvoeren.

en: The list of labels contains duplicates.
nl: De lijst van labels bevat duplicaten.

en: The list of users who own this sudo role and may run the commands.
nl: De lijst van gebruikers die deze sudo rol bezitten en de opdracht mogen uitvoeren.

en: The list of values contains duplicates.
nl: De lijst met waarden bevat duplicaten.

en: The list's alternate email address.
nl: De lijst alternatieve e-mailadres.

en: The list's email address.
nl: De lijst e-mailadres.

en: The listed IPs were found in DHCP by matching the host's MAC address.
nl: De vermelde IP's werden gevonden in DHCP door het matchen van het MAC-adres van de host.

en: The log file is empty or contains invalid characters! Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9, /, \, ., :, _ and -.
nl: Het logbestand is leeg of bevat ongeldige tekens! Geldige tekens zijn:  a-z, A-Z, 0-9, /, \, ., :, _ en -.

en: The login name of your IMAP user who has rights to create/delete mailboxes.
nl: De login naam van de IMAP-gebruiker die rechten heeft voor het  maken/verwijderen van mailboxen.

en: The mail server for this entry.
nl: De mailserver voor dit item.

en: The mail server that contains the message store.
nl: De mailserver die het bericht opslag bevat.

en: The mail text for confirmation mails must include the wildcard @@resetLink@@.
nl: De tekst van de bevestigings mail moet de wildcard @@resetLink@@ bevatten.

en: The mail text of all mails.
nl: De mail tekst van alle e-mails.

en: The mail text of all password mails.
nl: De mail tekst van alle wachtwoord mails.

en: The mail text of the confirmation mail.
nl: De tekst van het bericht van de bevestigingsmail.

en: The mail text of the mails.
nl: De mail tekst van de mails.

en: The mailbox format is invalid.
nl: Het mailbox formaat is ongeldig.

en: The maximum lease time is invalid.
nl: De maximale lease tijd is ongeldig.

en: The maximum lease time specifies after how many seconds the client must request a new IP address.
nl: De maximale lease tijd geeft aan na hoeveel seconden de klant een nieuw IP-adres moet vragen.

en: The maximum mailbox size in MB.
nl: De maximale grootte van het postvak in MB.

en: The maximum number of mails that can be stored in the user's mailbox.
nl: Het maximum aantal e-mails dat kan worden opgeslagen in de mailbox van de gebruiker.

en: The maximum number of pages per job allowed on the printer. 0 means unlimited.
nl: Het maximum aantal pagina's per opdracht toegestaan ​​op de printer. 0 betekent onbeperkt.

en: The minimum time "%s" must be a number.
nl: De minimale tijd "%s" moet een getal zijn.

en: The module %s is not yet ready.
nl: De module %s is nog niet klaar.

en: The name for that PDF-structure you submitted is not valid. A valid name must consist of the following characters: 'a-z','A-Z','0-9','_','-'.
nl: De naam voor de PDF-structuur die u wilt toestaan is niet geldig. Een geldige naam moet tenminste bestaan uit een van de volgende tekens: 'a-z','A-Z','0-9','_','-','.'.

en: The name of a command to execute. The available commands may be listed at the Asterisk command line by executing "core show applications".
nl: De naam van een uit te voeren commando. De beschikbare commando's kunnen worden opgevraagd in de Asterisk  door het uitvoeren van de commandoregel  "core show applications".

en: The name of the PC.
nl: De naam van de PC.

en: The name of the extension (e.g. voicemail or sip).
nl: De naam van de extensie (bijv. voicemail of SIP).

en: The name of the server where the mailbox is located.
nl: De naam van de server waar de mailbox is gesitueerd.

en: The name of the subnet. Example: 192.168.10.0
nl: De naam van het subnet. Voorbeeld: 192.168.10.0

en: The name of your Windows domain or workgroup.
nl: De naam van uw Windows domein of werkgroep.

en: The name server "%s" is invalid.
nl: De naamserver "%s" is ongeldig.

en: The name server for this zone.
nl: De naamserver voor deze zone.

en: The net mask for the IP address.
nl: Het subnet mask voor het IP adres.

en: The net mask is derived from the subnet mask. LAM will calculate it automatically.
nl: Het netmask is afgeleid van het subnet mask. LAM zal dit automatisch berekenen.

en: The net mask is invalid.
nl: Het subnet mask is niet geldig.

en: The new password will be stored in the directory after you save this account.
nl: Het nieuwe wachtwoord wordt opgeslagen in de directory nadat je deze account hebt opgeslagen.

en: The number of milliseconds for the last qualify.
nl: Het aantal milliseconden voor de laatste qualify.

en: The number of priority, weight, port and server entries must be equal.
nl: Het aantal prioriteit, gewicht, port en server items moeten gelijk zijn.

en: The number of users who may login to LAM is restricted. This can be either a fixed list of DNs or LAM can search LDAP to find a DN which matches the given user name.
nl: Het aantal gebruikers die kunnen inloggen op LAM is beperkt. Dit kan zowel een vaste lijst DNs zijn of LAM kan zoeken binnen LDAP naar een DN, die overeenkomt met de gegeven gebruikersnaam.

en: The object class %s is not supported by your LDAP server.
nl: De object-klasse %s wordt niet ondersteund door uw LDAP-server.

en: The office name of the user (e.g. YourCompany, Human Resources).
nl: De kantoornaam van de gebruiker (bijvoorbeeld uw bedrijf, Human Resources).

en: The operation was stopped because of the above errors.
nl: De operatie werd gestopt omwille van de bovenstaande fouten.

en: The options have bad format.
nl: De opties hebben een slecht formaat.

en: The owners of this device.
nl: De eigenaren van dit apparaat.

en: The owners of this group.
nl: De eigenaren van deze groep.

en: The pager number has bad format.
nl: Het piepernummer heeft een slecht formaat.

en: The parameter @@password@@ will be replaced with the new password.
nl: De parameter @@password@@  zal worden vervangen door het nieuwe wachtwoord.

en: The parameter @@principal@@ will be replaced with the principal name.
nl: De parameter @@principal@@ zal worden vervangen door de principal naam.

en: The password is invalid! Please try again.
nl: Het wachtwoord is ongeldig! Probeer opnieuw.

en: The password is too short. You have to enter at least %s characters.
nl: Het wachtwoord is te kort. Het moet minimaal %s tekens lang zijn.

en: The password is too weak. It needs to match at least %s password complexity rules.
nl: Het wachtwoord is te zwak. Het moet minstens voldoen aan %s wachtwoord complexiteitsregels.

en: The password is too weak. You have to enter at least %s different character classes (upper/lower case, numbers and symbols).
nl: Het wachtwoord is te zwak. Het moet bestaan uit tenminste %s verschillende tekenklassen (hoofdletters / kleine letters, cijfers en symbolen).

en: The password is too weak. You have to enter at least %s lower case characters.
nl: Het wachtwoord is te zwak. Het moet bestaan uit tenminste %s kleine letters.

en: The password is too weak. You have to enter at least %s numeric characters.
nl: Het wachtwoord is te zwak. Het moet bestaan uit tenminste %s numerieke tekens.

en: The password is too weak. You have to enter at least %s symbolic characters.
nl: Het wachtwoord is te zwak. Het moet bestaan uit tenminste %s symbolische tekens.

en: The password is too weak. You have to enter at least %s upper case characters.
nl: Het wachtwoord is te zwak. Het moet bestaan uit tenminste %s hoofdletters.

en: The password is too weak. You may not use parts of the user name for the password.
nl: Het wachtwoord is te zwak. Je mag geen delen van de gebruiker naam gebruiken voor het wachtwoord.

en: The password is too weak. You may not use parts of user attributes for the password.
nl: Het wachtwoord is te zwak. Je mag geen delen van de gebruiker attributen gebruiken voor het wachtwoord.

en: The password is too weak. You may not use the user name as part of the password.
nl: Het wachtwoord is te zwak. Het moet bestaan uit tenminste %s kleine letters.Het wachtwoord is te zwak. U mag de gebruikersnaam niet gebruiken als onderdeel van het wachtwoord.

en: The password of your IMAP admin user. The login name for the IMAP admin user is stored in the LAM server profile.
nl: Het wachtwoord van uw IMAP-admin gebruiker. De login naam voor de IMAP-admin gebruiker is opgeslagen in het LAM server profiel.

en: The password was set to:
nl: Het wachtwoord is ingesteld op:

en: The pool's failover peer.
nl: De failover peer van de poel.

en: The pool's name.
nl: Naam van de poel.

en: The port "%s" is invalid.
nl: Poort "%s" is ongeldig.

en: The post office box of the user's address.
nl: Het postbusnummer van het adres van de gebruiker.

en: The postal code of the user's address.
nl: De postcode van het adres van de gebruiker.

en: The preference "%s" must be a number.
nl: De voorkeur "%s" moet een getal zijn.

en: The price for each page of a print job.
nl: De prijs voor elke pagina van een afdruktaak.

en: The price for each print job.
nl: De prijs voor elke afdruktaak.

en: The primary group for this account. You can insert a GID number or a group name.
nl: De primaire groep voor deze account. Een GID of groepsnaam kan opgegeven worden.

en: The primary group the host should be member of.
nl: De primaire groep waarvan de host lid zou moeten zijn.

en: The primary group the user should be member of.
nl: De primaire groep waarvan de gebruiker lid zou moeten zijn.

en: The priority "%s" is invalid.
nl: Prioriteit "%s" is ongeldig.

en: The priority is a sequence number used to order the execution of commands. Commands are executed beginning with the lowest sequence number.
nl: De prioriteit is een volgnummer dat gebruikt voor het sorteren van de commando's. Commando's worden uitgevoerd beginnen met het laagste volgnummer.

en: The range conflicts with another range.
nl: De reeks conflicteert met een andere reeks.

en: The range end needs to be greater than the range start.
nl: Het reeks einde moet groter zijn dan het begin van de reeks.

en: The refresh time "%s" must be a number.
nl: De refresh tijd "%s" moet een getal zijn.

en: The retry time "%s" must be a number.
nl: De retry tijd  "%s"  moet een getal zijn.

en: The room number of the employee's office.
nl: Het kamernummer van het kantoor van de werknemer.

en: The scope in which to search
nl: Het bereik waarin moet worden gezocht

en: The scripts will be run on your web server in the user context of your web server (e.g. apache/www-data).
nl: Het scripts zal worden uitgevoerd op uw web server in de context van de gebruiker van uw web server (bijv. apache/www-data).

en: The selected options will not be managed inside LAM. You can use this to reduce the number of displayed input fields.
nl: De gekozen opties zullen niet worden beheerd binnen LAM. U kunt dit gebruiken om het aantal weergegeven invoervelden te verminderen.

en: The serial number "%s" must be a number.
nl: Het serienummer "%s" moet een getal zijn.

en: The serial number should be updated after each zone change.
nl: Het serienummer moet na elke zone wijziging worden bijgewerkt.

en: The server name "%s" is invalid.
nl: De servernaam "%s" is ongeldig.

en: The source and destination DN are the same.
nl: De bron en de bestemming DN zijn hetzelfde.

en: The starting IP address of the range.
nl: Het eerste IP-adres van de reeks.

en: The state where the user resides or works.
nl: De staat waar de gebruiker woont of werkt.

en: The static text must contain at least one character.
nl: De statische tekst moet tenminste een teken bevatten.

en: The street name of the user's address.
nl: De straatnaam van het adres van de gebruiker.

en: The subject of all mails.
nl: Het onderwerp van alle e-mails.

en: The subject of all password mails.
nl: Het onderwerp van alle wachtwoord e-mails.

en: The subject of the mails.
nl: Het onderwerp van de e-mails.

en: The subnet is already in use.
nl: Het subnet is al in gebruik.

en: The subnet is invalid.
nl: Het subnet is niet geldig.

en: The subnet mask is invalid.
nl: Het subnet mask is niet geldig.

en: The subnet mask of the network.
nl: Het subnet mask van het netwerkt.

en: The sudo command is not valid after this date.
nl: Het sudo commando is niet geldig na deze datum.

en: The sudo command is not valid before this date.
nl: Het sudo commando is niet geldig voor deze datum.

en: The sudo commands are executed with these group memberships.
nl: Het sudo commando's worden uitgevoerd met deze groepslidmaatschappen.

en: The sudo commands may be run as these users (e.g. root).
nl: Het sudo commando's kunnen worden uitgevoerd als deze gebruikers (bijvoorbeeld root).

en: The time (in seconds) a secondary server should wait before retrying a zone refresh.
nl: De tijd (in seconden) die een secundaire server moet wachten voordat het opnieuw probeert een zone te verversen.

en: The time (in seconds) that a secondary server should wait before checking for zone updates.
nl: De tijd (in seconden) die een secundaire server moet wachten voor het controleren voor zone updates.

en: The time (in seconds) that zone data is kept on a secondary server without receiving a zone refresh.
nl: De tijd (in seconden) die zone gegevens op een secundaire server gehouden worden zonder het ontvangen van een zone refresh.

en: The timeout "%s" must be a number.
nl: De timeout tijd "%s" moet een getal zijn.

en: The timeout specifies how long (in seconds) a record can be cached by caching DNS servers.
nl: De time-out gespecificeerd hoe lang (in seconden) een record kan worden gecached door caching DNS-servers.

en: The uploaded file does not have the correct file extension (%s).
nl: Het geüploade bestand heeft niet de juiste bestandsextensie (%s).

en: The uploaded file is too large (> %s bytes).
nl: Het geüploade bestand is te groot  (> %s bytes).

en: The uploaded file seems to be no valid public key.
nl: Het geüploade bestand lijkt geen geldige publieke sleutel te zijn.

en: The url attribute value should begin with file://.
nl: De url attribuutwaarde moet beginnen met file://.

en: The user account is non-active and login is disabled.
nl: Het gebruikers account is niet-actieve en inloggen is uitgeschakeld.

en: The user must log on using a smart card.
nl: De gebruiker moet zich aanmelden met een smartcard.

en: The user will get warned when his mailbox reaches this limit.
nl: De gebruiker krijgt gewaarschuwd wanneer zijn mailbox deze limiet bereikt.

en: The user's alternate email address.
nl: De gebruikers alternatieve e-mailadres.

en: The user's call groups.
nl: De gebruikers bellen groepen.

en: The user's email address.
nl: Dit is een van de publieke e-mail adressen van de gebruiker.

en: The user's fax number.
nl: De gebruikers faxnummer

en: The user's mobile number.
nl: De gebruikers mobielnummer

en: The user's organisation name.
nl: De gebruikers naam van de organisatie.

en: The user's organisational unit.
nl: De gebruiker organisatorische eenheid.

en: The user's pager number.
nl: Het pager nummer van de gebruiker.

en: The user's private telephone number.
nl: De gebruikers prive telefoonnummer.

en: The user's telephone number.
nl: De gebruikers telefoonnummer

en: The user's unique employee number.
nl: De gebruikers unieke personeelsnummer.

en: The user's web site (e.g. http://www.company.com).
nl: De website van de gebruiker (bv http://www.bedrijf.nl).

en: The value for the Samba 3 field "User can/must change password" needs to be a number.
nl: De waarde voor de Samba 3 veld "De gebruiker kan/moet wachtwoord wijzigen" moet een getal zijn.

en: The variables may only contain ASCII characters.
nl: De variabelen mogen alleen bestaan ​​uit ASCII-tekens.

en: The voicemail context name is invalid.
nl: De voicemail context is ongeldig.

en: The weight "%s" is invalid.
nl: Gewicht "%s" is ongeldig.

en: The were no attributes marked as an RDN attribute.
nl: De waren geen attributen gemarkeerd als een RDN attribuut.

en: The wildcard for the account creation link is @@creationLink@@.
nl: De wildcard voor het maken van een account link is @@creationLink@@.

en: The wildcard for the new password is @@newPassword@@.
nl: De wildcard voor het nieuwe wachtwoord is @@newPassword@@.

en: The wildcard for the reset link is @@resetLink@@.
nl: De wildcard voor het reset link is @@resetLink@@.

en: There are <b>%s</b> members in group <b>%s</b>:
nl: Er zijn <b>%s</b> leden in de groep <b>%s</b>:

en: There are still users who have this group as their primary group.
nl: Er zijn nog gebruikers die deze groep als primaire groep hebben.

en: There can be only one group of this type.
nl: Er mag maar een groep bestaan van dit type.

en: There is already another user with this caller ID.
nl: Er is al een andere gebruiker met dit beller-ID.

en: There is already another user with this mailbox name.
nl: Er is al een andere gebruiker met deze mailbox naam.

en: There were errors while uploading:
nl: Er zijn fouten opgetreden tijdens het uploaden:

en: There will be %s updates done with this mass update
nl: Er zullen %s updates gedaan worden met deze bulk-update

en: These are the minimum and maximum numbers to use for group IDs when creating new group accounts. New group accounts will always get the highest number in use plus one.
nl: Dit zijn de minimum en maximum nummers voor een groep IDsvoor het aanmalen van een nieuwe groep. Nieuwe groepaccount zullen altijd het hoogste nummer + 1 toegewezen krijgen.

en: These are the minimum and maximum numbers to use for machine IDs when creating new accounts for hosts. The range should be different from that of users. New host accounts will always get the highest number in use plus one.
nl: Dit zijn de minimum en maximum nummers voor machine IDs voor het aanmaken van nieuwe Samba host accounts. Dit bereik dient verschilend te zijn van dat van de gebruikers. Nieuwe host accounts zullen altijd het hoogdte nummer krijgen + 1.

en: These are the minimum and maximum numbers to use for user IDs when creating new user accounts. The range should be different from that of machines. New user accounts will always get the highest number in use plus one.
nl: Dit zijn de minimum en maximum nummers voor een gebruiker IDs die gebruikt worden bij het aanmaken van nieuwe gebruikersaccounts. Dit bereik moet verschillen met dan van de host. Nieuwe gebryuikers accounts zullen altijd het hoogste nummer + 1 toegewezen krijgen.

en: These are the user's certificates.
nl: Dit zijn de gebruiker z'n certificaten.

en: These classes will be available as autocompletion hints when adding new classes.
nl: Deze klassen zullen beschikbaar zijn als automatisch aanvul hints bij het toevoegen van nieuwe klassen.

en: These entries specify the members of the netgroup. You can limit the set to a host name, a user name, a domain name or any combination of them.
nl: Deze items geven de leden van de netgroep weer. U kunt de set beperken een host-naam, een gebruikersnaam, een domeinnaam of een combinatie daarvan.

en: These environments will be available as autocompletion hints when setting the environment.
nl: Deze omgevingen zullen beschikbaar zijn als het automatisch aanvul hints bij het instellen van de omgevingen.

en: These options change the list of potential extension owners below. You can select to show Asterisk accounts or all users. It is also possible to search the tree suffix if you have users which are not in the standard user suffix.
nl: Deze opties wijzigt u de lijst van mogelijke extensie eigenaren hieronder. U kunt kiezen om Asterisk accounts of alle gebruikers weer te geven. Het is ook mogelijk om in de boom suffix zoeken als u gebruikers heeft die niet in de standaard gebruiker suffix bevinden.

en: These services will show up as hint if you enter a new service.
nl: Deze diensten zullen verschijnen als hint als u een nieuwe dienst invoert.

en: This GID number is invalid! Please provide either a number or a group name.
nl: De GID is niet valide! S.v.p. een getal of een groepsnaam opgeven.

en: This HTML code will be placed on top of all self service pages. E.g. you can use this to place your custom logo. Any HTML code is permitted.
nl: Deze HTML code wordt geplaatst op de top van alle zelf service pagina's. Bijv. U kunt dit gebruiken om uw eigen logo plaatsen. Elke HTML-code is toegestaan.

en: This PC name already exists.
nl: Deze PC naam bestaat al!

en: This account is marked for deletion.
nl: Dit account is gemerkt als te verwjderen.

en: This allows you to define this account as a special user like administrator or guest.
nl: Dit biedt de mogelijkheid een account als speciale gebruiker de definieren zoals beheerder of gast.

en: This attribute is not defined in the LDAP schema
nl: Dit attribute is niet gedefinieerd in het LDAP-schema

en: This attribute is required
nl: Dit attribuut is verplicht

en: This attribute is required for the RDN.
nl: Dit attribuut is verplicht voor het RDN

en: This can be used to specify if the user has a car license.
nl: Dit kan worden gebruikt om aan te geven of de gebruiker een rijbewijs heeft

en: This change requires to add new attributes.
nl: Deze verandering vereist het toevoegen van nieuwe attributen.

en: This changes the password of the selected profile.
nl: Dit verandert het wachtwoord van het geselecteeerde profiel.

en: This changes the profile which is selected by default at login.
nl: Dit verandert het profiel dat als default wordt gekozen bij de login.

en: This column is defined to include unique entries but duplicates were found:
nl: Deze kolom is zo gedefinieerd dat het alleen unieke entrees kan bevatten, maar er zijn dubbele waarden gevonden:

en: This command will be called to change the Kerberos password. Usually, it should look similar to "/usr/sbin/kadmin -K /etc/heimdal/apache.keytab -p admin/admin passwd -p @@password@@ @@principal@@".
nl: Deze opdracht zal worden uitgevoerd om het Kerberos-wachtwoord te wijzigen. Normaal gesproken, zou het er ongeveer zo uitzien "/usr/sbin/kadmin -K /etc/heimdal/apache.keytab -p admin/admin passwd -p @@password@@ @@principal@@".

en: This command will be called to change the Kerberos password. Usually, it should look similar to "/usr/sbin/kadmin -k -t /home/www-data/apache.keytab -p realm/changepwd".
nl: Deze opdracht zal worden uitgevoerd om het Kerberos-wachtwoord te wijzigen. Normaal gesproken, zou het er ongeveer zo uitzien "/usr/sbin/kadmin -K /etc/heimdal/apache.keytab -p admin/admin passwd -p @@password@@ @@principal@@".

en: This custom script setting includes an invalid account type.
nl: Deze aangepaste script instelling bevat een ongeldig type account.

en: This custom script setting includes an invalid action type.
nl: Deze aangepaste script instelling bevat een ongeldig type actie.

en: This defines the language of the login window and sets this language as the default language. Users can change the language at login.
nl: Dit bepaalt de taal van het loginscherm en het zal als standaard taal gebruikt worden. Gebruikers kunnen de taal bij login wijzigen.

en: This defines the rights for the home directories which are created by lamdaemon.
nl: Dit definieert de rechten voor de home directories, die worden  aangemaakt door lamdaemon.

en: This defines what application Asterisk has to start for this user (e.g. SIP/user1).
nl: Dit geeft aan welke toepassing Asterisk moet starten voor deze gebruiker (bijv. SIP/user1).

en: This deletion request also includes %s child entries.
nl: Deze verwijdering omvat ook %s kind items.

en: This describes the location of the device.
nl: Dit beschrijft de locatie van het apparaat.

en: This describes the location of the host.
nl: Dit beschrijft de locatie van de gastheer.

en: This describes the location of the user.
nl: Dit beschrijft de plaats van de gebruiker.

en: This document was automatically created by LDAP Account Manager
nl: Dit document is automatisch gecreeerd door LDAP Account Manager

en: This email address will be set as BCC address of all mails.
nl: Dit e-mailadres zal worden ingesteld als BCC-adres van alle mails.

en: This email address will be set as CC address of all mails.
nl: Dit e-mailadres zal worden ingesteld als CC-adres van alle mails.

en: This email address will be set as reply-to address of all mails.
nl: Dit email adres wordt als antwoord-naar adres gebruikt voor alle mails.

en: This email address will be set as reply-to address of all password mails.
nl: Dit email adres wordt als antwoord-naar adres gebruikt voor alle wachtwoord mails.

en: This email address will be set as sender address of all mails. If empty the system default (php.ini) will be used.
nl: Dit e-mailadres wordt ingesteld als afzender adres voor alle mails. Indien leeg dan zal het systeem default (php.ini) worden gebruikt.

en: This email address will be set as sender address of all password mails. If empty the system default (php.ini) will be used.
nl: Dit e-mailadres wordt ingesteld als afzender adres voor alle wachtwoord mails. Indien leeg dan zal het systeem default (php.ini) worden gebruikt.

en: This email address will be set as sender address of the mails. If empty the system default (php.ini) will be used.
nl: Dit e-mailadres wordt ingesteld als afzender adres voorde mails. Indien leeg dan zal het systeem default (php.ini) worden gebruikt.

en: This enables the password self reset function.
nl: Dit activeert de wachtwoord zelf reset functie.

en: This enables the self registration function.
nl: Dit activeert de zelfregistratie functie.

en: This entry has no attributes
nl: Deze entree heeft geen attributen

en: This entry is the root of a sub-tree containing %s entries.
nl: Deze entree is de basis voor een subtree met %s entrees.

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht

en: This field name already exists. Please choose a different one.
nl: Deze veldnaam bestaat al. Kies een andere.

en: This gecos value is invalid!
nl: Dit gecos veld is niet valide!

en: This is a comma separated list of IP addresses.
nl: Dit is een komma gescheiden lijst van IP adressen

en: This is a comma separated list of MAC addresses.
nl: Dit is een komma gescheiden lijst van MAC adressen

en: This is a comma separated list of delegates.
nl: Dit is een komma gescheiden lijst van gedelegeerden.

en: This is a comma separated list of eMail aliases.
nl: Dit is een komma gescheiden lijst van e-mail aliassen

en: This is a comma separated list of invitation policies.
nl: Dit is een komma gescheiden lijst van  invitatie beleidsregels.

en: This is a comma separated list of recipients.
nl: Dit is een komma gescheiden lijst van ontvangers

en: This is a comma separated list of the users public email addresses.
nl: Dit is een komma gescheiden lijst van publieke e-mail adressen van de gebruiker.

en: This is a list of IP addresses from hosts who may access LAM. You can use "*" as wildcard (e.g. 192.168.0.*).
nl: Dit is een lijst van IP adressen van hosts die toegang hebben tot LAM. U kunt gebruik maken van "*" als wildcard (bijv. 192.168.0 .*).

en: This is a list of additional attributes that the user can enter. Please note that user name, password and email address are mandatory anyway and need not be specified.
nl: Dit is een lijst met extra attributen die de gebruiker kan invoeren. Let op: gebruikersnaam, wachtwoord en e-mailadres zijn sowieso verplicht en hoeven niet worden opgegeven.

en: This is a list of groups this group is member of.
nl: Dit is een lijst van leden van deze groep.

en: This is a list of members of this group.
nl: Dit is een lijst van leden van deze groep.

en: This is a list of members of this group. Multiple members are separated by semicolons.
nl: Gebruikers die lid worden van deze groep. De namen worden gescheiden door een puntkomma.

en: This is a list of nick names for this user.
nl: Dit is een lijst van bijnamen voor deze gebruiker.

en: This is a list of object classes that are used to build the new user accounts. Please enter one object class in each line.
nl: Dit is een lijst van object klassen die worden gebruikt om de nieuwe gebruikersaccounts op te bouwen. Een object klasse per regel.

en: This is a list of the servers where the lamdaemon scripts are stored. LDAP Account Manager will make a SSH connection to the servers with the user name and password provided at login. Multiple servers are separated by semicolons. You can append a descriptive name after a colon.
nl: Dit is de server waar de LAM-daemon script opgeslagen is. LDAP Account Manager zal een SSH connectie naar deze server opbouwen met de gebruikersnaam en wachtwoord welke bij de login gegeven zijn. Meerdere servers worden gescheiden door puntkomma's. U kunt een beschrijvende naam toevoegen na een dubbele punt.

en: This is a list of valid DN entries of all users that are allowed to login to LDAP Account Manager. Please enter one DN per line.
nl: Dit is een lijst van valide DN items van alle gebruikers die het toegestaan zijn om in te loggen in LDAP Account Manager. Voer een DN per regel in.

en: This is a structural ObjectClass and cannot be removed.
nl: Dit is een structurele objectClass en kan niet worden verwijderd.

en: This is a workaround for Active Directory. Enable it if you get messages about size limit exceeded.
nl: Dit is een tijdelijke oplossing voor de Active Directory welke u kunt activeren wanneer u meldingen krijgt over limiet overschrijdingen.

en: This is an optional description for this entry.
nl: Dit is een optionele beschrijving voor dit item.

en: This is needed to find the LDAP DNs of your user accounts. E.g. if you use "uid" and your user inputs "miller" then LAM will search for an account with uid=miller.
nl: Dit is nodig om de LDAP-DN uw gebruikersaccounts te vinden. Bijv. Als u gebruik maakt "uid" en uw gebruikersnaam input is "molenaar" dan LAM zal zoeken naar een account met uid=molenaar.

en: This is not a valid DN!
nl: Dit is geen geldige DN!

en: This is not a valid RID number!
nl: Dit is geen geldig RID nummer!

en: This is not a valid Samba 3 group type!
nl: Dit is geen geldige Samba 3 groep!

en: This is not a valid list of DNs!
nl: Dit is geen geldige lijst van DNs!

en: This is not a valid option.
nl: Dit is geen geldige optie.

en: This is one of the users public email addresses.
nl: Dit is een van de publieke e-mail adressen van de gebruiker.

en: This is only needed for TLS/SSL connections. By default, LAM will use the certificate authorities installed on your system. If you have a private CA in your company you can upload your CA certificates here and override the system certificates.
nl: Dit is alleen nodig voor TLS / SSL-verbindingen. Standaard zal LAM de certificaat autoriteiten gebruiken die op uw systeem geïnstalleerd zijn. Als u een eigen CA in uw bedrijf gebruikt, kunt u uw CA-certificaten hier uploaden.

en: This is the ID of the user in the Asterisk database. It may contain digits and letters (e.g. user1 or 200134).
nl: Dit is het ID van de gebruiker in de Asterisk database. Het kan cijfers en letters bevatten (bijv. user1 of 200134).

en: This is the IP address for the user (e.g. 123.123.123.123).
nl: Dit is het IP adres voor de gebruiker (bijv. 123.123.123.123).

en: This is the IP address of the network card of the device (e.g. 123.123.123.123).
nl: Dit is het IP adres van de netwerkinterface van het device (bijv. 123.123.123.123).

en: This is the LDAP DN of the host's manager.
nl: Dit is de LDAP-DN van de manager van de host.

en: This is the LDAP DN of the user's manager. Use this property to represent hierarchies in your company.
nl: Dit is de LDAP DN van de gebruikersbeheerder. Gebruik deze eigenschap om hierarchie in je bedrijf te representeren.

en: This is the LDAP attribute's value that puts the checkbox in an activated state. The value is case-insensitive.
nl: Dit is het LDAP-kenmerk van de waarde die het vakje zet in een geactiveerde toestand. De waarde is niet hoofdlettergevoelig.

en: This is the LDAP attribute's value that puts the checkbox in an deactivated state. The value is case-insensitive.
nl: Dit is het LDAP-kenmerk van de waarde die het vakje zet in een uitgeschakeld staat. De waarde is niet hoofdlettergevoelig.

en: This is the MAC address of the network card of the device (e.g. 00:01:02:DE:EF:18).
nl: Dit is het MAC adres van de netwerkinterface van het device (bijv. 00:02:DE:EF:18).

en: This is the SID of the user's primary Windows group.
nl: Dit is de SID van de primaire Windows groep van de gebruiker.

en: This is the absolute path to an external script for setting quotas and creating home directories.
nl: Dit is het absolute pad naar een extern script waarmee quota's ingesteld kunnen worden en homedirectories gemaakt kunnen worden.

en: This is the account's Kerberos password.
nl: Dit is het account Kerberos wachtwoord.

en: This is the account's Windows password.
nl: Dit is het Windows wachtwoord van het account.

en: This is the account's full name on Windows systems.
nl: Dit is de volledige naam van het account op Windows systemen.

en: This is the active password policy for this account.
nl: Dit is het actieve wachtwoordbeleid  voor deze account.

en: This is the answer to the security question. It allows users to reset their password.
nl: Dit is het antwoord op de beveiligingsvraag. Het stelt gebruikers in staat om zelf hun wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: This is the database name on the server.
nl: Dit is de naam van de database op de server.

en: This is the date of the user's last login.
nl: Dit is de datum van de laatste keer inloggen van de gebruiker.

en: This is the date when the account will expire.
nl: Dit is de datum waarop het account zal verlopen.

en: This is the date when the account will expire. Format: DD-MM-YYYY
nl: Dit is de datum waarop het account zal verlopen. Format: DD-MM-YYYY

en: This is the date when the user changed his password.
nl: Dit is de datum wanneer de gebruiker zijn wachtwoord veranderde.

en: This is the date when the user changed his password. If you specify a maximum password age then you can force a password change here.
nl: Dit is de dag waarop de gebruiker zijn wachtwoord veranderde. Als u een maximum wachtwoord leeftijd opgeeft dan kunt u hier een wachtwoord veranderen afdwingen.

en: This is the group name which will be shown in Windows.
nl: Dit is de groepsnaam die getoond zal worden in Windows.

en: This is the host's location (e.g. Munich, server room 3).
nl: Dit is de locatie van de host (bijvoorbeeld München, serverruimte 3).

en: This is the identifier for the relative DN value. It must be one of the given allowed LDAP attributes (e.g. user accounts usually use "uid" while groups use "cn").
nl: Hiermee wordt de relatieve DN waarde geidentificeerd. Het moet een van de gegeven toegestane LDAP attributen zijn (bijv. gebruikersaccount is gewoonlijk  "uid" terwijl groepen  meestal "cn" gebruiken).

en: This is the identifier for the relative DN value. LAM will use "uid" by default.
nl: Dit is de identificatie voor de relatieve DN waarde. LAM zal "uid" standaard gebruiken.

en: This is the label for the link to the password self reset. If empty "Forgot password?" will be used.
nl: Dit is het label voor de link naar de wachtwoord zelf reset. Indien leeg dan zal "Forgot password?" worden gebruikt.

en: This is the label for the link to the self registration. If empty "Register new account" will be used.
nl: Dit is het label voor de link naar de zelf registratie. Indien leeg dan zal "Registreer nieuwe account" worden gebruikt.

en: This is the list of attributes to show in the account list. The entries can either be predefined values, "#attribute", or individual ones, "attribute:description". Several entries are separated by semicolons.
nl: Dit is een lijst van attributen die getoond worden in de account lijst. De items kunnen ofwel voorgedefinieerde waarden zijn,  "#attribute", of afzonderlijke,  "attribute:description". De verschillende items worden door een puntkomma gescheiden.

en: This is the list of valid login shells.
nl: Dit is de lijst met geldige login shells.

en: This is the machine id (e.g. IP address or host name) from which the user can call/receive calls.
nl: Dit is het machine-id (bijvoorbeeld IP-adres of de hostnaam), waarvan de gebruiker kan bellen / gebeld worden.

en: This is the mail server for the user.
nl: Dit is de mailserver voor de gebruiker.

en: This is the mailbox size limit in bytes.
nl: Dit is de mailbox limiet in bytes.

en: This is the minimum length for answers to the security question.
nl: Dit is de minimale lengte voor antwoorden op de beveilingsvragen.

en: This is the name of this group.
nl: Dit is de naam van deze groep.

en: This is the natural name of the host. If empty, the host name will be used.
nl: Dit is de algemene naam van de host; indien leeg wordt de hostnaam gebruikt.

en: This is the natural name of the user.
nl: Dit is de natuurlijke naam van de gebruiker.

en: This is the natural name of the user. If empty, the first and last name is used.
nl: Dit is de algemene naam van de gebruiker; indien leeg wordt de voor- en achternaam gebruikt.

en: This is the natural name of the user. If empty, the first and last name or user name is used.
nl: Dit is de algemene naam van de gebruiker; indien leeg wordt de voor- en achternaam of de gebruikersnaam gebruikt.

en: This is the number of bad logon attempts (0 - 999) before the account is deactivated. 0 means unlimited attempts.
nl: Dit is het aantal slechte aanmeldingspogingen (0 - 999) voordat de account wordt gedeactiveerd. 0 betekent ongelimiteerd pogingen.

en: This is the number of passwords which are saved to prevent that users reuse old passwords.
nl: Dit is het aantal wachtwoorden die zijn opgeslagen om te voorkomen dat gebruikers oude wachtwoorden hergebruiken.

en: This is the number of rows to show in the account list. If more entries are found the list will be split into several pages.
nl: Dit is het aantal rijen die getoond worden in de account list. Als er meer items zin wordt de lijst verdeel over meerdere pagina's.

en: This is the path to the user's home directory.
nl: Dit is het pad naar de homedirectory van de gebruiker.

en: This is the relative ID (similar to UID on Unix) for Windows accounts. If you leave this empty LAM will calculate the RID from the UID. This can be either a number or the name of a special group:
nl: Dit is de relatieve ID (vergelijkbaar met UID in Unix) voor Window accounts. Als het niet gevuld wordt zal LAM een RID bepalen op basis van de UID. Dit kan ofwel een nummer of de naam van een speciale groep zijn.

en: This is the relative ID number for your Windows account. You can either enter a number or one of these special accounts:
nl: Dit is het relatieve ID nummer van je Windows account. Een nummer kan ingegeven worden of een van de deze speciale accounts:

en: This is the relative ID number for your host account. If you leave this empty LAM will use: uidNumber*2 + sambaAlgorithmicRidBase.
nl: Dit is het relatieve ID nummer van je host account. Als het niet ingevuld wordt zal LAM uidNumber*2 + sambaAlgorithmicRidBase gebruiken.

en: This is the separator for the mailbox path. Usually, this is "." but e.g. Cyrus with "unixhierarchysep" will require "/".
nl: Dit is het scheidingsteken voor de mailbox pad. Meestal is dit  "." , Maar bijv. Cyrus met "unixhierarchysep" vereist  "/".

en: This is the server address of your LDAP server. Use ldap:// for unencrypted LDAP connections or TLS encrypted connections. LDAP+SSL (LDAPS) encrypted connections are specified with ldaps://. The port value is optional.
nl: Dit is het adres van de LDAP server. Gebruik ldap:// voor een standaard LDAP connectie en ldaps:// voor een encrypted (met server certificaat) verbinding. De poortwaarde is optioneel.

en: This is the suffix for the LDAP tree viewer.
nl: Dit is achtervoegsel voor de LDAP boom browser.

en: This is the suffix of the LDAP tree from where to search for LDAP entries. Only entries in this subtree will be displayed in the account list. When creating a new accont this will be the DN where it is saved.
nl: Dit is achtervoegsel voor de LDAP boom vanwaar LDAP entrees gezocht worden. Alleen entrees in deze subtree worden getoond in de account lijst. Wanneer een nieuw account word gecreeerd zal dit de DN zijn waar het wordt opgeslagen.

en: This is the target email address for the user's mails.
nl: Dit is het uiteindelijke e-mail adres voor de gebruikers berichten.

en: This is the target of this alias entry.
nl: Dit is een ontvanger voor deze alias.

en: This is the time (in minutes) for which the user may not log in after the account was locked. -1 means forever.
nl: Dit is de tijd (in minuten) waarin de gebruiker niet kan inloggen nadat de account was geblokkeerd. -1 Betekent voor altijd.

en: This is the time (in minutes) of inactivity after which a user is automatically logged off.
nl: Dit is de tijd (in minuten) van inactiviteit, waarna een gebruiker automatisch wordt afgemeld.

en: This is the time in minutes which LAM caches its LDAP searches. Shorter times will stress LDAP more but decrease the possibility that changes are not identified.
nl: Dit is de tijd in minuten waarin LAM de zoekresultaten tussentijds bewaart. Een kortere tijd belast LDAP meer maar vermindert de kans dat veranderingen niet gezien worden.

en: This is the time zone of your Samba server. LAM needs this information to display the logon hours correctly.
nl: Dit is de tijdzone van uw Samba server. LAM heeft deze informatie nodig voor het correct weergeven van logon uren.

en: This is the user's primary Windows group.
nl: Dit is de primaire Windows groep van de gebruiker.

en: This is this node's parent. All classes and variables are inherited from this node.
nl: Dit is ouder van de node. Alle klassen en variabelen zijn overgenomen van deze node.

en: This is typically used to allow incoming calls (e.g. from FWD) while having a type=friend entry defined with username and password.
nl: Dit wordt meestal gebruikt om inkomende gesprekken (bijv. van FWD) mogelijk maken wanneer ze een type=friend item gedefinieerd hebben met gebruikersnaam en wachtwoord.

en: This is used to mark this account as resource.
nl: Dit wordt gebruikt om deze account te markeren als bron.

en: This job sends out emails to inform your users that their passwords will expire soon.
nl: Deze job stuurt e-mails naar uw gebruikers waarvan hun wachtwoord binnenkort vervalt.

en: This login shell is invalid!
nl: De login shell in ongeldig!

en: This mail address is already in use:
nl: Dit e-mailadres is al in gebruik:

en: This mailbox will be created/deleted.
nl: Deze mailbox wordt aangemaakt / verwijderd.

en: This may overwrite existing values with profile data. Continue?
nl: Dit kan bestaande waarden overschrijven met profielgegevens. Doorgaan?

en: This message is shown when the field value does not match the validation expression.
nl: Dit bericht wordt weergegeven als de waarde in het veld niet overeenkomt met de validatie expressie.

en: This name is shown on the login page as server name. Defaults to server address if empty.
nl: Deze naam wordt weergegeven op de inlogpagina als servernaam. Standaard ingesteld op de server-adres indien leeg.

en: This object class is obsolete.
nl: Deze objectklasse is obsoleet.

en: This option allows you to disable the certificate check of your IMAP server certificate. Disabling the certificate check is not recommended.
nl: Deze optie stelt u in staat de certificaat controle van uw IMAP-server-certificaat uit te schakelen. Het uitschakelen van de certificaat controle wordt niet aanbevolen.

en: This option defines the allowed logon hours for this account.
nl: Deze optie bepaalt de toegestane login uren voor dit account.

en: This option defines the allowed logon hours for this account. The format is the same as for the LDAP attribute. The 24*7 hours are represented as 168 bit which are saved as 21 hex (21*8 = 168) values. The first bit represents Sunday 0:00 - 0:59 in GMT.
nl: Deze optie bepaalt de toegestane login uren voor dit account. Het formaat is hetzelfde als voor het LDAP attribuut. De 24*7 uren worden als 168 Bit gerepresenteert, die als 21 Hex-waarde (21*8 = 168) opgeslagen wordt. Het eerste bit representeert zondag 00:00 - 00:59 GMT.

en: This pair of extension name and priority already exists.
nl: Deze combinatie van extensie naam en prioriteit bestaat reeds.

en: This program is run after the login.
nl: Dit programma wordt uitgevoerd nadat er is ingelogd.

en: This specifies the reconnect policy.
nl: Dit specificeert het opnieuw verbinding-beleid.

en: This specifies the used Zarafa LDAP schema. Select LDAP for e.g. OpenLDAP, Apache Directory, OpenDJ and other non-Windows based LDAP servers. If you run Zarafa against Samba 4 or Active Directory please select Active Directory.
nl: Dit specificeert het gebruikte Zarafa LDAP-schema. Selecteer LDAP voor bijv. OpenLDAP, Apache Directory, OpenDJ en andere niet-Windows gebaseerde LDAP-servers. Als u Zarafa gebruikt met Samba 4 of Active Directory selecteer dan Active Directory.

en: This specifies what to do when the client connection is broken.
nl: Dit geeft aan wat te doen wanneer de client verbinding wordt verbroken.

en: This text is displayed on top of the self service login page. You can also input HTML code here.
nl: Deze tekst wordt getoond op de top van de zelf-service login pagina. U kunt hier ook HTML-codes invoeren.

en: This text is displayed on top of the self service main page. You can also input HTML code here.
nl: Deze tekst wordt getoond op de top van de zelf-service hoofd pagina. U kunt hier ook HTML-codes invoeren.

en: This text is placed as label for the password field on the login page. LAM will use "Password" if you do not enter any text.
nl: Deze tekst is geplaatst als label voor het veld voor het wachtwoord op de inlogpagina. LAM zal gebruik maken van"Password" als u geen tekst invoert.

en: This text should shortly describe your selected LDAP search attribute (e.g. email or user name).
nl: Deze tekst geeft een korte beschrijven van het door u geselecteerde LDAP-zoekopdracht attribuut (bijvoorbeeld e-mail of gebruikersnaam).

en: This text will be printed on top of the page.
nl: Deze tekst zal bovenaan iedere pagina verschijnen.

en: This text will be sent as reply to all incoming mails if the delivery mode is set to autoreply.
nl: Deze tekst wordt verzonden als antwoord op alle inkomende e-mails indien de levering is ingesteld op automatische antwoord.

en: This tool allows you to customize the PDF pages.
nl: Dit hulpmiddel maakt het mogelijk de PDF pagina's aan te passen.

en: This user is not supported or was not found.
nl: Deze gebruiker wordt niet ondersteund of is niet gevonden.

en: This user name is only used for old Windows versions (e.g. NT4, W98).
nl: Deze gebruikersnaam wordt alleen gebruikt voor oude Windows-versies (bijvoorbeeld NT4, W98).

en: This user was not found!
nl: Deze gebruiker is niet aangetroffen!

en: This value can only be "Room" or "Equipment".
nl: Deze waarde kan alleen maar  "Room" of "Equipment" zijn.

en: This value can only be "true" or "false".
nl: Deze waarde kan alleen maar  "true" of "false" zijn.

en: This value can only be "true", "false" or "system".
nl: Deze waarde kan alleen maar  "true", "false" of "system" zijn.

en: This value must be a list of user names separated by semicolons.
nl: Deze waarde moet een lijst met gebruikersnamen zijn gescheiden door een puntkomma.

en: This will create a new organisational unit under the selected one.
nl: Dit zal een nieuwe organisatie eenheid creëren onder de geselecteerde eenheid.

en: This will create the user's home directory on the specified server.
nl: Dit zal leiden tot het aanmaken van de homedirectory van de gebruiker op de opgegeven server.

en: This will delete the selected organisational unit. The OU has to be empty.
nl: Dit zal de geselecteerde organisatie eenheid verwijderen. De OU moet leeg zijn.

en: This will delete the selected profile.
nl: Dit zal het geselecteerde profiel verwijderen.

en: This will enable the extension automatically if this profile is loaded.
nl: Als dit profiel wordt geladen, dan zal dit de extensie automatisch activeren.

en: This will force syncing with group of names members of the same group.
nl: Dit zal synchronisatie forceren met groep namen leden van dezelfde groep.

en: This will hide the custom scripts tab when you edit an account. Manual actions are not possible when the tab is not visible.
nl: Dit zal het tabblad aangepaste scripts te verbergen als u een account wilt bewerken. Handmatige handelingen zijn niet mogelijk wanneer het tabblad niet zichtbaar is.

en: This will not add the posixAccount object class to the account.
nl: Dit zal niet de posixAccount objectclass toevoegen aan het account.

en: This will reset the host's password to a default value.
nl: Dtr zal het wachtwoord van de host terugzetten naar de default waarde.

en: This will set a random password and display it on the screen or send it to the user via mail.
nl: Dit zal een willekeurig wachtwoord genereren en weergeven op het scherm of via e-mail sturen naar de gebruiker.

en: This will set a random password and display it on the screen or send it to the user via mail. Please edit your LAM server profile to setup the mail settings.
nl: Dit zal een willekeurig wachtwoord genereren en weergeven op het scherm of via e-mail sturen naar de gebruiker. Bewerk uw LAM server profiel voor het beheren van de mail-instellingen.

en: This will set a special flag on the account which tells Kolabd to remove it. Use this to cleanly delete Kolab accounts (e.g. this removes mail boxes).
nl: Dit zal een speciale vlag instellen voor dit account wat aan Kolabd duidelijk maakt het te verwijderen. Gebruik het om op een nette manier Kolab accounts te verwijderen (bijv. dit verwijdert de postbussen).

en: This will set the user's account status. You may disable the mail account here.
nl: Dit zal de gebruiker account status instellen. U kunt de mail-account hier uitschakelen.

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Ticket lifetime
nl: Ticket levensduur

en: Ticket lifetime must be a number.
nl: Ticket levensduur moet een getal zijn.

en: Time
nl: Tijd

en: Time limit
nl: Tijdslimiet

en: Time of user's last login.
nl: Tijd van de laatste login van de gebruiker.

en: Time of user's last password change.
nl: Tijd van de laatste wijziging van het wachtwoord van de gebruiker.

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Title
nl: Titel

en: To
nl: Tot

en: To disable login use /bin/false.
nl: Om login te disable gebruik /bin/false.

en: Tool settings
nl: Hulpmiddel instellingen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Total
nl: Totaal

en: Total connections
nl: Totaal aantal verbindingen

en: Total entries
nl: Totaal aantal entrees

en: Total money paid by the user.
nl: Totale bedrag betaald door de gebruiker.

en: Total paid
nl: Totaal betaald

en: Total paid (read-only)
nl: Totaal betaald (alleen-lezen)

en: Translate GID number to group name
nl: Vertaal GID nummer naar groepsnaam

en: Tree suffix
nl: Achtervoegsel van de boom

en: Tree view
nl: LDAP boom

en: TreeSuffix is invalid!
nl: Achtervoegsel van de boom is niet valide!

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: UID has changed. Do you want to change home directory?
nl: De UID is veranderd; moet de homedirectory aangepast worden?

en: UID must be a number.
nl: UID moet een getal zijn.

en: UID must be a number. It has to be inside the UID range which is defined in your configuration profile.
nl: UID moet een getal zijn en het moet liggen binnen de range die in het configuratieprofiel is aangegeven.

en: UID number
nl: UID nummer

en: UID number has changed. To keep file ownership you have to run the following command as root: 'find / -uid %s -exec chown %s {} \;'
nl: UID nummer is veranderd. Om de eigenaar van de bestaande bestanden ook aan te passen voer het volgende commando als root uit:  'find / -uid %s -exec chown %s {} \;

en: UID number is already in use.
nl: UID nummer is al in gebruik.

en: UID ranges for Unix accounts
nl: Range UID voor Unix accounts.

en: UNC-path (\\server\share) of homedirectory. $user and $group are replaced with user and group name.
nl: UNC-pad (\\server\share) van de homedirectory. $user en $group worden vervanen door gebruikers- en groepsnaam.

en: UNC-path (\\server\share\) of home directory. If no home drive is set then this directory must start with a drive letter (e.g. "c:\dir\user").
nl: UNC-path (\\server\share\) van een home directory. Als er geen huis station is ingesteld dan moet deze map  beginnen met een stationsletter  (bijv. "c:\dir\user").

en: URI (either URN or URL) that indicates a set of rights to specific resources.
nl: URI (hetzij URN of URL), dat een set van rechten voor specifieke resources aangeeft.

en: Unable to add DNS record.
nl: Kan geen DNS-record toevoegen.

en: Unable to change ACL on IMAP server for mailbox deletion.
nl: Kan ACL niet wijzigen op de IMAP-server voor het verwijderen van de mailbox.

en: Unable to change Kerberos password.
nl: Niet in staat om het Kerberos wachtwoord te veranderen.

en: Unable to change password.
nl: Niet in staat om het wachtwoord te wijzigen.

en: Unable to change your account. Maybe you do not have enough rights to change the settings.
nl: Niet in staat om uw account te veranderen. Misschien heb je niet genoeg rechten om de instellingen te wijzigen.

en: Unable to change your account. Your changes might violate the password policy.
nl: Niet in staat om uw account te veranderen. Uw wijzigingen kunnen in strijd zijn met het wachtwoordbeleid.

en: Unable to connect to database.
nl: Kan geen verbinding maken met de database.

en: Unable to connect to remote server!
nl: Kan geen verbinding maken met externe server!

en: Unable to create ZIP file for PDF export.
nl: Niet in staat om een ZIP-bestand aan te maken voor PDF-export.

en: Unable to create account.
nl: Niet in staat om de nieuwe account aan te maken.

en: Unable to create mailbox on IMAP server.
nl: Kan mailbox op IMAP-server niet creëren.

en: Unable to create new OU!
nl: Onmogelijk nieuwe OU te maken!

en: Unable to create new automount map.
nl: Niet in staat om nieuwe automount map te maken.

en: Unable to create new profile!
nl: Onmogelijk nieuw profiel te maken

en: Unable to create new zone.
nl: Kan geen nieuwe zone maken.

en: Unable to delete DNS record "%s".
nl: Kan DNS-recocord "%s" niet verwijderen.

en: Unable to delete DNS record.
nl: Kan DNS-record niet verwijderen.

en: Unable to delete OU!
nl: Onmogelijk OU te verwijderen!

en: Unable to delete PDF structure!
nl: Onmogelijk PDF struktuur te verwijderen!

en: Unable to delete entry, it does not exist
nl: Verwijderen item mislukt, het bestaat niet

en: Unable to delete logo file.
nl: Kan logo bestand niet verwijderen.

en: Unable to delete mailbox from IMAP server.
nl: Kan mailbox niet verwijderen van IMAP-server.

en: Unable to delete profile!
nl: Onmogelijk profiel te verwijderen!

en: Unable to find a printer with name "%s".
nl: Niet in staat om een printer met de naam "%s" te vinden.

en: Unable to find group in LDAP.
nl: Onmogelijk groep te vinden in LDAP.

en: Unable to find password security answer for this account.
nl: Geen wachtwoord beveiligingsvragen gevonden voor dit account.

en: Unable to find password security question for this account.
nl: Geen wachtwoord beveiligingsvragen gevonden voor dit account.

en: Unable to find role in LDAP.
nl: Niet in staat om de rol te vinden in LDAP.

en: Unable to find the user name in LDAP.
nl: Kan de gebruikersnaam niet vinden in LDAP.

en: Unable to find user account.
nl: Kan de gebruikers account niet vinden.

en: Unable to import server certificate. Please use the upload function.
nl: Niet in staat om het server-certificaat te importeren. Gebruik de uploadfunctie.

en: Unable to load LDAP entry:
nl: Kan LDAP item niet laden:

en: Unable to load profile!
nl: Onmogelijk profiel te laden!

en: Unable to locate mailbox on IMAP.
nl: Kan mailbox niet vinden op IMAP.

en: Unable to process this file.
nl: Kan het bestand niet verwerken.

en: Unable to read file.
nl: Kan het bestand niet lezen.

en: Unable to register your new account. Please try again.
nl: Niet in staat om uw nieuwe account te registreren. Probeer het opnieuw.

en: Unable to reset password.
nl: Niet in staat om het wachtwoord te reseten.

en: Unable to retrieve image
nl: Niet in staat om plaatje op te halen

en: Unable to retrieve schema!
nl: Niet mogelijk het schema op te halen!

en: Unable to save profile!
nl: Onmogelijk profiel te bewaren!

en: Unable to send mail!
nl: Niet in staat om mail te sturen!

en: Unable to update DNS record "%s".
nl: Kan DNS-recocord "%s" niet updaten.

en: Unable to upload logo file.
nl: kan logo bestand niet uploaden.

en: Unable to verify your password reset request. Please try again.
nl: Niet in staat om uw wachtwoord te resetten verzoek te verifiëren.Probeer opnieuw.

en: Unable to verify your user creation request. Please try again.
nl: Niet in staat om uw gebruikers aanmaak verzoek te verifiëren.Probeer opnieuw.

en: Unbind
nl: Ontkoppel

en: Universal
nl: Universeel

en: Unix groups
nl: Unix groepen

en: Unknown clients
nl: Onbekend clients

en: Unknown delegate address: %s
nl: Onbekend delegatie adres:%s

en: Unkown change type
nl: Onbekend changetype

en: Unlock
nl: Ontgrendel

en: Unlock account
nl: Ontgrendel account

en: Unlock account?
nl: Ontgrendel account?

en: Unlock password
nl: Ontgrendel wachtwoord

en: Unlocked
nl: Ontgrendeld

en: Unsolved dependency:
nl: Niet opgeloste afhankelijkheden:

en: Up
nl: Omhoog

en: Update Samba password timestamp
nl: Update Samba wachtwoord timestamp

en: Update attribute "sambaPwdLastSet" on password change
nl: Update-attribuut "sambaPwdLastSet" tijdens wachtwoord wijzigen

en: Update values
nl: Aangepaste waardes

en: Updating object
nl: Updaten object

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload CA certificate in DER/PEM format.
nl: Upload CA-certificaat in DER / PEM formaat.

en: Upload a file with one or more keys. Each line contains one key.
nl: Upload een bestand met een of meer sleutels. Elke regel bevat een sleutel.

en: Upload accounts to LDAP
nl: Upload accounts naar LDAP

en: Upload file
nl: Upload bestand

en: Upload file and create accounts
nl: Upload bestand en creeer accounts

en: Upload has finished
nl: Upload is voltooid

en: Upload was stopped after errors in %s module!
nl: Upload is gestopt na fouten in module %s!

en: Uploaded images will be cropped to these maximum values.
nl: Geüploade afbeeldingen worden bijgesneden tot deze maximale waarden.

en: Uploaded logo file.
nl: Logo bestand geupload.

en: Usage
nl: Gebruik

en: Use * for all services.
nl: Gebruik * voor alle services.

en: Use Unix password
nl: Gebruik Unix wachtwoord

en: Use for all operations
nl: Gebruik voor alle bewerkingen

en: Use no password
nl: Geen wachtwoord gebruiken

en: Use this to enter an additional LDAP filter (e.g. "(cn!=admin)") to reduce the number of entries to modify.
nl: Gebruik dit om een extra LDAP-filter (bijv.  "(cn!=admin)")  in te voeren om het aantal zichtbare elementen te verminderen voor dit account type.

en: Use this to enter an additional LDAP filter (e.g. "(cn!=admin)") to reduce the number of visible elements for this account type.
nl: Gebruik dit om een extra LDAP-filter (bijv.  "(cn!=admin)")  in te voeren om het aantal zichtbare elementen te verminderen voor dit account type.

en: Use this to enter an additional LDAP filter (e.g. "(objectClass=passwordSelfReset)") to reduce the number of accounts who may use self service.
nl: Gebruik dit om een extra LDAP-filter (bijv.   "(objectClass=passwordSelfReset)")  in te voeren om het aantal zichtbare elementen te verminderen die self-service kunnen gebruiken.

en: Use this to hide the caller ID.
nl: Gebruik dit om het beller-ID te verbergen.

en: Use this to hide this entry from the address book.
nl: Gebruik dit om dit item te verbergen voor het adresboek.

en: Use this to provide a list of folders (e.g. Trash) to add for new accounts.
nl: Gebruik dit om een lijst met mappen (bijv Trash) toe te voegen voor nieuwe accounts.

en: Use this to specify other groups or accounts from other domains as group members.
nl: Gebruik dit om andere groepen of accounts van andere domeinen op te geven als groepsleden.

en: Use wildcards like $uid$ for LDAP attributes of the current LAM admin user.
nl: Gebruik wildcards zoals $uid$ voor LDAP-attributen van de huidige LAM admin gebruiker.

en: Used balance for the billing code.
nl: Gebruikt balans voor de facturering code.

en: Used blocks
nl: In gebruik zijnde blokken

en: Used blocks. 1000 blocks are usually 1MB
nl: In gebruik zijnde blokken. 1.000 blokken is doorgaans 1 Mb

en: Used by attributes
nl: Gebruikt door attributen

en: Used by object classes
nl: Gebruikt door objectklassen

en: Used for calculating RIDs from UID/GID. Do not change if unsure.
nl: Wordt gebruikt om de RID uit rekenen aan de hand van UID/GID. Indien onzeker, niet veranderen.

en: Used for registration context.
nl: Bestemd voor de registratie context.

en: Used inodes
nl: In gebruik zijnde inodes

en: Used inodes (files)
nl: In gebruik zijnde inodes (bestanden)

en: Used to automatically hangup the call if no RTP traffic is received.
nl: Gebruikt voor het automatisch ophangen van de oproep als er geen RTP-verkeer wordt ontvangen.

en: Used to limit SIP traffic to and from this peer to a certain IP or network.
nl: Gebruikt om het SIP-verkeer te beperken van en naar deze peer met een bepaald IP of netwerk.

en: Used to regularly check that a device is still online.
nl: Gebruikt voor het regelmatig controleren of een apparaat nog steeds online is.

en: User
nl: Gebruiker

en: User accounts (e.g. Unix, Samba and Kolab)
nl: Gebruiker accounts (bijv. Unix, Samba en Kolab)

en: User can change password
nl: Gebruiker mag wachtwoord wijzigen

en: User certificates
nl: Gebruikerscertificaten

en: User count: %s
nl: Gebruikers aantal: %s

en: User description.
nl: Beschrijving van de gebruiker.

en: User description. If left empty first and last name will be used.
nl: Gebruikersomschrijving. Indien open gelaten zal voor- en achternaam worden gebruikt.

en: User description. If left empty sur- and give name will be used.
nl: Omschrijving gebruiker. Indien leeg worden voor- en achternaam gebruikt.

en: User description. If left empty user name will be used.
nl: Gebruiker omschrijving. Indien leeg gelaten zal gebruikersnaam worden gebruikt.

en: User modification
nl: Aanpassing gebruiker

en: User must change password
nl: Gebruiker moet wachtwoord veranderen

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User name (pre W2K)
nl: Gebruikersnaam (pre W2K)

en: User name already exists!
nl: Gebruikersnaam bestaat al!

en: User name and email address
nl: Gebruikersnaam en e-mailadres

en: User name attribute
nl: Gebruikersnaam attribuut

en: User name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
nl: Gebruikersnaam bevat ongeldige tekens. Geldige tekens zijn: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !

en: User name for NIS.
nl: Gebruikersnaam voor NIS.

en: User name in use. Selected next free user name.
nl: Gebruikersnaam wordt al gebruikt. Selecteer een volgende vrije gebruikersnaam.

en: User name of the user who should be created. Valid characters are: a-z,A-Z,0-9, @.-_.
nl: Gebruikersnaam van de gebruiker die moet worden gecreëerd. Geldige tekens zijn: a-z,A-Z,0-9, @.-_.

en: User name of the user who should be created. Valid characters are: a-z,A-Z,0-9, @.-_. If user name is already used user name will be expanded with a number. The next free number will be used.
nl: Gebruikersnaam van de gebruiker die moet worden gecreëerd. Geldige tekens zijn:  a-z,A-Z,0-9, @.-_. Als de gebruikersnaam al wordt gebruikt als gebruikersnaam zal hier een nummer aan worden toegevoegd. Het eerst volgende vrije nummer zal worden gebruikt.

en: User name or email address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: User name suggestion
nl: Gebruikersnaam suggestie

en: User name that is used for PyKota.
nl: Gebruikersnaam die wordt gebruikt voor PyKota.

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: User self registration
nl: Gebruikers zelf registratie

en: User server
nl: Gebruiker server

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users or groups that may directly send email as this user.
nl: Gebruikers of groepen die direct e-mail kunnen sturen als deze gebruiker.

en: Users who are member of the current group. Users who have set their primary group to this group will not be shown.
nl: Gebruikers die lid zijn van de huidige groep. Gebruikers die hun primaire groep ingesteld op deze groep worden niet getoond.

en: Users who will become member of the current group. User names are separated by semicolons.
nl: Gebruikers die lid worden van deze groep. De namen worden gescheiden door een puntkomma.

en: Using %s as lamdaemon remote server.
nl: Gebruik %s als lamdaemon remote server.

en: Using %s to connect to remote server.
nl: Gebruik %s om verbinding maken met de externe server.

en: Usually, users are not added to groups as memberUid if they have this group as primary group. If your application ignores primary groups then you can select this option to override this behaviour.
nl: Meestal worden gebruikers niet toegevoegd aan groepen als memberUid als ze deze groep als primaire groep hebben. Als uw toepassing de primaire groepen negeert, kunt u kunt deze optie selecteren om dit gedrag te negeren.

en: Valid to
nl: Geldige tot

en: Valid users
nl: Geldige gebruikers

en: Validate server certificate
nl: Valideer servercertificaat

en: Validation expression
nl: Validatie expressie

en: Validation message
nl: Validatie melding

en: Value
nl: Waarde

en: Value for "checked"
nl: Waarde voor "aangevinkt"

en: Value for "unchecked"
nl: Waarde voor "niet aangevinkt"

en: Value mapping
nl: Waarde mapping

en: Value to delete does not exist in DN
nl: Verwijder waarde bestaat niet in DN

en: Variables
nl: Variabelen

en: Vendor name
nl: Verkoper naam

en: Vendor version
nl: Leverancier  versie

en: View %s children
nl: Bekijk %s kinderen

en: View 1 child
nl: Bekijk 1 kind

en: View count: %s
nl: View aantal: %s

en: View the children of this object
nl: Bekijk de kinderen van dit object

en: Viewing entry in read-only mode.
nl: Bekijk item in alleen-lezen-modus.

en: Voicemail mailbox for this account.
nl: Voicemail mailbox voor deze account.

en: Want more features? Get LAM Pro!
nl: Wilt u meer functies? Schakel over op LAM Pro!

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Was unable to add attributes to DN: %s.
nl: Het is niet gelukt de volgende attributen toe te voegen aan DN: %s

en: Was unable to create DN: %s.
nl: Het is niet gelukt om DN te maken: %s.

en: Was unable to delete DN: %s.
nl: Het is niet gelukt om DN te verwijderen: %s.

en: Was unable to modify attributes from DN: %s.
nl: Modificeren van de attributen van DN: %s  was niet mogelijk.

en: Was unable to modify attributes of DN: %s.
nl: Was niet in staat om attributen van DN te wijzigen: %s.

en: Was unable to remove attributes from DN: %s.
nl: Het is niet gelukt om attributen te verwijderen van DN: %s.

en: Was unable to rename DN: %s.
nl: Het is niet gelukt om DN te hernoemen: %s.

en: Web site
nl: Website

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Weight
nl: Gewicht

en: Welcome to LAM self service. Please enter your user name and password.
nl: Welkom bij LAM zelf service. Vul uw gebruikersnaam en wachtwoord in.

en: What is the name of your favourite pet?
nl: Wat is de naam van uw favoriete huisdier?

en: When performing a recursive copy, only copy those entries which match this filter.
nl: Bij het uitvoeren van een recursieve kopie, kopieert u alleen de items die aan dit filter voldoen.

en: When the hard quota limit is reached, email can not be delivered to that user anymore.
nl: Wanneer de harde quotum is bereikt, kan e-mail niet meer worden afgeleverd aan de gebruiker.

en: When using ldaps:// or TLS be sure to use exactly the same IP/domain name as in your certificate!
nl: Indien ldaps:// wordt gebruikt wees er dan zeker van dat dezelfde IP/domeinnaam gebruikt wordt als in het certificaat!

en: Windows domain name of account.
nl: Windows domeinnaam of account.

en: Windows group
nl: Windows groep

en: Windows group name
nl: Windows groepsnaam

en: Windows group type.
nl: Windows groepstype.

en: Windows password hashes are saved by default as NT and LM hashes. LM hashes are insecure and only needed for old versions of Windows. You should disable them unless you really need them.
nl: Windows-wachtwoord hashes worden standaard opgeslagen als NT-en LM-hashes. LM-hashes onveilig en alleen nodig voor oude versies van Windows. Je moet ze uitschakelen, tenzij je ze echt nodig hebt.

en: Windows primary group
nl: Primaire Windows groep

en: Windows primary group SID
nl: SID primaire Windows groep

en: Windows-Domain name of group.
nl: Windows-Domein naam van de groep.

en: Work details
nl: Werk-details

en: Workgroup
nl: Werkgroep

en: Working directory
nl: Werkdirectory

en: Working directory of initial program.
nl: Werk-directory oorspronkelijke programma.

en: Write
nl: Schrijf

en: Write access
nl: Schrijf toegang

en: Wrong password/user name combination. Please try again.
nl: Verkeerde wachtwoord/gebruikersnaam combinatie. Probeer opnieuw.

en: Wrong quota format. Quota must be numeric.
nl: Verkeerde quota-formaat. Quotum moet numeriek zijn.

en: Yes
nl: Ja

en: You are not yet allowed to change your password.
nl: U bent nog niet toegestaan om uw wachtwoord te wijzigen.

en: You are reusing an old password. Please choose a different password.
nl: U hergebruik een oude wachtwoord. Kies een ander wachtwoord.

en: You are using capital letters. This can cause problems because Windows is not case-sensitive.
nl: Er worden hoofdletters gebruikt. Dit kan problemen geven omdat Windows niet hoofdletter gevoelig is.

en: You can download your PDF files {link=%s}{color=#d2131a}here{endcolor}{endlink}.
nl:  U kunt uw PDF-bestanden {link=%s}{color=#d2131a}hier{endcolor}{endlink} downloaden.

en: You can setup the LDAP suffixes for all account types in your LAM server profile on tab "Account types".
nl: U kunt het LDAP-achtervoegsels instellen voor alle soorten accounts in het LAM server profiel op het tabblad "Account soorten".

en: You can specify if LAM allows full write access, password changes or only read access.
nl: U kunt het toegang niveau van LAM aangeven, volledige schrijf toegang, het wijzigen van wachtwoorden of alleen lezen toegang.

en: You can use "$user", "$firstname" and "$lastname" as wildcards for user name, first and last name.
nl: U kunt "$user", "$firstname" en "$lastname" gebruiken als wildcards voor de gebruikersnaam, voor-en achternaam.

en: You can use the wildcard @@LOGIN_DN@@ which will be substituted with the DN of the user who is currently logged in to LAM.
nl: U kunt gebruik maken van de wildcard @@LOGIN_DN@@ die zal worden vervangen door de DN van de gebruiker die momenteel is aangemeld bij LAM.

en: You can use this to temporarily deactivate the Zarafa extension.
nl: U kunt de Zarafa extensie tijdelijk uitschakelen.

en: You can use wildcards for LDAP attributes in the form @@attribute@@ (e.g. @@uid@@ for the user name).
nl: U kunt gebruik maken van wildcards voor LDAP-attributen in de vorm van @@attribute@@ (bijv. @@uid@@  voor de gebruiker naam).

en: You can use wildcards in the format $wildcard$ which are replaced by the LDAP attribute with the same name. For multi-value attributes the values will be separated by commas.
nl: U kunt gebruik maken van wildcards in de vorm van $wildcard$, die worden vervangen door de LDAP-attribuut met dezelfde naam. Voor multi-waarde attributen worden de waarden gescheiden door komma's.

en: You cannot add the Zarafa and Zarafa contact extension at the same time.
nl: De Zarafa en Zarafa contact extensies kunnen niet gelijktijdig gebruikt worden.

en: You cannot perform updates while server is in read-only mode
nl: U kunt geen updates uitvoeren, wanneer server zich in alleen-lezen modus bevind.

en: You cannot rename an entry which has child entries.
nl: Je kunt een item niet hernoemen wanneer het kind items heeft.

en: You cannot use SSL and TLS encryption at the same time. Please use either "ldaps://" or TLS.
nl: U kunt SSL-en TLS-encryptie niet gelijktijdig gebruiken. Gebruik ofwel "ldaps://" of TLS.

en: You did not change the RDN
nl: U heeft geen veranderingen gemaakt aan de RDN.

en: You do not have the required access rights or the LDAP schema is not published by your server.
nl: Je hebt niet de vereiste toegangsrechten of het LDAP-schema is niet gepubliceerd door de server.

en: You entered one or more invalid DNS servers.
nl: U heeft een of meer ongeldige DNS-servers opgegeven.

en: You left the attribute value blank. Please go back and try again.
nl: U heeft de attribuut waarde open gelaten. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: You left the value blank for required attribute (%s).
nl: U heeft de waarde open gelaten voor het verplichte attribuut: %s

en: You made no changes
nl: U heeft geen veranderingen gemaakt.

en: You might need to restart your webserver for changes to take effect.
nl: Mogelijk moet u uw webserver opnieuw opstarten om wijzigingen door te voeren.

en: You might want to use %s instead of %s.
nl: U wilt misschien %s gebruiken in plaats van %s.

en: You must either upload a file or provide an import in the text box.
nl: Geef of een upload bestand of zorg voor een import in het tekstvak.

en: You need to add at least one member to this group.
nl: U moet ten minste een lid toe te voegen aan deze groep.

en: You specified an answer but no security question.
nl: U hebt een antwoord opgegeven, maar geen beveiliging vraag.

en: You will be prompted to confirm this decision
nl: U wordt gevraagd om deze beslissing te bevestigen

en: Your IMAP domains and email address domain do not match.
nl: Uw IMAP-domeinen en e-mailadres domein komen niet overeen.

en: Your LAM admin user (%s) must be a valid Unix account to work with lamdaemon!
nl: Uw LAM admin gebruiker (%s) moet een geldige Unix-account zijn voor lamdaemon om met te werken.

en: Your LAM admin user must be a valid Unix account to work with lamdaemon!
nl: Uw LAM admin gebruiker moet een geldige Unix-account zijn voor lamdaemon om met te werken.

en: Your LAM login password was not accepted by the IMAP server.
nl: Uw LAM wachtwoord wordt niet geaccepteerd door de IMAP-server.

en: Your PHP configuration has disabled file uploads. Please check php.ini before proceeding.
nl: De PHP configuratie staat geen upload van bestanden toe. Controleer php.ini voor verder te gaan.

en: Your PHP.INI does not have file_uploads = ON. Please enable file uploads in PHP.
nl: Het php.ini bevat niet file_uploads = ON. Corrigeer dit aub.

en: Your changes cannot be saved until you make the file writable for the webserver user.
nl: De wijzigingen kunnen niet worden opgeslagen totdat u het bestand schrijfbaar maakt voor de webserver gebruiker.

en: Your new account was created but post processing failed. Please contact your local administrator.
nl: Uw nieuwe account is aangemaakt maar nabewerking mislukte. Neem contact op met uw lokale beheerder.

en: Your new account was successfully created. Please return to login to change your user data.
nl: Uw nieuwe account is aangemaakt. Keer terug naar Login om u gegevens aan te passen

en: Your password does not meet the password strength qualifications. Please retry with another one.
nl: Uw wachtwoord voldoet niet aan de wachtwoord sterkte kwalificaties. Probeer het opnieuw met een ander wachtwoord.

en: Your password was changed to @@newPassword@@.
nl: Je wachtwoord is gewijzigd in @@newPassword@@.

en: Your session expired, click here to go back to the login page.
nl: Uw sessie is verlopen, klik hier om terug te gaan naar de login pagina.

en: Your session expired, please log in again.
nl: Uw sessie is verlopen, meld u opnieuw aan.

en: Your settings were successfully saved.
nl: Uw instellingen zijn met succes bewaard.

en: YourCompany
nl: UwBedrijf

en: Zarafa address list
nl: Zarafa adreslijst

en: Zarafa address lists
nl: Zarafa adreslijsten

en: Zarafa dynamic group
nl: Zarafa dynamische groep

en: Zarafa dynamic groups
nl: Zarafa dynamische groepen

en: Zarafa will store the user's archives on these servers.
nl: Zarafa slaat de gebruiker archieven op deze servers.

en: Zone name
nl: Zone naam

en: Zone name for the DNS server (e.g. company.local).
nl: Zone naam voor de DNS-server (bijv. company.local).

en: \\server\profiles\smiller
nl: \\server\profielen\smiller

en: add value
nl: waarde toevoegen

en: adminstrators
nl: beheerders

en: all
nl: alle

en: attribute deleted
nl: attribuut verwijderd

en: browse
nl: verken

en: character
nl: teken

en: characters
nl: tekens

en: company.com
nl: bedrijf.nl

en: confirm
nl: bevestig

en: dc=yourcompany,dc=com
nl: dc=uwbedrijf, dc=com

en: delete
nl: verwijderen

en: delete attribute
nl: verwijder attribuut

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: disconnect
nl: loskoppelen

en: download value
nl: download waarde

en: edit
nl: bewerk

en: enabled
nl: actief

en: false
nl: onwaar

en: force
nl: afdwingen

en: from any client
nl: vanaf een willekeurige client

en: from previous client only
nl: van de vorige klant alleen

en: group01,group02
nl: groep01,groep02

en: group01;group02
nl: groep01;groep02

en: group@company.com
nl: groep@bedrijf.nl

en: hint
nl: tip

en: hours
nl: uren

en: http://www.company.com
nl: http://www.bedrijf.nl

en: ldap://localhost:389 connects to localhost using a standard LDAP connection on port 389
nl: ldap://localhost:389 verbindt met een standaard LDAP connectie aan localhost via poort 389

en: ldaps://ldap.domain.com connects to ldap.domain.com using an encrypted LDAP connection.
nl: ldaps://ldap.domain.com connect naar ldap.domain.com wat gebruik maakt van een versleutelde LDAP connectie.

en: list
nl: lijst

en: login
nl: Login

en: mydomain
nl: mijndomein

en: mygroup
nl: mijngroep

en: new
nl: nieuw

en: no
nl: nee

en: no description available
nl: Geen omschrijving

en: no entries
nl: geen items

en: no new attributes available for this entry
nl: geen nieuwe attributen beschikbaar voor dit item

en: no new binary attributes available for this entry
nl: geen nieuwe binaire attributen beschikbaar voor dit item

en: none
nl: geen

en: none, remove value
nl: geen, verwijder waarde

en: not applicable
nl: niet toepasbaar

en: not specified
nl: niet gespecificeerd

en: ou=People,dc=yourcompany,dc=com will read and store all accounts in this subtree.
nl: ou=People,dc=yourcompany,dc=com zal alle accounts in deze subtree lezen en opslaan

en: ou=accounts,dc=yourdomain,dc=org
nl: ou=accounts,dc=uwbedrijf, dc=nl

en: pc01,Room 2.34
nl: pc01,Kamer 2.34

en: reCAPTCHA secret key
nl: reCAPTCHA geheime sleutel

en: reCAPTCHA site key
nl: reCAPTCHA website key

en: read only
nl: alleen-lezen

en: refresh
nl: ververs

en: rename
nl: hernoem

en: required
nl: verplicht

en: search
nl: zoek

en: seconds
nl: seconden

en: secret
nl: geheim

en: select the rdn attribute
nl: selecteer het RDN attribuut

en: structural
nl: structureel

en: table
nl: tabel

en: true
nl: waar

en: uid=smiller,ou=People,dc=company,dc=com
nl: uid=smiller,ou=People,dc=uwBedrijf,dc=nl

en: use custom CA certificates
nl: Gebruik aangepaste CA-certificaten

en: use system certificates
nl: Gebruik systeem certificaten

en: user01,user02,user03
nl: gebruiker01,gebruiker02,gebruiker03

en: user@company.com
nl: gebruiker@bedrijf.com

en: users
nl: gebruikers

en: view entries
nl: bekijk items

en: with
nl: met

en: yes
nl: ja
