LAM - en to uk translation catalogue (2830 entries)

en: "Send as" attribute
uk: Атрибут "Надіслати як"

en: "Send as" privileges
uk: Привілеї "Надіслати як"

en: $user and $group will be replaced with user name and primary group name.
uk: $user та $group буде замінено ім'ям користувача та назвою основної групи.

en: <b>B-Node (0x01): Broadcast.</b><br/>The client tries to find other workstations via broadcasting
    (works only inside the same collision domain, viz. the same subnet).<br/><br/>
    
    <b>P-Node (0x02): Point-To-Point</b><br />
    The client contacts a Netbios name server (NBNS) from Microsoft Windows Name Service (WINS) for name resolution.<br/><br/>
    
    <b>M-Node (0x04): Mixed</b><br />
    The node tries broadcasting first. If that fails then it tries WINS.<br/><br/>
    
    <b>H-Node (0x08): Hybrid</b><br />
    The node tries WINS first. If that fails it tries broadcasting.<br/><br/>
    
    By default, the nodes are configured as H-Nodes which fits for small networks. In large networks Point-to-Point (0x02) should be used.
uk: <b>B-Node (0x01): Broadcast.</b><br/>Клієнт намагається знайти інші комп'ютери розсилаючи широковіщальні запити
    (працює тільки в середині домену, тобто невелика підмережа).<br/><br/>
    
    <b>P-Node (0x02): Point-To-Point</b><br />
    Клієнт запитує Netbios ім'я сервера (NBNS) з Сервісу Імені Microsoft  Windows (WINS).<br/><br/>
    
    <b>M-Node (0x04): Mixed</b><br />
    Клієнт спочатку пробує широковіщальний запит. Якщо не вдається, запитує WINS.<br/><br/>
    
    <b>H-Node (0x08): Hybrid</b><br />
    Клієнт спочатку пробує WINS. Якщо не вдається, надсилає широковіщальний запит.<br/><br/>
    
    Типово використовується H-Nodes для невеликих мереж. Для великих мереж потрібно використовувати Point-to-Point (0x02).

en: <b>Maximum length:</b> %s characters
uk: <b>Максимальна довжина:</b> %s символів

en: A CNAME record allows no other records.
uk: Запис CNAME не допускає інші записи.

en: A NS record allows no other records except SOA/MX/A records.
uk: Запис NS не допускає інші записи крім SOA/MX/A записів.

en: A SOA record allows no other records except NS/MX/A records.
uk: Запис SOA не допускає інші записи крім NS/MX/A записів.

en: A SOA record requires that the host name is set to "@".
uk: Запис SOA  вимагає встановлення назви хоста в  "@".

en: A confirmation mail was sent. Please click on the link in the mail to proceed.
uk: Надіслано лист підтвердження. Будь ласка, перейдіть за посиланням в листі для продовження.

en: A description for this device.
uk: Опис для цього пристрою

en: A list of attributes to display in the results (comma-separated)
uk: Список атрибутів для показу в результатах (розділення комами)

en: A list of options (e.g. !authenticate).
uk: Список опцій (наприклад, !authenticate)

en: A required column is missing in your CSV file.
uk: Не знайдено потрібну колонку в CSV файлі

en: A server name for this service (e.g. "ldap.example.com.").
uk: Назва сервера для цього сервісу (наприклад, "ldap.example.com.").

en: A text value for this host.
uk: Текстове для цього хоста.

en: A user may define who is allowed to act on behalf of herself. This property is checked when using the Kolab smtp daemon (Postfix) to send emails.
uk: Користувач може визначати, кому дозволено діяти від його імені. Ця властивість перевіряється при використанні Kolab smtp демона (Postfix) для відправки пошти.

en: A valid deleteoldrdn attribute should be specified
uk: Потрібно вказати коректний атрибут deleteoldrdn

en: A valid dn line is required
uk: Потрібен коректний рядок dn

en: A valid newrdn attribute should be specified
uk: Потрібно вказати коректний атрибут newrdn

en: A valid newsuperior attribute should be specified
uk: Потрібно вказати коректний атрибут newsuperior

en: A/AAAA record
uk: A/AAAA запис

en: A/AAAA records
uk: A/AAAA записи

en: AMA flags
uk: Прапорці AMA

en: Abandon
uk: Відмовитися

en: Aborted password change.
uk: Скасована зміна пароля

en: Access level
uk: Рівень доступу

en: Account
uk: Акаунт

en: Account %s:
uk: Акаунт %s:

en: Account context
uk: Контекст акаунта

en: Account creation
uk: Створення акаунта

en: Account creation confirmation
uk: Підтвердження створення акаунта

en: Account creation via file upload
uk: Створення акаунта за допомогою завантаження файлу

en: Account deactivated
uk: Акаунт відключено

en: Account details
uk: Деталі акаунта

en: Account expiration date
uk: Час закінчення дії акаунта

en: Account inactive
uk: Акаунт неактивний

en: Account is deactivated
uk: Акаунт відключено

en: Account is locked
uk: Акаунт заблоковано

en: Account name:
uk: Ім'я акаунта:

en: Account status
uk: Статус акаунта

en: Account type
uk: Тип акаунта

en: Account types
uk: Типи акаунта

en: Account types and modules
uk: Типи та модулі акаунта

en: Account types define which sorts of LDAP entries (e.g. users and groups) should be managed. The account modules define which properties (e.g. Unix and Samba) can be edited.
uk: Типи акаунтів визначають, якими типами записів LDAP (наприклад, користувачі та групи) можна управляти. Модулі визначають, які властивості (наприклад, Unix та Samba) можна редагувати.

en: Account was created successfully.
uk: Акаунт успішно створено

en: Account was modified successfully.
uk: Акаунт успішно змінено

en: Action type
uk: Тип дії

en: Activate DynDNS
uk: Увімкнути DynDNS

en: Activate TLS
uk: Увімкнути TLS

en: Activate this checkbox to allow this user to use the terminal service.
uk: Включити використання сервера терміналів для цього користувача

en: Activate this checkbox to connect drives from the client machine.
uk: Підключити диски з комп'ютера клієнта

en: Activate this checkbox to connect printers from the client machine.
uk: Включити підключення принтерів з комп'ютера клієнта

en: Activate this checkbox to inherit the initial program and working directory from the client machine.
uk: Ініціювати початкову програму та робочий каталог з комп'ютера клієнта

en: Activate this checkbox to set the client's printer as default printer.
uk: Включити використання принтера клієнта по замовчуванню.

en: Activating this checkbox will remove the user's home directory.
uk: Встановіть прапорець для видалення домашнього каталогу користувача.

en: Active
uk: Активно

en: Active account types
uk: Активні типи акаунтів

en: Add
uk: Додати

en: Add Asterisk account
uk: Додати акаунт Asterisk

en: Add Asterisk voicemail extension
uk: Додати розширення голосової пошти Asterisk

en: Add Authorized Service extension
uk: Додати розширення  Authorized Service

en: Add EDU person extension
uk: Додати розширення EDU person

en: Add FreeRadius extension
uk: Додати розширення FreeRadius

en: Add IP address extension
uk: Додати розширення ІР-адреси

en: Add Kerberos extension
uk: Додати розширення Kerberos

en: Add Kolab extension
uk: Додати розширення Kolab

en: Add Puppet extension
uk: Додати розширення Puppet

en: Add PyKota extension
uk: Додати розширення PyKota

en: Add Samba 3 extension
uk: Додати розширення Samba 3

en: Add Shadow account extension
uk: Додати розширення акаунта Shadow

en: Add Unix extension
uk: Додати розширення Unix

en: Add Zarafa contact extension
uk: Додати розширення контактів Zarafa

en: Add Zarafa extension
uk: Додати розширення Zarafa

en: Add all
uk: Додати все

en: Add an additional value to attribute
uk: Додати додаткове значення атрибуту

en: Add another rule
uk: Додати інше правило

en: Add entries
uk: Додати записи

en: Add entries of this type:
uk: Додати записи цього типу:

en: Add existing host
uk: Додати існуючий хост

en: Add extension
uk: Додати розширення

en: Add fix IP addresses to DNS
uk: Додати статичні ІР-адреси в DNS

en: Add host extension
uk: Додати розширення хоста

en: Add input field
uk: Додати поле вводу

en: Add more fields
uk: Додати ще полів

en: Add more mapping fields
uk: Додати ще поля відповідності

en: Add new <b>%s</b> value to <b>%s</b>
uk: Додати нове <b>%s</b>значення до <b>%s</b>

en: Add new attribute
uk: Додати новий атрибут

en: Add new attribute to this object
uk: Додати новий атрибут до цього об'єкту

en: Add new binary attribute
uk: Додати новий бінарний атрибут

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: Add new group
uk: Додати нову групу

en: Add new object class
uk: Додати новий клас об'єкту

en: Add new object class to <b>%s</b>
uk: Додати новий клас об'єкту до <b>%s</b>

en: Add object class and attributes
uk: Додати клас об'єкту та атрибути

en: Add password self reset extension
uk: Додати розширення самоскидання пароля

en: Add photo
uk: Додати фото

en: Add profile
uk: Додати профіль

en: Add qmail extension
uk: Додати розширення qmail

en: Add selected
uk: Додати вибране

en: Add to existing alias
uk: Додати існуючий псевдонім

en: Add value
uk: Додати значення

en: Adding
uk: Додавання

en: Adding the range failed because errors occured.
uk: Не вдається додати діапазон через помилки.

en: Additional CSS links
uk: Додаткові CSS посилання

en: Additional LDAP filter
uk: Додатковий LDAP фільтр

en: Additional email addresses for this entry.
uk: Додаткові адреси електронної пошти цього запису.

en: Additional groups
uk: Додаткові групи

en: Additional notes to describe this entry.
uk: Додаткові примітки для опису цього запису.

en: Additional options
uk: Додаткові опції

en: Additional tasks for module:
uk: Додаткові задачі для модуля:

en: Address
uk: Адреса

en: Address list count: %s
uk: Кількість списків адрес: %s

en: Address of IMAP server (e.g. mail.example.org).
uk: Адреса сервера IMAP (наприклад, mail.example.org).

en: Adds a new group element to the list of self service options. Use this to structure the input fields.
uk: Додавання нового елементу групування в список опцій самообслуговування. Це використовується для структурування полів вводу.

en: Adds a new self service option to the selected group element.
uk: Додає нові опції самообслуговування для вибраного елемента групи.

en: Adds input fields for a new IP range.
uk: Додає поля вводу для нового діапазону ІР-адрес.

en: Adds the amount to the user's balance. You can also specify a comment.
uk: Додає кількість на баланс користувача. Ви також можете вказати коментар.

en: Adds the object class "mailrecipient" to all user accounts.
uk: Додає об’єктний клас "mailrecipient" до всіх акаунтів користувачів.

en: Adds this Kolab extension.
uk: Додає це розширення Kolab.

en: Admin
uk: Адміністратор

en: Admin DN
uk: DN Адміністратора

en: Admin email
uk: Ел.пошта адміністратора

en: Admin password
uk: Пароль Адміністратора

en: Administration
uk: Адміністрація

en: Administrators group
uk: Група адміністраторів

en: Advanced options
uk: Додаткові опції

en: Affiliations
uk: Приєднання

en: Algorithmic RID base is not a number!
uk: Алгоритм RID бази не число!

en: Alias
uk: Псевдонім

en: Alias count: %s
uk: Кількість псевдонімів: %s

en: Alias entries
uk: Записи псевдонімів

en: Alias is empty or invalid!
uk: Псевдонім порожній або неправильний!

en: Alias name
uk: Ім'я псевдоніма

en: Alias name ("CNAME" record)
uk: Назва псевдоніма ("CNAME" запис)

en: Alias name already exists.
uk: Така псевдонім вже існує.

en: Alias name is invalid.
uk: Назва псевдоніма  неправильна.

en: Alias names
uk: Назви псевдонімів

en: Alias names with email address
uk: Назви псевдонімів з адресами ел.пошти

en: Alias names with user name
uk: Назви псевдонімів з  ім’ям користувача.

en: Alias timeout
uk: Тайм-аут псевдоніма

en: Aliased entry
uk: Запис псевдоніма

en: Aliases
uk: Псевдоніми

en: Aliases for email
uk: Псевдоніми для ел.пошти

en: Aliases for user name
uk: Псевдоніми для імені користувача

en: All accounts (%s)
uk: Всі акаунти (%s)

en: All changes were successful.
uk: Всі зміни пройшли успішно.

en: All selected accounts (%s)
uk: Всі вибрані акаунти (%s)

en: Allow
uk: Дозволити

en: Allow alternate address
uk: Дозволити альтернативну адресу

en: Allow machine password changes
uk: Дозволити зміну пароля комп'ютера

en: Allow multiple values
uk: Дозволити багато значень

en: Allow password change
uk: Дозволити зміну пароля

en: Allow terminal server login
uk: Дозволити доступ до сервера терміналів

en: Allow user input for this field.
uk: Дозволити користувачу заповнювати це поле

en: Allowed codec
uk: Дозволений кодек

en: Allowed hosts
uk: Дозволені хости

en: Allowed hosts (self service)
uk: Дозволені хости (сервіс самообслуговування)

en: Allowed recipients
uk: Дозволені одержувачі

en: Allowed senders
uk: Дозволені відправники

en: Allowed workstations
uk: Дозволені робочі станції

en: Allows to enter multiple values for this attribute.
uk: Дозволяє вказувати багато значень для цього атрибута.

en: Allows to select multiple values from the list.
uk: Дозволяє вибирати багато значень з цього списку.

en: Alternate address
uk: Альтернативна адреса

en: Alternate recipient
uk: Альтернативний отримувач

en: Always accept
uk: Завжди приймати

en: Always reject
uk: Завжди відхиляти

en: Amount
uk: Обсяг

en: An attribute (%s) was modified and is highlighted below.
uk: Атрибут (%s) було змінено та підсвічено.

en: An sudo role with this name already exists. Please choose another name.
uk: Роль sudo з таким ім'ям вже існує. Будь ласка, виберіть інше ім'я.

en: Answer
uk: Відповідь

en: Anyone
uk: Будь-що

en: Appearance
uk: Поява

en: Application
uk: Застосунок

en: Application data
uk: Дані застосунку

en: Apply changes
uk: Застосувати зміни

en: Archive servers
uk: Архівні сервери

en: Archiving
uk: Архівація

en: Are you sure you want to permanently delete these objects?
uk: Ви впевнені, що ви хочете повністю видалити ці об'єкти?

en: Are you sure you want to permanently delete this object?
uk: Ви впевнені, що ви хочете повністю видалити цей об'єкт?

en: Ask
uk: Спитати

en: Assurance profiles
uk: Завірені профілі

en: Assurance profiles are the set of standards that are met by an identity assertion.
uk: Завірені профілі це набір стандартів, яким задовольняють підтвердження справжності.

en: Asterisk AMA (Automated Message Accounting) flags.
uk: Позначки Asterisk AMA (Automated Message Accounting.

en: Asterisk extension
uk: Розширення Asterisk

en: Asterisk extensions
uk: Розширення Asterisk

en: Asterisk extensions entries
uk: Записи розширень Asterisk

en: Asterisk realm
uk: Область астерікс

en: Asterisk voicemail
uk: Голосова пошта Asterisk

en: Asterisk voicemail context.
uk: Контекст голосової пошти Asterisk

en: Attempting to delete a non existent attribute
uk: Спроба видалити неіснуючий атрибут

en: Attempting to replace a non existant attribute
uk: Спроба замінити неіснуючий атрибут

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Attribute doesn't exist
uk: Атрибут не існує

en: Attribute name
uk: Назва атрибута

en: Attribute not available
uk: Атрибут недоступний

en: Attribute not valid
uk: Неправильний атрибут

en: Attribute types
uk: Типи атрибутів

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Authentication realm for Asterisk server (default: asterisk). This value set in sip.conf (option: "realm").
uk: Область аутентифікації для сервера Asterisk (типово: asterisk). Це значення налаштовується в sip.conf (опція: "realm").

en: Authentication user for outbound proxies.
uk: Аутентифікація користувача на зовнішніх проксі.

en: Authoritative information ("SOA" record)
uk: Достовірна інформація ("SOA" запис)

en: Authorized services are invalid.
uk: Неправильні Authorized services.

en: Auto-completion
uk: Авто-завершення

en: Automatical scripts
uk: Автоматичні скрипти

en: Automatically add this extension
uk: Автоматично додати це розширення

en: Automount entries
uk: Записи автомонтування

en: Automount entry
uk: Запис автомонтування

en: Automount entry contains invalid characters. Only ASCII characters are allowed.
uk: Запис автомонтування має неправильні символи. Дозволено тільки ASCII символи.

en: Automount entry count: %s
uk: Кількість записів автомонтування: %s

en: Autoreply
uk: Автоматична відповідь

en: Autoreply text
uk: Текст автоматичної відповіді

en: Available account types
uk: Доступні типи акаунтів

en: Available actions
uk: Доступні дії

en: Available groups
uk: Доступні групи

en: Available members
uk: Доступні учасники

en: Available modules
uk: Доступні модулі

en: Available roles
uk: Доступні ролі

en: Available users
uk: Доступні користувачі

en: Available workstations
uk: Доступні робочі станції

en: Back
uk: Назад

en: Back to DHCP list
uk: Повернутися до списку DHCP

en: Back to DNS list
uk: ПОвернутися до списку DNS

en: Back to NIS object list
uk: Повернутися до списку NIS об'єктів

en: Back to account list
uk: Повернутися до списку акаунтів

en: Back to address list
uk: Повернутися до списку адрес

en: Back to alias list
uk: Повернутися до списку псевдонімів

en: Back to automount list
uk: Повернутися до списку автомонтування

en: Back to billing code list
uk: Повернутися до списку коду білінгу

en: Back to database list
uk: Повернутися до списку баз даних

en: Back to domain list
uk: Повернутися до списку доменів

en: Back to extensions list
uk: Повернутися до списку розширень

en: Back to group list
uk: Повернутися до списку груп

en: Back to host list
uk: Повернутися до списку хостів

en: Back to list
uk: Повернутися до списку

en: Back to login
uk: Повернутися на початок

en: Back to policy list
uk: Повернутися до списку політик

en: Back to printer list
uk: Повернутися до списку принтерів

en: Back to profile login
uk: Повернутися назад

en: Back to role list
uk: Повернутися до списку ролей

en: Back to shared folder list
uk: Повернутися до списку відкритих каталогів

en: Back to sudo role list
uk: Повернутися до списку ролей sudo

en: Back to user list
uk: Повернутися до списку користувачів

en: Back up
uk: Резервне копіювання

en: Backends
uk: Бекенди

en: Backup email
uk: Резервне копіювання ел.пошти

en: Backup email address for password reset mails. Useful if user password grants access to standard mailbox.
uk: Резервне копіювання адреси ел.пошти для адрес по скиданню паролів. Корисно, якщо пароль користувача надає доступ до стандартної поштової скриньки.

en: Backup script
uk: Скрипт резервного копіювання

en: Balance
uk: Баланс

en: Balance (read-only)
uk: Баланс (тільки читання)

en: Balance comment
uk: Баланс коментар

en: Base
uk: База

en: Base (base dn only)
uk: База (тільки базовий dn)

en: Base DN
uk: Базовий DN

en: Base module
uk: Базовий модуль

en: Beginning
uk: Початок

en: Billing code
uk: Код оплати

en: Billing code already exists!
uk: Такий код оплати вже існує!

en: Billing code contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
uk: Код оплати містить неприпустимі символи. Дозволяється: a-z, A-Z, 0-9 та .-_ !

en: Billing code count: %s
uk: Кількість кодів оплати: %s

en: Billing code description.
uk: Опис коду оплати.

en: Billing code name which should be created. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ .
uk: Назва коду оплати, яка має бути створена. Дозволяються символи: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ .

en: Billing codes
uk: Коди оплат

en: Binary value
uk: Бінарне значення

en: Bind
uk: Зв'язати

en: Bind DNS
uk: Зв’язаний DNS

en: Bind DNS entries
uk: Записи зв’язаного DNS

en: Bind password
uk: Пароль для зв'язку

en: Bind user
uk: Користувач для зв'язку

en: Bind user and password
uk: Користувач та пароль зв'язку

en: Block hard quota
uk: Жорстка квота на використання місця

en: Block hard quota contains invalid characters. Only natural numbers are allowed.
uk: Жорстка квота на використання місця має неприпустимі символи. Модна використовувати тільки цілі числа.

en: Block quota
uk: Квота на використання місця

en: Block soft quota
uk: М'яка квота на використання місця

en: Block soft quota contains invalid characters. Only natural numbers are allowed.
uk: М'яка квота на використання місця має неприпустимі символи. Модна використовувати тільки натуральні числа.

en: Block soft quota must be smaller than block hard quota.
uk: М'яка квота на використання місця повинна бути менше жорсткої квоти.

en: Bounce admin email
uk: Не приймати пошту адміністратора

en: Building snapshot of tree to copy
uk: Побудова знімку дерева для копіювання

en: Builtin group
uk: Вбудована група

en: Bulk edit the following DNs
uk: Групове редагування наступних DN

en: Bulk update the following DNs
uk: Групове оновлення наступних DN

en: Business category
uk: Бізнес-категорія

en: Business category (e.g. Administration, IT-Services, Manangement, ...)
uk: Бізнес-категорія (наприклад,  Адміністратори, IT-підтримка, Менеджери, ...)

en: By default LAM will show all accounts that match the selected account modules.
uk: Типово LAM буде показувати всі акаунти, які відповідають вибраним модулям акаунта.

en: By default all modifications are done as the user that authenticated in self service. If active then LAM will use the connection user for all LDAP modifications and searches.
uk: Типово всі модифікації застосовуються, коли користувач аутентифікувався в сервісі самообслуговування. Якщо активно, то LAM буде викорситовувати з’єднання користувача для всіх LDAP модифікацій та результатів.

en: By default all users are created in the self service LDAP suffix. You can enter an alternative suffix here.
uk: Типово всі користувачі, які створюватимуться через сервіс самообслуговування, будуть з цим суфіксом LDAP. ТУт ви можете вказати альтернативний суфікс.

en: By default, LAM will show the executed command along with any output of it. If you want to hide the command and only show the output then activate this option.
uk: Типово, LAM покаже виконувану команду разом з її виводом. Якщо ви хочете приховати команду та показувати тільки її вивід, то активуйте цю опцію.

en: Bytes sent
uk: Байт надіслано

en: CNAME record
uk: Запис CNAME

en: CNAME records
uk: Записи CNAME

en: CSV file
uk: CSV файл

en: Cache timeout
uk: Тайм-аут кешу

en: Call groups
uk: Групи викликів

en: Can be left empty.
uk: Можна залишити порожнім

en: Can call forward
uk: Може переадресувати дзвінок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot connect to specified LDAP server. Please try again.
uk: Не вдається підключитися до вибраного LDAP серверу.  Будь ласка, спробуйте же раз.

en: Cannot open config file!
uk: Не вдається відкрити конфігураційний файл!

en: Cannot update quota.
uk: Не вдається оновити квоту.

en: Cannot write certificate file. Please check the permissions of config/serverCerts.pem.
uk: Не вдається записати файл сертифікату. Будь ласка, перевірте права доступу до config/serverCerts.pem.

en: Capacity
uk: Ємність

en: Captions and labels
uk: Заголовки та підписи

en: Car license
uk: Водійське посвідчення

en: Change
uk: Змінити

en: Change Asterisk password
uk: Змінити пароль Asterisk

en: Change Asterisk voicemail password
uk: Змінити пароль скриньки голосової пошти Asterisk

en: Change GID number of users and hosts
uk: Змінити номер GID користувачів та комп'ютерів

en: Change Kerberos password
uk: Змінити пароль Kerberos

en: Change Samba LM password
uk: Змінити пароль Samba LM

en: Change Samba NT password
uk: Змінити пароль Samba NT

en: Change Unix password
uk: Змінити пароль Unix

en: Change Windows password
uk: Змінити пароль Windows

en: Change account status
uk: Змінити статус акаунта

en: Change default profile
uk: Змінити типовий профіль

en: Change field label.
uk: Змінити мітку поля.

en: Change list settings
uk: Змінити список налаштувань

en: Change master password
uk: Змінити майстер пароль

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Change password now?
uk: Змінити пароль зараз?

en: Change passwords
uk: Змінення паролів

en: Change settings
uk: Зміна налаштувань

en: Changed value because only ASCII characters are allowed.
uk: Змінювати значення дозволяється тільки ASCII символами.

en: Check home directories
uk: Перевірити домашні директорії

en: Check if quotas and homedirectories can be managed.
uk: Перевірити, чи можна управляти домашніми каталогами та квотами.

en: Check if the LDAP schema fits the requirements of the selected account modules.
uk: Перевірити, чи відповідає схема LDAP вимогам вибраних модулів акаунта.

en: Check password
uk: Перевірити пароль

en: Check quotas
uk: Перевірити квоти

en: Check your input carefully. LAM will only do some basic checks on the upload data.
uk: Ретельно перевірте введені дані. LAM робить тільки основні перевірки завантажених даних.

en: Checkbox
uk: Чекбокс

en: Children
uk: Діти

en: Choose entry
uk: Виберіть запис

en: Choose the way how to provide the IMAP admin password. You can use the same password as for the LAM login or LAM will ask you for a password when it is required.
uk: Виберіть спосіб, як надати пароль адміністратора IMAP. Ви можете використати той же пароль, як для входу в LAM, або LAM спитає про пароль, коли він буде потрібен.

en: Classes
uk: Класи

en: Clear filter
uk: Очистити фільтр

en: Click here if you are not directed to the next page.
uk: Натисніть тут, якщо вас було переміщено на наступну сторінку.

en: Click to popup a dialog to select a date graphically
uk: Клацніть для з'явлення діалогу з графічним вибором дати

en: Click to popup a dialog to select an entry (DN) graphically
uk: Клацніть для з'явлення діалогу з графічним вибором запису (DN)

en: Click to switch between thumbnail and original size.
uk: Клацніть для переключення між зменшеним та оригінальним розміром зображення

en: Client printer is default
uk: Принтер клієнта є принтером по замовчуванню

en: Collective
uk: Колективний

en: Color laser printer
uk: Кольоровий лазерний принтер

en: Columns
uk: Колонки

en: Comma separated list of Samba workstations the user is allowed to login. Empty means every workstation.
uk: Список комп'ютерів з Samba (розділених комами) на які користувачам дозволено входити. Порожньо - будь-який комп'ютер.

en: Comma separated list of services (e.g. sshd, imap, ftp).
uk: Список сервісів, розділений комами (наприклад, sshd, imap, ftp).

en: Command
uk: Команда

en: Commands
uk: Команди

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment for initial balance.
uk: Коментар для початкового балансу.

en: Commit
uk: Підтвердити

en: Common examples are "@givenname@%sn%" or "%givenname%.%sn%".
uk: Типові приклади: "@givenname@%sn%" або "%givenname%.%sn%".

en: Common name
uk: Загальне ім'я

en: Common name of the Asterisk extension.
uk: CN розширення Asterisk

en: Compare
uk: Порівняти

en: Compare another DN with <b>%s</b>
uk: Порівняти інший DN з <b>%s</b>

en: Compare this DN with another
uk: Порівняти цей DN з іншим

en: Compare with another entry
uk: Порівняти з іншим записом

en: Comparing the following DNs
uk: Порівнюючи з іншим DN

en: Completed
uk: Закінчено

en: Config suffix
uk: Суфікс конфігурації

en: Configuration overview
uk: Огляд конфігурації

en: Configuration type
uk: Тип конфігурації

en: Confirm sender
uk: Підтвердіть відправника

en: Confirmation mail settings
uk: Налаштування електронної пошти для листів з підтвердженням

en: Confirmation text
uk: Текст підтвердження

en: Confirmation text that is used if sender-confirmation is used. The usual %HEADER% magic of qmail-reply etc. can be used here.
uk: Текст підтвердження, якщо використовується підтвердження  відправника. Тут може бути використано звичайний %HEADER% макрос qmail-reply та ін.

en: Conflicting module:
uk: Конфліктний модуль:

en: Connect client drives
uk: Підключення дисків клієнта

en: Connect client printers
uk: Підключення принтерів клієнта

en: Connection statistics
uk: Статистика з'єднання

en: Connection string
uk: Рядок з'єднання

en: Connection time limit
uk: Час скидання підключення

en: Contact address for this zone (e.g. "root.example.com.").
uk: Контактна адреса для цієї зони (наприклад, "root.example.com.")

en: Contact data
uk: Контактні дані

en: Container
uk: Контейнер

en: Container and object classes
uk: Класи контейнера та об'єкта

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy <b>%s</b> to a new object.
uk: Копіювати <b>%s</b> до нового об'єкту.

en: Copy or move this entry
uk: Копіювати або перемістити цей запис

en: Copy successful. DN <b>%s</b> has been created.
uk: Копіювання завершено. DN <b>%s</b> створено.

en: Copying
uk: Копіювання

en: Could not add object
uk: Не вдається додати об'єкт

en: Could not add the object to the LDAP server.
uk: Не вдається додати об'єкт до LDAP сервера.

en: Could not delete attribute value.
uk: Не вдається видалити значення атрибута.

en: Could not delete object
uk: Не вдається видалити об'єкт

en: Could not delete the entry.
uk: Не вдається видалити запис.

en: Could not fetch binary data from LDAP server for attribute [%s].
uk: Не вдається отримати двійкові дані з LDAP сервера для атрибуту [%s].

en: Could not fetch jpeg data from LDAP server for attribute [%s].
uk: Не вдається отримати дані jpeg від LDAP сервера для атрибуту  [%s].

en: Could not modify object
uk: Не вдається змінити об'єкт

en: Could not perform ldap_modify operation.
uk: Не вдається виконати операцію ldap_modify.

en: Could not rename file!
uk: Не вдається перейменувати файл!

en: Could not rename the entry.
uk: Не вдається перейменувати запис.

en: Could not save PDF structure, access denied.
uk: Не вдається зберегти PDF структуру, доступ заборонено.

en: Create
uk: Створити

en: Create PDF file
uk: Створити PDF файл

en: Create PDF files
uk: Створити PDF файли

en: Create a child entry
uk: Створити дочірній запис

en: Create a new PDF structure
uk: Створити нову PDF структуру

en: Create a new profile
uk: Створити новий профіль

en: Create another DHCP entry
uk: Створити ще один DHCP запис

en: Create another DNS entry
uk: Створити новий запис DNS

en: Create another NIS object
uk: Створити ще один NIS об'єкт

en: Create another account
uk: Створити ще один акаунт

en: Create another address list
uk: Створити ще один список адрес

en: Create another alias
uk: Створити ще один псевдонім

en: Create another automount entry
uk: Створити ще один запис автомонтування

en: Create another billing code
uk: Створити ще один код оплати

en: Create another database entry
uk: Створити ще один запис

en: Create another domain
uk: Створити ще один домен

en: Create another entry
uk: Створити ще один запис

en: Create another extension
uk: Створити ще одне розширення

en: Create another group
uk: Створити ще одну групу

en: Create another host
uk: Створити ще один хост

en: Create another policy
uk: Створити ще одну політику

en: Create another printer
uk: Створити  ще один принтер

en: Create another role
uk: Створити ще одну роль

en: Create another shared folder
uk: Створити ще один відкритий каталог

en: Create another sudo role
uk: Створити ще одну роль sudo

en: Create another user
uk: Створити ще одного користувача

en: Create for
uk: Створити для

en: Create home directory
uk: Створити домашню директорію

en: Create mailbox
uk: Створити поштову скриньку

en: Create new alias
uk: Створити новий псевдонім

en: Create new entry here
uk: Створити новий запис тут

en: Create new group
uk: Створити нову групу

en: Create object
uk: Створити об'єкт

en: Created by
uk: Створено

en: Created new automount map.
uk: Створено нову карту автомонтування.

en: Created new profile.
uk: Створено новий профіль.

en: Created new zone.
uk: Створено нову зону.

en: Creates a new group for the given account type. Groups build a container for object classes and attributes.
uk: Створює нову групу для цього типу акаунта. З груп складається контейнер для класів  об'єктів та атрибутів.

en: Creates accounts by uploading a CSV formated file.
uk: Створення акаунтів із завантаженого CSV файлу.

en: Creation successful. DN <b>%s</b> has been created.
uk: Успішно створено. Було створено DN <b>%s</b>.

en: Creation time
uk: Час створення

en: Current account balance for the user.
uk: Поточний баланс акаунта користувача.

en: Current connections
uk: Поточні з'єднання

en: Current list of <b>%s</b> values for attribute <b>%s</b>:
uk: Поточний список значень <b>%s</b> для атрибуту  <b>%s</b>:

en: Current usage (kB)
uk: Поточне використання (кБ)

en: Custom fields
uk: Користувацькі поля

en: Custom icon
uk: Користувацький значок

en: Custom label
uk: Користувацька мітка

en: Custom scripts
uk: Користувацькі скрипти

en: Cut
uk: Вирізати

en: DDNS ist not activated. You can activate it in the DHCP settings (DDNS).
uk: DDNS не активовано. Ви можете активувати це в налаштуваннях DHCP (DDNS).

en: DHCP administration
uk: Керування DHCP

en: DHCP count: %s
uk: Кількість DHCP: %s

en: DHCP settings
uk: Налаштування DHCP

en: DN does not exist
uk: DN не існує

en: DN settings
uk: DN налаштування

en: DN suffix
uk: DN суфікс

en: DNS entry
uk: Запис DNS

en: DNS entry count: %s
uk: Кількість DNS записів: %s

en: DNs of the extension owners
uk: DN власників розширень

en: DSML V.1 Export
uk: Експорт DSML V.1

en: DTFM flags
uk: Відмітки DTFM

en: DTMF mode
uk: режим DTMF

en: DTMF mode for SIP client configuration.
uk: Конфігурація режиму DTMF для клієнтів SIP

en: Data
uk: Дані

en: Database count: %s
uk: Кількість баз даних: %s

en: Date
uk: Дата

en: Date after the user is able to change his password.
uk: Дата, після якої користувач може змінити свій пароль

en: Date after the user must change his password.
uk: Дата, після якої користувач повинен змінити свій пароль

en: Days before password is to expire that user is warned of pending password expiration. If set value must be >0.
uk: К-сть днів до застарівання пароля, коли користувача буде попереджено. Якщо встановлено, то повинно бути > 0.

en: Debug
uk: Налагодження

en: Default
uk: Типово

en: Default (\r\n)
uk: Типово (\r\n)

en: Default gateway
uk: Типовий шлюз

en: Default language
uk: Типова мова

en: Default user
uk: Типовий користувач

en: Default value
uk: Типове значення

en: Defines if the PHP error reporting setting from php.ini is used or the setting preferred by LAM ("E_ALL & ~E_NOTICE"). If you do not develop LAM modules please use the default. This will prevent displaying messages that are useful only for developers.
uk: Визначає чи використовувати систему сповіщення помилок визначену в php.ini чи визначені в LAM ("E_ALL & ~E_NOTICE"). Якщо ви е є розробником LAM модулів, будь ласка, використовуйте типове значення. Це дозволить запобігти показу помилок, які насправді важливі тільки розробникам.

en: Defines if workstations may change their passwords.
uk: Визначає, чи можуть робочі станції змінювати свої паролі.

en: Defines the mailbox to check for message waiting indication (MWI) for this peer.
uk: Визначає, яка поштова скринька буде перевіряти для message waiting indication (MWI) для цього вузла.

en: Delegates
uk: Делегування

en: Delegates are allowed to act on behalf of the shared folder. This property is checked when using the Kolab smtp daemon (Postfix) to send emails.
uk: Делегатам дозволяється діяти від імені спільнокаталогу. Ця властивістьперевіряється при використанні Kolab smtp daemon (Postfix) при відправленні електронної пошти.

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete DN
uk: Вилучити DN

en: Delete LDAP entries
uk: Вилучити LDAP записи

en: Delete after copy (move):
uk: Вилучити після копіювання (переміщення):

en: Delete all %s objects
uk: Вилучити всі %s об'єкти

en: Delete all CA certificates
uk: Вилучити всі CA сертифікати

en: Delete group
uk: Вилучити групу

en: Delete home directory
uk: Вилучити домашню директорію

en: Delete mailbox
uk: Вилучити поштову скриньку

en: Delete organisational unit
uk: Вилучити підрозділ

en: Delete photo
uk: Вилучити фото

en: Delete profile
uk: Вилучити профіль

en: Delete range
uk: Вилучити діапазон

en: Delete rule
uk: Вилучити правило

en: Delete selected DHCP entries
uk: Вилучити вибрані DHCP записи

en: Delete selected DNS entries
uk: Вилучити вибрані записи DNS

en: Delete selected NIS objects
uk: Вилучити вибрані NIS об'єкти

en: Delete selected address lists
uk: Вилучити вибрані списки адрес

en: Delete selected aliases
uk: Вилучити вибрані псевдоніми

en: Delete selected automount entries
uk: Вилучити вибрані записи автомонтування

en: Delete selected billing codes
uk: Вилучити вибрані коди оплати

en: Delete selected database entries
uk: Вилучити вибрані записи бази даних

en: Delete selected domains
uk: Вилучити вибрані домени

en: Delete selected extensions
uk: Вилучити вибрані розширення

en: Delete selected groups
uk: Вилучити вибрані групи

en: Delete selected hosts
uk: Вилучити вибрані хости

en: Delete selected objects
uk: Вилучити вибрані об'єкти

en: Delete selected policies
uk: Вилучити вибрані політики

en: Delete selected printers
uk: Вилучити вибрані принтери

en: Delete selected roles
uk: Вилучити вибрані ролі

en: Delete selected shared folders
uk: Вилучити вибрані загльні каталоги

en: Delete selected sudo roles
uk: Вилучити вибрані правила sudo

en: Delete selected users
uk: Вилучити вибраних користувачів

en: Delete successful: %s
uk: Вилучення успішне: %s

en: Delete sudo rights
uk: Вилучити правила sudo

en: Delete this entry
uk: Вилучити цей запис

en: Delete whole alias entry which includes %s recipients.
uk: Вилучити всі записи псевдоніма, які включають %s отримувачів.

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Deleted DN: %s
uk: Вилучено DN: %s

en: Deleted PDF structure.
uk: Вилучено PDF структуру.

en: Deleted profile.
uk: Вилучений профіль

en: Deletes an IP range.
uk: Вилучає діапазон ІР-адрес

en: Deletes the user from all existing sudo rights.
uk: Вилучити користувача зі всіх існуючих правил sudo.

en: Deleting
uk: Вилучення

en: Deleting objects
uk: Вилучення об'єктів

en: Deletion date
uk: Дата вилучення

en: Deletion was successful.
uk: Вилучення успішне

en: Delivery mode
uk: Режим відправки

en: Delivery program
uk: Програма відправки

en: Deny
uk: Заборона

en: Deny printing
uk: Заборонити друк

en: Department
uk: Відділ

en: Describes the allowed or disallowed SMTP addresses sending mail to this account (e.g. "domain.tld" or "-user@domain.tld").
uk: Описує дозволи або заборони адрес SMTP для листів на цей акаунта (наприклад, "domain.tld" або "-user@domain.tld").

en: Describes the allowed or disallowed SMTP recipient addresses for mail sent by this account (e.g. "domain.tld" or "-user@domain.tld").
uk: Описує дозволи або заборони адрес SMTP для отримувачів листів з цього акаунта (наприклад, "domain.tld" або "-user@domain.tld").

en: Description
uk: Опис

en: Destination DN
uk: DN призначення

en: Device
uk: Пристрій

en: Disable LM hashes
uk: Не використовувати LM-хеш

en: Disable client updates
uk: Відключити оновлення клієнта

en: Disabled
uk: Відключено

en: Disables the client to update DNS entries.
uk: Відключає клієнта для оновлення DNS записів.

en: Disables user-to-user authentication for this principal by prohibiting this principal from obtaining a session key for another user.
uk: Відключає аутентифікацію користувач-користувач для цього principal, забороняючи цьому principal отримувати ключ сесії для іншого користувача.

en: Disallow TGT-based tickets
uk: Заборонити TGT-based квитки

en: Disallow all tickets
uk: Відхиляти всі квитки

en: Disallow delete
uk: Заборонити вилучення

en: Disallow forwardable tickets
uk: Заборонити квитки пересилання

en: Disallow post-dated tickets
uk: Заборонити post-dated квитки

en: Disallow proxiable tickets
uk: Заборонити проксовані квитки

en: Disallow renewable tickets
uk: Заборонити оновлювані квитки

en: Disallow service tickets
uk: Відхиляти сервісні квитки

en: Disallow user-to-user authentication
uk: Заборонити аутентифікацію користувач-користувач

en: Disallowed codec
uk: Заборонити кодек

en: Disconnect users outside logon hours
uk: Відключення користувачів в недозволений час для входу

en: Disconnection time limit
uk: Час очікування відключення

en: Disconnects users if they are logged in outside logon hours.
uk: Відключення користувачів у недозволений час для входу

en: Display format
uk: Формат відображення

en: Display name
uk: Показувати ім'я

en: Display on screen
uk: Показувати на екрані

en: Display the created entry
uk: Показувати створений запис

en: Displayed account numbers start at "0". Add 2 to get the row in your spreadsheet.
uk: Номера облікових записів починаються з "0". Додайте 2, щоб отримати рядок в таблиці.

en: Distribution
uk: Розподілення

en: Do not ask security question
uk: Не питати секретне питання

en: Do you really want to delete this OU?
uk: Ви дійсно хочете вилучити цю OU?

en: Do you really want to delete this PDF structure?
uk: Ви дійсно хочете вилучити цю PDF структуру?

en: Do you really want to delete this profile?
uk: Ви дійсно хочете вилучити цей профіль?

en: Do you really want to mark this account for deletion?
uk: Ви дійсно хочете відмітити цей акаунт для видалення?

en: Do you really want to post to this mailinglist?
uk: Ви дійсно хочете це відправити до списку розсилання?

en: Do you really want to remove the following accounts?
uk: Ви дійсно хочете видалити наступні акаунти?

en: Do you want to create this entry?
uk: Ви хочете створити цей запис?

en: Do you want to make these changes?
uk: Ви дійсно хочете провести ці зміни?

en: Domain
uk: Домен

en: Domain KRBTGT
uk: KRBTGT домену

en: Domain SID
uk: SID домену

en: Domain administrators
uk: Адміністратори домену

en: Domain admins
uk: Адміністратори домену

en: Domain certificate admins
uk: Адміністратори сертифікатів домену

en: Domain computers
uk: Комп'ютери домену

en: Domain controllers
uk: Контролери домену

en: Domain count: %s
uk: Кількість доменів: %s

en: Domain enterprise admins
uk: Адміністратори домену рівня підприємства

en: Domain group
uk: Група домену

en: Domain guests
uk: Гості домену

en: Domain local
uk: Локальний домен

en: Domain name
uk: Назва домену

en: Domain name is invalid!
uk: Назва домену неправильна!

en: Domain policy admins
uk: Адміністратори політик домену

en: Domain schema admins
uk: Адміністратори схем домену

en: Domain users
uk: Користувачі домену

en: Domains
uk: Домени

en: Don't stop on errors
uk: Не зупинятися на помилках

en: Down
uk: Донизу

en: Download CA certificates
uk: Завантажити CA сертифікати

en: Download sample CSV file
uk: Завантажити приклад CSV файлу

en: Dry run
uk: Спробувати без застосування

en: DryRun finished.
uk: Спробу закінчено.

en: Dynamic subtrees
uk: Динамічні піддерева

en: Each line represents one LDAP attribute. Please see the manual for a syntax description.
uk: Кожен рядок представляє один LDAP атрибут. Будь ласка, перегляньте допомогу для використання правильного синтаксису.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit again
uk: Редагувати знову

en: Edit general settings
uk: Редагувати основні налаштування

en: Edit groups
uk: Редагувати групи

en: Edit members
uk: Редагувати учасників

en: Edit self service
uk: Редагувати сервіси самообслуговування

en: Edit server profiles
uk: Редагувати профілі сервера

en: Edit subgroups
uk: Редагувати підгрупи

en: Edit workstations
uk: Редагувати комп'ютери

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Email "%s" already in use.
uk: Ел.адреса "%s" вже використовується.

en: Email address
uk: Адреса ел. пошти

en: Email address already exists.
uk: Ця поштова адреса вже існує

en: Email address for this voicemail account.
uk: Адреса ел.пошти для акаунта цієї голосової пошти

en: Email addresses that are allowed to send to this list.
uk: Адреси ел. пошти, з яких можна надсилати в цей список.

en: Email addresses that are member of this list.
uk: Адреси ел. пошти, що є учасниками списку.

en: Email addresses that moderate this list (e.g. approve mails).
uk: Адреси ел. пошти, які модерують цей список (наприклад, підтверджують листи).

en: Email alias
uk: Поштовий псевдонім

en: Email alias for this account.
uk: Поштовий псевдонім для цього акаунта.

en: Email alias is invalid!
uk: Поштовий псевдонім неправильний!

en: Email alias list
uk: Список поштових псевдонімів

en: Email alias list has invalid format!
uk: Список поштових псевдонімів має неправильний формат!

en: Email aliases
uk: Поштові псевдоніми

en: Email format
uk: Формат ел.пошти

en: Employee number
uk: Номер працівника

en: Employee type
uk: Тип працівника

en: Employee type: Contractor, Employee, Intern, Temp, External, ...
uk: Тип працівника: По контракту, Штатний, Тимчасовий, Зовнішній...

en: Empty password submitted. Please try again.
uk: Було відправлено порожній пароль. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Enable password self reset link
uk: Включити посилання на самостійне скидання пароля

en: Enable self registration link
uk: Включити посилання самореєстрації

en: Enables auto-completion for this field. All existing values of this attribute will be offered as auto-complete values.
uk: Включає авто-завершення для всіх полів. Всі існуючі записи цього атрибута будуть пропонуватися як варіанти авто-завершення.

en: Enables quality checking (e.g. password length) of passwords. If set to "force" then you need to disable password hashing in your LAM server profile to change passwords with LAM.
uk: Включає перевірку якості (наприклад, довжину) для паролів. Якщо встановлено в "примусово", тоді вам потрібно відключити хешування паролів в профілі вашого сервера LAM для зміни паролів за допомогою LAM.

en: Encountered an error while performing search.
uk: Під час пошуку трапилася помилка.

en: Encrypt session
uk: Шифрування сесії

en: Encryption protocol
uk: Протокол шифрування

en: Encryption protocol for connecting to IMAP server. LAM requires an encrypted connection.
uk: Протокол шифрування для з'єднання з сервером IMAP. LAM потрібно шифроване з'єднання.

en: Encrypts sensitive data like passwords in your session. This requires the PHP MCrypt extension.
uk: Шифрування конфіденційних даних, таких як паролі, у вашій сесії. Це вимагає розширення PHP MCrypt.

en: Enforce language
uk: Примусова мова

en: Enter the values you would like to add:
uk: Введіть значення, яке ви б хотіли додати:

en: Entitlements
uk: Посібники

en: Entries found
uk: Знайдено записів

en: Entries sent
uk: Записів надіслано

en: Entry
uk: Запис

en: Entry %s and sub-tree deleted successfully.
uk: Запис %s та піддерево успішно видалені.

en: Entry created
uk: Запис створено

en: Entry does not exist
uk: Запису не існує

en: Environment
uk: Оточення

en: Equality
uk: Рівність

en: Equipment
uk: Обладнання

en: Error
uk: Помилка

en: Error number
uk: Номер помилки

en: Error while changing Kerberos password.
uk: Помилка при зміні пароля Kerberos.

en: Error while deleting DN: %s
uk: Помилка при видаленні DN: %s

en: Every account type needs exactly one base module. This module provides a structural object class.
uk: Для кожного типу акаунта потрібен один основний модуль. Цей модуль надає структурний клас об’єкту.

en: Example
uk: Приклад

en: Example value
uk: Можливе значення

en: Examples
uk: Приклади

en: Execute
uk: Запустіть

en: Execute lamdaemon
uk: Запустіть lamdaemon

en: Expiration date
uk: Дата закінчення

en: Expiration time
uk: Час закінчення

en: Expiration timestamp
uk: Час закінчення

en: Expiration timestamp ("regseconds" option).
uk: Час закінчення (опція "regseconds").

en: Expire warning
uk: Попередження про застарівання

en: Export
uk: Експорт

en: Export PDF structure
uk: Експорт PDF структури

en: Export format
uk: Формат експорту

en: Export profile
uk: Експорт профіля

en: Export subtree
uk: Експорт піддерева

en: Export successful
uk: Експорт успішний

en: Extended
uk: Розширений

en: Extension count: %s
uk: Кількість розширень: %s

en: Extension name
uk: Назва розширення

en: Extension owners
uk: Власники розширення

en: Extension with this name already exists.
uk: Розширення з такою назвою вже існує.

en: Failed
uk: Не вдалося

en: Failed logins
uk: Невдалих спроб входу

en: Failed to create entry!
uk: Не вдалося створити запис!

en: Failed to export!
uk: Не вдалося експортувати!

en: Failed to import!
uk: Не вдалося імпортувати!

en: Failure count interval
uk: Інтервал підрахунку помилок

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Features
uk: Особливості

en: File
uk: Файл

en: File does not exist.
uk: Файл не створено.

en: File extension
uk: Розширення файлу

en: File is too large. Maximum allowed size is %s kB.
uk: Файл завеликий. Максимально дозволений розмір %s Кб.

en: File name and path relative to netlogon-share which should be executed on logon. $user and $group are replaced with user and group name.
uk: Ім’я файлу та шлях відносно каталогу netlogon, який повинен виконатися при вході в систему. Замість $user буде використано ім’я користувача та групи.

en: File name and path relative to netlogon-share which should be executed on logon. $user is replaced with user name.
uk: Ім’я файлу та шлях відносно каталогу netlogon, який повинен виконатися при вході в систему. Замість $user буде використано ім’я користувача.

en: File path
uk: Шлях до файлу

en: File upload
uk: Завантаження файлу

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter performed
uk: Застосовано фільтр

en: Finished all operations.
uk: Закінчено всі операції.

en: First name
uk: Ім’я

en: First name contains invalid characters!
uk: Ім’я має неправильні символи!

en: First name of user. Only letters, - and spaces are allowed.
uk: Ім’я користувача. Дозволяється тільки літери, - та пробіли.

en: Fix IP addresses
uk: Зафіксувати IP-адресу

en: Fixed list
uk: Фіксований список

en: Fixed range
uk: Фіксований діапазон

en: Folding marks
uk: Знаки закладок

en: Follow referrals
uk: Дотримуватися рефералів

en: For automatic invitation handling.
uk: Для автоматичної обробки запрошення

en: For the upload please specify the entries in the format "(HOST,USER,DOMAIN)". Multiple entries are separated by semicolon.
uk: Для завантаження вкажіть значення у форматі "(HOST,USER,DOMAIN)". Кілька значень розділяються крапкою з комою.

en: Force password change
uk: Примусити змінити пароль

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Format
uk: Формат

en: Forwarding address
uk: Адреса пересилання

en: Forwards all incoming messages for this user to this address.
uk: Пересилає всі вхідні повідомлення для цього користувача на цю адресу.

en: Free printing
uk: Вільний друк

en: Friday
uk: П’ятниця

en: From address
uk: З адреси

en: From address for password mails is invalid.
uk: Неправильна адреса відправника для листів з паролем.

en: From domain
uk: З домену

en: From domain setting for this account.
uk: Налаштування "з домену" для цього акаунта.

en: From user
uk: Від користувача

en: From user setting for this account.
uk: Налаштування "від користувача" для цього акаунта.

en: Full contact
uk: Повні контактні дані

en: Full name
uk: Повне ім’я

en: Full name for Asterisk voicemail mailbox.
uk: Повне ім’я для скриньки голосової пошти Asterisk

en: Function
uk: Функція

en: GID generator
uk: Генератор GID

en: GID number
uk: GID

en: GID number has changed. Please select checkbox to change GID number of users and hosts.
uk: GID змінено. Будь ласка, позначте для зміни GID користувачів та хостів.

en: GID number has changed. To keep file ownership you have to run the following command as root: 'find / -gid %s -uid %s -exec chgrp %s {} \;'
uk: GID змінено. Для збереження власника файлу ви повинні виконати таку команду (як root): 'find / -gid %s -uid %s -exec chgrp %s {} \;'

en: GID number has to be a numeric value!
uk: GID повинно бути числом!

en: GID number is already in use.
uk: GID вже використовується!

en: Gecos
uk: Опис (Gecos)

en: General
uk: Загальне

en: General information
uk: Загальна інформація

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Generate random password
uk: Згенерувати випадковий пароль

en: Generic Error
uk: Загальна помилка

en: Global
uk: Глобальне

en: Global templates
uk: Глобальні шаблони

en: Go
uk: Вперед

en: Go back
uk: Назад

en: Go to
uk: Перейти до

en: Grace authentication limit
uk: Межа відтермінування для аутентифікації

en: Grace block period
uk: Період відтермінування на використовуване місце

en: Grace block period. Most filesystems use a fixed maximum value of 7 days.
uk: Період відтермінування на використовуване місце. Більшість файлових систем використовують фіксоване максимальне значення в 7 днів.

en: Grace inode (files) period. Most filesystems use a fixed maximum value of 7 days.
uk: Період відтермінування на  inode (файли). Більшість файлових систем використовують фіксоване максимальне значення в 7 днів.

en: Grace inode period
uk: Період відтермінування на  inode.

en: Group
uk: Група

en: Group accounts (e.g. Unix and Samba)
uk: Акаунти груп (наприклад, Unix та Samba)

en: Group count: %s
uk: Кількість груп: %s

en: Group description
uk: Опис групи

en: Group description.
uk: Опис групи.

en: Group description. If left empty group name will be used.
uk: Опис групи. Якщо не задано, то буде використано назва групи.

en: Group member DNs
uk: DN учасників групи

en: Group members
uk: Учасники групи

en: Group name
uk: Назва групи

en: Group name already exists!
uk: Така назва групи вже існує!

en: Group name already in use.
uk: Назва групи вже використовується.

en: Group name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
uk: Назва групи має недопустимі символи. Можливі сисмволи: a-z, A-Z, 0-9 та .-_ !

en: Group name for NIS.
uk: Назва групи для NIS.

en: Group name in use. Selected next free group name.
uk: Назва групи вже використовується. Вибрано наступну вільну назву групи.

en: Group name of the group which should be created. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ .
uk: Назва групи для створюваної групи. Можливі символи: a-z, A-Z, 0-9 та .-_ .

en: Group name of the group which should be created. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ . If group name is already used group name will be expanded with a number. The next free number will be used.
uk: Назва групи для створюваної групи. Можливі символи: a-z, A-Z, 0-9 та .-_ . Якщо назва групи вже використовується, то до назви буде додано число. Використовуватиметься наступне вільне число.

en: Group name that is used for PyKota.
uk: Назва групи, яка використовується для PyKota.

en: Group names
uk: Назви груп

en: Group of names
uk: Група імен

en: Group of names accounts
uk: Група імен акаунтів

en: Group of unique names
uk: Група унікальних імен

en: Group password
uk: Пароль групи

en: Group scope
uk: Видимість групи

en: Group type
uk: Тип групи

en: Groups
uk: Групи

en: Groups of names
uk: Групи імен

en: HTML format
uk: HTML формат

en: HTTP authentication
uk: HTTP аутентифікація

en: HTTP port
uk: HTTP порт

en: Hard block limit
uk: Жорсткий ліміт місця

en: Hard inode (files) limit
uk: Жорсткий ліміт к-сті файлів (inode)

en: Hard inode limit
uk: Жорсткий ліміт inode

en: Has subentries
uk: Має підзаписи

en: Headline
uk: Заголовок

en: Heimdal Kerberos password change command
uk: Команда для зміни пароля Heimdal Kerberos

en: Help
uk: Допомога

en: Help text
uk: Допомога

en: Here you can browse LDAP object classes and attributes.
uk: Тут можна переглянути LDAP об’єкти та атрибути.

en: Here you can change the settings for the terminal server access.
uk: Тут можна змінити налаштування для доступу до сервера терміналів.

en: Here you can change your personal settings.
uk: Тут ви можете змінити свої персональні налаштування.

en: Here you can create multiple accounts by providing a CSV file.
uk: Тут можна створити кілька акаунтів за допомогою CSV файлу.

en: Here you can enter a description for this DHCP entry.
uk: Тут ви можете вказати опис для цього запису DHCP.

en: Here you can enter a description for this group.
uk: Тут ви можете вказати опис для цієї групи.

en: Here you can enter a description for this role.
uk: Тут ви можете вказати опис для цієї ролі.

en: Here you can enter a filter value. Only entries which contain the filter text will be shown.
uk: Тут ви можете вказати значення фільтра. Будуть показуватися тільки записи, які містять текст фільтра.

en: Here you can enter a list of additional group memberships. The group names are separated by commas.
uk: Тут ви можете вказати інші групи для членства в них. Назви груп розділяються комами.

en: Here you can enter a list of roles. The role names are separated by commas.
uk: Тут ви можете вказати список ролей. Назви ролей розділяються комами.

en: Here you can enter a serial number for this device.
uk: Тут ви можете вказати серійний номер цього пристрою.

en: Here you can enter additional web sites for the user.
uk: Тут ви можете вказати додаткові веб-сайти для цього користувача.

en: Here you can enter an alternative mail address for the password. To use the user's primary email address please leave the field blank.
uk: Тут ви можете вказати іншу адресу електронної пошти для пароля. Будь ласка, залиште це поле порожнім, якщо хочете використовувати свою основну адресу.

en: Here you can enter one or more object classes (separated by comma). This will allow you to add/remove the group's attributes including their object classes.
uk: Тут ви можете вказати один або кілька класів об’єктів (розділені комами). Це дозволить вам додавати / видаляти атрибути групи, включно з їх класами об’єктів.

en: Here you can enter the user's department.
uk: Тут ви можете вказати підрозділ користувача.

en: Here you can explicitly enable and disable Zarafa features.
uk: Тут ви можете явно включати та виключати можливості Zarafa.

en: Here you can export PDF structures to other server profiles (overwrite existing). You may also export a structure to the global templates. In this case it will always be copied to all server profiles that do not yet have a structure with this name.
uk: Тут ви можете експортувати структури PDF в інші профілі сервера (перезаписуючи існуюючі). Ви також можете експортувати структуру в глобальні шаблони. В цьому випадку вона буде зкопійована у всі профілі сервера, які ще не мають структуру з такою назвою.

en: Here you can export account profiles to other server profiles (overwrite existing). You may also export a profile to the global templates. In this case it will always be copied to all server profiles that do not yet have a profile with this name.
uk: Тут ви можете експортувати профілі акаунта в інші профілі сервера (перезаписуючи існуючі). Ви також можете експортувати профіль в глобальні шаблони. В цьому випадку його буде скопійовано у всі профілі сервера, які ще не мають профіль з такою назвою.

en: Here you can import PDF structures from other server profiles (overwrite existing).
uk: Тут ви можете імпортувати PDF структури з інших профілів сервера (перезаписуючи існуючі).

en: Here you can import account profiles from other server profiles (overwrite existing).
uk: Тут ви можете імпортувати профілі акаунтів з інших профілів сервера (перезаписуючи існуючі).

en: Here you can input simple filter expressions (e.g. 'value' or 'v*'). The filter is case-sensitive.
uk: Тут ви можете додати прості фільтри (наприклад,  'value' або 'v*'). Фільтр регістронезалежний.

en: Here you can load an account profile to set default settings for your account. The "default" profile is automatically loaded for new accounts.
uk: Тут ви можете завантажити профіль акаунта для встановлення типових значень. "Типовий" профіль автоматично завантажується для нових акаунтів.

en: Here you can manage your account profiles.
uk: Тут ви можете управляти профілями вашого акаунта.

en: Here you can overwrite the display name for this account type.
uk: Тут ви можете переписати показуване ім’я для цього типу акаунта.

en: Here you can select a PDF structure and export the account to a PDF file.
uk: Тут ви можете вибрати PDF структуру та експортувати акаунт в PDF файл.

en: Here you can select where LAM should save its log messages. System logging will go to Syslog on Unix systems and event log on Windows. You can also select an extra file.
uk: Тут можна вибрати, куди LAM буде зберігати логи. Системний лог - це Syslog на Unix та журнал подій на Windows системах. Ткож ви можете вибрати запис в окремий файл.

en: Here you can select which plugins you want to use for account management.
uk: Тут можна вибрати, які модулі використовувати для управління акаунтами.

en: Here you can set a custom display name for this module.
uk: Тут ви можете встановити користувацьку назву для цього модуля.

en: Here you can set a describing text for your custom field.
uk: Тут ви можете встановити описовий текст для створюваного поля.

en: Here you can set a limit for LDAP searches. This will restrict the number of results for LDAP searches. Please use this if LAM's LDAP queries produce too much load.
uk: Тут ви можете обмежити пошук в LDAP. Це обмежить кількість результатів, які повертає пошук. Будь ласка, використовуйте це, якщо виникає завелике навантаження на сервер LDAP від запитів LAM.

en: Here you can set the URL to a custom icon (32x32px) for this module.
uk: Тут ви можете встановити URL для користувацького значка (32x32px) цього модуля.

en: Here you can specify additional CSS links to change the layout of the self service pages. This is useful to adapt them to your corporate design. Please enter one link per line.
uk: Тут ви можете вказати додаткові посилання CSS для зміни зовнішнього виду сторінок самообслуговування. Це можна використати для вашого корпоративного стиля. Одне посилання на один рядок.

en: Here you can specify minimum requirements for passwords. The character classes are: lowercase, uppercase, numeric and symbols.
uk: Тут ви можете вказати мінімальні вимоги до паролей. Класи символів: маленькі літери, великі літери, цифри та символи.

en: Here you can specify subgroups which are included in this NIS netgroup. All members of the subgroups will be treated as members of this group.
uk: Тут ви можете вказати підгрупи, які включено в цю мережеву групу NIS. Всі члени підгрупи будуть розглядатися, як члени цієї групи.

en: Here you can specify the DN and password of the bind user that will be used for the LDAP search. This is required if your LDAP server does not allow anonymous access.
uk: Тут ви можете вказати DN та пароль користувача для зв’язку, який буде використано для пошуку в LDAP. Якщо ваш сервер не дозволяє анонімний доступ, то це необхідно заповнити.

en: Here you can specify the list of host names where this account has login privileges. The wildcard "*" represents all hosts. You may also use "!" in front of a host name to deny access to a host.
uk: Тут ви можете вказати список хостів, де цей акаунт може входити в систему. Маска "*" означає всі хости. Ви також можете використовувати "!" перед назвою хоста, якщо хочете заборонити доступ до цього хоста.

en: Here you can specify the minimum number of characters for a user password.
uk: Тут задається мінімальна кількість символів для пароля користувача.

en: Here you can specify the new password yourself.
uk: Тут ви можете вказати новий пароль самостійно.

en: Here you can specify the shadowing mode.
uk: Тут ви можете вказати режим shadowing.

en: Here you can test if certain LAM features work on your installation.
uk: Тут можна протестувати, чи будуть працювати визначені функції LAM.

en: Here you can upload a new file.
uk: Тут ви можете завантажити новий файл.

en: Hidden
uk: Сховано

en: Hidden account types will not show up in LAM. This is useful if you want to display e.g. only groups but still need to manage their members.
uk: Сховані типи акаунта не будуть показуватися в LAM. Це зручно, якщо ви хочете показувати, наприклад, тільки групи, але при цьому мати можливість редагувати їх учасників.

en: Hidden options
uk: Сховані опції

en: Hidden tools
uk: Сховані інструменти

en: Hide
uk: Сховати

en: Hide command in messages
uk: Сховати команди у повідомленнях

en: Hide internal attributes
uk: Сховати внутрішні атрибути

en: Hide tab
uk: Приховати вкладку

en: Hide/Unhide the tree
uk: Сховати / Показати дерево

en: Hint
uk: Підказка

en: Hint: Format all cells as text in your spreadsheet program and turn off auto correction.
uk: Підказка: Відформатуйте всі клітинки як текст та вимкніть автокорекцію.

en: Hint: To delete an attribute, empty the text field and click save.
uk: Підказка: для вилучення атрибута, очистіть рядок та натисніть зберегти.

en: Hint: You must choose exactly one structural object class (shown in bold above)
uk: Підказка: Ви повинні вибрати тільки один структурний клас об’єкта (показано жирним шрифтом вище)

en: Hold the CTRL-key to (de)select multiple groups.
uk: Утримуйте CTRL для вибору кількох груп.

en: Hold the CTRL-key to (de)select multiple roles.
uk: Утримуйте CTRL для вибору кількох ролей.

en: Home directory
uk: Домашній каталог

en: Home directory changed. To keep home directory you have to run the following command as root: 'mv %s %s'
uk: Домашній каталог змінено. Щоб не втратити домашній каталог виконайте (як root): 'mv %s %s'

en: Home drive
uk: Мережевий диск

en: Home path
uk: Шлях до домашнього каталогу

en: Home path is invalid.
uk: Неправильний шлях до домашнього каталогу.

en: Home server for the user.
uk: Домашній сервер для цього користувача.

en: Home telephone number
uk: Домашній телефон

en: Homedirectory contains invalid characters.
uk: Домашній каталог містить неприпустимі символи.

en: Host
uk: Хост

en: Host accounts (e.g. Samba)
uk: Акаути хоста (наприклад, Samba)

en: Host count: %s
uk: Кількість хостів: %s

en: Host description
uk: Опис хоста

en: Host description. If left empty host name will be used.
uk: Опис хоста. Якщо не задано, то використовуватиметься назва хоста.

en: Host list
uk: Список хостів

en: Host name
uk: Назва хоста

en: Host name already exists!
uk: Назва хоста вже існує!

en: Host name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
uk: Назва хоста містить неприпустимі сисмволи. Можливі символи: a-z, A-Z, 0-9 та .-_ !

en: Host name in use. Selected next free host name.
uk: Назва хоста вже використовується. Виберіть іншу назву.

en: Host name must end with $!
uk: Назва хоста повинна завершуватися на $!

en: Host name of the host which should be created. Valid characters are: a-z,A-Z,0-9, .-_$. Host names are always ending with $. If last character is not $ it will be added. If host name is already used host name will be expanded with a number. The next free number will be used.
uk: Назва хоста для хоста, який буде створено. Можливі символи: a-z,A-Z,0-9, .-_$. Назва хоста завжди закінчується на $. Якщо останній смвол не $, то $ буде додано. Якщо назва вже існує, то до назви буде додано число. Буде використовуватися наступне вільне число.

en: Hosts
uk: Хости

en: I am out of office.
uk: Я поза офісом.

en: ID is already in use
uk: ID вже зайнято

en: IMAP admin user
uk: Адміністратор IMAP

en: IMAP password input
uk: Введення пароля IMAP

en: IP address
uk: ІР-адреса

en: IP address of the DNS server
uk: ІР-адреса DNS сервера

en: IP address of the peer. Valid only for realtime peers.
uk: ІР-адреса учасника. Дійсно тільки для учасників реального часу.

en: IP address or domain name of the registration server.
uk: ІР-адреса або доменна назва сервера реєстрації.

en: IP addresses
uk: ІР-адреси

en: IP addresses ("A/AAAA" records)
uk: IP адреси  ("A/AAAA" записи)

en: IP list
uk: Список ІР

en: Icon
uk: Значок

en: Identification method
uk: Метод ідентифікації

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Idle time limit
uk: Максимальний час неактивності

en: Idle timeout
uk: Час неактивності

en: If account status is set to deleted, the earliest date when the mail message store including all remaining content will be deleted from the filesystem.
uk: Дат, після якої сховище електронних листів може бути вилучено, якщо акаунт має статус "видалено".

en: If activated then the user is forced to change his password at the next login.
uk: Якщо активовано, то користувач повинен змінити свій пароль під час наступного входу в систему.

en: If checked Unix password will also be used as Samba password.
uk: Якщо відмічено, то пароль Unix буде використано і для Samba.

en: If checked account will be deactivated by putting a "!" before the encrypted password.
uk: Якщо відмічено, то акаунт буде деактивовано (встановлено "!" перед паролем).

en: If checked no password will be used.
uk: Якщо відмічено, то пароль не буде перевірятися.

en: If checked password does not expire.
uk: Якщо відмічено, то пароль ніколи не застаріває.

en: If checked password does not expire. (Setting X-Flag)
uk: Якщо відмічено, то пароль ніколи не застаріває. (Встановлено X-Flag)

en: If checked then the account is locked. You may only unlock accounts but not lock them.
uk: Якщо відмічено, то акаунт заблоковано. Ви можете тільки розблокувати акаунти, але не блокувати.

en: If checked then the account will be deactivated.
uk: Якщо відмічено, то акаунт буде відключено.

en: If checked then the account will be deactivated. (Setting D-Flag)
uk: Якщо відмічено, то акаунт буде відключено. (Встановлено D-Flag)

en: If checked then the account will be locked (setting L-Flag). You usually want to use this setting to unlock user accounts which were locked because of failed login attempts.
uk: Якщо відмічено, то акаунт буде заблоковано (встановлено L-Flag). Вам зазвичай потрібно буде використовувати це налаштування для розблокування акаунтів, які були заблоковані через невдалі спроби входу.

en: If checked then the user will not be able to create new entries of this account type.
uk: Якщо відмічено, то користувач не зможе створювати нові акаунти такого типу.

en: If checked then the user will not be able to delete entries of this account type.
uk: Якщо відмічено, то користувач не зможе вилучати акаунти такого типу.

en: If empty GID number will be generated automaticly depending on your configuration settings.
uk: Якщо порожньо, то GID буде згенеровано автоматично, в залежності від конфігурації.

en: If empty GID number will be generated automaticly.
uk: Якщо порожньо, то GID буде згенеровано автоматично.

en: If empty UID number will be generated automaticly.
uk: Якщо порожньо, то UID буде згенеровано автоматично.

en: If enabled the user will not be allowed to login after there have been a specified number of consecutive failed login attempts.
uk: Якщо включено, то користувач не зможе увійти в систему після вказаної кількості невдалих спроб входу.

en: If enabled then LAM will use user and password that is provided by the web server via HTTP authentication.
uk: Якщо включено, то LAM буде використовувати ім’я та пароль отримані від веб- серверачерез HTTP-аутентифікацію.

en: If enabled then the default language will be enforced and cannot be chosen by the user.
uk: Якщо включено, то типова мова буде встановлена примусово без можливості зміни користувачем.

en: If enabled users must change their passwords when they first login after a password is set or reset by the administrator.
uk: Якщо включено, то при зміні або скиданні їх паролей адміністратором, користувачі повинні будуть змінити свої паролі після першого входу в систему.

en: If registration context is specified, Asterisk will dynamically create and destroy a NoOp priority 1 extension for a given peer who registers or unregisters with Asterisk.
uk: Якщо вказано контекст реєстрації, то Asterisk буде динамічно створювати та вилучати розширення NoOp з пріорітетом 1 для даного учасника, який реєструється або розреєструється в Asterisk.

en: If set then users need to login to change their password.
uk: Якщо встановлено, то користувач зобов’язаний увійти в систему для зміни пароля.

en: If set to "true" Unix password will also be used as Samba password.
uk: Якщо встановлено  "true", то пароль Unix буде використано і для Samba.

en: If set to "true" account will be deactivated. (Setting D-Flag)
uk: Якщо встановлено  "true", то акаунт буде деактивовано (Встановлено D-Flag)

en: If set to "true" no password will be used.
uk: Якщо встановлено  "true", то пароль не буде перевірятися.

en: If set to "true" password does not expire. (Setting X-Flag)
uk: Якщо встановлено  "true", то  пароль ніколи не затаріє. (Встановлено X-Flag)

en: If set to true then all incomming mails needs to come from a member of the list.
uk: Якщо встановлено, то всі вхідні повідомленняповинні бути від учасника в списку.

en: If the LDAP attribute has no value then the checkbox is set to this value.
uk: Якщо у атрибута LDAP відсутнє значення, тоді чекбокс приймає це значення.

en: If the mailbox size reaches the soft quota limit, the user will not be able to send email until the size of the mailbox is reduced.
uk: Якщо розмір поштової скриньки досягає розміру м’якої квоти, то користувач не зможе надсилати листи, поки розмір скриньки не зменшиться.

en: If the user has a Samba 3 extension then the Samba password will also be set. Otherwise, no action is taken.
uk: Якщо користувач використовує розширення Samba 3, тоді пароль Samba також буде встановлено. Інакше нічого не відбудеться.

en: If the user has multiple telephone numbers then please enter it here.
uk: Якщо користувач має кілька телефонних номерів, то вкажіть їх тут.

en: If this entry should be a printer group then you can set the member names here.
uk: Якщо цей запис повинен бути групою принтерів, то ви можете вписати імена принтерів тут.

en: If this is set to true then an incomming mail needs to be approved by the sender.
uk: Якщо встановлено, то вся вхідна пошта повинна бути підтверджена відправником.

en: If you enter one or more email addresses then mail delivery errors are forwarded to these addresses instead of the sender of the original mail.
uk: Якщо ви вкажете один або кілька адрес ел.пошти, то помилки доставки будуть відправлятися на ці адреси, а не відправнику оригінального повідомлення.

en: If you leave this empty LAM will use: uidNumber*2 + sambaAlgorithmicRidBase.
uk: Якщо не задано, то LAM використовує: uidNumber*2 + sambaAlgorithmicRidBase.

en: If you run Zarafa behind a reverse proxy then you can specify the server URL here (e.g. "https://zproxy.example.com:237/z1").
uk: Якщо Zarafa працює за оберненим проксі, то ви можете вказати тут URL сервера (наприклад, "https://zproxy.example.com:237/z1").

en: If you select this option then the user is only authenticated by his email address. LAM Pro will not ask for the answer to the security question. Please handle with care.
uk: Якщо ви виберете цю опцію, то користувача буде аутентифіковано тільки за власною адресою ел.пошти. LAM Pro не буде питати відповіді на секретн питання. Користуватися обережно.

en: If you set this option then the user cannot request TGT-based tickets.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач не зможе запитувати TGT-based квитки.

en: If you set this option then the user cannot request any tickets.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач не зможе запитувати будь-які квитки.

en: If you set this option then the user cannot request forwardable tickets.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач не зможе запитувати квитки, які пересилаються.

en: If you set this option then the user cannot request post-dated tickets.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач не зможе запитувати post-dated квитки.

en: If you set this option then the user cannot request proxiable tickets.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач не зможе запитувати проксовані квитки.

en: If you set this option then the user cannot request renewable tickets.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач не зможе запитувати оновлювані квитки.

en: If you set this option then the user cannot request service tickets.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач не зможе запитувати сервісні квитки.

en: If you set this option then the user has to change his password at the next login.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач змушений буде змінити свій пароль при наступному вході в систему.

en: If you set this option then the user must preauthenticate himself using a hardware device.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач повинен попередньо аутентифікуватися використовуючи апаратний пристрій.

en: If you set this option then the user must preauthenticate himself.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то користувач повинен попередньо аутентифікуватися.

en: If you set this option then this account is marked as password change service.
uk: Якщо ви встановите цю опцію, то цей акаунт буде помічено, як сервіс зміни пароля.

en: If you use the object class "inetOrgPerson" and do not provide the "cn" attribute then LAM will set it to the user name value.
uk: Якщо ви використовуєте клас об’єкту  "inetOrgPerson" та не вкажете атрибут "cn", то LAM запише в нього ім’я користувача.

en: If you want to change the current preferences password, please enter it here.
uk: Якщо ви хочете змінити пароль для входу до майстра налаштувань, наберіть новий пароль тут.

en: If you want to change your master configuration password, please enter it here.
uk: Якщо ви хочете змінити майстер-пароль, наберіть новий пароль тут.

en: If you want to use a well known RID you can select a well known group.
uk: Ви можете вибрати загальновідому групу, якщо ви хочете використовувати загальновідомий RID.

en: If your server runs on another port then add a comma and the port number after the server.
uk: Якщо сервер запущено на іншому порту, додайте кому та номер порта після назви сервера.

en: Image not available
uk: Зображення недоступно

en: Import
uk: Імпорт

en: Import PDF structures
uk: Імпорт структур PDF

en: Import from server
uk: Імпорт з сервера

en: Import profiles
uk: Імпорт профілів

en: Import successful
uk: Імпорт успішний

en: Imported certificate from server.
uk: Імпортований сертифікат з сервера.

en: Imports the certificate directly from your LDAP server.
uk: Імпортує сертифікат безпосередньо з вашого LDAP сервера.

en: In passthrough mode, users are allowed to print without any impact on their quota or account balance.
uk: В режимі passthrough, користувачі можуть друкувати без врахування їх квоти або балансу рахунку.

en: Inactive hosts will not be able to get an address from the DHCP server.
uk: Неактивні хости не будуть здатні отримати адресу з сервера DHCP.

en: Include system attributes
uk: Включати системні атрибути

en: Information about the LDAP server.
uk: Інформація про LDAP сервер.

en: Inherit client startup configuration
uk: Успадковувати стартову конфігурацію клієнта

en: Inherited from
uk: Успадковано від

en: Inherits from
uk: Успадковує від

en: Initial payment
uk: Початковий платіж

en: Initial program
uk: Початкова програма

en: Initials
uk: Ініціали

en: Initiated
uk: Ініційовано

en: Inode hard quota
uk: Жорстка квота на inode

en: Inode hard quota contains invalid characters. Only natural numbers are allowed.
uk: Жорстка квота на inode містить неприпустимі символи. Допускається тільки цілі числа.

en: Inode quota
uk: Квота на inode

en: Inode soft quota
uk: М’яка квота на inode

en: Inode soft quota contains invalid characters. Only natural numbers are allowed.
uk: М’яка квота на inode містить неприпустимі символи. Допускається тільки цілі числа.

en: Inode soft quota must be smaller than inode hard quota.
uk: М’яка квота на inode повинна бути менше жорсткої квоти на inode.

en: Input fields
uk: Поля для вводу

en: Insecure
uk: Небезпечно

en: Inserted user or group name in home path.
uk: Ім’я користувача або групи включено в шлях домашнього каталогу.

en: Inserted user or group name in logon script.
uk: Ім’я користувача або групи включено в logon script.

en: Inserted user or group name in profile path.
uk: Ім’я користувача або групи включено в шлях профіля.

en: Invalid MAC address.
uk: Неправильна MAC адреса.

en: Invalid RDN attribute!
uk: Неправильний атрибут RDN!

en: Invalid RDN value
uk: Неправильне значення RDN

en: Invalid description.
uk: Неправильний опис.

en: Invalid entry
uk: Неправильний запис

en: Invalid format for the specification of additional attributes.
uk: Неправильний формат для специфікації додаткових атрибутів.

en: Invalid password for IMAP admin or other problem occured.
uk: Неправильний пароль для адміністратора IMAP або виникла інша помилка.

en: Invalid request
uk: Неправильний запит

en: Invalid server name. Please enter "server" or "server:port".
uk: Неправильна назва сервера. Будь ласка, вкажіть "сервер" або "сервер:порт".

en: Invalid value in field "%s".
uk: Неправильне значення в полі "%s".

en: Invitation policy
uk: Політика запрошення

en: Invitation policy list
uk: Список політик запрошення

en: It is not possible to delete all ranges.
uk: Не вдається вилучити всі діапазони.

en: It is possible that this ID-number is reused. This can cause several problems because files with old permissions might still exist. To avoid this warning set maxUID to a higher value.
uk: Можливо цей ID вже використовується. Це може викликати проблеми, тому що файли зі старими розширеннями  можуть ще існувати, Щоб запобігти цьому попередженню встановіть maxUID більшим.

en: Job history
uk: Історія роботи

en: Job suffix
uk: Суфікс роботи

en: Job title
uk: Посада

en: Job title of user: President, department manager, ...
uk: Посада користувача: Президент, керівник підрозділу,...

en: Jump 10 pages backward
uk: Перейти на 10 сторінок назад

en: Jump 10 pages forward
uk: Перейти на 10 сторінок уперед

en: Jump to a matching rule
uk: Перейти до відповідного правила

en: Jump to an attribute type
uk: Перейти до типу атрибуту

en: Jump to an object class
uk: Перейти до класу об’єкта

en: Jump to first page
uk: Перейти до першої сторінки

en: Jump to last page
uk: Перейти до останньої сторінки

en: Kolab shared folder
uk: Загальний каталог Kolab

en: Kolab shared folders
uk: Загальні каталоги Kolab

en: Kolab shared folders (e.g. mail folders)
uk: Загальні каталоги Kolab (наприклад, поштові каталоги)

en: LAM checks if the entered group name and GID are unique. Here you can enter the LDAP suffix that is used to search for duplicates. By default the account type suffix is used. You only need to change this if you use multiple server profiles with different OUs but need unique group names or GIDs.
uk: LAM перевіряє, чи унікальна вказана назва групи та GID. Тут ви зможете вказати суфікс LDAP, який використовуватиметься для пошуку дублікатів. Типово використовується суфікс типу акаунта. Вам потрібно змінювати це лише в тому випадку, якщо ви використовуєте кілька профілів серверів з різними OU, але при цьому потрібно зберігати унікальність назв груп або GID.

en: LAM checks if the entered user name and UID are unique. Here you can enter the LDAP suffix that is used to search for duplicates. By default the account type suffix is used. You only need to change this if you use multiple server profiles with different OUs but need unique user names or UIDs.
uk: LAM перевіряє, чи унікальне вказане ім’я користувача та UID. Тут ви зможете вказати суфікс LDAP, який використовуватиметься для пошуку дублікатів. Типово використовується суфікс типу акаунта. Вам потрібно змінювати це лише в тому випадку, якщо ви використовуєте кілька профілів серверів з різними OU, але при цьому потрібно зберігати унікальність імен користувачів або UID.

en: LAM configuration
uk: Конфігурація LAM

en: LAM has checked your input and is now ready to create the accounts.
uk: LAM перевірив введені дані та готовий створити акаунти.

en: LAM supports CRYPT, CRYPT-SHA512, SHA, SSHA, MD5 and SMD5 to generate the hash value of passwords. SSHA and CRYPT are the most common but CRYPT does not support passwords greater than 8 letters. We do not recommend to use plain text passwords.
uk: LAM підтримує CRYPT, CRYPT-SHA512, SHA, SSHA, MD5 та SMD5 для створення хеша пароля. SSHA та CRYPT підійдуть у більшості випадків, але CRYPT не підтримує паролі понад 8 символів. Не рокомендується зберігати паролі у відкритому виді.

en: LAM tests
uk: LAM тести

en: LAM user password
uk: Пароль користуавча LAM

en: LAM was unable to create account %s! An LDAP error occured.
uk: LAM не вдалося створити акаунт %s! Виникла помилка LDAP.

en: LAM was unable to find a Samba 3 domain with this name!
uk: LAM не вдалося знайти Samba 3 домен з такою назвою!

en: LAM was unable to find a domain with this name!
uk: LAM не вдалося знайти домен з такою назвою!

en: LAM was unable to find a group with this name!
uk: LAM не вдалося знайти групу з такою назвою!

en: LAM was unable to modify group memberships for group: %s
uk: LAM не вдалося змінити членів для групи: %s

en: LAM was unable to modify memberships for role: %s
uk: LAM не зміг змінити членство для ролі: %s

en: LAM will automatically suggest UID/GID numbers. You can either use a fixed range of numbers or an LDAP entry with object class "sambaUnixIdPool".
uk: LAM буде автоматично пропонувати номера UID/GID. Ви можете вказати як фіксований діапазон номерів, та к і запис LDAP з класом об’єкта "sambaUnixIdPool".

en: LAM will search for accounts in this part of the LDAP tree.
uk: LAM буде шукати акаунти в цій частині дерева LDAP.

en: LAM will suggest a user name based on e.g. first and last name. Here you can specify the suggestion. %sn% will be replaced by the last name. @givenname@ will be replaced by the first character of first name. Only attributes of tab Personal may be used.
uk: LAM буде пропонувати ім’я користувача використовуючи, наприклад,  ім’я та прізвище. Тут ви можете вказати шаблон: %sn% буде змінено на прізвище, @givenname@ буде змінено на першу букву імені. Можна використовувати атрибути тільки з вкладки "Особиста інформація".

en: LAM will use this LDAP DN and password to search for accounts. It is sufficient to specify an account with read rights. If nothing is inserted then LAM will try to connect anonymously.
uk: LAM буде використовувати цей запис DN та пароль для пошуку акаунтів. Достатньо вказати акаунт з правами на читання. Якщо нічого не вказано, LAM буде підключатися як гість (anonymous).

en: LDAP + program
uk: LDAP + програма

en: LDAP Account Manager Configuration
uk: LDAP Account Manager конфігурація

en: LDAP Suffix is invalid!
uk: Суфікс LDAP неправильний!

en: LDAP entries
uk: Записи LDAP

en: LDAP entries that are allowed to send to this list.
uk: Записи LDAP, які можуть надсилати в цей список.

en: LDAP entries that are member of this list.
uk: Записи LDAP, які є учасниками цього списку.

en: LDAP entries that moderate this list (e.g. approve mails).
uk: Записи LDAP, які управляють цим списком (наприклад, затверджують пошту).

en: LDAP error, server says:
uk: Помилка LDAP, сервер відповів:

en: LDAP filter
uk: LDAP фільтр

en: LDAP filter to specify allowed senders of this list (e.g. "((objectclass=qmailUser)(employeeType=manager))").
uk: Фільтр LDAP для визначення дозволених відправників цього списку (наприклад, "((objectclass=qmailUser)(employeeType=manager))").

en: LDAP filter to specify members of this list (e.g. "((objectclass=qmailUser)(employeeType=accountant))").
uk: Фільтр LDAP для визначення учасників цього списку (наприклад, "((objectclass=qmailUser)(employeeType=accountant))").

en: LDAP operation successful.
uk: LDAP операція закінчена успішно.

en: LDAP password
uk: LDAP пароль

en: LDAP said
uk: LDAP сказав

en: LDAP search
uk: LDAP пошук

en: LDAP search attribute
uk: LDAP атрибут пошуку

en: LDAP search failed! Please check your preferences.
uk: Пошук в LDAP не вийшов!  Перевірте ваші налаштування.

en: LDAP search limit
uk: Ліміт пошуку LDAP

en: LDAP server
uk: LDAP сервер

en: LDAP sizelimit exceeded, not all entries are shown.
uk: Перевищено ліміт розміру LDAP, показано не всі записи.

en: LDAP suffix
uk: LDAP суфікс

en: LDAP upload in progress. Please wait.
uk: LDAP завантаження в процесі. Будь ласка, зачекайте.

en: LDAP user
uk: LDAP користувач

en: LDAP user and password
uk: LDAP користувач та пароль

en: LDAP version
uk: LDAP версія

en: LDIF Export
uk: LDIF експорт

en: LDIF file
uk: Файл LDIF

en: LDIF import
uk: LDIF імпорт

en: LDIF import only supports version 1
uk: Імпорт LDIF підтримує лише версію 1

en: Label
uk: Мітка

en: Lamdaemon path does not end with ".pl". Did you enter the full path to the script?
uk: Шлях до lamdaemon не закінчується на ".pl". Ви вказали повний шлях до скрпта?

en: Lamdaemon server and path
uk: Сервер та шлях до lamdaemon

en: Lamdaemon settings
uk: Налаштування lamdaemon

en: Lamdaemon successfully run.
uk: Lamdaemon успішно запушено.

en: Lamdaemon test
uk: Перевірка Lamdaemon

en: Lamdaemon test finished.
uk: Перевірку Lamdaemon закінчено.

en: Lamdaemon version
uk: Версія Lamdaemon

en: Lamdaemon: Quota module installed
uk: Lamdaemon: модуль квот встановлено

en: Lamdaemon: check NSS LDAP
uk: Lamdaemon: перевірте NSS LDAP

en: Lamdaemon: read quotas
uk: Lamdaemon: читання квот

en: Language
uk: Мова

en: Language is not defined!
uk: Мову не знайдено!

en: Language settings
uk: Мовні налаштування

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Last name
uk: Прізвище

en: Last name contains invalid characters or is empty!
uk: Прізвище містить неправильні символи або порожнє!

en: Last name of user. Only letters, - and spaces are allowed.
uk: Прізвище користувача. Допускаються тільки літери, - та пробіли.

en: Last password change
uk: Остання зміна пароля

en: Last password change (read-only)
uk: Список змін пароля (тільки читання)

en: Last qualify milliseconds
uk: Останнє доступний в мілісекундах

en: Lease time
uk: Час оренди

en: Limit type
uk: Тип ліміту

en: Line
uk: Лінія

en: Line ends
uk: Кінець лінії

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Link to self service login page for your users
uk: Посилання для ваших користувачів на сторінку входу в сервіс самообслуговування

en: List attributes
uk: Список атрибутів

en: List attributes are invalid!
uk: Список атрибутів неправильний!

en: List name
uk: Назва списку

en: List name already in use.
uk: Назва списку вже використовується!

en: List of Samba workstations the user is allowed to login. Empty means every workstation.
uk: Список Samba комп’ютерів, на які користувачу дозволено заходити. Якщо не вказано, то будь-який комп’ютер.

en: List of admin users is empty or invalid!
uk: Список адміністраторів порожній або неправильний!

en: List of allowed codecs.
uk: Список дозволених кодеків.

en: List of disallowed codecs.
uk: Список заборонених кодеків.

en: List of entries to be deleted:
uk: Список записів, які буде видалено:

en: List of valid users
uk: Список існуючих користувачів

en: Listeners
uk: Слухачі

en: Load profile
uk: Завантажити профіль

en: Loading
uk: Завантаження

en: Loading export
uk: Завантаження екпорту

en: Loading import
uk: Завантаження імпорту

en: Loading search
uk: Завантаження пошуку

en: Local address
uk: Локальна адреса

en: Local address list
uk: Список локальних адрес

en: Local group
uk: Локальна група

en: Local members
uk: Локальні учасники

en: Location
uk: Місцезнаходження

en: Location where new alias is stored.
uk: Місце, де новий псевдонім зберігається.

en: Lock
uk: Блокувати

en: Lock account
uk: Блокувати акаунт

en: Lock account?
uk: Блокувати акаунт?

en: Lock password
uk: Блокувати пароль

en: Lockout duration
uk: Термін блокування

en: Lockout duration must be are natural number.
uk: Термін блокування повинен бути цілим числом.

en: Lockout time
uk: Час блокування

en: Lockout users
uk: Блокування користувачів

en: Lockout users after bad logon attempts
uk: Блокування користувачів після невдалих спроб входу

en: Lockout users after bad logon attempts must be between 0 and 999.
uk: Блокування користувачів після невдалих спроб входу повинна бути між 0 та 999.

en: Log destination
uk: Де зберігати

en: Log level
uk: Рівень виводу

en: Log output
uk: Журнал виходу

en: Logged in as: %s
uk: Увійшов до системи як: %s

en: Logging
uk: Лог-файл

en: Login
uk: Вхід

en: Login attribute label
uk: Мітка атрибута входу

en: Login caption
uk: Заголовок входу

en: Login method
uk: Метод входу

en: Login shell
uk: Оболонка

en: Login shells
uk: Оболонки

en: Logo
uk: Логотип

en: Logo file deleted.
uk: Файл логотипу вилучено.

en: Logo is still in use by PDF structure "%s" in account type "%s".
uk: Логотип все ще використовується PDF структурою "%s" в типі акаунта  "%s".

en: Logon for password change
uk: Вхід в систему для зміни пароля

en: Logon hours
uk: Години для входу

en: Logon script
uk: Стартовий скрипт

en: Logon script is invalid!
uk: Стартовий скрипт неправильний!

en: Logout
uk: Вихід

en: MAC address
uk: MAC адреса

en: MAC address list
uk: Список MAC адрес

en: MAC addresses
uk: MAC адреси

en: MIT Kerberos password change command
uk: Команда зміни пароля MIT Kerberos

en: MX record
uk: Запис MX

en: MX records
uk: Записи MX

en: Mail aliases
uk: Поштові псевдоніми

en: Mail domains
uk: Поштові домени

en: Mail routing
uk: Роутінг пошти

en: Mail sending failed.
uk: Не вдалося відправити лист.

en: Mail server
uk: Поштовий сервер

en: Mail servers ("MX" records)
uk: Поштові сервери  ("MX" записи)

en: Mail successfully sent to %s.
uk: Пошта успішно відправлена до %s.

en: Mailbox
uk: Поштова скринька

en: Mailbox already exists on IMAP server.
uk: Поштова скринька вже існує на сервері IMAP.

en: Mailbox does not exist on IMAP server.
uk: Поштова скринька не існує на сервері IMAP.

en: Mailbox home server
uk: Домашній поштовий сервер

en: Mailbox home server name is empty!
uk: Назва домашнього поштового сервера порожня!

en: Mailbox home server name is invalid!
uk: Назва домашнього поштового сервера неправильнв!

en: Mailbox quota
uk: Квота поштової скриньки

en: Mailing aliases (e.g. NIS mail aliases)
uk: Поштові псевдоніми (тобто, NIS mail aliases)

en: Mails to this name are forwarded to the recipients.
uk: Пошта для цього імені буде перенаправлена для отримувачів.

en: Main
uk: Головна

en: Main page caption
uk: Заголовок головної сторінки

en: Make sure your filter (above) will select all child records.
uk: Переконайтеся, що всі записи-нащадки потраплять у вибірку вашого фільтра (вище).

en: Manage
uk: Керувати

en: Manage existing PDF structures
uk: Керування існуючими PDF структурами

en: Manage existing profiles
uk: Керування існуючими профілями

en: Manage logos
uk: Керування логотипами

en: Manage object class "mailrecipient"
uk: Керування об’єктним класом  "mailrecipient"

en: Manage profile directory
uk: Керування каталогом профіля

en: Manage self service profiles
uk: Керування профілями самообслуговування

en: Manage server profiles
uk: Керування профілями серверів

en: Managed by
uk: Керує

en: Managed suffixes
uk: Керовані суфікси

en: Manager
uk: Менеджер

en: Manages OU objects in your LDAP tree.
uk: Керування OU об’єктами в LDAP дереві

en: Manual
uk: Вручну

en: Manual if conflicts
uk: Вручну, якщо конфлікти

en: Manual scripts
uk: Ручні сценарії

en: Mapping entry
uk:  Запис відповідності

en: Mapping entry contains invalid characters. Only ASCII characters are allowed.
uk: Запис відповідності містть неприпустимі символи. Дозволяється тільки ASCII символи.

en: Mapping name
uk: Назва відповідності

en: Mark account for deletion
uk: Відмітити акаунт для вилучення

en: Mark for deletion
uk: Відмітити для вилучення

en: Mass delete
uk: Гуртове видалення

en: Master password
uk: Майстер-пароль

en: Master password is wrong!
uk: Майстер-пароль неправильний!

en: Master passwords are different or empty!
uk: Майстер-паролі не співпадають або порожні!

en: Matching rule OID
uk: Співпадаюче правило OID

en: Matching rules
uk: Співпадаючі правила

en: Max. file descriptors
uk: Макс. дескрипторів файлів

en: Maximum GID number
uk: Максимальний GID

en: Maximum GID number is invalid or empty!
uk: Максимальний GID неправильний або порожній!

en: Maximum GID number must be greater than minimum GID number!
uk: Максимальний GID повинен бути більше мінімального GID!

en: Maximum UID number
uk: Максимальний UID

en: Maximum UID number is invalid!
uk: Максимальний UID непривильний!

en: Maximum UID number must be greater than minimum UID number!
uk: Максимальний UID повинен бути більше мінімального UID!

en: Maximum failure count
uk: Максимальна кількість відмов

en: Maximum file size
uk: Максимальний розмір файлу

en: Maximum file size (kB)
uk: Максимальний розмір файлу (Кб)

en: Maximum file size must be a number. Please enter 0 for no limit.
uk: Максимальний розмір файлу повинен бути числом. Будь ласка, вкажіть 0 у випадку відсутності ліміту.

en: Maximum height (px)
uk: Максимальна довжина (px)

en: Maximum job size
uk: Максимальний об’єм роботи

en: Maximum lease time
uk: Максимальний час аренди

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Maximum list entries
uk: Максимальна кількість записів у списку

en: Maximum number of seconds of inactivity before terminating a call on hold.
uk: Максимальна кількість секунд бездіяльності перед закінченням дзвінка на утриманні.

en: Maximum password age
uk: Максимальний строк дії пароля

en: Maximum width (px)
uk: Максимальна довжина (px)

en: Member email addresses
uk: Ел. пошти учасника

en: Member entries
uk: Записи учасників

en: Member filter
uk: Фільтр учасника

en: Members
uk: Учасники

en: Members are optional
uk: Учасники опціональні

en: Members only
uk: Тільки для учасників

en: Message count limit
uk: Обмеження на кількість повідомлень

en: Message size limit
uk: Максимальний розмір повідомлення

en: Message store
uk: Сховище повідомлень

en: Minimal password length
uk: Мінімальна довжина пароля

en: Minimum GID number
uk: Мінімальний GID

en: Minimum GID number is invalid or empty!
uk: Мінімальний GID неправильний або порожній!

en: Minimum UID number
uk: Мінімальний UID

en: Minimum UID number is invalid!
uk: Мінімальний UID неправильний!

en: Minimum answer length
uk: Мінімальна довжина відповіді

en: Minimum character classes
uk: Мінімум символів класів

en: Minimum lowercase characters
uk: Мінімальна к-сть малих літер

en: Minimum numeric characters
uk: Мінімальна к-сть цифрових символів

en: Minimum password age
uk: Мінімальний час дії пароля

en: Minimum password length
uk: Мінімальна довжина пароля

en: Minimum symbolic characters
uk: Мінмальна к-сть символьних знаків

en: Minimum time
uk: Мінімальний час

en: Minimum uppercase characters
uk: Мінімальна к-сть великих літер

en: Missing attributes for
uk: Відсутні атрибути для

en: Missing modify command add, delete or replace
uk: Відсутня команда модифікаціх додавання, вилучення або заміни

en: Mobile number
uk: Мобільний телефон

en: Mobile telephone number
uk: Мобільний телфон

en: Moderator email addresses
uk: Ел.пошта модератора

en: Moderator entries
uk: Записи модераторів

en: Moderator text
uk: Текст модератора

en: Moderator text that is used to specify an own approval text used if the list is moderated. The usual %HEADER% magic of qmail-reply etc. can be used here.
uk: Текст модератора, який використовужться для власного тексту підтверження, що застосовується у випадках модерування списку. Тут можна використовувати макрос %HEADER% з qmail-reply , тощо.

en: Modification not successful!
uk: Зміни не відбулися!

en: Modification successful!
uk: Зміни пройшли успішно!

en: Modification time
uk: Час зміни

en: Modified by
uk: Змінено

en: Modify
uk: Змінити

en: Modify RDN
uk: Змінити RDN

en: Modify group
uk: Змінити групу

en: Modify group members
uk: Змінити учасників групи

en: Modifying
uk: Проводяться зміни

en: Module settings
uk: Налаштування модуля

en: Modules
uk: Модулі

en: Monday
uk: Понеділок

en: Mountpoint
uk: Точка підключення

en: Mountpoint contains invalid characters.
uk: Точка підключення містить неприпустимі символи.

en: Mountpoint of device with enabled quotas.
uk: Точка підключення пристрою з увімкнутими квотами.

en: Move down
uk: Меремістити вниз

en: Move up
uk: Перемістити вгору

en: Multi edit
uk: Масове редагування

en: Multi value
uk: Кілька значень

en: Multi-select fields must not contain empty values.
uk: Поля з мультивобором не повинні містити порожні значення.

en: Multiple values are separated by comma.
uk: Кілька значень розділяються комами.

en: Multiple values are separated by semicolon.
uk: Кілька значень розділяються крапкою з комою.

en: Music on hold
uk: Музика на утриманні

en: Music to play on hold.
uk: Музика для програвання на утриманні.

en: MyCity
uk: Місто

en: NAT setting for this account.
uk: Налаштування NAT для цього акаунта.

en: NIS domain
uk: NIS домен

en: NIS domain name.
uk: Назва домену NIS

en: NIS name
uk: NIS назва

en: NIS name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
uk: NIS назва хоста містить неприпустимі сисмволи. Можливі символи: a-z, A-Z, 0-9 та .-_ !

en: NIS net group
uk: Мережева група NIS

en: NIS netgroup entries
uk: Записи мережевих груп NIS.

en: NIS netgroups
uk: Мережеві групи NIS

en: NIS object
uk: Об’єкт NIS

en: NIS object count: %s
uk: Кількість об’єктів NIS: %s

en: NIS object entries
uk: Записи об’єктів NIS

en: NIS objects
uk: Об’єкти NIS

en: NS record
uk: Запис NS

en: Name
uk: Назва

en: Name of new alias entry.
uk: Назва нового запису псевдоніма.

en: Name of the address list which should be created.
uk: Назва списку адрес, який потрібно створити.

en: Name server
uk: Сервер імен

en: Name servers
uk: Сервери імен

en: Name servers ("NS" records)
uk: Сервери імен  ("NS" записи)

en: Name under which the profile will be saved. If a profile with the same name exists, it will be overwritten.
uk: Назва, під якою буде збережено профіль. Якщо профіль з такою назвою вже існує, то буде перезаписаним.

en: Named object
uk: Іменований об’єкт

en: Net mask
uk: Маска підмережі

en: Netbios name servers
uk: Сервер імен Netbios

en: Netbios node type
uk: Тип вузла Netbios

en: New DHCP
uk: Новий DHCP

en: New DNS entry
uk: Новий запис DNS

en: New NIS object
uk: Новий NIS об’єкт

en: New OU created successfully.
uk: Новий OU успішно створено.

en: New address list
uk: Новий список адрес

en: New alias
uk: Новий псевдонім

en: New automount entry
uk: Новий запис автомонтування

en: New automount map
uk: Нова відповідність автомонтування

en: New billing code
uk: Новий код оплати

en: New database entry
uk: Новий запис бази даних

en: New default profile set successfully.
uk: Новий типовий профіль визначено успішно.

en: New domain
uk: Новий домен

en: New extension
uk: Нове розширення

en: New field
uk: Нове поле

en: New group
uk: Нова група

en: New host
uk: Новий хост

en: New local address
uk: Нова локальна адреса

en: New master password
uk: Новий майстер-пароль

en: New master password set successfully.
uk: Новий майстер-пароль успішно встановлено.

en: New object
uk: Новий об’єкт

en: New organisational unit
uk: Нова організаційна одиниця

en: New password
uk: Новий пароль

en: New password set successfully.
uk: Новий пароль успішно встановлено

en: New policy
uk: Нова політика

en: New printer
uk: Новий принтер

en: New profile name
uk: Нова назва профіля

en: New range
uk: Новий діапазон

en: New recipient
uk: Новий отримувач

en: New required attributes
uk: Нові необхідні атрибути

en: New role
uk: Нова роль

en: New section
uk: Нова секція

en: New shared folder
uk: Новий загальний каталог

en: New sudo role
uk: Нова роль sudo

en: New user
uk: Новий користувач

en: New user certificate
uk: Новий сертифікат користувача

en: New value
uk: Нове значення

en: New zone
uk: Нова зона

en: Next RID
uk: Наступний RID

en: Next RID is not a number!
uk: Наступний RID не число!

en: Next RID to use when creating accounts (only used by Winbind).
uk: Наступний RID для використання при створенні акаунтів (використовується тільки для Winbind).

en: Next RID to use when creating group accounts (only used by Winbind).
uk: Наступний RID для використання при створенні акаунтів групове (використовується тільки для Winbind).

en: Next RID to use when creating user accounts (only used by Winbind).
uk: Наступний RID для використання при створенні акаунтів користувачів (використовується тільки для Winbind).

en: Next group RID
uk: Наступний RID групи

en: Next group RID is not a number!
uk: Наступний RID групи не число!

en: Next user RID
uk: Наступний RID користувача

en: Next user RID is not a number!
uk: Наступний RID користувача не число!

en: Nick names
uk: Зменшені імена

en: No
uk: Ні

en: No Asterisk extensions found.
uk: Не знайдено розширень Asterisk.

en: No DHCPs found!
uk: Не знайдено DHCP!

en: No DNS entries found!
uk: Не знайдено DNS записів!

en: No NIS objects found!
uk: Не знайдено NIS об’єкти!

en: No RDN attribute was selected.
uk: Не вибрано RDN атрибут.

en: No Samba 3 domains found in LDAP! Please create one first.
uk: Не знайдено Samba 3 домени в LDAP! Будь ласка, створіть їх спочатку.

en: No Unix groups found in LDAP! Please create one first.
uk: Не знайдено Unix групи в LDAP! Будь ласка, створіть їх спочатку.

en: No access
uk: Немає доступу

en: No address list found!
uk: Не знайдено списку адрес!

en: No aliases found!
uk: Не знайдено псевдонімів!

en: No automount entries found!
uk: Не знайдено записів автомонтування!

en: No billing codes found!
uk: Не знайдено кодів оплати!

en: No binary data available
uk: Немає двійкових даних

en: No changes were made.
uk: Зміни не було зроблено.

en: No current value for attribute <b>%s</b>.
uk: Немає поточного значення для атрибута <b>%s</b>.

en: No database entries found!
uk: Не знайдено записів бази даних!

en: No default profile set. Please set it in the server profile configuration.
uk: Не вказано типовий профіль. Будь ласка, вкажіть його в конфігурації профіля сервера.

en: No description
uk: Немає опису

en: No domains found!
uk: Не знайдено домени!

en: No email address found.
uk: Не знайдено адрес ел.пошти.

en: No entry was selected to delete
uk: Не вибрано записи для вилучення

en: No file received.
uk: Файл не отримано

en: No file selected.
uk: Файл не вибрано

en: No forwarding
uk: Немає пересилання

en: No free ID-Number!
uk: Немає вільного ID!

en: No groups found!
uk: Не знайдено груп!

en: No hosts found!
uk: Не знайдено хостів!

en: No image available
uk: Немає зображення

en: No import input
uk: Нічого імпортувати

en: No internal attributes
uk: Немає внутрішніх атрибутів

en: No lamdaemon path set, please update your LAM configuration settings.
uk: Не встановлено шлях до скрипта lamdaemon, перевірте конфігурацію LAM.

en: No lamdaemon server set, please update your LAM configuration settings.
uk: Не визначено назву сервера, встановлено lamdaemon, перевірте конфігурацію LAM.

en: No local delivery
uk: Немає локальної доставки

en: No logging
uk: Логи не ведуться

en: No logo
uk: Немає логотипа

en: No new attributes available for this entry
uk: Немає нових атрибутів для цього запису

en: No new entries
uk: Немає нових записів

en: No objects found!
uk: Не знайдено об’єкти!

en: No or more than one base module selected!
uk: Немає або вибрано більше одного основного модуля!

en: No password was entered!
uk: Не введено пароль!

en: No policies found!
uk: Не знайдено політики!

en: No printers found!
uk: Не знайдено принтерів!

en: No problems found.
uk: Проблем не виявлено.

en: No program delivery
uk: Немає програмної доставки

en: No quota
uk: Без обмежень

en: No roles found!
uk: Не знайдено ролей!

en: No scripts to run.
uk: Немає скриптів для запуска

en: No section text specified
uk: Не визначено текст секції

en: No security answer found.
uk: Не знайдено секретної відповіді.

en: No server profiles found. Please create one.
uk: Не знайдено профіля сервера. Будь ласка, створіть його.

en: No shared folders found!
uk: Не знайдено загальних каталогів!

en: No static text specified
uk: Не визначено статичний текст

en: No subnet entered.
uk: Не задано підмережу

en: No such entry
uk: Немає такого запису

en: No such entry.
uk: Немає такого запису

en: No such schema item: "%s"
uk: Немає такого елемента схеми: "%s"

en: No sudo roles found!
uk: Не знайдено ролей sudo!

en: No users found!
uk: Не знайдено користувачів!

en: Non-standard (\n)
uk: Не стандартно (\n)

en: None
uk: Відсутнє

en: Note
uk: Примітка

en: Note: You may be required to enter new attributes that these object classes require
uk: Примітка: Можливо, вам знадобиться додати нові атрибути, необхідні для цього класу об’єкту

en: Notes
uk: Примітки

en: Nothing to export
uk: Нічого експортувати

en: Notice
uk: Нагадування

en: Number of child entries
uk: Кількість дочірніх записів

en: Number of columns in text area.
uk: Кількість колонок в текстовій області.

en: Number of days a user can login even his password has expired. -1=always.
uk: Скільки днів користувач може входити, після того, як його пароль застарів. -1=завжди.

en: Number of days a user has to wait until he is allowed to change his password again. If set value must be >0.
uk: Кількість днів до того, як користувач зможе змінити свій пароль. Якщо встановлено, то повинно бути > 0.

en: Number of days after a user has to change his password again. If set value must be >0.
uk: Кількість днів, після яких корстувач змушений буде змінити свій пароль. Якщо встановлено, то повинно бути > 0.

en: Number of failed logins.
uk: Кількість невдалих спроб входу.

en: Number of minutes after which the bad logon attempts are reset.
uk: Час (в хвилинах), коли скидається лічильник невдалих спроб.

en: Number of pages printed with this billing code.
uk: Кількість сторінок надрукованих за цим кодом оплати.

en: Number of rows in text area.
uk: Кількість рядків у текстовій області.

en: Number of seconds after the user is allowed to change his password again.
uk: Кількість секунд, після яких користувачу дозволяється знову змінити пароль.

en: Number of seconds after which the user must change his password.
uk: Кількість секунд, після яких користувач змушений буде змінити пароль.

en: OU already exists!
uk: OU вже створено!

en: OU deleted successfully.
uk: OU успішно вилучено.

en: OU editor
uk: OU редактор

en: OU is invalid!
uk: OU неправильний!

en: OU is not empty or invalid!
uk: OU не порожній або неправильний!

en: OU-Editor
uk: OU-редактор

en: Object classes
uk: Класи об’єктів

en: Object count: %s
uk: Кількість об’єктів: %s

en: Obsolete
uk: Застарілий

en: Off
uk: Вимкнено

en: Office name
uk: Назва офіса

en: Ok
uk: Гаразд

en: Old value
uk: Старе значення

en: On
uk: Увімкнуто

en: On broken or timed out connection
uk: У випадку розрива або тайм-аута з’єднання

en: One (one level beneath base)
uk: Один (один рівень нижче)

en: One or more errors occured. The invalid fields are marked.
uk: Одна або кілька помилок. Неправильні поля виділено.

en: Operation not successful. DN <b>%s</b> has not been created.
uk: Операція не успішна. DN <b>%s</b> не було створено.

en: Operation statistics
uk: Статистика операцій

en: Operation successful. DN <b>%s</b> has been created.
uk: Операція успішна. DN <b>%s</b> створено.

en: Operations
uk: Операції

en: Optional attributes
uk: Додаткові атрибути

en: Optional description for the PC.
uk: Додатковий опис для цього ПК.

en: Options
uk: Опції

en: Options for Asterisk voicemail account (e.g. sendvoicemail=yes).
uk: Опції для акаунта голосової пошти Asterisk (наприклад, sendvoicemail=yes)

en: Or paste your LDIF here
uk: Або вставте ваш LDIF тут

en: Oracle database
uk: База даних Oracle

en: Oracle database entries
uk: Записи БД Oracle

en: Oracle databases
uk: Бази даних Oracle

en: Order by
uk: Замовлено

en: Ordering
uk: Замовлення

en: Organisation
uk: Організація

en: Organisational unit
uk: Організаційна одиниця

en: Organisational units
uk: Організаційні одиниці

en: Organisational units contains an invalid entry.
uk: Організаційні одиниці містять неправильний запис.

en: Other
uk: Інші

en: Other telephone numbers
uk: Інші телефонні номери

en: Other web sites
uk: Інші веб-сайти

en: Output may contain HTML
uk: Вивід може містити HTML

en: Output of command "%s" with return code %s
uk: Вивід команди "%s" з кодом виходу %s

en: Overcharge factor
uk: Фактор перевантаження

en: Overcharge factor that is applied when computing the cost of a print job. The number of pages is not changed.
uk: Фактор перевантаження, який застосовується при підрахунку вартості роботи друку. Кількість сторінок не змінюється.

en: Overlays
uk: Оверлеї

en: Override default quota settings.
uk: Перевизначити типову квоту.

en: Owner
uk: Власник

en: Owners
uk: Власники

en: PC name
uk: назва ПК

en: PDF editor
uk: PDF редактор

en: PDF structure
uk: PDF структура

en: PDF structure name not valid
uk: Назва PDF структури неправильна

en: PDF structure was successfully saved.
uk: PDF структура успішно збережена.

en: PDF structures
uk: PDF структури

en: PDUs sent
uk: передано PDU

en: PHP error reporting
uk: Звіт РНР помилок

en: PHP system setting
uk: Системні налаштування РНР

en: PTR record
uk: Запис PTR

en: PTR records
uk: Записи PTR

en: Packets are sent to the default gateway if the receiver does not reside in the same network. The default gateway routes them to the target network.
uk: Пакети типово надсилаються в шлюз, якщо оримувач не в цій мережі. Шлюз перенаправляє їх в потрібну мережу.

en: Page count
uk: Кількість сторінок

en: Page header
uk: Заголовок сторінки

en: Page layout
uk: Макет сторінки

en: Pager
uk: Пейджер

en: Pager number for Asterisk voicemail.
uk: Номер пейджера для голосової пошти Asterisk.

en: Parent DN
uk: Батьківський DN

en: Parent node
uk: Батьківський вузол

en: Parent node not found.
uk: Батьківський вузол не знайдено.

en: Parent to
uk: Головний до

en: Parse error
uk: Помилка парсингу

en: Password
uk: Пароль

en: Password change at next login
uk: Зміна пароля при наступному вході

en: Password change command
uk: Команда для зміни пароля

en: Password change options
uk: Опції зміни пароля

en: Password change required
uk: Потрібна зміна пароля

en: Password change requires old password
uk: Потрібен старий пароль для зміни пароля

en: Password change service
uk: Сервіс зміни пароля

en: Password check
uk: Перевірка пароля

en: Password contains invalid characters. Valid characters are:
uk: Пароль містить неприпустимі символи. Допускається:

en: Password does not expire
uk: Пароль не застаріває

en: Password expiration
uk: Застарівання пароля

en: Password expiration must be are natural number or -1.
uk: Термін застарівання пароля повинен бути цілим числом або -1.

en: Password field label
uk: Мітка поля пароля

en: Password for voicemail mailbox.
uk: Пароль для скриньки голосової пошти.

en: Password hash type
uk: Тип хеша пароля

en: Password history length
uk: Довжина історії пароля

en: Password mail settings
uk: Налаштування листів з паролями

en: Password maximum age must be are natural number.
uk: Максимальний термін життя пароля повинен бути цілим числом.

en: Password maximum age must be bigger as password minimum age.
uk: Максимальний термін життя пароля повинен бути більше мінімального терміну.

en: Password maximum age must be bigger than password minimum age.
uk: Максимальний термін життя пароля повинен бути більше мінімального терміну.

en: Password minimum age must be are natural number.
uk: Мінімальний термін життя пароля повинен бути цілим числом.

en: Password of IMAP admin user
uk: Пароль адміністратора IMAP

en: Password policies
uk: Політика паролей

en: Password policies (ppolicy)
uk: Політика паролей (ppolicy)

en: Password policy
uk: Політика паролей

en: Password quality check
uk: Перевірка якості пароля

en: Password reset confirmation
uk: Підтвердження скидання пароля

en: Password reset notification
uk: Повідомлення про скидання пароля

en: Password self reset
uk: Самостійне скидання пароля

en: Password successfully reset.
uk: Пароль успішно скинуто.

en: Password warning
uk: Попередження про застарівання пароля

en: Password warning must be are natural number.
uk: Попередження про застарівання пароля повинно бути цілим числом.

en: Passwords are different!
uk: Паролі не співпадають!

en: Passwords match.
uk: Паролі співпадають.

en: Path
uk: Шлях

en: Path of the user profile (UNC-path, e.g. \\server\share\user). $user is replaced with user name.
uk: Шлях до профіля користувача (UNC-шлях, наприклад, \\server\share\user). Замість $user буде вставлено ім’я користувача.

en: Path of the user profile.
uk: Шлях до профіля користуача.

en: Path of the user profile. Can be a local absolute path or a UNC-path (\\server\share). $user and $group are replaced with user and group name.
uk: Шлях до профіля користуача. Повинен бути заданим локально - абсолютний шлях або UNC-шлях (\\server\share). Замість $user та $group буде підставлено ім’я користувача та групи.

en: Path separator
uk: Розділювач шляху

en: Path to external script
uk: Шлях до зовнішнього скрипта

en: Path to key for DNS updates
uk: Шлях до ключа для DNS оновлень

en: Path to the maildir/mbox on the mail system for sender confirmation and moderation.
uk: Шлях до maildir/mbox на поштовій системі для підтвердження модерації відправника.

en: Path to the maildir/mbox on the mail system.
uk: Шлях до maildir/mbox на поштовій системі.

en: Payment
uk: Оплата

en: Payment and job history
uk: Історія оплат та роботи

en: Payment and job history for this user.
uk: Історія оплат та роботи для цього користувача.

en: Payment history
uk: Історія оплат

en: Performs modifications on multiple LDAP entries.
uk: ВИконує модифікації для багатьох записів LDAP.

en: Permanently delete all children also?
uk: Також повністю вилучити всі дочірні?

en: Permit
uk: Дозволити

en: Personal data
uk: Персональні дані

en: Photo
uk: Фото

en: Photo file
uk: Фото файл

en: Photo file (JPG format)
uk: Фото файл (JPG формат)

en: Pickup group
uk: Група перехвату виклику

en: Please a comma separated list of your public SSH keys.
uk: Список ваших публічних ключів SSH (розділений комами).

en: Please activate the mail aliases type for this server profile.
uk: Будь ласка, активуйте тип псевдоніму ел.пошти для цього профілю сервера.

en: Please activate this option if your scripts may generate HTML output. Otherwise, the output is treated as plain text.
uk: Будь ласка, активуйте цю опцію, якщо ваші скрипти можуть віддавати HTML на виході. Інакше, вивід буде сприйматися як текстовий.

en: Please add at least one extension owner.
uk: Будь ласка, додайте хоча б одного власника розширень.

en: Please change this setting only if you experience problems in receiving emails from LAM. This defines the line ending of emails.
uk: Будь ласка, змінюйте це налаштування тільки, якщо у вас виникли проблеми при отриманні листів від LAM. Це визначає закінчення рядків листа.

en: Please check if this email should be sent.
uk: Перевірте, чи повинен бути відправленим цей лист.

en: Please check your settings on the Unix page!
uk: Перевірте свої налаштування на Unix сторінці!

en: Please choose the attribute to get the IMAP user name. The default is "mail" but you can also use "uid".
uk: Виберіть атрибут для отримання імені користувача IMAP. Типово використовується  "mail", але ви також можете використовувати "uid".

en: Please click here to continue: @@resetLink@@
uk: Клацніть тут для продовження: @@resetLink@@

en: Please click to lock/unlock this account.
uk: Клацніть для блокування / розблокування цього акаунта.

en: Please enter "Yes" or "No".
uk: Будь ласка, вкажіть "Так" або "Ні".

en: Please enter a RID number or the name of a special account!
uk: Введіть RID або ім’я спеціального облікового запису!

en: Please enter a caller ID.
uk: Будь ласка, вкажіть гостювий ID.

en: Please enter a comma separated list of domain names (e.g. "company.com,example.com"). LAM will only manage mailboxes from these domains.
uk: Будь ласка, вкажіть список доменів, розділений комами (наприклад,  "company.com,example.com"). LAM буде керувати поштовими скриньками лише з цих доменів.

en: Please enter a comma separated list of host names!
uk: Вкажіть список хостів (розділений комами)!

en: Please enter a common name.
uk: Будь ласка, вкажіть CN.

en: Please enter a correct list of valid mail domains.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний списокреальних поштових доменів.

en: Please enter a descriptive label for this field.
uk: Будь ласка, вкажіть опис для цього поля.

en: Please enter a descriptive name for this entry.
uk: Будь ласка, вкажіть описову назву для цього запису.

en: Please enter a descriptive text for this group.
uk: Будь ласка, вкажіть опис для цієї групи.

en: Please enter a descriptive text for this host.
uk: Будь ласка, вкажіть опис для цього хоста.

en: Please enter a descriptive text for this user.
uk: Будь ласка, вкажіть опис для цього користувача.

en: Please enter a group name!
uk: Будь ласка, введіть назву групи!

en: Please enter a list of Windows domains that can be selected for your user accounts.
uk: Будь ласка, введіть список Windows доменів, які можуть бути вибраними для ваших акаунтів.

en: Please enter a list of object classes for the new accounts.
uk: Будь ласка, вкажіть список класів об’єктів для нових акаунтів.

en: Please enter a mailbox.
uk: Будь ласка, вкажіть поштову скриньку.

en: Please enter a name for this device.
uk: Будь ласка, вкажіть назву для цього пристрою.

en: Please enter a name for this folder.
uk: Будь ласка, вкажіть назву цього каталогу.

en: Please enter a name for this policy.
uk: Будь ласка, вкажіть назву для цієї політики.

en: Please enter a name.
uk: Будь ласка, вкажіть назву.

en: Please enter a natural number for column count.
uk: Будь ласка, вкажіть натуральне число для кількості колонок.

en: Please enter a natural number for row count.
uk: Будь ласка, вкажіть натуральне число для кількості рядків.

en: Please enter a number for GID number.
uk: Будь ласка, вкажіть число для GID.

en: Please enter a number for UID number.
uk: Будь ласка, вкажіть число для UID.

en: Please enter a number for message count limit.
uk: Будь ласка, вкажіть число для ліміта кількості повідомлень.

en: Please enter a number for message size limit.
uk: Будь ласка, вкажіть число для максимального розміру повідомлень.

en: Please enter a number for quota size.
uk: Будь ласка, вкажіть число для квоти.

en: Please enter a number.
uk: Будь ласка, вкажіть число.

en: Please enter a numeric value for the expire warning.
uk: Будь ласка, вкажіть число для попередження про застарівання.

en: Please enter a numeric value for the failure count interval.
uk: Будь ласка, вкажіть числове значення для інтервалу підрахунку помилок.

en: Please enter a numeric value for the grace authentication limit.
uk: Будь ласка, вкажіть числове значення для межі відстрочки аутентифікації.

en: Please enter a numeric value for the idle timeout.
uk: Будь ласка, вкажіть число для тайм-аута по бездіяльності.

en: Please enter a numeric value for the lockout duration.
uk: Будь ласка, вкажіть число для терміну блокування.

en: Please enter a numeric value for the maximum failure count.
uk: Будь ласка, вкажіть число для максимальної кількості відмов.

en: Please enter a numeric value for the minimum password length.
uk: Будь ласка, вкажіть число для мінімальної довжини пароля.

en: Please enter a numeric value for the password history length.
uk: Будь ласка, вкажіть число для глибиниісторії паролей.

en: Please enter a role name.
uk: Будь ласка, вкажіть назву ролі.

en: Please enter a security answer.
uk: Будь ласка, вкажіть відповідь на секретне питання.

en: Please enter a subject for the confirmation mails.
uk: Будь ласка, вкажіть тему листа для листів з підтвердженням.

en: Please enter a target folder.
uk: Будь ласка, вкажіть цільовий каталог.

en: Please enter a text for the confirmation mails that includes the creation link.
uk: Будь ласка, вкажіть текст для листів з підтвердженням, який буде включати посилання на створення.

en: Please enter a unique name for this field.
uk: Будь ласка, вкажіть унікальну назву для цього поля.

en: Please enter a unique name for this password policy.
uk: Будь ласка, вкажіть  унікальну назву для цієї політики паролів.

en: Please enter a user password.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль користувача.

en: Please enter a valid DN in the field:
uk: Будь ласка, вкажіть правильний DN в рядку:

en: Please enter a valid DNS name.
uk: Будь ласка, вкажіть правильне DNS ім’я.

en: Please enter a valid LDAP attribute name. Allowed characters are a-z, 0-9, _ and -.
uk: Будь ласка, вкажіть коректну назву атрибута LDAP. Допустимі символи: a-z, 0-9, _ та -.

en: Please enter a valid LDAP suffix.
uk: Будь ласка, вкажіть правильний LDAP суфікс.

en: Please enter a valid LDAP user if you want to use it for all operations.
uk: Будь ласка, вкажіть правильного LDAP користувача, якого ви  хочете використовувати для всіх операцій.

en: Please enter a valid account status.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний статус акаунта.

en: Please enter a valid admin email address.
uk: Будь ласка, вкажіть правильну ел.пошту адміністратора.

en: Please enter a valid bind user.
uk: Будь ласка, вкажіть коректного користувача для зв’язку з LDAP сервером.

en: Please enter a valid business category!
uk: Будь ласка, вкажіть правильну бізнес категорію!

en: Please enter a valid common name!
uk: Будь ласка, вкажіть правильне CN!

en: Please enter a valid configuration type.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний тип конфігурації.

en: Please enter a valid date in format DD-MM-YYYY.
uk: Будь ласка, вкажіть правильну дату у форматі DD-MM-YYYY.

en: Please enter a valid default user.
uk: Будь ласка, вкажіть коректного типового користувача.

en: Please enter a valid delivery mode.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний режим доставки.

en: Please enter a valid display name!
uk: Будь ласка, вкажіть правильне ім’я для відображення!

en: Please enter a valid drive letter.
uk: Будь ласка, вкажіть правильну букву диска.

en: Please enter a valid email address!
uk: Будь ласка, вкажіть коректну адресу ел.пошти!

en: Please enter a valid email alias.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний поштовий псевдонім.

en: Please enter a valid employee number.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний номер працівника.

en: Please enter a valid employee type!
uk: Будь ласка, вкажіть правильну посаду!

en: Please enter a valid fax number!
uk: Будь ласка, вкажіть правильний номер факсу!

en: Please enter a valid field name. Only letters, numbers, dash and underline are allowed.
uk: Будь ласка, вкажіть  коректну назву поля. Допускається лише літери, цифри, дефіз та підкреслення.

en: Please enter a valid filter. Only letters, numbers and " _*$.@-" are allowed.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний фільтр. Допускаються лише літери, числа, та " _*$.@-" .

en: Please enter a valid first name.
uk: Будь ласка, вкажіть коректне ім’я.

en: Please enter a valid from domain.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний домен "від".

en: Please enter a valid from user.
uk: Будь ласка, вкажіть коректного користувача "від".

en: Please enter a valid group name!
uk: Будь ласка, вкажіть правильну назву групи!

en: Please enter a valid group scope.
uk: Будь ласка, вкажіть  коректну область видимості групи.

en: Please enter a valid group type.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний тип групи.

en: Please enter a valid job suffix.
uk: Будь ласка, вкажіть правильний суфікс роботи.

en: Please enter a valid job title!
uk: Будь ласка, вкажіть правильну назву посади!

en: Please enter a valid last name.
uk: Будь ласка, вкажіть коректне прізвище.

en: Please enter a valid limit type.
uk: Будь ласка, вкажіть правильний тип ліміту.

en: Please enter a valid list of affiliations.
uk: Будь ласка, вкажіть правильний список приналежності.

en: Please enter a valid list of group names.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний список назв груп.

en: Please enter a valid list of host names.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний список наз хостів.

en: Please enter a valid list of service names.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний список наз серверів.

en: Please enter a valid mobile number!
uk: Будь ласка, вкажіть правильний номер мобільного телефону!

en: Please enter a valid number (e.g. "1.5").
uk: Будь ласка, вкажіть правильне число (наприклад, "1.5").

en: Please enter a valid number.
uk: Будь ласка, вкажіть правильне число.

en: Please enter a valid object class.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний клас об’єкту.

en: Please enter a valid option.
uk: Будь ласка, вкажіть коректну опцію.

en: Please enter a valid path.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний шлях.

en: Please enter a valid port number.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний номер порту.

en: Please enter a valid postal address!
uk: Будь ласка, вкажіть правильну поштову адресу!

en: Please enter a valid postal code!
uk: Будь ласка, вкажіть правильний поштовий індекс!

en: Please enter a valid primary affiliation.
uk: Будь ласка, вкажіть правильну основну приналежність.

en: Please enter a valid realm.
uk: Будь ласка, вкажіть правильну область.

en: Please enter a valid recipient expression.
uk: Будь ласка, введіть припустимий вираз отримувача.

en: Please enter a valid registered address.
uk: Будь ласка, вкажіть коректну зареєстровану адресу.

en: Please enter a valid scoped affiliation.
uk: Будь ласка, вкажіть правильну область приналежності.

en: Please enter a valid sender expression.
uk: Будь ласка, вкажіть коректний вираз для відравника.

en: Please enter a valid server name where the mailboxes reside.
uk: Будь ласка, вкажіть коректну назву сервера, де знаходяться поштові скриньки.

en: Please enter a valid street name!
uk: Будь ласка, вкажіть правильну назву вулиці!

en: Please enter a valid telephone number!
uk: Будь ласка, вкажіть правильний номер телефона!

en: Please enter a valid user name or email address.
uk: Будь ласка, вкажіть правильне ім’я користувача та адресу ел.пошти.

en: Please enter a value between %s and %s!
uk: Будь ласка, вкажіть значення між %s та %s!

en: Please enter a value for status "checked".
uk: Будь ласка, вкажіть значення для статуса "відмічено".

en: Please enter a value for status "unchecked".
uk: Будь ласка, вкажіть значення для статуса "не відмічено".

en: Please enter a value to add.
uk: Будь ласка, вкажіть значення для додавання.

en: Please enter a value to modify.
uk: Будь ласка, вкажіть значення для модифікації.

en: Please enter an alias for this group.
uk: Будь ласка, вкажіть псевдонім для цієї групи.

en: Please enter an alias name.
uk: Будь ласка, вкажіть назву псевдоніма.

en: Please enter an email address on this page: %s
uk: Будь ласка, вкажіть ел.поштову адресу на цій сторінці: %s

en: Please enter an user name on this page: %s
uk: Будь ласка, вкажіть ім’я користувача на цій сторінці: %s

en: Please enter either yes or no.
uk: Будь ласка, вкажіть "так" або "ні".

en: Please enter only ASCII characters for the commands.
uk: Будь ласка, використовуйте тільки символи ASCII для команд.

en: Please enter only ASCII characters for the host names.
uk: Будь ласка, використовуйте тільки символи ASCII для імен хостів.

en: Please enter only ASCII characters for the options.
uk: Будь ласка, використовуйте тільки символи ASCII для опцій.

en: Please enter only ASCII characters for the run groups.
uk: Будь ласка, використовуйте тільки символи ASCII для  груп запуску.

en: Please enter only ASCII characters for the run users.
uk: Будь ласка, використовуйте тільки символи ASCII для користувачів запуску.

en: Please enter only ASCII characters for the serial number.
uk: Будь ласка, використовуйте тільки символи ASCII для серійного номера.

en: Please enter only ASCII characters for the user names.
uk: Будь ласка, використовуйте тільки символи ASCII для імен користувачів.

en: Please enter the DN and password of the administrative password self reset account.
uk: Будь ласка, вкажіть DN та пароль адміністративного акаунта для самостійного скидання пароля.

en: Please enter the DN and password of the administrative self registration account.
uk: Будь ласка, вкажіть DN та пароль адміністративного акаунта для самостійної реєстрації.

en: Please enter the DN of the LDAP entry with object class "sambaUnixIdPool".
uk: Будь ласка, вкажіть DN запису LDAP з класом об’єкта "sambaUnixIdPool".

en: Please enter the IP address for this entry.
uk: Будь ласка, вкажіть ІР адресу для цього запису.

en: Please enter the IP address of your DNS server.
uk: Будь ласка, вкажіть ІР-адресу вашого DNS.

en: Please enter the LDAP DN that should be used to create new users.
uk: Будь ласка, вкажіть LDAP DN, який потрібно використовувати для створення нових користувачів.

en: Please enter the LDAP DN that should be used to reset passwords.
uk: Будь ласка, вкажіть LDAP DN, яке повинно використовуватися для скидання паролей.

en: Please enter the LDAP attribute name for this field.
uk: Будь ласка, вкажіть назву атрибута LDAP для цього поля.

en: Please enter the LDAP suffix where LAM should start to search for users. The LDAP filter needs to match the given user name to exactly one DN. The value "%USER%" will be replaced by the user name from the login page.
uk: Будь ласка, вкажіть LDAP суфікс, де LAM повинен шукати користувачів. В результатів застосування фільтра LDAP цьому імені користувача повинно відповідати точно одне DN. Значення "%USER%" буде замінено іменем користувача зі сторінки входу в систему.

en: Please enter the LDAP suffix where the PyKota job entries are stored (configuration option "jobbase").
uk: Будь ласка, вкажіть LDAP суфікс, де зберігаються записи роботи PyKota (опція конфігурації "jobbase").

en: Please enter the account context.
uk: Будь ласка, вкажіть контекст акаунта.

en: Please enter the account information on the other pages first.
uk: Будь ласка, вкажіть інформацію про акаунт спочатку на інших сторінках.

en: Please enter the account type.
uk: Будь ласка, вкажіть тип акаунта.

en: Please enter the account's type (e.g. "friend").
uk: Будь ласка, вкажіть тип акаунта (наприклад, "друг").

en: Please enter the application data.
uk: Будь ласка, вкажіть дані застосунку.

en: Please enter the application.
uk: Будь ласка, вкажіть застосунок.

en: Please enter the automount entry (e.g. "-fstype=nfs,rw server:/home").
uk: Будь ласка, вкажіть запис автомонтування (наприклад, "-fstype=nfs,rw server:/home").

en: Please enter the configuration and create a server profile.
uk: Будь ласка, вкажіть конфігурацію та створіть профіль сервера.

en: Please enter the configuration password. This is NOT your LDAP password. It is stored in your .conf-file. If this is the first time you log in, enter "lam".
uk: Будь ласка, вкажіть пароль конфігурації. Це не LDAP пароль! Цей пароль зберігається у вашому .conf файлі. Якщо ви входите вперше, наберіть "lam".

en: Please enter the connection string (e.g. "(DESCRIPTION=(ADDRESS=(PROTOCOL=TCP)(HOST=server)(PORT=1521))(CONNECT_DATA=(SERVICE_NAME=db.example.com)))").
uk: Будь ласка, введіть рядок з’єднання (наприклад, "(DESCRIPTION=(ADDRESS=(PROTOCOL=TCP)(HOST=server)(PORT=1521))(CONNECT_DATA=(SERVICE_NAME=db.example.com)))").

en: Please enter the environment name for this node (e.g. production).
uk: Будь ласка, вкажіть ім’я оточення для цього вузла (наприклад, production).

en: Please enter the extension context.
uk: Будь ласка, вкажіть контекст розширення.

en: Please enter the extension name.
uk: Будь ласка, вкажіть назву розширення.

en: Please enter the group name.
uk: Будь ласка, вкажіть назву групи.

en: Please enter the host name.
uk: Будь ласка, вкажіть ім’я хоста.

en: Please enter the list of scripts which should be run. Each line has the following format: [account type] [action] [script and arguments]
uk: Будь ласка, вкажіть список скриптів, які ви хочете запустити. Кожен рядок має такий формат: [тип акаунта] [дія] [скрипт та аргументи]

en: Please enter the list of scripts which should be run. Each line has the following format: [action] [script and arguments]
uk: Будь ласка, вкажіть список скриптів, які повинні бути запущеними. Кожен рядок має такий формат: [дія] [скрипт та аргументи]

en: Please enter the mapping entry (e.g. "-fstype=nfs,rw server:/projects").
uk: Будь ласка, вкажіть запис відповідності (наприклад, "-fstype=nfs,rw server:/projects").

en: Please enter the mapping name for this entry (e.g. auto.home).
uk: Будь ласка, вкажіть назву відповідності для цього запису (наприклад, auto.home).

en: Please enter the master configuration password. This is NOT your LDAP password. It is stored in your config.cfg file. If this is the first time you log in, enter "lam".
uk: Будь ласка, вкажіть майстер-пароль. Це не LDAP пароль! Цей пароль зберігаєтьсяв config.cfg файлі. Якщо ви входите вперше, наберіть "lam".

en: Please enter the master password to change the general preferences:
uk: Будь ласка, вкажіть майстер-пароль для зміни основних налаштувань:

en: Please enter the message store.
uk: Будь ласка, вкажіть сховище повідомлень.

en: Please enter the name of the new profile and the password to change its settings. Profile names may contain letters, numbers and -/_.
uk: Будь ласка, вкажіть назву нового профіля та пароль. Назва нового профіля може містити літери, цифри та -/_.

en: Please enter the new name of the profile. The name may contain letters, numbers and -/_.
uk: Будь ласка, вкажіть нову назву профіля.Назва профіля може містити літери, цифри та -/_.

en: Please enter the password for the admin DN. Please note that this is saved as clear-text in the self service profile.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для DN адміністратора. Зверніть увагу, що він зберігається в текстовому виді в профілі самообслуговування.

en: Please enter the password which you want to set for this account.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для цього акаунта.

en: Please enter the password which you want to set for this account. You may also generate a random password (12 characters) which will be displayed on your screen.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для цього акаунта. Ви також можете згенерувати випадковий пароль (12 символів), який буде показано на екрані.

en: Please enter the path to the user's home directory.
uk: Будь ласка, вкажіть шлях до домашнього каталогу користувача.

en: Please enter the port number for (unencrypted) HTTP connections.
uk: Будь ласка, вкажіть номер порта для (нешифрованих) HTTP з’єднань.

en: Please enter the port number for encrypted connections.
uk: Будь ласка, вкажіть номер порта для шифрованих з’єднань.

en: Please enter the possible security questions for the password self reset.
uk: Будь ласка, вкажіть можливі секретні питання для самостійного скидання пароля.

en: Please enter the priority.
uk: Будь ласка, вкажіть пріоритет.

en: Please enter the quota limit of this mailbox in kilobytes.
uk: Будь ласка, вкажіть квоту в кілобайтахдля цієї поштової скриньки.

en: Please enter the quota settings for this mount point. The syntax is: {soft block limit},{hard block limit},{soft inode limit},{hard inode limit}
uk: Будь ласка, вкажіть квоту для цієї точки монтування. Синтаксис {м’яке обмеження на використовуване місце}{жорстке обмеження на використовуване місце}{М’яке обмеження на кількість inode}{Жорстке обмеження на кількість inode}

en: Please enter the quota settings for this user. The syntax is: {mount point},{soft block limit},{hard block limit},{soft inode limit},{hard inode limit}.
uk: Будь ласка, вкажіть квоту для цього користувача. Синтаксис: {точка монтування}{м’яке обмеження на використовуване місце} {жорстке обмеження на використовуване місце} {М’яке обмеження на кількість inode} {Жорстке обмеження на кількість inode}

en: Please enter the recipients for this alias.
uk: Будь ласка, вкажіть отримувача для цього псевдоніма.

en: Please enter the regular expression (e.g. "/^[0-9a-zA-Z]+$/") to validate this field. For a syntax description see <a href="%s">here</a>.
uk: Будь ласка, вкажіть регулярний вираз (наприклад, "/^[0-9a-zA-Z]+$/") для перевірки цього поля. Для опису синтаксису див.<a href="%s">тут</a>.

en: Please enter the same password in both password fields.
uk: Будь ласка, вкажіть однаковий пароль в обох полях.

en: Please enter the security question for the password self reset.
uk: Будь ласка, вкажіть секретне питання для самостійного скидання пароля.

en: Please enter the time limit in minutes. 0 means unlimited.
uk: Будь ласка, вкажіть ліміт часу в хвилинах. 0 - без обмежень.

en: Please enter the user's name.
uk: Будь ласка, вкажіть ім’я користувача.

en: Please enter your Puppet variables for this node (e.g. config_exim=true).
uk: Будь ласка, вкажіть ваші змінні Puppet для цього вузла (наприклад, config_exim=true).

en: Please enter your master configuration password to change the self service profile:
uk: Будь ласка, вкажіть ваш майстер-пароль для зміни профіля сервіса самообслуговування:

en: Please enter your password to change the server preferences:
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для змін налаштувань сервера:

en: Please enter your public SSH key.
uk: Будь ласка, вкажіть ваш публічний SSH ключ.

en: Please fill out the DHCP settings first.
uk: Будь ласка, вкажіть спочатку DHCP налаштування.

en: Please go back and try again.
uk: Будь ласка, поверніться та спробуйте ще раз.

en: Please provide a CSV formated file with your account data. The cells in the first row must be filled with the column identifiers. The following rows represent one account for each row.
uk: Будь ласка, підготуйте CSV файл з даними акаунтів. Значення першого рядка повинні містити назви колонок. Наступні рядки містять дані: один акаунт - один рядок.

en: Please provide a file in DER or PEM format.
uk: Будь ласка, надайте файл в DER або PEM форматі.

en: Please provide a file to upload.
uk: Будь ласка, надайте файл для завантаження.

en: Please select an image file to upload. It must be in JPG format (.jpg/.jpeg).
uk: Будь ласка, виберіть файл зображення для завантаження. Повинен бути JPEG формат (.jpg/.jpeg).

en: Please select the field type (e.g. text field).
uk: Будь ласка, виберіть тип поля (наприклад, текстове).

en: Please select the suffix where changes should be done.
uk: Будь ласка, виберіть суфікс, для якого будуть застосовуватися всі зміни.

en: Please select your prefered log level. Messages with a lower level will not be logged.
uk: Будь ласка, виберіть рівень виведення інформації в журнал подій. Повідомлення з нижчим рівнем не буде реєструватися.

en: Please set the voicemail password with "Set password" before saving.
uk: Будь ласка, перед збереженням встановіть парольна скриньку голосової пошти за допомогою "Установити пароль".

en: Please set up all required attributes on page: %s
uk: Будь ласка, налаштуйте всі необхідні атрибути на сторінці: %s

en: Please set up your master configuration file (config/config.cfg) first!
uk: Будь ласка, налаштуйте основний конфігураційний файл (config/config.cfg)!

en: Please set your LDAP suffix to an LDAP entry with object class "dhcpService" or "dhcpServer".
uk: Будь ласка, налаштуйте LDAP суфіксна запис LDAP з класом об’єкту  "dhcpService" або "dhcpServer".

en: Please specify at least one operation.
uk: Будь ласка, сформулюйте принаймні, одну операцію.

en: Please specify how your users need to identify themselves.
uk: Будь ласка, вкажіть, як ваші користувачі повинні себе ідентифікувати.

en: Please specify the group scope.
uk: Будь ласка, вкажіть область видимості групи.

en: Please specify the possible values for this field. Each value can have a descriptive label that is displayed to the user.
uk: Будь ласка, вкажіть можливі значення для цього поля. Кожне значення може мати мітку-опис, яка буде показана користувачу.

en: Please specify which attributes should be changed. The modify operation will also add an value if the attribute does not yet exist. To delete all values of an attribute please leave the value field empty.
uk: Будь ласка, вкажіть, які атрибути потрібно змінити. При операції модифікації буде також додано  значення, якщо атрибут ще не існує. Для вилучення всіх значень атрибута, залиште його порожнім.

en: Please upload a .jpg/.jpeg file.
uk: Будь ласка, завантажте .jpg/.jpeg файл.

en: Please wait
uk: Будь ласка, зачекайте

en: Policy count: %s
uk: Кількість політик: %s

en: Policy list has invalid format!
uk: Список політик має неправильний формат!

en: Port
uk: Порт

en: Port number.
uk: Номер порта

en: Position
uk: Позиція

en: Possible values
uk: Можливі значення

en: Possible wildcards are: "*" = any character, "^" = line start, "$" = line end
uk: Можливі маски:  "*" = будь-який символ, "^" = початок рядка, "$" = кінець рядка

en: Post office box
uk: Поштова скринька

en: Postal address
uk: Поштова адреса

en: Postal address, city
uk: Поштова адреса, місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Predefined classes
uk: Стандартні класи

en: Predefined environments
uk: Стандартне оточення

en: Predefined services
uk: Стандартні сервіси

en: Predefined values
uk: Стандартні значення

en: Preference
uk: Уподобання

en: Prefix for mailboxes
uk: Префікси для поштових скриньок

en: President
uk: Президент

en: Price
uk: Вартість

en: Price per job
uk: Вартість роботи

en: Price per page
uk: Вартість сторінки

en: Primary affiliation
uk: Основна приналежність

en: Primary group
uk: Основна група

en: Primary master DNS server for this zone (e.g. "ns1.example.com.").
uk: Основний майстер сервер DNS для цієї зони (наприклад, "ns1.example.com.").

en: Primary name server
uk: Первинний сервер імен

en: Primary organisational unit
uk: Основна організаційна одиниця

en: Principal name
uk: Головне ім’я

en: Principal name is invalid!
uk: Головне ім’я неправильне!

en: Printer
uk: Принтер

en: Printer count: %s
uk: Кількість принтерів: %s

en: Printer description.
uk: Опис принтера.

en: Printer groups
uk: Групи принтерів

en: Printer name
uk: Назва принтера

en: Printer name already exists!
uk: Така назва принтера вже існує!

en: Printer name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
uk: Назва принтера містить неприпустимі символи. Допускається: a-z, A-Z, 0-9 та .-_ !

en: Printer name of the printer which should be created. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ .
uk: Назва принтера для принтера, який створюєте. Можливі символи: a-z, A-Z, 0-9 та .-_ .

en: Printers
uk: Принтери

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Proceed
uk: Продовжити

en: Profile deleted.
uk: Профіль вилучено.

en: Profile editor
uk: Редактор профілів

en: Profile management
uk: Керування профілями

en: Profile name
uk: Назва профіля

en: Profile name is invalid!
uk: Назва профіля неправильна!

en: Profile password
uk: Пароль профіля

en: Profile passwords are different or empty!
uk: Паролі профіля не співпадають або порожні!

en: Profile path
uk: Шлях до профіля

en: Profile path is invalid!
uk: Шлях до профіля неправильний!

en: Profile was saved.
uk: Профіль збережено.

en: Profiles
uk: Профілі

en: Program to execute for all incoming mails.
uk: Програма, яка виконуватиметься для всіх вхідних листів.

en: Progress
uk: Прогрес

en: Proxy URL
uk: URL проксі

en: Public store
uk: Публічне сховище

en: PyKota billing codes
uk: Коди оплати PyKota

en: PyKota group name
uk: Назва групи PyKota

en: PyKota printers
uk: Принтери PyKota

en: PyKota user name
uk: Ім’я користувача PyKota

en: Pykota group name
uk: Назва групи Pykota

en: Pykota user name
uk: Ім’я користувача PyKota

en: Qualify
uk: Кваліфікувати

en: Question
uk: Питання

en: Quota
uk: Квота

en: Quota for %s on %s
uk: Квота для %s на %s

en: Quota hard limit
uk: Жорсткий ліміт квоти

en: Quota has wrong format!
uk: Квота має неправильний формат!

en: Quota limit (kB)
uk: Ліміт квоти (кБт)

en: Quota override
uk: Скасування квоти

en: Quota size
uk: Розмір квоти

en: Quota soft limit
uk: М’який ліміт квоти

en: Quota warning limit
uk: Ліміт попереджень про перевищення квоти

en: RDN identifier
uk: Ідентифікатор RDN

en: RID settings
uk: Налаштування RID

en: RTP hold timeout
uk: Тайм-аут утримання RTP

en: RTP timeout
uk: Тайм-аут RTP

en: Radio buttons
uk: Радіокнопки

en: Range from
uk: Діапазон від

en: Range to
uk: Діапазон до

en: Ranges
uk: Діапазони

en: Read
uk: Читати

en: Read-only
uk: Тільки читання

en: Read-only fields
uk: Поля тільки читання

en: Read-only fields cannot be changed by the user. Use this if you want to show an attribute just for information.
uk: Поля тільки для читання не можуть змінюватися користувачами. Використовуйте це, якщо ви хочете показати атрибут тільки для інформації.

en: Really delete value from this attribute?
uk: Дійсно вилучити значення цього атрибуту?

en: Realm
uk: Область

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Recipient is invalid!
uk: Отримувач неправильний!

en: Recipient list
uk: Список отримувачів

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Reconnect if disconnected
uk: Перепідключатися при роз’єднання

en: Recursive copy
uk: Рекурсивна копія

en: Recursive copy progress
uk: Прогрес рекурсивного копіювання

en: Recursive delete progress
uk: Прогрес рекурсивного видалення

en: Recursively copy all children of this object as well.
uk: Також рекурсивно скопіювати всіх нащадків цього об’єкту.

en: Reenter password
uk: Повторити пароль

en: Referrals
uk: Реферали

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh this entry
uk: Оновити цей запис

en: Refresh time
uk: Час оновлення

en: Refreshing tree
uk: Оновлення дерева

en: Register new account
uk: Реєструвати новий акаунт

en: Registered address
uk: Зареєстрована адреса

en: Registered address, city
uk: Зареєстрована адреса, місто

en: Registration context
uk: Контекст реєстрації

en: Registration extension
uk: Розширення реєстрації

en: Registration server
uk: Сервер реєстрації

en: Reject if conflicts
uk: Відхилити, якщо конфлікти

en: Reloading
uk: Перезавантаження

en: Remember user name
uk: Запам’ятати ім’я користувача

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove Asterisk voicemail extension
uk: Вилучити розширення голосової пошти Asterisk

en: Remove Authorized Service extension
uk: Вилучити розширення Authorized Service

en: Remove EDU person extension
uk: Вилучити розширення EDU person

en: Remove FreeRadius extension
uk: Вилучити розширення FreeRadius

en: Remove IP address extension
uk: Вилучити розширення ІР-адреси

en: Remove Kerberos extension
uk: Вилучити розширення Kerberos

en: Remove Puppet extension
uk: Вилучити розширення Puppet

en: Remove PyKota extension
uk: Вилучити розширення PyKota

en: Remove Samba 3 extension
uk: Вилучити розширення Samba 3

en: Remove Shadow account extension
uk: Вилучити розширення Shadow account

en: Remove Unix extension
uk: Вилучити розширення Unix

en: Remove Zarafa extension
uk: Вилучити розширення Zarafa

en: Remove extension
uk: Вилучити розширення

en: Remove from all Unix groups
uk: Вилучити зі всіх Unix груп

en: Remove from all group of (unique) names
uk: Вилучити зі всіх груп (унікальних) імен

en: Remove host extension
uk: Вилучити розширення host

en: Remove password
uk: Вилучити пароль

en: Remove password self reset extension
uk: Вилучити розширення самостійного скидання пароля

en: Remove qmail extension
uk: Вилучити розширення qmail

en: Remove selected entries
uk: Вилучити вибрані записи

en: Remove this account type
uk: Вилучити цей тип акаунта

en: Remove user from alias entry.
uk: Вилучити користувача із запису псевдоніма.

en: Remove/replace photo
uk: Вилучити / перемістити фото

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename <b>%s</b> to a new object.
uk: Перейменувати <b>%s</b> в новий об’єкт

en: Rename profile
uk: Перейменувати профіль

en: Rename successful!
uk: Успішно перейменовано!

en: Rename this entry
uk: Перейменувати цей запис

en: Renamed profile.
uk: Перейменований профіль.

en: Renaming
uk: Перейменування

en: Renewable lifetime
uk: Оновлюваний час життя

en: Renewable lifetime must be a number.
uk: Онвлюваний час життя повинен бути числом.

en: Repeat password
uk: Повторіть пароль

en: Replaced $user or $group in homedir.
uk: Замінено $user або $group в домашньому каталозі.

en: Reply-to address
uk: Адреса Reply-to

en: Reply-to address for password mails is invalid.
uk: Неправильна адреса Reply-to для листів з паролями.

en: Require password change on first login
uk:  Потрібна зміна пароля при першому вході в систему

en: Require smartcard
uk: Потрібна смарткартка

en: Required attribute for object classes
uk: Потрібний атрибут для класів об’єктів

en: Required attributes
uk: Потрібні атрибути

en: Requires hardware authentication
uk: Потрібна апаратна аутентифікація

en: Requires preauthentication
uk: Потрібна попередня аутентифікація

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset changes
uk: Скинути зміни

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Reset time after lockout
uk: Час скидання після блокування

en: Reset time after lockout must be are natural number.
uk: Час скидання після блокування повинно бути натуральним числом.

en: Resets the billing code's balance and page counter to 0.
uk: Скинути баланс коду оплати та лічильник сторінок в 0.

en: Resource settings
uk: Налаштування ресурса

en: Restrict caller ID
uk: Обмежити caller ID

en: Retrieving DN
uk: Отримуємо DN

en: Retry time
uk: Час повтору

en: Reverse DNS entries ("PTR" records)
uk: Зворотні записи DNS ("PTR" записи)

en: Reverse zone name
uk: Назва оберненої зони

en: Rights for the home directory
uk: Права для домашнього каталогу

en: Role
uk: Роль

en: Role count: %s
uk: Кількість ролей: %s

en: Role member DNs
uk: DN членів ролі

en: Role name
uk: Назва ролі

en: Roles
uk: Ролі

en: Room
uk: Кімната

en: Room number
uk: Номер офісу

en: Routing address
uk: Адреса перенаправлення

en: Rows
uk: Рядки

en: Rules
uk: Правила

en: Run
uk: Запуск

en: Run group
uk: Група запуску

en: Run groups
uk: Групи запуску

en: Run user
uk: Користувач запуску

en: Run users
uk: Користувачі запуску

en: SASL mechanisms
uk: Механізми SASL

en: SIP URI for a realtime peer.
uk: SIP URI для пира реального часу

en: SIP user agent identification.
uk: Ідентифікація агенту користувача SIP.

en: SOA record
uk: Запис SOA

en: SRV record
uk: Запис SRV

en: SRV records
uk: Записи SRV

en: SSH connection
uk: SSH підключення

en: SSH connection could be established.
uk: SSH з’єднання не може бути встановлено.

en: SSH public key
uk: Публічний ключ SSH

en: SSH public keys
uk: Публічні ключі SSH

en: SSL certificate
uk: SSL сертифікат

en: SSL certificates
uk: SSL сертифікати

en: SSL port
uk: SSL порт

en: Samba 3 domain SID is invalid!
uk: Неправильний SID домену Samba 3

en: Samba 3 domain entries
uk: Записи домену Samba 3

en: Samba ID pool
uk: Пул Samba ID

en: Samba ID pool DN
uk: DN пула Samba ID

en: Samba RID number
uk: Номер Samba RID

en: Samba display name
uk: Відображувана назва в Samba

en: Samba domain
uk: Домен Samba

en: Samba domain name
uk: Назва домену Samba

en: Samba domains
uk: Домени Samba

en: Samba group type
uk: Тип групи Samba

en: Samba password
uk: Пароль Samba

en: Samba workstations
uk: Робочі станції Samba

en: Saturday
uk: Субота

en: Save
uk: Зберегти

en: Save a dump of this object
uk: Зберегти дамп цього об’єкта

en: Save a dump of this object and all of its children
uk: Зберегти дамп цього об’єкта та всіх його нащадків

en: Save as file
uk: Зберегти як файл

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Schema browser
uk: Оглядач схеми

en: Schema suffix
uk: Суфікс схеми

en: Schema test
uk: Перевірка схеми

en: Scoped affiliations
uk: Сфера приналежності

en: Script path
uk: Шлях до скрипта

en: Script path is invalid!
uk: Шлях до скрипта неправильний!

en: Script rights are invalid!
uk: Некоректні права на скрипт!

en: Script server is invalid!
uk: Сервер скрипта неправильний!

en: Script servers
uk: Сервера скрипта

en: Search
uk: Пошук

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Search filter
uk: Фільтр пошуку

en: Search returned no results
uk: Нічого не знайдено

en: Search scope
uk: Область пошуку

en: Search tree suffix for users
uk: Суфікс користуачів для пошуку в дереві

en: Section
uk: Секція

en: Security
uk: Безпека

en: Security error: The file being uploaded may be malicious.
uk: Помилка безпеки. Завантажуваний файл може бути небезпечним.

en: Security group
uk: Група безпеки

en: Security groups are used for permission management and distribution groups as email lists.
uk: Групи безпеки використовуються для керування та розподілення дозволів груп як списків розсилання.

en: Security questions
uk: Секретні питання

en: Security settings
uk: Налаштування безпеки

en: See also
uk: Див. також

en: See the manual for instructions to solve this problem.
uk: Дивіться інструкцію користувача для вирішення цієї проблеми.

en: Select a template for the creation process
uk: Виберіть шаблон для створення

en: Select a template to edit the entry
uk: Виберіть шаблон для редагування цього запису

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Select an LDIF file
uk: Виберіть LDIF файл

en: Select host
uk: Виберіть хост

en: Select list
uk: Виберіть список

en: Select mail
uk: Виберіть пошту

en: Select one or more alias entries from the list to add the recipient.
uk: Виберіть один або кілька записів псевдонімів зі списку, щоб додати одержувача.

en: Select user
uk: Виберіть користувача

en: Selected groups
uk: Виберіть групи

en: Selected modules
uk: Вибрані модулі

en: Selected roles
uk: Вибрані ролі

en: Selected users
uk: Вибрані користувачі

en: Self service configuration
uk: Конфігурація сервісу самообслуговування

en: Self service configuration editor
uk: Редактор конфігурації сервісу самообслуговування.

en: Self service login
uk: Вхід до сервісу самообслуговування

en: Self service login attribute
uk: Атрибут, що використовується для входу в сервіс самообслуговування

en: Self service profile
uk: Профіль сервісу самообслуговування

en: Send confirmation mail
uk: Надіслати листа з підтвердженням

en: Send notification mail
uk: Надіслати листа з повідомленням

en: Send password via mail
uk: Надіслати пароль поштою

en: Send via mail
uk: Надіслати поштою

en: Sender email addresses
uk: Адреса ел.пошти відправника

en: Sender entries
uk: Записи відправника

en: Sender filter
uk: Фільтр відправника

en: Sends a mail to the user to inform him about the password change.
uk: Надсилає листа користувачу для повідомлення його про зміну пароля.

en: Sends a mail to the user to validate his email address before the password change.
uk: Надсилає листа користувачу для перевірки його адреси ел.пошти перед зміною пароля.

en: Sends the password to the user via mail. Please edit your LAM server profile to setup the mail settings.
uk: Надсилає пароль поштою. Будь ласка, зміність профіль вашого LAM сервера  та вкажіть налаштування пошти.

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Server
uk: Сервер

en: Server address
uk: Адреса сервера

en: Server address is invalid!
uk: Неправильна адреса сервера!

en: Server information
uk: Інформація про сервер

en: Server list
uk: Список серверів

en: Server profile
uk: Профіль сервера

en: Server settings
uk: Налаштування сервера

en: Server statistics
uk: Статистика сервера

en: Server time
uk: Час сервера

en: Servers
uk: Сервери

en: Service name (e.g. sshd, imap, ftp). Enter one service per entry.
uk: Назва сервісу (наприклад, sshd, imap, ftp). Один сервіс на запис.

en: Services ("SRV" records)
uk: Сервіси  ("SRV" записи)

en: Session timeout
uk: Тайм-аут сесії

en: Set
uk: Встановити

en: Set also for Kerberos
uk: Також вставновити для Kerberos

en: Set also for Samba 3
uk: Також вставновити для Samba 3

en: Set also for Shadow
uk: Також вставновити для Shadow

en: Set password
uk: Встановити пароль

en: Set primary group as memberUid
uk: Встановити основну групу як memberUid

en: Set profile password
uk: Встановити пароль профіля

en: Set random password
uk: Встановити випадковий пароль

en: Set specific password
uk: Встановити вибраний пароль

en: Set the search results to 0 to retrieve all available records.
uk: Вкажіть 0 в результатах пошуку, щоб отримати всі можливі записи.

en: Set this field read-only.
uk: Зробити це поле тільки для читання

en: Set this only if your LDAP schema allows that groups may not have any members (e.g. if you use OpenDJ).
uk: Включайте це тільки, якщо ваша схема LDAP дозволяє мати групи без учасників (наприклад, якщо ви використовуєте OpenDJ)

en: Sets the alias names linked to the current user name.
uk: Встановлює псевдоніми, пов'язані з поточним іменем користувача.

en: Sets the alias names linked to the user's email address.
uk: Встановлює псевдоніми, пов'язані з поточною  ел.поштою користувача.

en: Sets the default timeout (in seconds) for entries without explicit timeout value.
uk: Встановлює типовий тайм-аут (в секундах) для записів без явного значення тайм-ауту.

en: Sets the delivery mode (e.g. disable mail forwarding).
uk: Встановлює режим відправки (наприклад, заборонити пересилання пошти).

en: Sets the group password.
uk: Встановлення пароля групи.

en: Sets the preference for the mail server. Lower values have higher priority.
uk: Встановлює уподобання для поштового серверу. Більш низькі значення мають вищий пріоритет.

en: Sets this account type to read-only.
uk: Зробити цей тип акаунта тільки для читання.

en: Shared folder count: %s
uk: Кількість загальних каталогів: %s

en: Shared mail folder
uk: Загальний поштовий каталог

en: Shared store only
uk: Тільки відкриті сховища

en: Should DDNS (Dynamic DNS) be activated?
uk: Потрібно активувати DDNS (Dynamic DNS)?

en: Should fix IP addresses be added to the DNS server?
uk: Потрібно додати фіксовані IP адреси в DNS?

en: Show
uk: Показати

en: Show LDIF file
uk: Показати LDIF файл

en: Show account status
uk: Показати статус акаунта

en: Show attributes
uk: Показати атрибути

en: Show internal attributes
uk: Показати службові акаунти

en: Show only Asterisk accounts
uk: Показати тільки акаунти Asterisk

en: Show primary group members as normal group members
uk: Показати головних членів групи, як звичайних учасників

en: Single valued
uk: Одне значення

en: Size
uk: Розмір

en: Size limit in bytes for a single mail. Larger mails will be bounced.
uk: Максимальний розмір листа. Листи більшого розміру будуть відхилятися.

en: Skip
uk: Пропустити

en: Soft block limit
uk: М’який ліміт на використання місця

en: Soft block limit.
uk: М’який ліміт на використання місця.

en: Soft inode (files) limit.
uk: М’який ліміт на кількість файлів (inode)/

en: Soft inode limit
uk: М’який ліміт кількості inodes

en: Some IMAP servers store mailboxes with a prefix (e.g. "user" for Cyrus which results in "user.username").
uk: Деякі IMAP сервера зберігають поштові скриньки з префіксами (наприклад, "user" для Cyrus - виходить "user.username").

en: Some attributes (%s) were modified and are highlighted below.
uk: Деякі атрибути (%s) було змінено та виділено далі.

en: Some required information is missing
uk: Відсутня частина необхідної інформації

en: Sorry this help id ({bold}%s{endbold}) is not available for this module ({bold}%s{endbold}).
uk: Перепрошуємо, але цей код допомоги ({bold}%s{endbold}) не доступний для цього модуля ({bold}%s{endbold}).

en: Sorry this help number ({bold}%s{endbold}) is not available.
uk: Перепрошуємо, але цей номер допомоги ({bold}%s{endbold}) не доступний.

en: Special user
uk: Спеціальний користувач

en: Specifies a filter that matches the members (e.g. "(mail=*@zarafa.nl)").
uk: Задає фільтр, якому повинні відповідати учасники (наприклад, (mail=*@zarafa.nl)).

en: Specifies how members and owners are displayed.
uk: Визначає як члени та власники показуються.

en: Specifies how members are displayed.
uk: Визначає як учасники показуються.

en: Specifies if LAM should automatically follow referrals. Activate if you use referrals in your LDAP directory.
uk: Визначає, чи повинен LAM автоматично переходити за посиланнями. Активуйте у разі, якщо ви використовуєте перенаправлення у вашому LDAP каталозі.

en: Specifies if password mails may be sent to mail addresses other than the user's LDAP mail address.
uk: Визначає електронні адреси, на які може бути надісланий пароль, які можуть бути інакшими ніж адреси LDAP користувача.

en: Specifies if the mail should be sent as text or HTML.
uk: Вказує, чи повинна пошта надсилатися як текст чи як HTML.

en: Specifies if the user can call forward.
uk: Вказує, чи може користувач робити переадресацію дзвінка.

en: Specifies if this group has security possibilities.
uk: Вказує, чи має ця група можливість безпеки.

en: Specifies if this server contains the public store. This may be changed only for new entries.
uk: Вказує, чи містить цей сервіс публічне сховище. Це може бути змінено тільки для нових записів.

en: Specifies if unknown clients are allowed.
uk: Вказує, чи дозволені невідомі клієнти.

en: Specifies if users are allowed to change their own passwords or not.
uk: Визначає, чи дозволено користувачам змінювати свої паролі чи ні.

en: Specifies the LDAP base where to search for members (e.g. "ou=zarafa,dc=company,dc=com").
uk: Вказує базу LDAP для пошуку учасників (наприклад, "ou=zarafa,dc=company,dc=com").

en: Specifies the allowed file extension. This is checked at upload time.
uk: Вказує допустиме розширення файлу. Це перевіряється під час завантаження файлу.

en: Specifies the attribute that should be used to reference the entries. If you would like to reference also groups then this must be set to "dn".
uk: Визначає атрибут, який потрібно використати для посилання на посилань на записи. Якщо ви також хочете посилатися на групи, тоді тут повинно бути "dn".

en: Specifies the capacity of this resource.
uk: Задає ємність цього ресурсу.

en: Specifies the folder type (e.g. shared mail folder).
uk: Визначає тип каталогу (наприклад, загальний поштовий каталог).

en: Specifies the maximum allowed file size in bytes.
uk: Вказує максимально можливий розмір файлу в байтах.

en: Specifies the maximum lifetime of a ticket in days.
uk: Вказує максимальний час життя квитка в днях.

en: Specifies the maximum number of seconds before a password is due to expire that expiration warning messages will be returned to a user.
uk: Визначає, за яку максимальну кількість секунд до закінчення терміну дії паролю користувачу почнуть показуватися попередження.

en: Specifies the maximum number of seconds that a connection can be idle before the session is terminated.
uk: Вказує максимальну кількість секунд тайм-ауту сесії перед розривом.

en: Specifies the maximum renewable lifetime of a ticket in days.
uk: Вказує максимально оновлюваний час життя квитка в днях.

en: Specifies the minimum number of characters that will be accepted in a password.
uk: Вказує мінімальну кількість символів для пароля користувача.

en: Specifies the number of consecutive failed login attempts after which the password may not be used to login.
uk: Вказує максимальну кількість послідовних невдалих спроб вводу пароля, після якого пароль стає недійсним для входу в систему.

en: Specifies the number of previously used passwords which should be saved in the password history. New passwords can only be set if they are not in the password history.
uk: Вказує кількість паролів, які використовувалися раніше, і які потрібно зберігати в історії паролів. Новий пароль може бути використано тільки, якщо його не має в історії паролів.

en: Specifies the number of seconds after which old consecutive failed login attempts are purged from the failure counter, even though no successful authentication has occurred.
uk: Вказує кількість секун, після яких скидається лічильник невдалих послідовних спроб входу в систему, навіть якщо не вдалося аутентифікуватися.

en: Specifies the number of seconds during which the password cannot be used to login due to too many consecutive failed bind attempts.
uk: Визначає кількість секунд, протягом яких пароль не може використовуватися для входу через велику кількість невдалих послідовних спроб зв’язку.

en: Specifies the person's affiliation within a particular security domain in broad categories such as student, faculty, staff, alum, etc.
uk: Визначає приналежність персони в межах конкретного security domain до таких категорій як student, faculty, staff, alum, тощо.

en: Specifies the person's primary relationship to the institution in broad categories such as student, faculty, staff, alum, etc.
uk: Визначає основну приналежність персони в межах закладу до таких категорій як student, faculty, staff, alum, тощо.

en: Specifies the person's relationships to the institution in broad categories such as student, faculty, staff, alum, etc.
uk: Визначає відношення персони до закладу в широкому сенсі: наприклад, student, faculty, staff, alum, тощо.

en: Specifies the priority of this entry (lower value means more preferred).
uk: Визначає пріоритет цього запису (менше значення означає більший пріоритет).

en: Specifies the type of limit for printing if any. Please note that in contrast to "Free printing" the option "No quota" includes accounting.
uk: Визначає тип обмеження для друку, якшо такий є. Зверніть увагу, що на відміну від "Вільного друку" варіант "Без обмеження" не включає облік.

en: Specifies the used port for this entry.
uk: Визначає використаний порт для цього запису.

en: Specifies the user's pickup group.
uk: Визначає групу перехвату виклику користувача.

en: Specifies the weight of this entry (relative value).
uk: Визначає вагу цього запису (відносна величина).

en: Specifies whether the user is an admin. System administrators may additionally create, modify and delete companies.
uk: Вказує, чи є користувач адміністратором. Системні адміністратори також можуть створювати, змінювати та видаляти компанії.

en: Specifies whether the user's existing password must be sent along with their new password when changing a password. Attention, LAM does not support password changes which require the old password.
uk: Визначає чи повинен при зміні пароля  існуючий пароль користувача надсилатися разом з новим паролем. Увага, LAM не підтримує зміну пароля, яка потребує старий пароль.

en: Specify attributes and values
uk: Визначає атрибути та значення

en: Standard LDAP search filter. Example: (&(sn=Smith)(givenName=David))
uk: Стандартний пошуковий фільтр LDAP. Наприклад,  (&(sn=Smith)(givenName=David))

en: Start time
uk: Час початку

en: State
uk: Область

en: Static text
uk: Текст

en: Step %s of %s
uk: Крок %s з %s

en: Storing the password in your server profile is also possible but not recommended.
uk: Зберігання пароль у вашому профілі сервера також можливо, але нерекомендується.

en: Street
uk: Вулиця

en: Structure name
uk: Назва структури

en: Sub (entire subtree)
uk: Підлеглі (все піддерево)

en: Subgroups
uk: Підгрупи

en: Subject
uk: Тема

en: Subnet
uk: Підмережа

en: Subnet mask
uk: Маска підмережі

en: Substring Rule
uk: Підправило

en: Success
uk: Вдало

en: Successfully deleted DN %s
uk: Успішно видалено DN %s

en: Sudo role
uk: Роль sudo

en: Sudo role count: %s
uk: Кількість ролей sudo: %s

en: Sudo role management
uk: Керування ролями sudo

en: Sudo roles
uk: Ролі sudo

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Suffix for GID/group name check
uk: Суфікс для перевірки GID/назви групи

en: Suffix for UID/user name check
uk: Суфікс для перевірки UID/імені користувача

en: Suffix for new users
uk: Суфікс для нових користувачів

en: Sunday
uk: Неділя

en: Switch back to default label.
uk: Повернути до типової мітки.

en: Switch entries
uk: Перемикнути записи

en: Sync Asterisk password with Unix password
uk: Синхронізувати пароль Asterisk з паролем Unix

en: Sync Heimdal Kerberos password with Unix password
uk: Синхронізувати пароль Heimdal Kerberos з паролем Unix

en: Sync MIT Kerberos password with Unix password
uk: Синхронізувати пароль MIT Kerberos з паролем Unix

en: Sync Samba 3 password
uk: Синхронізувати пароль Samba 3

en: Sync Samba LM password with Unix password
uk: Синхронізувати пароль Samba LM  з паролем Unix

en: Sync Samba NT password with Unix password
uk: Синхронізувати пароль Samba NT з паролем Unix

en: Sync fields with page layout
uk: Синхронізувати поля з макетом сторінки

en: Syntax
uk: Синтаксис

en: Syntax OID
uk: Синтаксис OID

en: Syntaxes
uk: Синтаксиси

en: System administrator
uk: Системний адміністратор

en: System logging
uk: Запис до системного логу

en: TLS cannot be combined with ldaps://.
uk: TLS не може бути використана разом з ldaps://.

en: TXT record
uk: Запис TXT

en: TXT records
uk: Записи TXT

en: Target IMAP folder
uk: Цільовий каталог IMAP

en: Target of invitation policy is invalid!
uk: Ціль політики запрошення недійсна!

en: Target server profile
uk: Профіль цільового сервера

en: Technical name
uk: Технічна назва

en: Telephone number
uk: Номер телефону

en: Temp
uk: Тимчасово

en: Temp, contract till December
uk: Тимчасово, контракт до Грудня

en: Template
uk: Шаблон

en: Templates
uk: Шаблони

en: Terminal server options
uk: Налаштування сервера терміналів

en: Tests
uk: Тести

en: Text
uk: Текст

en: Text ("TXT" records)
uk: Текст  ("TXT" записи)

en: Text area
uk: Блок тексту

en: Text field
uk: Текстове поле

en: The "NetID" of the person for the purposes of inter-institutional authentication. It should be represented in the form "user@scope" where scope defines a local security domain.
uk: "NetID" персони для цілей аутентифікації між закладами. Повинно бути надано у формі "user@scope", де scope визначає локальний security domain.

en: The DHCP ranges were changed to fit for the new subnet.
uk: DHCP діапазон змінено відповідно до нової підмережі.

en: The DN of the directory entry representing the institution with which the person is associated.
uk: DN записи каталогу, який представляє заклад, з яким пов’язується людина.

en: The DN of the directory entry representing the person's primary organisational unit.
uk: DN запису каталогу, який відповідає  основній організаційній одиниці (OU) персони.

en: The DNs of the directory entries representing the person's organisational units.
uk: DN запису каталогу, який відповідає  організаційній одиниці (OU) персони.

en: The ID of this group was changed. You can update all user and host entries to the new group ID.
uk: ID цієї групи було змінено. Ви можете оновити ID групи в усіх записах користувачів та хостів на новий.

en: The IMAP admin password is empty.
uk: Адміністративний пароль IMAP порожній.

en: The IP address %s is invalid!
uk: IP адреса %s неправильна!

en: The IP address does not match the subnet.
uk: IP адреса не відповідає підмережі.

en: The IP address is already in use.
uk: IP адреса вже використовується.

en: The IP address is invalid.
uk: IP адреса не правильна.

en: The IP address of the PC.
uk: IP адреса комп’ютера.

en: The IP addresses of the DNS servers. Multiple addresses are separated by ",". Example: 192.168.0.10, 192.168.0.11
uk: IP адреси DNS серверів. Кілька адрес розділяються комами. Наприклад, 192.168.0.10, 192.168.0.11

en: The IP addresses of the Netbios name servers (e.g. "123.123.123.123, 123.123.123.124").
uk: IP адреси серверів імен Netbios (наприклад, "123.123.123.123, 123.123.123.124")

en: The IP does not match the subnet.
uk: IP адреса не відповідає підмережі.

en: The Kerberos realm for this account.
uk: Область Kerberos для цього акаунта.

en: The Kerberos realm of this user.
uk: Область Kerberos для цього користувача.

en: The MAC address of the PC. Example: 11:22:33:44:55:aa
uk: MAC адреса комп’ютера. Наприклад, 11:22:33:44:55:aa

en: The Netbios server is invalid.
uk: Сервер Netbios неправильний.

en: The PC name may not be longer than 20 characters.
uk: Назва комп’ютера може бути не довше 20 символів

en: The PC name may only contain A-Z, a-z and 0-9.
uk: Назва комп’ютера може містити лише A-Z, a-z та 0-9.

en: The PC name needs to be at least 2 characters long.
uk: Назва комп’ютера повинна містити хоча б 2 символа.

en: The PDF structure defines what information is exported as PDF file and how the pages are structured. You can manage the PDF structures in the PDF editor (under "Tools").
uk: Структура PDF визначає, яка інформація буде експортуватися як файл PDF та як будуть будуватися сторінки. Ви можете працювати з PDF-структурами в PDF редакторі (в "Інструменти").

en: The RDN field is empty.
uk: Поле RDN порожнє.

en: The Radius realm of this account.
uk: Область Radius цього акаунта.

en: The SID of your Samba server. Get it with "net getlocalsid".
uk: SID вашого Samba сервера. Дізнатися можна виконавши: "net getlocalsid".

en: The TLS encryption could not be started.
uk: Не вдається використати TLS шифрування.

en: The UID ranges for users and hosts overlap! This is a problem because LAM uses the highest UID in use + 1 for new accounts. Please set the minimum UID to equal values or use independent ranges.
uk: Діапазони UID для користувачів та комп’ютерів перекриваються! Це проблема, тому що для нових акаунтів LAM використовує найбільший з використовуваних UID+1. Виставіть мінімальний UID в однакове значення або використовуйте діапазони, які не перетинаються.

en: The Unix socket or named pipe to the server.
uk: Unix socket або іменований канал до сервера.

en: The account context is invalid.
uk: Контекст акаунта неправильний.

en: The account context stores information about the dial plan.
uk: Контекст акаунта зберігає інформацію про план набору.

en: The account type is invalid.
uk: Тип акаунта неправильний.

en: The account will be locked after this date.
uk: Акаунт буде заблокований після цієї дати.

en: The account will be saved under this LDAP suffix.
uk: Акаунт буде збережено під цим суфіксом LDAP.

en: The alias name "%s" is invalid.
uk: Назва псевдоніма  "%s" неправильна.

en: The alias name for this entry.
uk: Назва псевдоніма для цього запису.

en: The answer needs to be at least %s characters long.
uk: Відповідь повинна бути довжиною не менше %s символів.

en: The answer to the security question is wrong.
uk: Неправильна відповідь на секретне питання.

en: The attribute %s is not supported for the object class %s by your LDAP server.
uk: Атрибут %s не підтримується для класу об’єкта %s вашим LDAP сервером.

en: The attribute to modify doesn't match the one specified by %s.
uk: Змінний атрибут не відповідає вказаному в %s.

en: The attribute value does not exist
uk: Значення атрибута не існує

en: The caller ID format is invalid.
uk: Неправильний формат caller ID.

en: The class names may only contain ASCII characters.
uk: Назви класів можуть містити тільки ASCII символи.

en: The config file is not writable.
uk: Не вдається записати конфігураційний файл.

en: The container you specified (%s) does not exist. Please try again.
uk: Вказаний контейнер (%s) не існує. Спробуйте ще раз.

en: The default gateway is invalid.
uk: Типовий шлюз неправильний.

en: The default interpretation of .qmail files.
uk: Типова інтерпретація файлів .qmail.

en: The destination entry (%s) already exists.
uk: Цільовий запис (%s)  вже існує.

en: The domain name includes invalid characters. Valid characters are A-Z, a-z, 0-9, ".", "_","-".
uk: Назва домену існує неприпустимі символи. Можна використовувати: A-Z, a-z, 0-9, ".", "_","-".

en: The domain name of the subnet.
uk: Назва домену підмережі.

en: The email address is invalid.
uk: Адреса ел.пошти неправильна.

en: The ending IP address of the range.
uk: Остання IP адреса діапазону.

en: The entered Netbios node type does not exist.
uk: Введений тип одиниці Netbios не існує.

en: The entry (%s) does not exist.
uk: Запис (%s) не існує.

en: The entry does not exist and will be ignored
uk: Запис не існує та буде проігнорована

en: The environment name may only contain ASCII characters.
uk: Назва оточення може містити тільки ASCII символи.

en: The expiration date is invalid.
uk: Дата закінчення дії має неправильний формат.

en: The expiration date must be in format DD.MM.YYYY HH:MM.
uk: Дата закінчення діє повинна бути у форматі DD.MM.YYYY HH:MM.

en: The expiration time "%s" must be a number.
uk: Термін дії "%s" повинен бути числом.

en: The extension context is invalid.
uk: Контекст розширення неправильний.

en: The file must not exeed 2000x300px.
uk: Файл повинен бути не більше 2000x300px.

en: The file name must end with ".png" or ".jpg".
uk: Назва файлу повинна закінчуватися  ".png" або ".jpg".

en: The file you chose is either empty or does not exist.
uk: Вибраний вами файл порожній або не існує.

en: The file you selected was only partially uploaded, likley due to a network error.
uk: Вибраний файл було завантажено частково, можливо через помилки мережі.

en: The file you uploaded is too large. Please check php.ini, upload_max_size setting
uk: Завантажений файл занадто великий. Будь ласка, перевірте php.ini налаштування upload_max_size.

en: The folder on the server where the shared folder is located (e.g. user/myfolder@example.com).
uk: Каталог на сервері загальних каталогів (наприиклад, user/myfolder@example.com)

en: The folder's email address.
uk: Електронна адреса каталогу.

en: The following suffixes are missing in LDAP. LAM can create them for you.
uk: Наступні суфікси не знайдено в LDAP. LAM може створити їх для вас.

en: The format of the logon hours field is invalid!
uk: Формат часу  для входу неправильний!

en: The format of this custom script setting is invalid.
uk: Формат налаштувань для цього скрипта неправильний.

en: The format to show the query results
uk: Формат для відображення результатів запиту

en: The full DN of the new entry to be created when copying the source entry
uk: Повний DN для нового запису, який створюється при копіюванні вихідного запису.

en: The full name is invalid.
uk: Повне ім’я неправильне.

en: The given user name matches multiple LDAP entries.
uk: Це ім’я користувача відповідає кільком записам LDAP.

en: The grace authentication limit specifies the number of times that an expired password may be used to login.
uk: Межа відтермінування для аутентифікації вказує, скільки разів пароль із закінченим терміном використання може використовуватися для входу в систему.

en: The group is managed by this contact person.
uk: Група керується цією персоною.

en: The group names for this account.
uk: Назви груп для цього акаунта.

en: The groups for this account. You can insert a group name or DN.
uk: Групи для цього акаунта. Ви можете вказати назву групи або DN.

en: The headline for a new section must contain at least one character.
uk: Заголовок для нової секції повинен містити хоча б один смвол.

en: The home directory will be connected under this drive letter.
uk: Домашній каталог буде підключено як диск з використанням цієї букви.

en: The host is managed by this contact person.
uk: Хост керується цією персоною.

en: The host name "%s" is invalid.
uk: Назва хоста "%s" неправильна.

en: The host name for this entry.
uk: Назва хоста для цього запису.

en: The host name is invalid.
uk: Назва хоста неправильна.

en: The initials of the user's first names.
uk: Ініціали користувача

en: The key enables the DHCP server to perform DNS updates. The key is generated with "genDDNSkey".
uk: Ключ використовується  DHCP сервером для оновлення динамічної зони DNS. Ключ генерується за допомогою "genDDNSkey".

en: The lease time is invalid.
uk: Час аренди неправильний.

en: The lease time specifies after how many seconds the client should request a new IP address.
uk: Час аренди визначає, через скільки секунд клієнт повинен запросити нову IP адресу.

en: The list of commands which may be run.
uk: Список можливих команд.

en: The list of configured Puppet classes for this node (e.g. ntp).
uk: Список налаштованих класів Puppet для цього вузла (наприклад, ntp).

en: The list of hosts from which the user may run the commands.
uk: Список хостів, з яких користувач може запускати команди.

en: The list of labels contains duplicates.
uk: Список підписів містить дублікати.

en: The list of users who own this sudo role and may run the commands.
uk: Список користувачів, які володіють ціє роллю sudo та можуть виконувати команди.

en: The list of values contains duplicates.
uk: Список значень містить дублікати.

en: The list's alternate email address.
uk: Альтернативні адреси списку

en: The list's email address.
uk: Ел.адреси списку.

en: The log file is empty or contains invalid characters! Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9, /, \, ., :, _ and -.
uk: Лог файл порожній або містить неправильні символи! Допустимі символи: a-z, A-Z, 0-9, /, \, ., :, _ та -.

en: The login name of your IMAP user who has rights to create/delete mailboxes.
uk: Ім’я користувача IMAP, який може створювати / вилучати поштові скриньки.

en: The mail server for this entry.
uk: Поштовий сервер для цього запису.

en: The mail server that contains the message store.
uk: Поштовий сервер, на якому розміщено сховище повідомлень.

en: The mail text for confirmation mails must include the wildcard @@resetLink@@.
uk: Текст для листів підтвердження повинен включати шаблон @@resetLink@@.

en: The mail text of all password mails.
uk: Текст листа для всіх листів з паролями.

en: The mail text of the confirmation mail.
uk: Текст листа для всіх листів з підтвердженнями.

en: The mail text of the mails.
uk: Текст листів

en: The mailbox format is invalid.
uk: Неправильний формат поштової скриньки.

en: The maximum lease time is invalid.
uk: Неправильний максимальний час аренди.

en: The maximum lease time specifies after how many seconds the client must request a new IP address.
uk: Максимальний час оренди визначає, через скільки секунд клієнт зобов’язаний запросити нову IP адресу.

en: The maximum mailbox size in MB.
uk: Максимальний розмір скриньки в Мб.

en: The maximum number of mails that can be stored in the user's mailbox.
uk: Максимальна кількість повідомлень в поштовій скриньці користувача.

en: The maximum number of pages per job allowed on the printer. 0 means unlimited.
uk: Максимальна кількість сторінок на одну роботу на принтері. 0 означає без обмежень.

en: The minimum time "%s" must be a number.
uk: Мінімальний час "%s" повинен бути числом.

en: The module %s is not yet ready.
uk: Модуль %s ще не готовий.

en: The name for that PDF-structure you submitted is not valid. A valid name must consist of the following characters: 'a-z','A-Z','0-9','_','-'.
uk: Назва відправленої вами PDF структури некоректне. Для назви допустимі такі символи: 'a-z','A-Z','0-9','_','-'.

en: The name of a command to execute. The available commands may be listed at the Asterisk command line by executing "core show applications".
uk: Назва команди для запуска. Допустимі команди можна побачити, запустивши "core show applications" в командному рядку Asterisk.

en: The name of the PC.
uk: Назва комп’ютера

en: The name of the extension (e.g. voicemail or sip).
uk: Назва розширення (наприклад, voicemail або sip).

en: The name of the server where the mailbox is located.
uk: Назва сервера, де знаходиться поштова скринька.

en: The name of the subnet. Example: 192.168.10.0
uk: Назва підмірежі.  Наприкалад, 192.168.10.0

en: The name of your Windows domain or workgroup.
uk: Назва Windows домену  або робочої групи.

en: The name server "%s" is invalid.
uk: Назва серверу "%s" неправильна.

en: The name server for this zone.
uk: Назва серверу для цієї зони.

en: The net mask for the IP address.
uk: Мережева маска IP адреси.

en: The net mask is derived from the subnet mask. LAM will calculate it automatically.
uk: Маска мережі визначається маскою підмережі. LAM підрахує її автоматично.

en: The net mask is invalid.
uk: Макс мережі неправильна.

en: The new password will be stored in the directory after you save this account.
uk: Новий пароль буде збережено в каталозі після збереження цього акаунта.

en: The number of milliseconds for the last qualify.
uk: Кількість мілісекунд для last qualify.

en: The number of priority, weight, port and server entries must be equal.
uk: Кількість записів пріоритету, ваги, портів та серверів повинні бути рівними.

en: The number of users who may login to LAM is restricted. This can be either a fixed list of DNs or LAM can search LDAP to find a DN which matches the given user name.
uk: Можна обмежити доступ на підключення до LAM. Це може бути список DN записів або LAM зможе знайти в LDAP запис DN, що відповідає даному імені користувача.

en: The object class %s is not supported by your LDAP server.
uk: Клас об’єктів %s не підтримується вашим LDAP сервером.

en: The office name of the user (e.g. YourCompany, Human Resources).
uk: Назва офісу користувача (наприклад, YourCompany, Human Resources).

en: The operation was stopped because of the above errors.
uk: Операція була зупинена через вказані помилки.

en: The options have bad format.
uk: Неправильний формат опцій.

en: The owners of this device.
uk: Власники цього пристрою.

en: The owners of this group.
uk: Власники цієї групи.

en: The pager number has bad format.
uk: Неправильний формат намера сторінки.

en: The parameter @@password@@ will be replaced with the new password.
uk: Параметр @@password@@ буде замінено новим паролем.

en: The parameter @@principal@@ will be replaced with the principal name.
uk: Параметр @@principal@@ буде змінено на Основне ім’я.

en: The password is invalid! Please try again.
uk: Пароль неправильний! Спробуйте ще.

en: The password is too short. You have to enter at least %s characters.
uk: Пароль занадто короткий. Вам потрібно вказати як мінімум %s символів.

en: The password is too weak. You have to enter at least %s different character classes (upper/lower case, numbers and symbols).
uk: Пароль занадто простий.  Вам потрібно використати як мінімум %s різних класів символів (великі/малі літери, числа та службові знаки).

en: The password is too weak. You have to enter at least %s lower case characters.
uk: Пароль занадто простий. Вам потрібно використати як мінімум %s малих літер.

en: The password is too weak. You have to enter at least %s numeric characters.
uk: Пароль занадто простий. Вам потрібно використати як мінімум %s цифр.

en: The password is too weak. You have to enter at least %s symbolic characters.
uk: Пароль занадто простий. Вам потрібно використати як мінімум %s службових символів.

en: The password is too weak. You have to enter at least %s upper case characters.
uk: Пароль занадто простий. Вам потрібно використати як мінімум %s велику(і) літеру(и).

en: The password of your IMAP admin user. The login name for the IMAP admin user is stored in the LAM server profile.
uk: Пароль адміністратора IMAP. Логін адміністратора IMAP збережено в профілі сервера LAM.

en: The password was set to:
uk: Пароль встановлено в:

en: The port "%s" is invalid.
uk: Порт "%s" неправильний.

en: The post office box of the user's address.
uk: Поштова скринька адреси користувача.

en: The postal code of the user's address.
uk: Поштовий індекс адреси користувача.

en: The preference "%s" must be a number.
uk: Уподобання "%s" повинно бути числом.

en: The price for each page of a print job.
uk: Вартість для кожної сторінки друку.

en: The price for each print job.
uk: Вартість для кожної роботи друку.

en: The primary group for this account. You can insert a GID number or a group name.
uk: Основна група для цього обліковог озапису. Потрібно ввести GID або назву групи.

en: The primary group the host should be member of.
uk: Основна група хоста.

en: The primary group the user should be member of.
uk: Основна група користувача.

en: The priority "%s" is invalid.
uk: Пріоритет "%s" неправильний.

en: The priority is a sequence number used to order the execution of commands. Commands are executed beginning with the lowest sequence number.
uk: Приорітет це число з послідовності, яке використовується для впорядкування виконання команд. Команди виконуються починаючи з найменшого числа.

en: The range conflicts with another range.
uk: Діапазон перетинається з іншим діапазоном.

en: The range end needs to be greater than the range start.
uk: Кінець діапазона повинен бути більше ніж початок діапазону.

en: The refresh time "%s" must be a number.
uk: Час оновлення "%s" повинен бути числом.

en: The retry time "%s" must be a number.
uk: Час повтору "%s" повинен бути числом.

en: The room number of the employee's office.
uk: Номер кабінету працівника в офісі.

en: The scope in which to search
uk: Область пошуку

en: The scripts will be run on your web server in the user context of your web server (e.g. apache/www-data).
uk: Скрипти будуть виконані на вашому веб-сервері в контексті користувача вашого веб-сервера (нарпиклад, apache/www-data).

en: The selected options will not be managed inside LAM. You can use this to reduce the number of displayed input fields.
uk: Вибрані опції не будуть доступні в LAM. Ви можете використати це для зменшення полів вводу.

en: The serial number "%s" must be a number.
uk: Серійний номер "%s" повинен бути числом.

en: The serial number should be updated after each zone change.
uk: Серійний номер повинен оновлюватися після кожної зміни в зоні.

en: The server name "%s" is invalid.
uk: Назва серверу "%s" неправильна.

en: The source and destination DN are the same.
uk: Вихідна та цільва DN співпадають.

en: The starting IP address of the range.
uk: Початкова IP адреса діапазону.

en: The state where the user resides or works.
uk: Місцезнаходження користувача.

en: The static text must contain at least one character.
uk: Статичний текст повинен містити хоча б один символ.

en: The street name of the user's address.
uk: Вулиця адреси користувача.

en: The subject of all password mails.
uk: Тема для всіх поштових повідомлень з паролями.

en: The subject of the mails.
uk: Тама для листів.

en: The subnet is already in use.
uk: Підмережа вже викорситовується.

en: The subnet is invalid.
uk: Підмережа неправильна.

en: The subnet mask is invalid.
uk: Маска підмережі неправильна.

en: The subnet mask of the network.
uk: Маска підмережі.

en: The sudo commands are executed with these group memberships.
uk: Команди sudo виконуються з цими членствами у групах.

en: The sudo commands may be run as these users (e.g. root).
uk: Команди sudo можуть бути виконанимивід імені цих користувачів (наприклад, root).

en: The time (in seconds) a secondary server should wait before retrying a zone refresh.
uk: Час (в секундах), через який вторинний сервер повинен спробувати оновлення зони.

en: The time (in seconds) that a secondary server should wait before checking for zone updates.
uk: Час (в секундах), через який вторинний сервер повинен перевірити оновлення зони.

en: The time (in seconds) that zone data is kept on a secondary server without receiving a zone refresh.
uk: Час (в секундах), протягом якого дані зони зберігаються на вторинному сервері без отримання оновлення зони.

en: The timeout "%s" must be a number.
uk: Тайм-аут "%s" повинен бути числом.

en: The timeout specifies how long (in seconds) a record can be cached by caching DNS servers.
uk: Тайм-аут визначає, як довго (в секундах) запис буде зберігатися в кеші DNS серверів.

en: The uploaded file does not have the correct file extension (%s).
uk: У завантаженого файлу некоректне розширення  (%s).

en: The uploaded file is too large (> %s bytes).
uk: Завантажений файл занадто великий (> %s байт).

en: The url attribute value should begin with file://.
uk: Значення атрибута url повинно починатися з file://.

en: The user account is non-active and login is disabled.
uk: Акаунт користувача неактивний, вхід відключено.

en: The user must log on using a smart card.
uk: Користувач повинен увійти використовуючи смарт карту.

en: The user will get warned when his mailbox reaches this limit.
uk: Розмір поштової скриньки, при досягненні якого користувача буде попереджено.

en: The user's alternate email address.
uk: Альтернативна адреса електронної їпошти користувача.

en: The user's call groups.
uk: Групи викликів користувача.

en: The user's email address.
uk: Адреса електронної пошти користувача.

en: The user's fax number.
uk: Номер факсу користувача.

en: The user's mobile number.
uk: Мобільний телефон користувача.

en: The user's organisation name.
uk: Назва організації користувача.

en: The user's organisational unit.
uk: Організаційна одиниця користувача.

en: The user's private telephone number.
uk: Домашній телефон користувача.

en: The user's telephone number.
uk: Телефонний номер користувача.

en: The user's unique employee number.
uk: Унікальний номер найманого працівника.

en: The user's web site (e.g. http://www.company.com).
uk: Веб-сайт користувача (наприклад, http://www.company.com).

en: The value for the Samba 3 field "User can/must change password" needs to be a number.
uk: Значення поля "Користувач може / повинен змінити пароль" встановлюється числом.

en: The variables may only contain ASCII characters.
uk: Змінні можуть містити тільки ASCII символи.

en: The voicemail context name is invalid.
uk: Назва контексту голосової поштової скриньки некоректна.

en: The weight "%s" is invalid.
uk: Вага "%s" неправильна.

en: The were no attributes marked as an RDN attribute.
uk: Немає атрибутів помічених як атрибут RDN.

en: The wildcard for the account creation link is @@creationLink@@.
uk: Шаблон для посилання на створення акаунта: @@creationLink@@.

en: The wildcard for the new password is @@newPassword@@.
uk: Шаблон для нового пароля:  @@newPassword@@.

en: The wildcard for the reset link is @@resetLink@@.
uk: Шаблон для посилання на скидання:  @@resetLink@@.

en: There are <b>%s</b> members in group <b>%s</b>:
uk: <b>%s</b> учасників у групі  <b>%s</b>:

en: There are still users who have this group as their primary group.
uk: Ще є користувачі, які використовують цю групу як основну.

en: There can be only one group of this type.
uk: Може бути тільки одна група цього типу.

en: There is already another user with this caller ID.
uk: Вже є користувач з таким caller ID.

en: There is already another user with this mailbox name.
uk: Вже існує інший користувач з такою назвою поштової скриньки.

en: There were errors while uploading:
uk: При завантаженні виникла помилка:

en: There will be %s updates done with this mass update
uk: Цією гуртовою зміною буде проведено %s змін

en: These are the minimum and maximum numbers to use for group IDs when creating new group accounts. New group accounts will always get the highest number in use plus one.
uk: Мін. та Макс. числа для використання в якості GID при створенні нових облікових записів для груп. Нові акаунти груп будуть створені з найбільшим числом, яке використовується, плюс один.

en: These are the minimum and maximum numbers to use for machine IDs when creating new accounts for hosts. The range should be different from that of users. New host accounts will always get the highest number in use plus one.
uk: Діапазон чисел, які використовуються в якості ID комп’ютера при створенні нових облікових записів для хоста. Діапазон повинен відрізнятися від діапазона ID для користувачів. Нові акаунти хостів будуть завжди отримувати найбільше отримуване ID плюс один.

en: These are the minimum and maximum numbers to use for user IDs when creating new user accounts. The range should be different from that of machines. New user accounts will always get the highest number in use plus one.
uk: Діапазон чисел, які використовуються як ID користувача при створенні нових акаунтів користувача. Діапазон повинен відрізнятися від діапазона ID для комп’ютерів. Нові акаунти користувачів будуть завжди отримувати найбільше використовуване ID плюс один.

en: These are the user's certificates.
uk: Це сертифікати користувача.

en: These classes will be available as autocompletion hints when adding new classes.
uk: Ці класи будуть показані як підказки автодоповнення при додаванні нових класів.

en: These entries specify the members of the netgroup. You can limit the set to a host name, a user name, a domain name or any combination of them.
uk: Ці записи визначають членів netgroup. Ви можете ввести обмеження встановивши назву хоста, ім’я користувача, назву домену або будь-якої їх комбінації.

en: These environments will be available as autocompletion hints when setting the environment.
uk: Це оточення буде показано як підказки автодоповнення при налаштуванні оточення.

en: These options change the list of potential extension owners below. You can select to show Asterisk accounts or all users. It is also possible to search the tree suffix if you have users which are not in the standard user suffix.
uk: Ці опції змінюють список потенційних власників розширень показаних нижче. Ви можете вибрати показувати акаунти Asterisk всіх користувачів. Також можна пошукати суфікс дерева, якщо є користувачі, які знаходяться не в стандартному сіфіксі користувача.

en: These services will show up as hint if you enter a new service.
uk: Ці сервіси будуть показані як підказкапри створенні нового сервісу.

en: This GID number is invalid! Please provide either a number or a group name.
uk: GID неправильний! Повинно бути число або назва групи.

en: This HTML code will be placed on top of all self service pages. E.g. you can use this to place your custom logo. Any HTML code is permitted.
uk: Цей HTML код буде розміщено зверху всіх сторінок сервісів самообслуговування. Це можна використати, наприклад, для розміщення свого логотипу. Можна використовувати будь-який HTML код.

en: This PC name already exists.
uk: Така назва комп’ютера вже існує.

en: This account is marked for deletion.
uk: Цей акаунт відмічено для видалення.

en: This allows you to define this account as a special user like administrator or guest.
uk: Це дозволяє визначити цей акаунт як спеціального користувача, наприклад, адміністратора або гостя.

en: This attribute is not defined in the LDAP schema
uk: Цей атрибут е визначено в схемі LDAP

en: This attribute is required
uk: Цей атрибут обов’язковий.

en: This attribute is required for the RDN.
uk: Цей атрибут обов’язковий для RDN.

en: This can be used to specify if the user has a car license.
uk: Це може бути використано для зберігання відомостей про наявність водійського посвідчення у користувача.

en: This change requires to add new attributes.
uk: Ця зміна потребує додавання нових атрибутів.

en: This changes the password of the selected profile.
uk: Це змінює пароль вибраного профіля.

en: This changes the profile which is selected by default at login.
uk: Це змінює профіль вибраний як типовий при вході.

en: This column is defined to include unique entries but duplicates were found:
uk: Ця колонка була визначена для зберігання унікальних записів, але в ній знайдено дублікати:

en: This command will be called to change the Kerberos password. Usually, it should look similar to "/usr/sbin/kadmin -K /etc/heimdal/apache.keytab -p admin/admin passwd -p @@password@@ @@principal@@".
uk: Ця команда буде використана для зміни пароля Kerberos. Зазвичай вона повинна виглядати як "/usr/sbin/kadmin -K /etc/heimdal/apache.keytab -p admin/admin passwd -p @@password@@ @@principal@@".

en: This command will be called to change the Kerberos password. Usually, it should look similar to "/usr/sbin/kadmin -k -t /home/www-data/apache.keytab -p realm/changepwd".
uk: Ця команда буде використана для зміни пароля Kerberos. Зазвичай вона повинна виглядати як  "/usr/sbin/kadmin -k -t /home/www-data/apache.keytab -p realm/changepwd".

en: This custom script setting includes an invalid account type.
uk: Це налаштування скрипта використовує неправильний тип облікового запису.

en: This custom script setting includes an invalid action type.
uk: Це налаштування скрипта використовує неправильний тип дії.

en: This defines the language of the login window and sets this language as the default language. Users can change the language at login.
uk: Це визначає мову вікна запрошення входу в систему та встановлює цю мову, як типову мову. Користувачі можуть змінити мову після входу в систему.

en: This defines the rights for the home directories which are created by lamdaemon.
uk: Це визначає права для домашніх каталогів, які були створені lamdaemon.

en: This defines what application Asterisk has to start for this user (e.g. SIP/user1).
uk: Це визначає, який застосунок повинен запустити Asterisk для цього користувача (наприклад, SIP/user1).

en: This deletion request also includes %s child entries.
uk: Запит на видалення також видалить %s дочірніх елементів.

en: This describes the location of the device.
uk: Це описує розташування пристрою.

en: This describes the location of the host.
uk: Це описує розташування хоста.

en: This describes the location of the user.
uk: Це описує розташування користувача.

en: This document was automatically created by LDAP Account Manager
uk: Цей документ було створено автоматично LDAP Account Manager

en: This email address will be set as reply-to address of all password mails.
uk: Ця адреса електронної пошти буде вказана як адреса reply-to для всіх листів з паролями.

en: This email address will be set as sender address of all password mails. If empty the system default (php.ini) will be used.
uk: Ця адреса електронної пошти буде вказана як адреса відправника для всіх листів з паролями. Якщо порожнє, то буде використовуватися типовий системний (php.ini).

en: This email address will be set as sender address of the mails. If empty the system default (php.ini) will be used.
uk: Ця адреса електронної пошти буде вказана як адреса відправника листів. Якщо порожнє, то буде використовуватися типовий системний (php.ini).

en: This enables the password self reset function.
uk: Це включає функцію самостійного скидання пароля.

en: This enables the self registration function.
uk: Це включає функцію самореєстрації.

en: This entry has no attributes
uk: Цей запис не має атрибутів

en: This entry is the root of a sub-tree containing %s entries.
uk: Цей запис є кореневим для дерева з %s записів.

en: This field is required.
uk: Це поле обов’язкове.

en: This field name already exists. Please choose a different one.
uk: Така назва поля вже використовується. Виберіть іншу.

en: This gecos value is invalid!
uk: Цей gecos неправильний!

en: This is a comma separated list of IP addresses.
uk: Це розділений комами список IP-адрес.

en: This is a comma separated list of MAC addresses.
uk: Це розділений комами список MAC-адрес.

en: This is a comma separated list of delegates.
uk: Це розділений комами список делегатів.

en: This is a comma separated list of eMail aliases.
uk: Це розділений комами список поштових псевдонімів.

en: This is a comma separated list of invitation policies.
uk: Це розділений комами список політик запрошення.

en: This is a comma separated list of recipients.
uk: Це розділений комами список отримувачів.

en: This is a comma separated list of the users public email addresses.
uk: Це розділений комами список публічних адрес ел.пошти користувачів.

en: This is a list of IP addresses from hosts who may access LAM. You can use "*" as wildcard (e.g. 192.168.0.*).
uk: Список IP-адрес комп’ютерів, з яких є доступ до LAM. Ви можете використовувати "*" як маску (наприклад, 192.168.0.*).

en: This is a list of additional attributes that the user can enter. Please note that user name, password and email address are mandatory anyway and need not be specified.
uk: Це список додаткових атрибутів доступних користувачу. Зверніть увагу, що ім’я користувача, пароль та адреса ел.пошти обов’язкові, їх не потрібно сюди вносити.

en: This is a list of members of this group.
uk: Це список учасників цієї групи.

en: This is a list of members of this group. Multiple members are separated by semicolons.
uk: Це список учасників цієї групи. Кілька користувачів розділяються крапкою з комою (;).

en: This is a list of nick names for this user.
uk: Список скорочених імен для цього користувача.

en: This is a list of object classes that are used to build the new user accounts. Please enter one object class in each line.
uk: Це список класів об’єктів, які використовуються для створення нових акаунтів користувачів. Будь ласка, вказуйте тільки один клас об’єкта в кожному рядку.

en: This is a list of the servers where the lamdaemon scripts are stored. LDAP Account Manager will make a SSH connection to the servers with the user name and password provided at login. Multiple servers are separated by semicolons. You can append a descriptive name after a colon.
uk: Це список серверів, на яких знаходиться скрипт lamdaemon. LAM з’єднується з ними по SSH з іменем користувача та паролем, які використовуються для входу в LAM. Кілька серверів в списку розділяють крапкою з комою (;). Ви можете додавати опис після двокрапки (:).

en: This is a list of valid DN entries of all users that are allowed to login to LDAP Account Manager. Please enter one DN per line.
uk: Це список DN записів всіх користувачів, кому дозволено входити в LAM. Один рядок повинен мати один DN запис.

en: This is a structural ObjectClass and cannot be removed.
uk: Це структурний ObjectClass - його не можна видалити.

en: This is an optional description for this entry.
uk: Це додатковий опис для цього запису.

en: This is needed to find the LDAP DNs of your user accounts. E.g. if you use "uid" and your user inputs "miller" then LAM will search for an account with uid=miller.
uk: Це потрібно для пошуку в LDAP DN-акаунтів ваших користувачів. Наприклад, якщо ви використовуєте "uid" та ваш користувач набере "miller", LAM буде шукати обліковий запис з uid=miller.

en: This is not a valid DN!
uk: Це неправильний DN!

en: This is not a valid RID number!
uk: Це неправильний RID!

en: This is not a valid Samba 3 group type!
uk: Це неправильний тип групи Samba 3!

en: This is not a valid list of DNs!
uk: Це неправильний список DN!

en: This is not a valid option.
uk: Це неправильна опція.

en: This is one of the users public email addresses.
uk: Це одна з публічних адрес ел.пошти користувача.

en: This is only needed for TLS/SSL connections. By default, LAM will use the certificate authorities installed on your system. If you have a private CA in your company you can upload your CA certificates here and override the system certificates.
uk: Це потрібно тільки для TLS/SSL з’єднань. Типово LAM буде використовувати центри сертифікації, встановлені у вашій системі. Якщо у вашої компанії використовується власний CA, ви можете завантажити сертифікати вашого CA тут та перекрити сертифікати системи.

en: This is the ID of the user in the Asterisk database. It may contain digits and letters (e.g. user1 or 200134).
uk: Це ID користувача в базі даних Asterisk. Він може містити цифри та букви (наприклад, user1 or 200134).

en: This is the IP address for the user (e.g. 123.123.123.123).
uk: Це IP адреса користувача (наприклад, 123.123.123.123).

en: This is the IP address of the network card of the device (e.g. 123.123.123.123).
uk: Це IP адреса мережевої карти пристрою (наприклад, 123.123.123.123).

en: This is the LDAP DN of the host's manager.
uk: Це LDAP DN керуючого хоста.

en: This is the LDAP DN of the user's manager. Use this property to represent hierarchies in your company.
uk: Це DN менеджера користувача. Використовується для надання ієрархії у вашій компанії.

en: This is the LDAP attribute's value that puts the checkbox in an activated state. The value is case-insensitive.
uk: Це значення атрибута LDAP, при якому чекбокс буде включено. Значення регістронезалежне.

en: This is the LDAP attribute's value that puts the checkbox in an deactivated state. The value is case-insensitive.
uk: Це значення атрибута LDAP, при якому чекбокс буде виключено. Значення регістронезалежне.

en: This is the MAC address of the network card of the device (e.g. 00:01:02:DE:EF:18).
uk: Це MAC адреса мережевого адаптера (наприклад, 00:01:02:DE:EF:18).

en: This is the SID of the user's primary Windows group.
uk: Це SID основної Windows групи користувача.

en: This is the absolute path to an external script for setting quotas and creating home directories.
uk: Це абстрактний шлях до зовнішнього скрипта для встановлення квоти та створення домашнього каталогу.

en: This is the account's Kerberos password.
uk: Це Kerberos пароль акаунта.

en: This is the account's Windows password.
uk: Це Windows пароль акаунта.

en: This is the account's full name on Windows systems.
uk: Це повне ім’я акаунта на Windows системах.

en: This is the active password policy for this account.
uk: Це активна політика паролів для цього акаунта.

en: This is the answer to the security question. It allows users to reset their password.
uk: Це відповідь на секретне питання. За його допомогою користувачі можуть скидати свої паролі.

en: This is the date of the user's last login.
uk: Це дата останнього успішного входу в систему.

en: This is the date when the account will expire.
uk: Це дата, коли строк дії акаунта закінчиться.

en: This is the date when the account will expire. Format: DD-MM-YYYY
uk: Дата, до якої цей акаунт активний. Формат: DD-MM-YYYY

en: This is the date when the user changed his password.
uk: Це дата, коли користувач змінив свій пароль.

en: This is the date when the user changed his password. If you specify a maximum password age then you can force a password change here.
uk: Це дата зміни користувачем свого пароля. Якщо ви вкажете максимальний термін дії пароля, тоді тут ви можете форсувати зміну пароля.

en: This is the group name which will be shown in Windows.
uk: Це назва групи, яка показується у Windows.

en: This is the host's location (e.g. Munich, server room 3).
uk: Це розташування хоста (наприклад, Київ, серверна №3).

en: This is the identifier for the relative DN value. It must be one of the given allowed LDAP attributes (e.g. user accounts usually use "uid" while groups use "cn").
uk: Це ідентифікатор для відповідного значення DN. Він повинен бути одним з дозволених атрибутів LDAP (наприклад, акаунти користувача використовують "uid", а групові - "cn").

en: This is the identifier for the relative DN value. LAM will use "uid" by default.
uk: Це ідентифікатор для відносного значення DN. LAM буде типово використовувати "uid".

en: This is the label for the link to the password self reset. If empty "Forgot password?" will be used.
uk: Це текст для посилання на самостійне скидання пароля. Якщо порожньо, то буде використано "Забули пароль?".

en: This is the label for the link to the self registration. If empty "Register new account" will be used.
uk: Це текст для посилання на самореєстрацію. Якщо порожньо, то буде показано "Створити новий акаунт."

en: This is the list of attributes to show in the account list. The entries can either be predefined values, "#attribute", or individual ones, "attribute:description". Several entries are separated by semicolons.
uk: Це список атрибутів, які показуються у списку акаунтів. Ці записи можуть бути попередньо встановленими:  "#attribute", або налаштованими вручну: "attribute:description". Кілька записів повинні відокремлюватися крапкою з комою (;).

en: This is the list of valid login shells.
uk: Це список коректних оболочок входу в систему.

en: This is the machine id (e.g. IP address or host name) from which the user can call/receive calls.
uk: Це ідентифікатор комп’ютера (наприклад, IP адреса або назва хоста), з якого користувач може дзвонити / отримувати дзвінки.

en: This is the mail server for the user.
uk: Це поштовий сервер для цього користувача.

en: This is the mailbox size limit in bytes.
uk: Це максимальний розмір скриньки в байтах.

en: This is the minimum length for answers to the security question.
uk: Це мінімальна довжина відповіді на секретне запитання.

en: This is the name of this group.
uk: Це назва для цієї групи.

en: This is the natural name of the host. If empty, the host name will be used.
uk: Це справжня назва комп’ютера. Якщо не вказано, то використовуватиметься назва комп’ютера.

en: This is the natural name of the user.
uk: Це справжнє ім’я користувача.

en: This is the natural name of the user. If empty, the first and last name is used.
uk: Це справжнє ім’я користувача. Якщо порожньо, то буде використано ім’я та прізвище.

en: This is the natural name of the user. If empty, the first and last name or user name is used.
uk: Це справжнє ім’я користувача. Якщо порожньо, то буде використано ім’я та прізвище або ім’я користувача.

en: This is the number of bad logon attempts (0 - 999) before the account is deactivated. 0 means unlimited attempts.
uk: Кількість неправильних спроб входу (0-999) до того, як акаунт користувача буде відключено. 0 - кількість спроб необмежено.

en: This is the number of passwords which are saved to prevent that users reuse old passwords.
uk: Це кількість збережених паролей користувача, для попередження повторного їх використання.

en: This is the number of rows to show in the account list. If more entries are found the list will be split into several pages.
uk: Кількість рядків у списку акаунтів. Якщо записів більше, то список буде поділено на кілька сторінок.

en: This is the path to the user's home directory.
uk: Шлях до домашнього каталогу користувача.

en: This is the relative ID (similar to UID on Unix) for Windows accounts. If you leave this empty LAM will calculate the RID from the UID. This can be either a number or the name of a special group:
uk: Це ID (як UID у Unix) для акаунтів Windows, Якщо залишити поле порожнім, LAM вирахує RID з UID. Може бути числом або назвою спеціальної групи:

en: This is the relative ID number for your Windows account. You can either enter a number or one of these special accounts:
uk: Це ID для вашого Window акаунта. Можна ввести число або одиниці зі спеціальних облікових записів.

en: This is the relative ID number for your host account. If you leave this empty LAM will use: uidNumber*2 + sambaAlgorithmicRidBase.
uk: Це ID для вашого акаунта хоста. Якщо залишити поле порожнім,  то LAM використає: uidNumber*2 + sambaAlgorithmicRidBase.

en: This is the separator for the mailbox path. Usually, this is "." but e.g. Cyrus with "unixhierarchysep" will require "/".
uk: Це розділювач для шляху до поштової скриньки. Зазвичай це "." але, наприклад, "unixhierarchysep" потребує "/".

en: This is the server address of your LDAP server. Use ldap:// for unencrypted LDAP connections or TLS encrypted connections. LDAP+SSL (LDAPS) encrypted connections are specified with ldaps://. The port value is optional.
uk: Адреса LDAP сервера. Використовуйте ldap:// для незахищених або TLS захищених з’єднань. ldaps:// для захищених з’єднань LDAP+SSL (LDAPS). Порт вказувати не обов’язково.

en: This is the suffix for the LDAP tree viewer.
uk: Це суфікс для перегляду дерева LDAP.

en: This is the suffix of the LDAP tree from where to search for LDAP entries. Only entries in this subtree will be displayed in the account list. When creating a new accont this will be the DN where it is saved.
uk: Це суфікс, від якого буде відбуватися пошук в LDAP. Тільки записи в цій гілці будуть показані у списку акаунтів. Нові акаунти зберігаються з цим DN.

en: This is the target email address for the user's mails.
uk: Адреса електронної пошти для прийому листів користувача.

en: This is the target of this alias entry.
uk: Ім’я для якого використовується цей псевдонім.

en: This is the time (in minutes) for which the user may not log in after the account was locked. -1 means forever.
uk: Це час (в хвилинах) , після якого користувач не зможе зайти в систему, після того, як акаунт буде заблоковано. -1 завжди.

en: This is the time (in minutes) of inactivity after which a user is automatically logged off.
uk: Це час (в хвилинах) неактивності користувача, після якого користувач автоматично вийде з системи.

en: This is the time in minutes which LAM caches its LDAP searches. Shorter times will stress LDAP more but decrease the possibility that changes are not identified.
uk: Це час (в хвилинах), протягом якого LAM кешує записи, знайдені при пошуку в LDAP. Менший час збільшує навантаження на LDAP, але зменшує ймовірність, що зміни не будуть помічені.

en: This is the time zone of your Samba server. LAM needs this information to display the logon hours correctly.
uk: Часовий пояс вашого Samba сервера. Ця інформація потрібна для правильного налаштування інтервалу часу  для дозволеного входу.

en: This is the user's primary Windows group.
uk: Це основна Windows група користувача.

en: This is this node's parent. All classes and variables are inherited from this node.
uk: Це батьківський елемент. Всі класи та змінні успадковуються від нього.

en: This is typically used to allow incoming calls (e.g. from FWD) while having a type=friend entry defined with username and password.
uk: Це зазвичай використовуєтьсядля дозволу вхідних викликів ( наприклад, від FWD) у випадку, якщо єзапис type=friend з паролем та іменем користувача.

en: This is used to mark this account as resource.
uk: Це використовується, щоб помітити цей акаунт як ресурс.

en: This login shell is invalid!
uk: Ця оболонка для входу неправильна!

en: This mail address is already in use:
uk: Ця поштова адреса вже викорситовується:

en: This mailbox will be created/deleted.
uk: Цю поштову скриньку буде створено / видалено.

en: This may overwrite existing values with profile data. Continue?
uk: Це може перезаписати існуючі значення з даними профілю. Продовжити?

en: This message is shown when the field value does not match the validation expression.
uk: Це повідомлення показується у випадку, якщо значення поля не відповідає виразу перевірки.

en: This object class is obsolete.
uk: Цей клас об’єкту застарів.

en: This option allows you to disable the certificate check of your IMAP server certificate. Disabling the certificate check is not recommended.
uk: Ця опція дозволяє відключити перевірку сертифікату вашого IMAP сервера. Відключення перевірки не рекомендується.

en: This option defines the allowed logon hours for this account.
uk: Ця опція встановлює дозволений час входу для цього акаунта.

en: This option defines the allowed logon hours for this account. The format is the same as for the LDAP attribute. The 24*7 hours are represented as 168 bit which are saved as 21 hex (21*8 = 168) values. The first bit represents Sunday 0:00 - 0:59 in GMT.
uk: Ця опція встановлює дозволений час входу для цього акаунта.. Формат такий же, як для атрибута LDAP/ Весь час (24*7) - це 168 біт, які зберігаються як 21 hex (21*8 = 168) значення.Перший біт представляє 0:00 - 0:59 GTM неділя.

en: This pair of extension name and priority already exists.
uk: Така пара назви розширення та пріоритету вже існує.

en: This program is run after the login.
uk: Програма, що запускатиметься після входу.

en: This specifies the reconnect policy.
uk: Визначає політику перепідключення.

en: This specifies the used Zarafa LDAP schema. Select LDAP for e.g. OpenLDAP, Apache Directory, OpenDJ and other non-Windows based LDAP servers. If you run Zarafa against Samba 4 or Active Directory please select Active Directory.
uk: Це вказує використовувану в LDAP схему Zarafa. Виберіть LDAP для OpenLDAP, Apache Directory, OpenDJ та інших LDAP серверів, які працюють на платформі Windows. У випадку, якщо Zarafa працює з Samba 4 або Active Directory, виберіть Active Directory.

en: This specifies what to do when the client connection is broken.
uk: Це визначає, що робити, якщо підключення клієта розірвалося.

en: This text is displayed on top of the self service login page. You can also input HTML code here.
uk: Цей текст буде нагорі вхідної сторінки сервісу самообслуговування. Допускається HTML код.

en: This text is displayed on top of the self service main page. You can also input HTML code here.
uk: Цей текст буде нагорі головної сторінки сервісу самообслуговування. Допускається HTML код.

en: This text is placed as label for the password field on the login page. LAM will use "Password" if you do not enter any text.
uk: Цей текст показується як мітка для поля введення пароля на сторінці входу. LAM буде використовувати "Пароль", якщо ви не ввели ніякого тексту.

en: This text should shortly describe your selected LDAP search attribute (e.g. email or user name).
uk: Цей текст коротко описує вибраний арибут для пошуку в LDAP (наприклад, електронна пошта або ім’я користувача).

en: This text will be sent as reply to all incoming mails if the delivery mode is set to autoreply.
uk: Цей текст буде надіслано як відповідь на всі вхідні повідомлення, у випадку, якщо режим відправки встановлено у автовідповідач.

en: This tool allows you to customize the PDF pages.
uk: Ця утиліта дозволяє вам редагувати містиме PDF сторінок.

en: This user is not supported or was not found.
uk: Такий користувач не підтримується або не знаходиться.

en: This user name is only used for old Windows versions (e.g. NT4, W98).
uk: Це ім’я користувача буде використовуватися тільки для старих версій Windows (наприклад, NT4, W98).

en: This user was not found!
uk: Такого користувача не знайдено!

en: This value can only be "Room" or "Equipment".
uk: Це значення може бути лише "Кімната" або "Обладнання".

en: This value can only be "true" or "false".
uk: Це значення може бути лише "true" або "false".

en: This value can only be "true", "false" or "system".
uk: Це значення може бути лише "true", "false" або "system".

en: This value must be a list of user names separated by semicolons.
uk: Цей запис повинен бути списком імен користувачів, розділених крапкою з комою.

en: This will create a new organisational unit under the selected one.
uk: Це створить нову організаційну одиницю, що входить у вибрану.

en: This will create the user's home directory on the specified server.
uk: Це створить домашній каталог користувача на вказаному сервері.

en: This will delete the selected organisational unit. The OU has to be empty.
uk: Це вилучить вибрану організаційну одиницю. OU повинна бути порожня.

en: This will delete the selected profile.
uk: Це вилучить вибраний профіль.

en: This will enable the extension automatically if this profile is loaded.
uk: Це включить розширення автоматично, якщо завантажено цей профіль.

en: This will hide the custom scripts tab when you edit an account. Manual actions are not possible when the tab is not visible.
uk: Це буде приховувати вкладку користувацьких скриптів при редагуванні акаунта. Інструкція до дії неможлива, коли вкладки не видно.

en: This will reset the host's password to a default value.
uk: Це скине пароль хоста в типове значення.

en: This will set a random password and display it on the screen or send it to the user via mail.
uk: Це становить випадковий пароль та покаже його на екрані або надішле його користувачу на пошту.

en: This will set a random password and display it on the screen or send it to the user via mail. Please edit your LAM server profile to setup the mail settings.
uk: Це встановить випадковий пароль та покаже його на екрані або надішле його  користувачу поштою. Будь ласка, відредагуйте профайл вашого сервера LAM, щоб налаштувати пошту.

en: This will set a special flag on the account which tells Kolabd to remove it. Use this to cleanly delete Kolab accounts (e.g. this removes mail boxes).
uk: Це встановлює спеціальний прапорець, який призначає Kolabd вилучити цей акаунт. Використовуйте це для повного вилучення Kolab акаунтів (наприклад,  це видаляє поштові скриньки).

en: This will set the user's account status. You may disable the mail account here.
uk: Тут можна задати стату акаунта користувача. Ви можете вимкнути тут поштовий акаунт.

en: Thursday
uk: Четвер

en: Ticket lifetime
uk: Час життя квитка

en: Ticket lifetime must be a number.
uk: Час життя квитка повинен бути числом.

en: Time
uk: Час

en: Time limit
uk: Ліміт часу

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Timeout
uk: Тайм-аут

en: Timeouts
uk: Тайм-аути

en: Title
uk: Заголовок

en: To
uk: Кому

en: To disable login use /bin/false.
uk: Для відключення можливості входу в систему використовуйте /bin/false.

en: Tool settings
uk: Налаштування утиліт

en: Tools
uk: Утиліти

en: Total
uk: Всього

en: Total connections
uk: Всього підключень

en: Total entries
uk: Всього записів

en: Total money paid by the user.
uk: Всього грошей, сплачених користувачем.

en: Total paid
uk: Всього сплачено

en: Total paid (read-only)
uk: Всього сплачено (тільки чатання)

en: Translate GID number to group name
uk: Перетворити GID в назву групи

en: Tree suffix
uk: Суфікс дерева

en: Tree view
uk: Перегляд дерева

en: TreeSuffix is invalid!
uk: Суфікс дерева неправильний!

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Type
uk: Тип

en: UID generator
uk: Генератор UID

en: UID has changed. Do you want to change home directory?
uk: UID змінено. Хочете змінити домашній каталог?

en: UID must be a number. It has to be inside the UID range which is defined in your configuration profile.
uk: UID повинен бути числом. UID повинен бути в діапазоні, визначеному в конфігураційному профілі.

en: UID number
uk: UID

en: UID number has changed. To keep file ownership you have to run the following command as root: 'find / -uid %s -exec chown %s {} \;'
uk: UID змінено. Щоб не втратити власника файлів необхідно виконати з під root: 'find / -uid %s -exec chown %s {} \;'

en: UID number is already in use.
uk: Такий UID вже використовується.

en: UID ranges for Unix accounts
uk: Діапазон UID для Unix акаунтів

en: UNC-path (\\server\share) of homedirectory. $user and $group are replaced with user and group name.
uk: UNC-шлях (\\server\share) для домашнього каталогу. Замість $user та $group буде підставлено ім’я користувача та групи.

en: UNC-path (\\server\share\) of home directory. If no home drive is set then this directory must start with a drive letter (e.g. "c:\dir\user").
uk: UNC-шлях  (\\server\share\) до домашнього каталогу. Якщо домашній диск не встановлено, то цей каталог повинен починатися з літери диску (наприклад, "c:\dir\user").

en: URI (either URN or URL) that indicates a set of rights to specific resources.
uk: URI ( URN або URL), що показує права на визначені ресурси.

en: Unable to add DNS record.
uk: Не вдається додати запис DNS.

en: Unable to change ACL on IMAP server for mailbox deletion.
uk: Не вдається змінити  ACL на сервері IMAP для вилучення поштової скриньки.

en: Unable to change Kerberos password.
uk: Не вдається змінити пароль Kerberos.

en: Unable to change password.
uk: Не вдається змінити пароль.

en: Unable to change your account. Maybe you do not have enough rights to change the settings.
uk: Не вдається змінити Ваш акаунт. Можливо у вас недостатньо прав для змін.

en: Unable to change your account. Your changes might violate the password policy.
uk: Не вдається змінити Ваш акаунт. Ваші зміни можуть не відповідати політиці паролів.

en: Unable to connect to remote server!
uk: Не вдається підключитися до віддаленого сервера!

en: Unable to create ZIP file for PDF export.
uk: Не вдаєтьсяс творити ZIP файл для експорта PDF.

en: Unable to create account.
uk: Не вдається створити акаунт.

en: Unable to create mailbox on IMAP server.
uk: Не вдається створити поштову скриньку на сервері IMAP.

en: Unable to create new OU!
uk: Не вдається створити нову OU!

en: Unable to create new automount map.
uk: Не вдається створити нову карту автомонтування.

en: Unable to create new profile!
uk: Не вдається створити новий профіль!

en: Unable to create new zone.
uk: Не вдається створити нову зону.

en: Unable to delete DNS record "%s".
uk: Не вдається вилучити запис DNS "%s".

en: Unable to delete OU!
uk: Не вдається вилучити OU!

en: Unable to delete PDF structure!
uk: Не вдається вилучити PDF структуру!

en: Unable to delete entry, it does not exist
uk: Не вдається вилучити запис, його не існує

en: Unable to delete logo file.
uk: Не вдається вилучити файл логотипу.

en: Unable to delete mailbox from IMAP server.
uk: Не вдається вилучити поштову скриньку з вервера IMAP.

en: Unable to delete profile!
uk: Не вдається вилучити профіль!

en: Unable to find a printer with name "%s".
uk: Не вдається знайти принтер з назвою "%s".

en: Unable to find group in LDAP.
uk: Не вдається знайти групу в LDAP.

en: Unable to find password security answer for this account.
uk: Не вдається знайти парольну секретну відповідь для цього акаунта.

en: Unable to find password security question for this account.
uk: Не вдається знайти парольне секретне питання для цього акаунта.

en: Unable to find role in LDAP.
uk: Не вдається знайти роль в LDAP.

en: Unable to find the user name in LDAP.
uk: Не вдається знайти ім’я користувача в LDAP.

en: Unable to find user account.
uk: Не вдається знайти акаунт користувача.

en: Unable to import server certificate. Please use the upload function.
uk: Не вдається імпортувати сертифікат сервера. Будь ласка, використайте функцію завантаження.

en: Unable to load LDAP entry:
uk: Не вдається завантажити запис LDAP:

en: Unable to load profile!
uk: Не вдається завантажити профіль!

en: Unable to locate mailbox on IMAP.
uk: Не вдається знайти проштову скриньку IMAP.

en: Unable to process this file.
uk: Не вдається обробити цей файл.

en: Unable to read file.
uk: Не вдається прочитати файл.

en: Unable to register your new account. Please try again.
uk: Не вдається зареєструвати ваш новий акаунт. Спробуйте ще раз.

en: Unable to reset password.
uk: Не вдається скинути пароль.

en: Unable to retrieve image
uk: Не вдається  отримати зображення

en: Unable to retrieve schema!
uk: Не вдається отримати схему!

en: Unable to save profile!
uk: Не вдається зберегти профайл!

en: Unable to send mail!
uk: Не вдається надіслати листа!

en: Unable to update DNS record "%s".
uk: Не вдається оновити запис DNS "%s".

en: Unable to upload logo file.
uk: Не вдається завантажити файл логотипу.

en: Unable to verify your password reset request. Please try again.
uk: Не вдається перевірити ваш запис на скидання пароля. Спробуйте ще раз.

en: Unable to verify your user creation request. Please try again.
uk: Не вдається перевірити ваш запит на створення користувача. Спробуйте ще раз.

en: Unbind
uk: Відв’язати

en: Universal
uk: Універсальний

en: Unix account
uk: Unix акаунт

en: Unix groups
uk: Unix групи

en: Unknown clients
uk: Невідомі клієнти

en: Unknown delegate address: %s
uk: Невідома адреса делегата: %s

en: Unkown change type
uk: Невідомий тип для зміни

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Unlock account
uk: Розблокувати акаунт

en: Unlock account?
uk: Розблокувати акаунт?

en: Unlock password
uk: Розблокувати пароль

en: Unsolved dependency:
uk: Недозволена залежність:

en: Up
uk: Нагору

en: Update Samba password timestamp
uk: Оновити timestamp пароля Samba

en: Update attribute "sambaPwdLastSet" on password change
uk: Оновити атрибут  "sambaPwdLastSet" при зміні пароля

en: Update object
uk: Оновити об’єкт

en: Update quota
uk: Оновити квоту

en: Update values
uk: Оновити значення

en: Updating object
uk: Оновлення об’єкту

en: Upload
uk: Завантажити

en: Upload CA certificate in DER/PEM format.
uk: Завантажити сертифікат CA у форматі DER/PEM.

en: Upload a file with one or more keys. Each line contains one key.
uk: Завантажити файл з одним або більше ключами. Кожен рядок містить один ключ.

en: Upload accounts to LDAP
uk: Завантажити акаунти в LDAP

en: Upload file
uk: Завантажити файл

en: Upload file and create accounts
uk: Завантажити файл та створити акаунти

en: Upload has finished
uk: Завантаження завершено

en: Upload was stopped after errors in %s module!
uk: Завантаження зупинено після помилок в %s модулі!

en: Uploaded logo file.
uk: Завантажений файл логотипу.

en: Uptime
uk: Час роботи

en: Usage
uk: Використання

en: Use * for all services.
uk: Використовуйте * для всіх сервісів.

en: Use Unix password
uk: Використати Unix пароль

en: Use for all operations
uk: Використовувати для всіх операцій

en: Use no password
uk: Не використовувати пароль

en: Use this to enter an additional LDAP filter (e.g. "(cn!=admin)") to reduce the number of entries to modify.
uk: Використовуйте це, щоб ввести додатковий фільтр LDAP (наприклад, "(cn! = admin)"), щоб зменшити кількість записів при зміні.

en: Use this to enter an additional LDAP filter (e.g. "(cn!=admin)") to reduce the number of visible elements for this account type.
uk: Використовуйте це для визначення додаткового фільтру LDAP (наприклад,  "(cn!=admin)") для зменшення кількості видимих елементів цього типу акаунта.

en: Use this to enter an additional LDAP filter (e.g. "(objectClass=passwordSelfReset)") to reduce the number of accounts who may use self service.
uk: Використовуйте це для визначення додаткового фільтру LDAP (наприклад,  "(objectClass=passwordSelfReset)") для зменшення кількості акаутів, яким дозволено використовувати сервіс самообслуговування.

en: Use this to hide the caller ID.
uk: Використовуйте це для приховування caller ID.

en: Use this to hide this entry from the address book.
uk: Використовуйте це для приховування цього запису з адресної книги.

en: Use this to specify other groups or accounts from other domains as group members.
uk: Використовуйте це, щоб визначити групи або акаунти з інших доменів як учасників групи.

en: Use wildcards like $uid$ for LDAP attributes of the current LAM admin user.
uk: Використовуйте шаблон $uid$ для підстановки LDAP атрибутів поточного LAM адміністратора.

en: Used balance for the billing code.
uk: Використано баланс для коду оплати.

en: Used blocks
uk: Зайнято блоків

en: Used blocks. 1000 blocks are usually 1MB
uk: Зайнято блоків, що використовуються користувачем. 1000 блоків - це зазвичай 1 Мб.

en: Used by attributes
uk: Використано атрибутами

en: Used by object classes
uk: Використано класами об’єктів

en: Used for calculating RIDs from UID/GID. Do not change if unsure.
uk: Використано для обрахування RID з UID/GID. Не змінюйте, якщо не впевнені.

en: Used for registration context.
uk: Використовується для контексту реєстрації.

en: Used inodes
uk: inodes використано

en: Used inodes (files)
uk: inodes (files) використано

en: Used to automatically hangup the call if no RTP traffic is received.
uk: Викорситовується для автоматичного скидання дзвінка у випадку відсутності трафіка RTP.

en: Used to limit SIP traffic to and from this peer to a certain IP or network.
uk: Використовується для обмеження вхідного / вихідного SIP трафіка цього учасника до конкретного IP або мережі.

en: Used to regularly check that a device is still online.
uk: Використовується для регулярної перевірки роботоздатності пристрою.

en: User
uk: Користувач

en: User accounts (e.g. Unix, Samba and Kolab)
uk: Акаунт користувача (наприклад, Unix, Samba та Kolab)

en: User can change password
uk: Користувач може змінювати пароль

en: User certificates
uk: Сертифікати користувача

en: User count: %s
uk: Кількість користувачів: %s

en: User description.
uk: Опис користувача.

en: User description. If left empty first and last name will be used.
uk: Опис користувача. Якщо не задано, використовуватимуться ім’я та прізвище.

en: User description. If left empty sur- and give name will be used.
uk: Опис користувача. Якщо не задано, використовуватимуться ім’я та прізвище.

en: User description. If left empty user name will be used.
uk: Опис користувача. Якщо не задано, використовуватимуться ім’я користувача.

en: User modification
uk: Зміни користувача

en: User must change password
uk: Користувач повинен змінити пароль

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: User name (pre W2K)
uk: Ім’я користувача (до W2K)

en: User name already exists!
uk: Таке ім’я користувача вже існує!

en: User name and email address
uk: Ім’я користувача та ел.адреса

en: User name attribute
uk: Атрибут імені користувача

en: User name contains invalid characters. Valid characters are: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !
uk: Ім’я користувача містить недопустимі сисмволи. Допустимі: a-z, A-Z, 0-9 and .-_ !

en: User name for NIS.
uk: Ім’я користувача для NIS.

en: User name in use. Selected next free user name.
uk: Таке ім’я користувача вже використоввується. Виберіть наступне вільне ім’я.

en: User name of the user who should be created. Valid characters are: a-z,A-Z,0-9, @.-_.
uk: Ім’я створюваного користувача. Допустимі сисмволи: a-z,A-Z,0-9, @.-_.

en: User name of the user who should be created. Valid characters are: a-z,A-Z,0-9, @.-_. If user name is already used user name will be expanded with a number. The next free number will be used.
uk: Ім’я для створюваного користувача. Допустимі символи: a-z,A-Z,0-9, @.-_. Якщо таке ім’я користувача вже використовується, до імені буде додано число. Буде використано наступне вільне число.

en: User name or email address
uk: Ім’я користувача або ел.пошта

en: User name suggestion
uk: Варіант імені користувача

en: User name that is used for PyKota.
uk: Ім’я користувача, яке використовується для PyKota.

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: User self registration
uk: Самореєстрація користувача

en: User server
uk: Сервер користувача

en: Users
uk: Користувачі

en: Users or groups that may directly send email as this user.
uk: Користувачі або групи, які можуть напряму відсилати ел.пошту від імені цього користувача.

en: Users who are member of the current group. Users who have set their primary group to this group will not be shown.
uk: Користувачі, які є учасниками цієї групи. Користувачі, які встановили цю групу, як первинну, не будуть показуватися.

en: Users who will become member of the current group. User names are separated by semicolons.
uk: Користувачі, які будуть членами цієї групи. Імена користувачів розділені крапкою з комою.

en: Using %s as lamdaemon remote server.
uk: Використовується %s як віддалений сервер lamdaemon.

en: Using %s to connect to remote server.
uk: Використовується %s для підключення до віддаленого сервера.

en: Usually, users are not added to groups as memberUid if they have this group as primary group. If your application ignores primary groups then you can select this option to override this behaviour.
uk: Зазвичай користувачі не додаються до груп як memberUid, якщо ця група для них первинна. Якщо ваш застосунок ігнорує первинні групи, тоді ви можете вибрати цю опцію, щоб відмінити цю поведінку.

en: VCARD 2.1 Export
uk: Експорт VCARD 2.1

en: Valid to
uk: Дійсно до

en: Valid users
uk: Дійсні користувачі

en: Validate server certificate
uk: Перевірити сертифікат сервера

en: Validation expression
uk: Вираз для перевірки

en: Validation message
uk: Повідомлення перевірки

en: Value
uk: Значення

en: Value for "checked"
uk: Значення для "відмічено"

en: Value for "unchecked"
uk: Значення для "скинуто"

en: Value mapping
uk: Відповідність значення

en: Value to delete does not exist in DN
uk: Значення, яке ви видаляєте, не існує в DN

en: Variables
uk: Змінні

en: Vendor name
uk: Назва виробника

en: Vendor version
uk: Версія виробника

en: View %s children
uk: Переглянути %s нащадків

en: View 1 child
uk: Переглянути 1 нащадка

en: View the children of this object
uk: Переглянути нащадків цього об’єкту

en: Viewing entry in read-only mode.
uk: Перегляд запису в режимі тільки читання

en: Voicemail context
uk: Контекст скриньки голосової пошти

en: Voicemail mailbox for this account.
uk: Скринька голосової пошти для цього акаунта

en: Want more features? Get LAM Pro!
uk: Бажаєте більше можливостей? Використовуйте LAM Pro!

en: Warning
uk: Увага

en: Was unable to add attributes to DN: %s.
uk: Не вдається додати атрибути до DN: %s.

en: Was unable to create DN: %s.
uk: Не вдається створити DN: %s.

en: Was unable to delete DN: %s.
uk: Не вдається вилучити DN: %s.

en: Was unable to modify attributes from DN: %s.
uk: Не вдається змінити атрибути з DN: %s.

en: Was unable to modify attributes of DN: %s.
uk: Не вдається змінити атрибути DN: %s.

en: Was unable to remove attributes from DN: %s.
uk: Не вдається вилучити атрибути з DN: %s.

en: Was unable to rename DN: %s.
uk: Не вдається перейменувати DN: %s.

en: Web site
uk: Веб-сайт

en: Wednesday
uk: Середа

en: Weight
uk: Вага

en: Welcome to LAM self service. Please enter your user name and password.
uk: Ласкаво просимо до сервісу самообслуговування LAM. Будь ласка, вкажіть свої ім’я користувача та пароль.

en: What is the name of your favourite pet?
uk: Ім’я вашого домашнього улюбленця?

en: When performing a recursive copy, only copy those entries which match this filter.
uk: Копіювати тільки запити, які відповідають цьому фільтру, при виконанні рекурсивного копіювання

en: When the hard quota limit is reached, email can not be delivered to that user anymore.
uk: Електронна пошта не буде доставлятися користувачу у випадку перевищення жорсткої квоти.

en: When using ldaps:// or TLS be sure to use exactly the same IP/domain name as in your certificate!
uk: Використовуючи ldaps:// або TLS потрібно переконатися, що IP адреса / назва домену відповідає тому, що використовується в сертифікаті!

en: Windows domain name of account.
uk: Назва домену Windows акаунта.

en: Windows group
uk: Windows група

en: Windows group name
uk: Назва Windows групи

en: Windows group type.
uk: Тип Windows групи

en: Windows password hashes are saved by default as NT and LM hashes. LM hashes are insecure and only needed for old versions of Windows. You should disable them unless you really need them.
uk: Хеши Windows паролей типово зберігаються як NT та LM хеш. LM хеші не є безпечними та використовуються тільки зі старими версіями Windows, тому вони повинні бути відключеними. Включайте, лише якщо це дійсно необхідно.

en: Windows primary group
uk: Основна Windows група

en: Windows primary group SID
uk: SID основної Windows групи

en: Windows-Domain name of group.
uk: Назва групи у Windows домені.

en: Work details
uk: Деталі роботи

en: Workgroup
uk: Робоча група

en: Working directory
uk: Робочий каталог

en: Working directory of initial program.
uk: Робочий каталог початкової програми

en: Write
uk: Записувати

en: Write access
uk: Доступ на запис

en: Wrong password/user name combination. Please try again.
uk: Неправильні ім’я / пароль. Спробуйте ще раз.

en: Wrong quota format. Quota must be numeric.
uk: Неправильний формат квоти. Квота повинна бути числом.

en: Yes
uk: Так

en: You are reusing an old password. Please choose a different password.
uk: Ви повторно використовуєте старий пароль. Будь ласка, виберіть інший пароль.

en: You are using capital letters. This can cause problems because Windows is not case-sensitive.
uk: Ви використовуєте великі літери. Це може викликати проблеми, оскільки Windows нечуттєвий до регістру.

en: You can download your PDF files {link=%s}{color=#d2131a}here{endcolor}{endlink}.
uk: Ви можете скачати ваші PDF файли {link=%s}{color=#d2131a}here{endcolor}{endlink}.

en: You can setup the LDAP suffixes for all account types in your LAM server profile on tab "Account types".
uk: В профілі вашого сервера LAM на вкладці "Типи акаунтів" ви можете визначити суфікси LDAP для всіх типів акаунтів.

en: You can specify if LAM allows full write access, password changes or only read access.
uk: Ви можете вказати, що дозволяє LAM: повний доступ на запис, зміни паролей або тільки читання.

en: You can use "$user", "$firstname" and "$lastname" as wildcards for user name, first and last name.
uk: Ви можете використати "$user", "$firstname" та "$lastname" як шаблон підстановки для імені користувача, прізвища та власного імені.

en: You can use the wildcard @@LOGIN_DN@@ which will be substituted with the DN of the user who is currently logged in to LAM.
uk: Ви можете використати макрос @@LOGIN_DN@@, який буде змінено на DN користувача, що зайшов у LAM.

en: You can use this to temporarily deactivate the Zarafa extension.
uk: Ви можете використовувати це для тимчасового відключення розширення Zarafa.

en: You can use wildcards for LDAP attributes in the form @@attribute@@ (e.g. @@uid@@ for the user name).
uk: Ви можете використовувати шаблон для LDAP атрибутів у формі @@attribute@@  (наприклад, @@uid@@ для імені користувача).

en: You can use wildcards in the format $wildcard$ which are replaced by the LDAP attribute with the same name. For multi-value attributes the values will be separated by commas.
uk: Ви можете використовувати шаблони у форматі $wildcard$, який буде змінено LDAP атрибутом з такоюж назвою. Для багатозначних атрибутів значення будуть розділятися комами.

en: You cannot add the Zarafa and Zarafa contact extension at the same time.
uk: Ви не можете використовувати розширення Zarafa та Zarafa contact одночасно.

en: You cannot perform updates while server is in read-only mode
uk: Ви не можете виконувати оновлення доки сервер в режимі "тільки читання"

en: You cannot rename an entry which has child entries.
uk: Ви не можете перейменовувати запис, який має нащадків.

en: You cannot use SSL and TLS encryption at the same time. Please use either "ldaps://" or TLS.
uk: Ви не можете використовувати SSL та TLS шифрування одночасно. Будь ласка, використовуйте або ldaps:// або TLS.

en: You did not change the RDN
uk: Ви не змінили RDN

en: You do not have the required access rights or the LDAP schema is not published by your server.
uk: Ви не маєте відповідних прав доступу або LDAP схема не підключена до сервера.

en: You entered one or more invalid DNS servers.
uk: Ви вказали один або більше неправильних DNS серверів.

en: You left the attribute value blank. Please go back and try again.
uk: Ви залишили значення атрибута порожнім. Будь ласка, поверніться назад та спробуйте ще раз.

en: You left the value blank for required attribute (%s).
uk: Ви залишили порожнім значення обов’язкового атрибута (%s).

en: You made no changes
uk: Ви не зробили ніяких змін

en: You might need to restart your webserver for changes to take effect.
uk: Можливо потрібен перезапуск веб-сервера для того, щоб зміни вступили в силу.

en: You might want to use %s instead of %s.
uk: Можливо ви хотіли використати %s замість %s.

en: You must either upload a file or provide an import in the text box.
uk: Ви повинні або завантажити файл або внести інформацію імпортуваня в текстове поле.

en: You need to add at least one member to this group.
uk: Вам потрібно додати принаймні одного члена цієї групи.

en: You specified an answer but no security question.
uk: Ви вказали відповідь без секретного питання.

en: You will be prompted to confirm this decision
uk: Вам запропонують підтвердити це рішення

en: Your IMAP domains and email address domain do not match.
uk: Ваші домени IMAP та домен ел.пошти не співпадають.

en: Your LAM admin user (%s) must be a valid Unix account to work with lamdaemon!
uk: Для роботи з lamdaemon ваш LAM адміністратор (%s) повинен мати дійсний акаунт Unix!

en: Your LAM admin user must be a valid Unix account to work with lamdaemon!
uk: Для роботи з lamdaemon ваш LAM адміністратор повинен мати дійсний акаунт Unix!

en: Your LAM login password was not accepted by the IMAP server.
uk: Ваші LAM ім’я та пароль не прийняті IMAP сервером.

en: Your PHP configuration has disabled file uploads. Please check php.ini before proceeding.
uk: Конфігурація PHP не дозволяє завантажувати файли. Перевірте php.ini.

en: Your PHP.INI does not have file_uploads = ON. Please enable file uploads in PHP.
uk: У вашому php.ini відсутній  file_uploads = ON. Увімкніть підтримку завантаження файлів.

en: Your changes cannot be saved until you make the file writable for the webserver user.
uk: Ваші зміни не будуть збережені, поки ви не дозволите запис файлу для облікового запису, під яким працює веб-сервер.

en: Your new account was created but post processing failed. Please contact your local administrator.
uk: Ваш новий акаунт створено, але додатковий обробіток після створення закінчився невдало. Будь ласка, зв’яжіться зі своїм адміністратором.

en: Your new account was successfully created. Please return to login to change your user data.
uk: Ваш новий акаунт успішно створено. Будь ласка, поверність до входу для зміни ваших даних.

en: Your password does not meet the password strength qualifications. Please retry with another one.
uk: Ваш пароль не відповідає вимогам надійності пароля. Будь ласка,виберіть інший пароль.

en: Your password was changed to @@newPassword@@.
uk: Ваш пароль змінено на  @@newPassword@@.

en: Your session expired, click here to go back to the login page.
uk: Сесія застаріла, натисніть тут для повернення на сторінку входу.

en: Your session expired, please log in again.
uk: Сесія застаріла, будь ласка, зайдіть знову.

en: Your settings were successfully saved.
uk: Ваші налаштування успішно збережено.

en: Zarafa address list
uk: Список адрес Zarafa

en: Zarafa address lists
uk: Списки адрес Zarafa

en: Zarafa contact
uk: Контакт Zarafa

en: Zarafa dynamic group
uk: Динамічна група Zarafa

en: Zarafa dynamic groups
uk: Динамічні групи Zarafa

en: Zarafa schema
uk: Схема Zarafa

en: Zarafa will store the user's archives on these servers.
uk: Zarafa буде зберігати архіви користувача на цих серверах.

en: Zone name
uk: Назва зони

en: Zone name for the DNS server (e.g. company.local).
uk: Назва зони для DNS сервера (наприклад, company.local).

en: add value
uk: додати значення

en: adminstrators
uk: адміністратори

en: attribute deleted
uk: атрибут вилучено

en: browse
uk: огляд

en: bytes
uk: байтів

en: character
uk: символ

en: characters
uk: символів

en: confirm
uk: підтвердіть

en: default
uk: типово

en: delete
uk: вилучити

en: delete attribute
uk: вилучити атрибут

en: disabled
uk: відключено

en: disconnect
uk: від’єднати

en: download value
uk: завантажити значення

en: edit
uk: редагувати

en: enabled
uk: включено

en: export
uk: експорт

en: false
uk: хибно

en: force
uk: примусово

en: from any client
uk: з будь-якого клієнта

en: from previous client only
uk: тільки з попереднього клієнта

en: hint
uk: підказка

en: hours
uk: години

en: import
uk: імпорт

en: input off, notify off
uk: введення відключено, нагадування відключено

en: input off, notify on
uk: введення відключено, нагадування включено

en: input on, notify off
uk: введення включено, нагадування відключено

en: input on, notify on
uk: введення включено, нагадування включено

en: ldap://localhost:389 connects to localhost using a standard LDAP connection on port 389
uk: ldap://localhost:389 під’єднується до localhost використовуючи незахищене з’єднання на порт 389

en: ldaps://ldap.domain.com connects to ldap.domain.com using an encrypted LDAP connection.
uk: ldaps://ldap.domain.com під’єднується до ldap.domain.com використовуючи захищене LDAP з’єднання.

en: list
uk: список

en: login
uk: вхід

en: machines
uk: комп’ютери

en: new
uk: новий

en: no
uk: ні

en: no description available
uk: опис відсутній

en: no entries
uk: немає записів

en: no new attributes available for this entry
uk: немає новий доступних атрибутів для цього запису

en: no new binary attributes available for this entry
uk: немає нових доступних бінарних атрибутів для цього запису

en: none
uk: ні

en: none, remove value
uk: ні, видалити значення

en: not applicable
uk: не застосовується

en: not specified
uk: не визначено

en: ou=People,dc=yourcompany,dc=com will read and store all accounts in this subtree.
uk: ou=People,dc=yourcompany,dc=com - в цьому піддереві будуть читатися та зберігатися всі акаунти.

en: pixels
uk: пікселі

en: read only
uk: тільки читання

en: refresh
uk: оновити

en: rename
uk: перейменувати

en: required
uk: обов’язкове

en: reset
uk: скинути

en: search
uk: пошук

en: seconds
uk: секунд

en: select the rdn attribute
uk: виберіть атрибут rdn

en: structural
uk: структурний

en: table
uk: таблиця

en: test
uk: тест

en: test-start
uk: тестовий запуск

en: true
uk: істинно

en: use custom CA certificates
uk: використовувати користувацькі сертифікати CA

en: use system certificates
uk: використовувати системні сертифікати

en: users
uk: користувачі

en: view entries
uk: перегляд записів

en: with
uk: з

en: yes
uk: так
